PDA

View Full Version : Честито на новите модератори



Canis_Dirus
08-19-2008, 19:08
Имаме три нови членки на модераторския екип:

oth_fenka
MusicIsTheKey
Sam90'

Да им е честито. Тук могат да споделят, как си заслужиха привилегиите. Вече е силно подозрително, че само жени слагат. Мирише ми на оргии и такива нещица. Емоционални де. Възвишено-интелектуално-платонически. Каквито подобават на тези полу-богове - Модераторите! Безгрешни създания, избирани от висша сила по неясен критерии.
Може да е като по християнски образец канонизирането.
Първо са блажени, после стават светии. Според определен брой добри постъпки.

Ежедневен пост и молитва. Масажи на простата с език и тн.

Да сте живи и здрави бе!

ДОЛУ МОДЕРАТОРИТЕ! ЗА СВОБОДЕН ФОРУМ! СТИГА ПЛУТОКРАЦИЯ!!!

Decu
08-19-2008, 19:10
Амин! :D

Canis_Dirus
08-19-2008, 19:12
sam90 е модератор... :lol: :lol:

модераторка!!!

(правя комплименти и се мазня) :D

Вместо модератори пишете "харем" - само ханъми и кадъни има вътре - и един евнух да ги варди!

AutumnTears
08-19-2008, 19:13
i az tva si pomislih Sam90 ne e li s 4len :lol:

Pedigree
08-19-2008, 19:13
Ахахахаха...

ми, честито на новите модераторки. :)

mulgore
08-19-2008, 19:14
Гахаха..
Честито. :-D

Наистина,Сам,кой го тури за модератор? :lol:

Alco
08-19-2008, 19:14
Имаме три нови членки на модераторския екип:

oth_fenka
MusicIsTheKey
Sam90'


:D 8-)

Nam3less2
08-19-2008, 19:17
Форумът е собственост на екипът на teenproblem, никой не те е карал да се регистрираш тука, нито има платени услуги, така че собствениците могат да решават да цензурират каквото си искат и да правят каквото си искат. Когато си се регистрирал, има Условия за Ползване, там това го пише, и ти си се съгласил. А в един нецензуриран форум става хаос.

BeB0_UlTrA_KiSs
08-19-2008, 19:18
Честито..

Canis_Dirus
08-19-2008, 19:24
Форумът е собственост на екипът на teenproblem, никой не те е карал да се регистрираш тука, нито има платени услуги, така че собствениците могат да решават да цензурират каквото си искат и да правят каквото си искат. Когато си се регистрирал, има Условия за Ползване, там това го пише, и ти си се съгласил. А в един нецензуриран форум става хаос.
Едно време в e-bane.net нямаше модератори и всичко беше на 6

mulgore
08-19-2008, 19:33
за първи път виждам открит гей да е модератор някъде.

сега често употребяваната псувня "модовете са п*дерасти" ще придобие някакъв смисъл :-D
:razz:

Disrespect
08-19-2008, 19:43
хвала за админ. и мод. екипа!
форумът наистина имаше нужда от нови, свежи модераторки...

=D>

GbSy
08-19-2008, 19:44
Само за Мюзик Ис Дъ Кий съм съгласна...

HenykucT
08-19-2008, 19:47
И ся к'фо .. си прережа вените, или трябва да ме е страх повече :)

machoka
08-19-2008, 19:49
Модераторите нямат привилегии, предполагам че авторът се е объркал съвсем случайно.
Догадките от какъв пол са членовете на екипа са крайно нежелани.

xXxScreamxXx
08-19-2008, 19:57
Ох охх .. късмет им пожелавам :lol:
горко им 8-)

Romance
08-19-2008, 20:13
На мен пичът ми харесва..интересен е :)
и бтв той не беше ли бисексуален?

xxxSnowflakexxx
08-19-2008, 20:21
Ох охх .. късмет им пожелавам :lol:
горко им 8-)
:-D :-D :-D :-D

chocoleptic
08-19-2008, 20:23
Само за Мюзик Ис Дъ Кий съм съгласна...

ScionOfStorm
08-19-2008, 20:28
оф, мноо сте скука. Сам90 тва, Сам90 онова, човек ще каже, че животеците ви са само за Сам90 пригодени и без него не можете пълноценно да съществувате.

Ми сори, ама пичът гей, не гей, пише по-смислени поустове от 98 % от юзърите тук и е съвсем подходящ за модератор. Това, че е гей, не знам какво общо има с цялата шибана работа. Я ми пояснете, моля.

МюзикИзДъКий също е доста добър избор, момичето е доста умно и мисля, че ще се справя добре.

За отх фенката не съм сигурен, но и нея ще я видим.

Аман значи.

Bianca
08-19-2008, 20:32
Сега разбрах това за Сам90, и все пак смятам, че той е сред малкото хора във форума, които не са яко изтрещели от простотия.

Swinkenhoffer
08-19-2008, 20:47
Говорите за момчето се едно има чума.. :D

Много зле.

hahavteen
08-19-2008, 20:56
За отх фенката не съм сигурен, но и нея ще я видим.


И аз за нея се учудих много ама щом така са преценили..
Честито на новите модератори :-)

air_J
08-19-2008, 20:59
Коя е пък тая музика? От почти 5 години съм във форума и за сефте я чувам, което е меко казано странно. Самчо също е малко криминален избор, а какво остава за фенката, която лично на мен ми е известна само с това, че пуска активно снимки, но въпрос на избор на "шефовете". И между другото много гадно сте си кръстили раздела за излишни теми, или там каквото е - Суходол... Ами, така де, ако има някой от Суходол може да се обиди, че едва ли не го ебавате на тема боклуци, толкова не можахте да кръстите от хорска срама раздела по друг начин, ами баш пък Суходол - меко казано странно решение... :?

ScionOfStorm
08-19-2008, 21:05
Няма авторитет, защото има прекалено много хора, които се държат все едно не са им доставили още пюренцето в I група/детската градина.

Пред мен има - не защото харесвам особено гейове, а защото показва ИНТЕЛЕКТ и УМ, какъвто липсва на по-голямата част от потребителите тук. Дъ фак, дори ако ще намесваме - някои модератори не може да се мери интелекта им с неговия. Като видя интелигентен човек не ме ебе какъв е - просто го уважавам и ми е приятен събеседник. В случая - смятам, че ще е добър модератор.

Всичко друго е кюфтета с доматен сос, увити в шибаната кърпичка от лигавника на някои хора.

MusicIsTheKey
08-19-2008, 21:05
Коя е пък тая музика?

Един пример коя е тая музика: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148026&highlight=

8)

Canis_Dirus
08-19-2008, 21:08
Дадоха им права и веднага по един бан. Готино ли ви е а? :grin:

Mementomori
08-19-2008, 21:14
Честито на новите модове!Успех занапред!Хайде не скапвайте темата заради нечии комплекси или прочие,че отстрани освен жалки,сте и банални.Хайде да оплюем различния и да се "кефим" на остроумието си.

ScionOfStorm
08-19-2008, 21:22
Като ти е антипатичен го казваш "Не мисля, че сам90 е подходящ избор за модератор." и не започваш някакви драми и обяснения по 343243 реда, не мислиш ли?

Ти реагира що-годе добре, без някакви особени словоизлияния. Говоря за други, по-словоохотливи случаи. Бтв, кажи ми кой от модераторите тук има особено авторитет? Цветито, swords0101 или както е там? Духчо, рамаяна, бла-бла?

Аз не се опитвам да се подмазвам - изказвам своето мнение, че такива ексцесии са доста излишни, още повече, че нищо няма да променят. Коментари преди самото започване на модераторстването на сам90 са тотално неподходящи.

Реакции в стила на доста такива предишни в темата са необосновани и лигавници. Извинявай, ама "тоя не ме кефи, защото е гей и педераст" е все едно аз като християнин да кажа - "ми Бог е копеле, да го духа, точка." Имай предвид - не говоря за теб в този частен случай.

Не разбирам къде тръгваш да ме причисляваш, но пък си знаех, че като взема да си изкажа моята по-защитна позиция ще стане така :)

Shadow_Walker
08-19-2008, 21:23
епа честито.8-) само не разбирам защо го обръщате на такъв важен въпрос...

machoka
08-19-2008, 21:25
exploitedteen - Сами не те кефи, не защото нямал лидерски дух, не бил водач.. бла бла.. да не сме тука индианско племе - остави ти тоя булшит настрана, не те кефи само защото има различно виждане. Само че според мен би трябвало да си по-толерантен към различното, именно защото и ти самия сякаш си по-различен от прайда или поне така твърдиш, да не си припомняме сега анархистките теории или други бой-ствено настроени социални групи от хора известни например с характерните си липсващи прически.
Това дали Сам ще има мод права и ще следи да съблюдаването на правилата на форума няма НИЩО общо с сексуалната му ориентация, правоспособността му за управление на МПС, местожителството му или всякакви други случайни фактори.
Интересна ще ми е също и твоята гледна точка за топ 3 'авторитетни' потребители, които биха могли да са на мястото на тези.

Canis_Dirus
08-19-2008, 21:26
Мен никой модератор не ме кефи и от никой нямам респект.
Форум не се нуждае от модерация.

Saymon90
08-19-2008, 21:27
Здравейте :)
Не мисля, че има нужда излишно да се вдига толкова шум, защото това няма да доведе до желания от вас резултат и без това.
Задълженията, които са ми дадени ще бъдат спазени, а правата - непрекрачени. Ако някой е недоволен от работата ми като модератор - знае какво да направи. В противен случай - фактите ще говорят достатъчно, няма нужда от допълнителни локуми.
А ако някой държи да сподели личен проблем с мен, може да използва ЛС. По-малко вредно е ;)

machoka
08-19-2008, 21:34
Има и други модератори, които не харесвам...
за жалост при няколко мои ЛС-та, не получих отговор за действията им - nejno и ruthless

Не знам на кой си ги пращал, но бързам да ти отговоря - махнах правата на nejno, бяха и сложени много отдавна по една друга линия, която не е за обсъждане точно в момента, а Рутлес е онлайн почти 24/7, само че със СКРИТ статус и модерира в сянка /мести, едитва, трие без да се набива на очи/, както и още един двама човека с мод акаунти /не пишат, само модерират/, на които това им е платено задължение от Инвестор.Бг.

ScionOfStorm
08-19-2008, 21:34
Говоря за другите, казах ти, че си се обосновал според мен достатъчни - и в чата също. Че той е изтъквал - изтъквал е, и за това той си отговаря. Просто искам обосновка и не примитивна реакция. Ако може, естествено.

machoka
08-19-2008, 21:42
Вече обясних защо според мен, неговата нетрадиционна сексуалност би му пречила в работата като модератор, а като лично мнение добавих, че ми е антипатичен.

Аз съм толерантен към определени неща, но човек без предразсъдъци няма, особено спрямо хора, които вече са му станали антипатични и си е изградил определено мнение.

Топ 3 потребители:

1 Мюзик си е добър избор
2 Дет хор си беше авторитет
3 Куенч

Не виждам причина сексуалността му да му пречи в това да модерира форум. Авторитет не е нужен за да оправяш темите, а аз съм му гласувал доверие че може да се справи с това и да ни помогне. Плюс това авторитет си има достатъчен на зрял и отговорен човек като за неговата възраст.

Дет хор не пише от 100 години, авторитет беше определено и много си я уважавах, но модератор който псува на майка потребителите - не го виждам.
3. Куенча е супер ерудиран - но най-малкото той няма да се съгласи да се занимава. Иначе ще му покажа аз на него как се пие бира като ми драсне да го видя жив ли е, не е ли.
Между впрочем, не се самоизключвай така скромно.

AliceSw
08-19-2008, 21:52
съжалявам, ама модераторите ви не са особено подходящи...не тези тримата конкретно, част от новите по принцип, така де, тези, чиито мнения чета откакто съм във форума...дори наистина заслужилите с мненията си би трябвало да имат права само в 1-2 раздела

половината просто казват, повтарят и преповтарят за хиляден път нещото, което би хрумнало на всеки човек, които разбере ситуацията...само противни клишета и мнения без смисъл...модераторите ви са скучни и не помагат на хората, да не говорим, че понякога си говорят каквото си знаят

МюзикИсДъКий заслужава да стане модератор отдавна, защото тя единствена помага на потребителите в някои раздели

ScionOfStorm
08-19-2008, 21:57
половината просто казват, повтарят и преповтарят за хиляден път нещото, което би хрумнало на всеки човек, които разбере ситуацията...само противни клишета и мнения без смисъл...модераторите ви са скучни и не помагат на хората, да не говорим, че понякога си говорят каквото си знаят

damn, yerr so right. Според мен се дължи на факта, че са предимно млади (май), или по-активните са така.

Аз възлагам надежди на тази партида модове ;р

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 22:00
chestitka na sichki modernatorcheta- perforatorcheta ;]]

HenykucT
08-19-2008, 22:01
:razz: Какви глупави постове прочетох просто не е си истина ... Вие дори не знаете, какво означава Модератор или Администратор, ама тръгнали да обсъждат да филосовстват и т.н. Модератора не е човек, който трябва да помага на потребителите или да пише в даден раздел или да е деен участник във всяка една тема. За да бъда по-ясен копирам какво е модератор. И моля спрете с тъпите постове, защото повечето от хората тук са смешни ...

Модераторите са потребители, чиято работа е да наглеждат форумите ежедневно. Те имат правата да редактират или скриват мнения, както и да заключват, отключват, местят, скриват и разделят теми във форума, които модерират. Като цяло, модераторите се избират, за да предотврятяват нарушенията в правилата на форума. Да налагат съответните предупреждения.

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 22:02
половината просто казват, повтарят и преповтарят за хиляден път нещото, което би хрумнало на всеки човек, които разбере ситуацията...само противни клишета и мнения без смисъл...модераторите ви са скучни и не помагат на хората, да не говорим, че понякога си говорят каквото си знаят

damn, yerr so right. Според мен се дължи на факта, че са предимно млади (май), или по-активните са така.

Аз възлагам надежди на тази партида модове ;р

Повечето като се хващат на хорото, май не осъзнават, че освен 3 допълнителни бутончета и един раздел, идват и доста отговорности и задължения.
И най-вече упорито следене под лупа за всеки пост, думичка, мнение, действие или правописна грешка...

Пич, ако трябва да се трият всички неграмотно написани мнения, то 90 % от мненията ще се трият.. Ако питаш мен голяма част от модераторчетата не знаят за кво са такива и не правят нищо. ;]]

ScionOfStorm
08-19-2008, 22:03
половината просто казват, повтарят и преповтарят за хиляден път нещото, което би хрумнало на всеки човек, които разбере ситуацията...само противни клишета и мнения без смисъл...модераторите ви са скучни и не помагат на хората, да не говорим, че понякога си говорят каквото си знаят

damn, yerr so right. Според мен се дължи на факта, че са предимно млади (май), или по-активните са така.

Аз възлагам надежди на тази партида модове ;р

Повечето като се хващат на хорото, май не осъзнават, че освен 3 допълнителни бутончета и един раздел, идват и доста отговорности и задължения.
И най-вече упорито следене под лупа за всеки пост, думичка, мнение, действие или правописна грешка...

Модове ли? Дам. Ще им стане ясно. Пък ако и аз не съм доволен от модерацията им, мислиш ли че няма да си го кажа? И началството трябва да си знае работата и да разкара неспособните такива. Дано са наясно сегашните. Възлагам надежди за неклишета и по-особено присъствие и отношение, това имах предвид. Извън този частен случай не мога да коментирам.

Аз примерно никога не бих се съгласил да съм модератор на такъв голям форум - нито ще имам времето, нито желанието, пък и съм прекалено несериозен за това.

machoka
08-19-2008, 22:06
Хахахахаха...

С правата идват и задълженията, според мен Дет'хор щеше да се справи перфектно, Куенча - дали би се навил е негов личен избор, аз просто го давам като добър пример. За жалост повечето хора, които бих харесал за модератори вече май не се подвизават или аз просто не съм ги засичал. :)

За сам90, аз си казах, че имам лично отношение.

Съгласен съм за дет-хор, но не влиза. Куенч няма да се навие защото е зает да учи на 2 места, да работи.. аз ти го казвам, без да съм го питал.. за това те питах за реални хора, защото аз съм мислил много преди /и за да/ да се доверя на въпросните, които покриват много изисквания като изключително редовна посещаемост всеки на конкретни раздели, живи в мисълта, тийнейджъри все пак /нищо лично бАте кУенч хаха/ и т.н. и т.н.

иначе също мога да ти изброя 5-6 човека, които ако бяха редовни отдавна да сме ги помолили да ни помагат в контрола.

machoka
08-19-2008, 22:07
HenykucT - модератор тук се става точно наобратното на това, което си копирал.

ScionOfStorm
08-19-2008, 22:08
Бе, ексо, ще ги видим, смятам че особено Сам всички ще го следят по по-обтегната и приближена лупа. Надявам се си разбрал за какво беше цялата ми тирада в по-предните страници.

mhmhmhmhm
08-19-2008, 22:11
Ей,бравоо
много се радвам за сам90 и мюзикисдъкий
според мен го заслужават :)

HenykucT
08-19-2008, 22:14
Не искам да споря за глупости, макар че има защо ... Успех на "модераторите" .

BulgariaZaBulgarite
08-19-2008, 22:14
за първи път виждам открит гей да е модератор някъде.

сега често употребяваната псувня "модовете са п*дерасти" ще придобие някакъв смисъл :-D
:D :D :D

mhmhmhmhm
08-19-2008, 22:15
бих добавила и секса на комплекса :)

kalinapet
08-19-2008, 22:43
Честито на новите модератори. Работата им е трудна, знам от личен опит, макар да съм мод на малък форум. Пожелавам им успех.
Приятно модериране. :smt023

08-19-2008, 22:48
заебете го педераса.
Нали трябва , да сме уникални с нещо.
Ама отхІфенка.
Дето се лигавеше по темит със снимки.Леле, че противно същество.
За да дразня като нея, и за да дразня и атаката , който много обичам, почвам като нея...може и аз да стана модератор скоро :-) ! (само че, аз ще се любувам на атаката, земи постни 1 снимка 8-) ).

air_J
08-19-2008, 23:18
Коя е пък тая музика?

Един пример коя е тая музика: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148026&highlight=

8)
Е, мерси, че си ми помогнала, но защо не съм те забелязъл досега из форума? :oops: Възможно е да е и мой пропуск. :-)

BornFromPain
08-19-2008, 23:19
Така да бъде.

MusicIsTheKey
08-19-2008, 23:21
Вероятно защото пиша предимно из 'музика и тв' :).

Mementomori
08-19-2008, 23:25
Хахахахаха...

С правата идват и задълженията, според мен Дет'хор щеше да се справи перфектно, Куенча - дали би се навил е негов личен избор, аз просто го давам като добър пример. За жалост повечето хора, които бих харесал за модератори вече май не се подвизават или аз просто не съм ги засичал. :)

За сам90, аз си казах, че имам лично отношение.

Съгласен съм за дет-хор, но не влиза. Куенч няма да се навие защото е зает да учи на 2 места, да работи.. аз ти го казвам, без да съм го питал.. за това те питах за реални хора, защото аз съм мислил много преди /и за да/ да се доверя на въпросните, които покриват много изисквания като изключително редовна посещаемост всеки на конкретни раздели, живи в мисълта, тийнейджъри все пак /нищо лично бАте кУенч хаха/ и т.н. и т.н.

иначе също мога да ти изброя 5-6 човека, които ако бяха редовни отдавна да сме ги помолили да ни помагат в контрола.
Би ли ги изброил?Стана интересно...

air_J
08-19-2008, 23:26
Вероятно защото пиша предимно из 'музика и тв' :).
Тогава грешката е моя, приеми извиненията ми.
П.С.> Бива ли от толкова предложения за модератор да не предложите поне от хорска срама и моя милост? Скандално и възмутително! :cry: :-x :x :smt102 :smt100

machoka
08-19-2008, 23:38
...
Би ли ги изброил?Стана интересно...

shadow4e , anito.sl , sherry особено, за тези девойки на прима виста мога да се сетя, че по един или друг повод е ставало въпрос сред колектива за тях...а сега ги няма, отдавна трябваше да са в екипа. Но първо за конкретна цел в различни периоди, различни хора са по-подходящи.. знаете че едно време беше на принципа мод групи за конкретни раздели - тогава се търсеха хора пишещи конкретно в даден раздел, но не мога да говоря много за това защоот не съм толкова в час с този период...
и второ не обичам да говоря по такива теми, да не излезе че после има двоен аршин в прилагането на правилата, които са еднакви за ВСИЧКИ..

бтв експо също е влизал в полезрението, ама съдейки по едно друго място май не му се занимава с модериране? а и ще му се изгуби чара, сякаш друга 'репутация' си е изградил тук - много добър коректив и на потребители и на модератори - ето ви трета страна по казуса)

Blab
08-19-2008, 23:51
Бръм...
Аз ги харесвам и тримата. Чак да не повярваш.
Бих подбрала и други, ако беше моя работа.

ПП:Т'ва с отделните раздели е много по-добре, като че ли.

TheNewReligion
08-20-2008, 00:52
Честито на новите модератори. Дано бъдат достатъчно коректни. :)

shadow4e
08-20-2008, 01:22
Мюзикисдъкии определено си е отдавна за модератор. :) Сам също ми харесва като потребител :)но принципно наистина е препоръчително да е човек, който да бъде уважаван или ще се раздават масово банани :)
отхфенката не я знам кои раздели точно посещава, но не са тези, които аз, така че не мога да изкажа мнение.


Видях си и моя ник в темата. :) И да това си е самата истина, че напоследък не влизам често. Тази кандидатстудентска кампания ми изпи мозъка, дори съм почнала да забравям. :D На първи заминавам на море и после се завърщам пак вече за постоянно, надявам се. :) Според мен самата работа на модератора не е трудна, но пък не е за човек като мен, който обръща повечко внимание дори на споровете и острите забележки в нета. Нежна душа съм аз :D Не обичам да бъда "мразена".

08-20-2008, 01:25
Мюзикисдъкии определено си е отдавна за модератор. :) Сам също ми харесва като потребител :)но принципно наистина е препоръчително да е човек, който да бъде уважаван или ще се раздават масово банани :)
отхфенката не я знам кои раздели точно посещава, но не са тези, които аз, така че не мога да изкажа мнение.


Видях си и моя ник в темата. :) И да това си е самата истина, че напоследък не влизам често. Тази кандидатстудентска кампания ми изпи мозъка, дори съм почнала да забравям. :D На първи заминавам на море и после се завърщам пак вече за постоянно, надявам се. :) Според мен самата работа на модератора не е трудна, но пък не е за човек като мен, който обръща повечко внимание дори на споровете и острите забележки в нета. Нежна душа съм аз :D Не обичам да бъда "мразена".
Не се оправдавай, опусна си шанса да си някой пред очите на 15 годишни тинейджъри.

shadow4e
08-20-2008, 01:29
И да падна в очите на другите, нали. :D

Vikitooo
08-20-2008, 01:56
Wow Не знаех, че Sam90 е станал модератор :shock:

Честито, аз се радвам за него! :)

psychopath
08-20-2008, 02:01
епа честито :D

mgxpower
08-20-2008, 03:58
Честито и със здраве !
Не е важно кой какъв е важното е да си върши съвестно работата това важи не само за форумите , но и за работата в живота!

LINKNOT
08-20-2008, 06:22
Честито. Дано се справят с отговорностите си като модератори. :)

FakePlasticTree
08-20-2008, 06:37
Много сте зле.
Хората са хора...и това, че е (доколкото знам) би не го прави по-малко от някой друг...
Консерви.. :o

Честито им.

rakiQ
08-20-2008, 07:23
искам exploitedteen да е модератор!

LINKNOT
08-20-2008, 07:26
за модерирането - просто не ми се занимава, тогава ще трябва да съм копой, а и няма да мога да се заяждам, защото ебаси модератора, където се заяжда... (а и няма да ми се връзват)

Душичка... 8-) Какво ще правим,ако бате ексо няма да може ни строява .. :Р ;D

Pedigree
08-20-2008, 07:28
За MusicIsTheKey съм съгласна на 100%.
oth_fenka ми е супер симпатично момичето, ама едно не можах да разбера - как с 80% мнения в кофата и игри(изключвам лигните от темата за снимки - 'шницелче', 'бухтичке'... патладжанке, краставичке... бла блаа)... стана модче. :)
За Sam90 в една голяма част подкрепям експлойтед, но ще го видим.


Успех все пак.

SINDEL
08-20-2008, 10:17
И аз исках, да ви таковам..... :(

:lol:

mhmhmhmhm
08-20-2008, 10:21
oth_fenka ми е супер симпатично момичето, ама едно не можах да разбера - как с 80% мнения в кофата и игри(изключвам лигните от темата за снимки - 'шницелче', 'бухтичке'... патладжанке, краставичке... бла блаа)... стана модче. :)
ти сама си даде отговор :)

Canis_Dirus
08-20-2008, 10:32
И аз исках, да ви таковам..... :(

:lol:
ъъъ ти пък какъв мод ще си? Ще изтезаваш яко децата. Бан за теб!

08-20-2008, 10:34
oth_fenka ми е супер симпатично момичето, ама едно не можах да разбера - как с 80% мнения в кофата и игри(изключвам лигните от темата за снимки - 'шницелче', 'бухтичке'... патладжанке, краставичке... бла блаа)... стана модче. :)
ти сама си даде отговор :)
БУХТО, ПАДЛАДЖАНЧЕ, КИФЛО, КРАСТАВИЦЕ, ШНИЦЕЛЧЕ.
СЕГА ЗАСЛУЖИХ ЛИ СИ ДА СЪМ МОДЕРАТОР???

Riot
08-20-2008, 10:36
RIOT ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР И ГОСПОДАР НА ФОРУМА
АЛЕ, АЛЕ !!!

RiseGirl
08-20-2008, 10:41
Вижте, нито съм се натискала да ставам модератор, нито нищо :)
Мачока ми гласува доверие, надявам се да го оправдая :)

Aenima
08-20-2008, 10:46
Мене ме баннаха и то взело да става забавно.

Честито. Особено на Самчо.

mgxpower
08-20-2008, 10:52
RIOT ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР И ГОСПОДАР НА ФОРУМА
АЛЕ, АЛЕ !!!Иска ти се.

Canis_Dirus
08-20-2008, 10:55
БУХТО, ПАДЛАДЖАНЧЕ, КИФЛО, КРАСТАВИЦЕ, ШНИЦЕЛЧЕ.
СЕГА ЗАСЛУЖИХ ЛИ СИ ДА СЪМ МОДЕРАТОР???

Сега си само на един уй място от модераторския пост. Остава да се явиш на интервю. Носи си молба, автобиография, актуално IP и лубрикант. Успех!

Disrespect
08-20-2008, 11:30
абе ае всички модератори да станем па да гледаме сеир после

mhmhmhmhm
08-20-2008, 11:43
oth_fenka ми е супер симпатично момичето, ама едно не можах да разбера - как с 80% мнения в кофата и игри(изключвам лигните от темата за снимки - 'шницелче', 'бухтичке'... патладжанке, краставичке... бла блаа)... стана модче. :)
ти сама си даде отговор :)
БУХТО, ПАДЛАДЖАНЧЕ, КИФЛО, КРАСТАВИЦЕ, ШНИЦЕЛЧЕ.
СЕГА ЗАСЛУЖИХ ЛИ СИ ДА СЪМ МОДЕРАТОР???
Разбира се,прасковке,бисквитке,сла каа :-)

ScionOfStorm
08-20-2008, 13:24
искаме дота раздел и дота модератор

гийк центръл!11 :o :o :o

VerryBerry
08-20-2008, 14:10
оф, мноо сте скука. Сам90 тва, Сам90 онова, човек ще каже, че животеците ви са само за Сам90 пригодени и без него не можете пълноценно да съществувате.

Ми сори, ама пичът гей, не гей, пише по-смислени поустове от 98 % от юзърите тук и е съвсем подходящ за модератор. Това, че е гей, не знам какво общо има с цялата шибана работа. Я ми пояснете, моля.

МюзикИзДъКий също е доста добър избор, момичето е доста умно и мисля, че ще се справя добре.

За отх фенката не съм сигурен, но и нея ще я видим.

Аман значи.

абсолютно!

SuNsEt
08-20-2008, 14:11
Абе айде стига...Тая тема няма да доведе до нищо положително.Има време,както казаха някои-ще ги видим за напред как ще се справят.И да не ви харесва,това е.
Аз пък съм доволна.

lams
08-20-2008, 14:26
Айде, честито и от мен :)

Гледам вече oth_fenka действа и добре модерира :ь

Riot
08-20-2008, 14:32
искаме дота раздел и дота модератор

гийк центръл!11 :o :o :o
+1
дота раздел
раздела може да се казва "Riot и компания" 8-)

mulgore
08-20-2008, 14:37
искаме дота раздел и дота модератор

гийк центръл!11 :o :o :o
+1
дота раздел
раздела може да се казва "Riot и компания" 8-)
:razz: :razz:

lams
08-20-2008, 14:41
искаме дота раздел и дота модератор

гийк центръл!11 :o :o :o
+1
дота раздел
раздела може да се казва "Riot и компания" 8-)
:razz: :razz:

Неизменно следваш риот след всеки коментар обаче :ь

mulgore
08-20-2008, 14:45
Няма как.
Той ме съсипва от смях. :-D

Briseis
08-20-2008, 14:53
Сам е готин. Ама много. Харесвам начина му на мислене. И не мисля, че натрапвал сексуалността си, пък и това няма нищо общо с начина му на работа и поемане на отговорност.
За Мюзик Ис Дъ Кий няма нужда да коментирам. Тя е родена за това.
Но пък отх фенка не ми вдъхва доверие.

Между другото, Бандитка все още ли е модератор?

ElinoOor
08-20-2008, 15:02
Знаете ли какво ? ЗАВИЖДАТЕ ! Искате и вие да сте модове, но понеже сте толково "умни" решавате че трябва да клеветите ! Почвам да се ядосвам на такива като вас :? . Приемете факта че няма да станете модератори. И не мога да разбера какво точно ви пречи че Sam90 е по-различен/различна ? Живеем в 21 век научете се да приемате другия такъв какъвто е ..

П.П. честито на новите членове на мод. екипа аз вече получих предупреждението на един от тях 8-) което значи че си вършат работата БРАВО ! :)

ElinoOor
08-20-2008, 15:21
Хаха :D . Така е и аз отчаяно искам да съм, но вече се примирих с факта, че няма да стана по простата причина че никога няма да спра с простотиите си 8) . Но поне мога да бъда полезна на останалите, а в "Кофата" ще си ръся идиотизми на воля :-D .

Disrespect
08-20-2008, 15:25
сигурно завиждаме...

тва да си модератор е супер шит

ElinoOor
08-20-2008, 15:29
Няма да захващам излишни спорове.. Казах си мнението ирония или не това е .

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 15:30
Хаха :D . Така е и аз отчаяно искам да съм, но вече се примирих с факта, че няма да стана по простата причина че никога няма да спра с простотиите си 8) . Но поне мога да бъда полезна на останалите, а в "Кофата" ще си ръся идиотизми на воля :-D .

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F
8-)

DjBaloon
08-20-2008, 15:53
Много големи циркове правите :?
На някой хора в устрема им да се правят на някакви се излагат много :?

Да не даваме превес на селската завист в нас... това е най-лесно 8)

KrisiBep
08-23-2008, 10:35
Честито! :)

Jeuelle
08-23-2008, 11:57
Oth fenka???

Ще ме извинявате , ама не ми е особено приятно , мненията ми да са модерирани и критикувани точно от нея!!!!!!!
Чудя се , ама много се чудя , защо точно нея?

Decu
08-23-2008, 11:59
^ По мои лични наблюдения тя си върши най-добре работата от новите модератори. ;)

machoka
08-23-2008, 13:46
Oth fenka???

Ще ме извинявате , ама не ми е особено приятно , мненията ми да са модерирани и критикувани точно от нея!!!!!!!
Чудя се , ама много се чудя , защо точно нея?

Защото така съм преценил.

chocoleptic
08-23-2008, 13:58
oth_fenka може би се стимулира,защото никой не и гласува доверие,но вмомента тя си върши най-добре работата.

SuNsEt
08-23-2008, 13:59
oth_fenka може би се стимулира,защото никой не и гласува доверие,но вмомента тя си върши най-добре работата. Чак пък никой е силно казано... :wink:

w0sh
08-23-2008, 14:50
Вече не искам да съм мод... ще ми се лепне лошо име. Остана да сложат турчин, циганин и евреин.

gPa3HuTeJl
08-23-2008, 15:03
Излагация п1лна..

machoka
08-23-2008, 15:08
Излагация п1лна..

в смисъл? Или просто реши да драснеш нещо, че ти омръзна да си бъркаш в носа?

ScionOfStorm
08-23-2008, 15:12
п1лна е излагацията бе, не разбра ли :shock:

gPa3HuTeJl
08-23-2008, 15:55
Излагация п1лна..

в смисъл? Или просто реши да драснеш нещо, че ти омръзна да си бъркаш в носа?

Коментара ще си го оставя за мене, 'щото НЯКОИ хора само чакат да кажа нещо и да ме засечат... нали все пак трябва да се покажат колко са отворени и начетени... ;) .... а и никога не ми омр1зва да си б1ркам в носа... и аз така като тебе... б1ркам си... самоче явно ти си в дупето :P

machoka
08-23-2008, 16:03
Излагация п1лна..

в смисъл? Или просто реши да драснеш нещо, че ти омръзна да си бъркаш в носа?

Коментара ще си го оставя за мене, 'щото НЯКОИ хора само чакат да кажа нещо и да ме засечат... нали все пак трябва да се покажат колко са отворени и начетени... ;) .... а и никога не ми омр1зва да си б1ркам в носа... и аз така като тебе... б1ркам си... самоче явно ти си в дупето :P

Когато хвърляш просто така някаква си критика си нищо повече от празнословец без покритие.
Относно ръката - по-добре в дупето да е, щото като я извадя от там почвам да бъркам в админ панела и мисля че не би ти харесало какво ще забъркам. ' :-P '

Pliok0019
08-23-2008, 16:20
Ей,бравоо
много се радвам за сам90 и мюзикисдъкий
според мен го заслужават :)

Подкрепям!
Желая им успех.

Jeuelle
08-23-2008, 17:45
Oth fenka???

Ще ме извинявате , ама не ми е особено приятно , мненията ми да са модерирани и критикувани точно от нея!!!!!!!
Чудя се , ама много се чудя , защо точно нея?

Защото така съм преценил.

Възхищавам се на форумната политика.

Samotno_Angel4e
08-23-2008, 17:56
Да са ни честити новите модератори...Срещала съм мнения и на тримата и ЗА това,че са ги направили модератори...

kalinapet
08-23-2008, 18:00
oth_fenka rullzz
MusicIsTheKey - не знам на колко си обаче благородно ти завиждам. :)
Знае всяка песен - сигурна съм.

vodolei4e_m
08-23-2008, 18:58
Aз може ли да попитам нещо друго - не как се става модератор, а как се слага някакъв надпис под прякора(nickname)? Например, както Whisskas има "домашен лбимец", ако не се лъжа.

BlackaTBW
08-23-2008, 22:36
Харесвам и 3мата.
След като мачока е преценил така, значи са правилния избор. А и да не сте съгласни, едва ли ще се трогне и ще направи модератори вас, за да ви е добре.

gPa3HuTeJl
08-23-2008, 22:38
Когато хвърляш просто така някаква си критика си нищо повече от празнословец без покритие.
Относно ръката - по-добре в дупето да е, щото като я извадя от там почвам да бъркам в админ панела и мисля че не би ти харесало какво ще забъркам. ' :-P '

...и естествено веднага се почва с1с заплахите...

SWASTICA
08-24-2008, 09:27
Успех им пожелавате, късмет им пожелавате, много любов още малко...
Че те да не се женят, бе, смешки?
Обикновени модове! Имат право да заключват една тема, да трият пост и да го променят. Да правят също някоя тема важна и да я пускат като съобщение...
Хахаха + това не им дават нито 1 ст. Ставаш роб само за малко повече внимание :razz:

SuNsEt
08-24-2008, 13:41
Aз може ли да попитам нещо друго - не как се става модератор, а как се слага някакъв надпис под прякора(nickname)? Например, както Whisskas има "домашен лбимец", ако не се лъжа. Това не можеш сам да си го направиш.Трябва да се обърнеш към модовете или админа...

Blab
08-24-2008, 13:45
хах, заключвате и отново отключвате подобна тема.
куул(рок)

Disrespect
08-24-2008, 13:45
Успех им пожелавате, късмет им пожелавате, много любов още малко...
Че те да не се женят, бе, смешки?
Обикновени модове! Имат право да заключват една тема, да трият пост и да го променят. Да правят също някоя тема важна и да я пускат като съобщение...
Хахаха + това не им дават нито 1 ст. Ставаш роб само за малко повече внимание :razz:

не разбираш, ама продължаваш да си плямпаш глупостите
и не усещаш как ти се смее целия форум

Briseis
08-24-2008, 15:25
Е, в Девин е готино 8)