PDA

View Full Version : Bluetooth? Вижте...



MoMoXiXi
08-19-2008, 18:21
Здравейте,

Преди 2 седмици баща ми ми подари лап топ и на него има някакъв bluetooth дето не мога да го активирам. Програмата се казва BlueSoleil. До колкото гледах в интернет никой не я препоръчва, защото не била хубата. Можете ли да ми кажете някоя хубава програма дето мога да си прехвърлям песни/картинки etc. от телефона на лап топа и etc. и да не е някаква трудна, защото хич ме няма в тия работи. Надявам се да се отзовете на молбата ми (ако може по-бързо, че на 25 занимавам) и благодаря предварително!!

fairytalesend
08-19-2008, 18:37
hmm nz za programa ama k1m telefona taka i taka trqbva da ima6 usb kabel taka 4e i s nego stava ;)

PaTeToO
08-19-2008, 18:39
аз също съм с BlueSoleil и според мен програмката си е супер пък и е лесна за използване :)

MoMoXiXi
08-19-2008, 18:39
Ами нямам такъв кабел.

MoMoXiXi
08-19-2008, 18:40
аз също съм с BlueSoleil и според мен програмката си е супер пък и е лесна за използване :)

Ами как се активира? На мен абсолютно нищо не ми излиза на нея. :( Опъти ме малко. :)

LadyCarameL
08-19-2008, 18:57
Абе нищо й няма на програмата само дето се прецаква малко :) :)

s3xy
08-19-2008, 19:17
as sa6to sam s laptop i s blue soleil i raboti perfektno! neznam dali ima zna4enie - laptopa mi e toshiba. programkata mn lesno se aktivira, pusni 1 search na kompa ili vlez v program files na disk c :) uspex

MoMoXiXi
08-20-2008, 15:38
Ами защо да давам search. Аз си я знам къде ми е програмата, само че като я отворя и нищо никъде не ми излиза. ... Пише нещо Device обаче не може да се натисне,... :)

I_Stoled_Your_Cookie
08-27-2008, 00:33
аз също съм с тая програма оба4е съм абсолютно напълно некомпетентна като става вълрос за такива работи така че букет рози за човекът който обясни в името на всички като мен какво трябва да се прави с тоя bluetooth като го вземеш от магазина .. аз лично имам проблем със сдвояването (не знам какви кодове да вкарам като ми ги иска :oops: ) мерси :)

mullated
08-27-2008, 04:41
аз също съм с тая програма оба4е съм абсолютно напълно некомпетентна като става вълрос за такива работи така че букет рози за човекът който обясни в името на всички като мен какво трябва да се прави с тоя bluetooth като го вземеш от магазина .. аз лично имам проблем със сдвояването (не знам какви кодове да вкарам като ми ги иска Embarassed ) мерси Smile

Хъм какви кодове не ми става ясно....Като се вземе блутуут от магазина, разопакова се, поставя се в usb слота на компютъра, (ако е включен) се изчаква 5-10 сек и се появява магьосника за добавяне на нов хардуер.Взимаме диска от опаковката на блутуута, слага се в дисковото устройство и се чака 5-10 сек.Появява се инсталаторът на драйвърите за съответното устройство...некст, некст, некст, некст ...рестартира се машината и ако всичко е минало успешно имаме работещ "син зъб". Успех! 8)

Gasser
08-27-2008, 07:30
hmm nz za programa ama k1m telefona taka i taka trqbva da ima6 usb kabel taka 4e i s nego stava ;)
не всички телефони имат USB.

Към авторката - и при мен понякога не открива телефона, обикновенно изваждам блуутут адаптера от USBто и пак ко вкарвам и/или изключвам и пак включвам блуутута на телефона.BlueSoleil си е страхотна програма това, че някой незнае как да работи с нея, което е напълно елементарно не значе, че програмата е бъгъва, тъпа и т.н.

I_Stoled_Your_Cookie
08-27-2008, 10:51
Хъм какви кодове не ми става ясно....Като се вземе блутуут от магазина, разопакова се, поставя се в usb слота на компютъра, (ако е включен) се изчаква 5-10 сек и се появява магьосника за добавяне на нов хардуер.Взимаме диска от опаковката на блутуута, слага се в дисковото устройство и се чака 5-10 сек.Появява се инсталаторът на драйвърите за съответното устройство...некст, некст, некст, некст ...рестартира се машината и ако всичко е минало успешно имаме работещ "син зъб". Успех! 8)[/quote]



Успях 8-) ами имах предвид.. при сдвояването нали трябва да напи6е6 някакъв код на самия телефон а след това и на компютъра в 1 прозор4е...

VinDiesel
08-27-2008, 11:58
Проблема ти е като моя на лаптопа не са ти активни USB гнездата и от там блуутута не ти бачка. Ако не разбираш викни някой хакер и го помоли да погледне в Биоса дали са ти буутнати юсб гнездата и на high speed или на Max speed