PDA

View Full Version : Прически



problem!
08-19-2008, 16:24
Здравейте :) момиче съм.Моля да ми предложите някакви прически.
Имайте на предвид, че косата ми не е много дълга малко под раменете, и бритона ми е късичък, лицето ми е продълговато.
Търсих в Google, но не намерих нищо което да ми хареса.Имаше хубави прически, който не знам дали ще ми приличат, защото нослето ми е малко големичко :oops: и затова се притеснявам.
Ще се боядисвам черна и искам да ми предложите някакви продукти, който да предпазят косата ми от изтощаване.
Благодаря предварително за отговорите Ви! :)

Mind fReak
08-19-2008, 16:28
питай професионалист ;)

lams
08-19-2008, 16:29
Черното е лош избор.

problem!
08-19-2008, 16:34
Черното е лош избор.
Защо? :-o

lams
08-19-2008, 16:39
Черното е лош избор.
Защо? :-o

-седи неестествено и подправено
-състарява :ь
-трудно се маха после

А и има толкова по-интересни цветове, които ще ти седят по-свежо и 'натурално' :)

YourFavoriteDrug
08-19-2008, 16:41
az mnogo sa kefq na chernoto :grin: ...ama iskam mn mn cherno tumno cherno :D

lams
08-19-2008, 16:47
az mnogo sa kefq na chernoto :grin: ...ama iskam mn mn cherno tumno cherno :D

Абее то като идея и на мен добре ми звучи, но на практика е слаба работа . Слушай ветерана :ь

problem!
08-19-2008, 16:51
Първо мислех да си направя кичури, който да се преливат т.е. от по тъмно към по светло(от тъмно кестеняво към русо), но се страхувам, че няма да ме направят както искам в моя град.
И затова се спрях на черното :( , а за прическата искам нещо по екстравагантно, но и да мога сама да си го подържам ;)
Исках прическа "Боб" , но мама каза, че няма да ми прилича :(

Goddess
08-19-2008, 16:58
Първо мислех да си направя кичури, който да се преливат т.е. от по тъмно към по светло(от тъмно кестеняво към русо), но се страхувам, че няма да ме направят както искам в моя град.
И затова се спрях на черното :( , а за прическата искам нещо по екстравагантно, но и да мога сама да си го подържам ;)
Исках прическа "Боб" , но мама каза, че няма да ми прилича :(

Хмм...за по-късичка коса не ми идват много идеи.
Мм,пяна...Можеш и да си хващаш бритона нагоре...
Иначе и според мен черното е лош избор.Имайки предвид и,че в момента са модерни естествените цветове.Тъмно кестеняво е по-добре.
Ти си решаваш,де.

haterkata
08-19-2008, 17:07
даи снимка

Jumbie483
08-19-2008, 17:17
аз пък много харесвам черното :D
иди при професионалист...или в някой салон, там има безброй списания с всякакви видове прически, все ще намериш някоя, която да ти харесва и да ти отива

problem!
08-19-2008, 17:25
е ок мерси за отговорите все пак... :)