PDA

View Full Version : Дрехи - Пловдив или Бургас?



qst
08-19-2008, 17:12
Здравейте :-) Аз съм от Сливен и другия месец ще си търся дрехи за училище.Въпроса ми е къде според вас има хубави дрехи в Пловдив или Бургас и ако можете да ми препоръчате някой магазин ще съм ви благодарна :-) :oops: :grin: :grin:

nejnaDROGA
08-19-2008, 17:14
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

taamara
08-19-2008, 17:31
Стара Загора 8)

ell_ownz
08-19-2008, 17:47
plovdiv-ima pove4e magazini prosto..nai hubav spored men e terranova shtoto ima sqkvi stilove i razmeri

elinceto_1992
08-19-2008, 17:56
Бе мен ако питаш навсякъде има идентични неща .Ама нали съм пловдивчанка ще кажа Пловдив :D Според мен ако знаеш кво точно търсиш ще си го намериш в който и град да си .

Cvetito53
08-19-2008, 18:01
Az ne sam hodila vav Burgas no onzi den bqh vav Plovdiv i moga da ti kaja 4e tam ima ujasno mnogo magazini!I az ot tam si napazaruvah za u4ili6te!Ima dosta markovi magazini no ima i no evtini4ki i ne6tata sa super qki!!Ima golqm izbor!!!A za obuvki da ne ti govorq-ima tolkova mn magazini!!!!!Az ti prepora4vam Plovdiv!!!!Nqma da sajalqva6 naistina!!!!!

P.S A i sa6to zabravih da kaja 4e sega ima po4eti na vseki magazin razprodajba!!!!Uspeh4eta! :-)

sladkish_14
08-19-2008, 18:17
plovdiv-ima pove4e magazini prosto..nai hubav spored men e terranova shtoto ima sqkvi stilove i razmeri


Пхахаха :lol: :lol: :lol: ...

Към авторката : Само недей в Терановата да ходиш , парцал до парцал , боклук до боклук :lol: .. ХУбаво е , ама да се обличаш за училище оттам е резил и половина 8-) ...

По темата: За Пловдив съм , има много магазини + това аз обожавам Пловдив затова че 8-) ..Иначе не се съмнявам и че във Бургас има много дрешки и магазини .. Лично аз , много рядко си зимам от Пловдив , защото колкото и магазина да има много рядко си харесвам 8-) .. Но Пловдив - Завинаги !!! :smt007 .. Като магазин няма да ти препоръчвам , защото не знам какъв стил имаш , обаче ти препоръчвам центъра (главната) 8-) и Халите , Капана и т.н 8-) :)

П.С - Несъм от Пловдив , но когато ходя там , местата които посещавам са тези ^^^

FuckTheDreams
08-19-2008, 18:27
Еми аз съм от Бургас и съм ходила и в Пловдив и честно казано не ми хареса особенно...Магазините на които попаднах аз бяха адски скъпи,а същите парцалки ги има в Бургас на по-ниски цени.
Магазините бяха претъпкани,не можеш спокойно да премериш някоя дреха..Е това е моето мнение вече ти прецени :)
И наистина в Теранова недей ходи.Верно има хубави неща,но при едно пране и вече не прилича на дреха :D
А ако решиш да идваш към Бургас има много хубави магазини,но като вляза в Melody трудно излизам.. :D Така че ти го препоръчвам него.На Attraction също не е лош,в UB Jeans също има хубави работи.

BraVo_GirL
08-19-2008, 19:17
ами зависи кво търсиш,ако търсиш яки дрехи в Бургас няма много.Ако търсиш някви фешънски простотии ела в Бургас...живея в Бургас...обаче с тия магазини големи проблеми,навсякъде има едни и същи лъскави гадни неща.

Izzy_
08-19-2008, 20:00
В София. :P

nefchi_bs
08-19-2008, 20:13
Охххх...Тоя Бургас е бахти смотания град :-x по цял ден обикалям магазините и немога да си намеря нещо което ми харесва или си харесам нещо и после се оказва,че всички момичета от даскалото сме с едни и същи блузи...Във всеки магазин има едни и същи неща с различни цени...Незнам как е положението в Пловдив,но гласувах за него защото се надявам поне там да има нещо...

Isabelle
08-19-2008, 20:37
Дупница :razz: :lol:

qst
08-19-2008, 23:28
И тука в Сливен всички имат едни и същи дрехи и ми писна затова исках от някой по-близък град и се колебая.Аз също съм останала с впечатление ,че в Пловдив има много по-яки дрехи,но реших,че може някой друг,който е по-запознат да си каже мнението :-P

YourFavoriteDrug
08-20-2008, 19:46
preporuchvam ti Plovdiv , ne sum ot tam , no samo tam si kupuvam dreshki...magazin ne moga da ti predloja (makar che gi znam pochti vsichki :D ) zashtoto ne znam v kakuv stil se oblichash...a za obuvki ima golqm izbor...prekaleno golqm bih kazala...a i dobri ceni lesno se namirat kakto na dreshkite , taka i na obuvkite...tui che bqgai v Plovdiv 8-) nqma da sujalqvash :)
aidi uspefchita :-)

ElisaDay
08-20-2008, 20:14
Велико Търново :)

TheOtherME
08-20-2008, 22:33
Аз пък тръгна ли по магазините в Бургас, си пожелавам да бях спечелила от тотото-толкова много неща си харесвам...Абе определено яки магазини има и няма да останеш разочарована.Но Пловдив е по-голям град, с повече магазини(е, така или иначе едва ли ще можеш да ги обходиш всички).Тъй като в двата града има магазини на еднакви марки, съответно има и еднакви колекции.Но пък в Пловдив има и марки, които в Бургас ги няма.Ето това е сравнителна характеристика-ако имаш много време и си от тези, които предпочитат мноооого избор, тогава Пловдив, ако искаш да приключиш за 3-4 часа и пак да си доволна-Бургас.
Аз съм от Бургас, но често ходя и в Пловдив, така че имам поглед върху нещата. :-)

moonbeam
08-21-2008, 10:43
Велико Търново :)
дааа...във ВТ има готини магазинчета, миналата година след кандидатстудентския имаше яка шопинг терапiя :P
иначе в Пловдив има готини магазини, обиколи Форум'а в жк. Тракия, Гранд'а, преди или след него също има търговски център, който така и не помня как се казваше, центъра...Халите...все ще намериш каквото ти трябва :)
П.П. ако ще си купуваш нещо от Terranova не очаквай да го носиш повече от 3/4 пъти, след 2/3 прането всичко от размер L преминава в XXL

qst
08-21-2008, 12:07
Велико Търново :)
дааа...във ВТ има готини магазинчета, миналата година след кандидатстудентския имаше яка шопинг терапiя :P
иначе в Пловдив има готини магазини, обиколи Форум'а в жк. Тракия, Гранд'а, преди или след него също има търговски център, който така и не помня как се казваше, центъра...Халите...все ще намериш каквото ти трябва :)
П.П. ако ще си купуваш нещо от Terranova не очаквай да го носиш повече от 3/4 пъти, след 2/3 прането всичко от размер L преминава в XXL

мерси много за съвета :-)

zabludenata
08-21-2008, 13:26
Я не се излагай...виж тука целия форум си пазарува дрехи втора ръка.Кво ти пука, помизерствай като тях.Кво ше се разкарваш до Пловдив или Бургас?!хахахахахахахахах

TraPPed
08-22-2008, 05:31
Аз съм за Пловдив в Бургас само веднъж съм ходила и не можах мн мн да огледам ,но в пловдив има мн магазини ама мн магазини цял ден останах без крака и обходих само една част от града а и има всякакви стилове има май и метъл шопове и скейтарски и всякакви др. стига да имаш добър екскурзовод а квото ти трябва ще го намериш..попринцип някои готини магазини са в много забутани улички

TraPPed
08-22-2008, 05:37
Като се поче от Форум Тракия ,халите,мол Екселсиор,ул. Иван Вазов-улицата на обувките, до Тримонциум има 2 мола-май,подлезите,ама всичките подлези нв пловдив са в магазини за дрехи ,центъра,Илиенци-ама не като софийското Илиенци ами подобно и то на нещо като голям голям магазин..попринцип то каквото го има в Халите на центъра го има и в Илиенци ама с пъти по-малко лева,Теранова,Пешеходния мост..ама не се сещам точно за името(след малката главна)..общо взето представи си колко мн магазини и колко мн дрехииииии :)