PDA

View Full Version : Помощ



electro
08-19-2008, 17:48
:smt085 Работата е следната - с едно момиче от дълго време не сме заедно... След като се разделихме (със съгласие и от двете страни) ми беше гадно и скапано и изобщо мисля,че знаете какво е...Дълго време беше така,срещах се и с други момичета,но нямаше никаква промяна. На края реших заедно с приятели да избягам за доста време по морето.Там се поотърсих от всичко и нещата бяха горе-долу добре...НО когато се върнах се срещнахме пак (от един квартал сме и беше неизбежно) и всичко ме заля отново...Сега пак съм в безизходица и "виждам само тъмнина пред мен" :) и се въртя около едни и същи неща,и ми се струва че все повече затъвам...а не знам какво да направя...помогнете моля някак ](*,)

Magichkaa_
08-19-2008, 17:58
Говори с нея дали има някакви чувства към теб..друг начин няма :?

BaiToq
08-19-2008, 18:17
Поредната тема...
Самоубий се!

WithLove
08-19-2008, 18:25
Не оставяй нещата така.
Ако достатъчно много искаш да се съберете,ще се бориш,а няма да седиш и да чакаш някакво чудо да стане.
Срещнете се и поговори с нея.Обясни и какво чувстваш,бъди искрен,не поэвлявай на притеснението или на гордостта ти да ти пречат,эащото после много ще съжаляваш,че не си опитал.Все пак,ако опиташ имаш шанс както да спечелиш така и да эагубиш,а ако не опиташ,няма как да спечелиш.
Айде,успех ти желая. :)

evelinka1122
08-19-2008, 18:25
абе ти мъж ли си или не си ? я са стягай!!! ти пък... заради едно момиче! айде бе... излизай, забавлявай се с приятели, ходи по дискотеки.... не мисли за нея! знам че е трудно защото се от един квартал, но просто трябва да го преодолееш.... УСПЕХ! :)

Sweet_Play_F
08-19-2008, 18:30
:smt087 Поговорете,тя може да изпитва същото.Обясни и как се чувстваш.Успех!

soulja_girl4e
08-19-2008, 21:06
Поредната тема...
Самоубий се!
ти си Господ, честно!

girls_aloud_
08-19-2008, 21:09
а защо чакаш и досега не си направил нищо???След като имаш толкова време чувства към това момиче поговори с нея,разбери тя дали иска да има все още нещо с теб.Ако ти сам не се решиш да говориш с нея няма кой друг да го направи.

cinderella_gugutka
08-19-2008, 21:16
еми 4увството ми е напълно познато-тъкмо да позабравиш някой,да го срещнеш и вси4ко да се върне-ами ако няма шанс да се съберете пак мисля 4е сега ще ти е по лесно да я забравиш(при мен беше така,1 седмица ми беше мн кофти ама после ми мина).излизай с др моми4ета,може да се влюбиш пак

evichka_lonelyy
08-19-2008, 21:38
а защо чакаш и досега не си направил нищо???След като имаш толкова време чувства към това момиче поговори с нея,разбери тя дали иска да има все още нещо с теб.Ако ти сам не се решиш да говориш с нея няма кой друг да го направи.

+1

DekoDenev
08-19-2008, 22:20
бъди себе си и и кажи всичко това за което си мислисш всеки път като я видиш и не забравяй гледай я в очите ... :)

didenchetyyy
08-19-2008, 22:54
Съберете се квартала важното е да сте заедно но с още хора.Почни да се шедуваш със себе си абе общо взето накарай я да съжалява че те е испуснала(но не пускай гадни шеги към нея,може да се обиди).Ако разбереш че има добри чувства към теб ,а се колебае дали да ги сподели,направи ти първата крачна.Ако е обратното не се притеснявай има още много момичета вярно не като нея ,но се някога ще ти потръгне.Успех. :wink:

vvs_go
08-19-2008, 23:21
zemi se v ryce pomy4i se razuma da vliqe na povedenieto ti

devil_feel_f
08-20-2008, 08:54
Поговори с нея на 4 очи.

MiMcHeToOo
08-20-2008, 13:13
Е, влюбен си, кво искаш да направиш? Освен да се опиташ да си с нея няма друго...

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 19:43
Един разговор няма да е излишен....