PDA

View Full Version : Какво пак?



MartyParty
08-19-2008, 18:40
Тая вечер за пореден път се убеждавам,че мъжките никога няма да ги разбера. :shock: От 3 месеца НЕ сме заедно,за бога.Последния път в деня на рездялата се държеше като пълен непукист,като някакво лишено от чувства създание неспособно да мисли за друг освен за себе си.А сега какво,.."Ти съвсем ме забрави.Ти не пишеш.Не се обаждаш.Явно нямаш какво да ми кажеш.." Е извинявам се,обаче през цялото време той беше заетият,който постоянно е я на работа,я навън с приятели,я да прави ремонт и какави ли не още глупости. Казвам му да се успокои и той "Потърси малко вина в себе си.Защо все си мислиш,че в другите ти е проблема?" :smt012 Озадачена съм...

devil_feel_f
08-19-2008, 18:45
Просто не му обръщай внимание.Щом се е държал толкова грубо с теб, не те заслужава.

Sweet_Play_F
08-19-2008, 18:47
Аз вече не се учудвам от момчетата:? ,недей и ти. ;)

Saymon90
08-19-2008, 18:56
Ами, когато сте се разделяли може да се е почувствал наранен, може мъжкото му достойнство да е било накърнено и за това да се е държал студено. А 3 месеца по-късно вече да му липсваш, за това да търси отново контакт с теб...
И в двата случая, обаче, връзката си е приключила и сякаш е по-добре да оставиш нещата така ;) Освен ако ти нямаш желание за нова игра?

tuzaro
08-19-2008, 18:57
явно сега се е освободил, или някоя го е резнала и иска пак тебе

a3c1M
08-19-2008, 18:59
такава е любовта

MartyParty
08-19-2008, 19:04
Ами, когато сте се разделяли може да се е почувствал наранен, може мъжкото му достойнство да е било накърнено и за това да се е държал студено. А 3 месеца по-късно вече да му липсваш, за това да търси отново контакт с теб...
И в двата случая, обаче, връзката си е приключила и сякаш е по-добре да оставиш нещата така ;) Освен ако ти нямаш желание за нова игра?
Уж се разделихме по взаимно съгласие.Питах го "искаш да чуеш,че ми липсваш ли" и той "не искам,но имам чувството,че ме забравяш дори като приятел".Може да му липсвам,обаче вече е късно.И без него живея,не съм спряла да дишам.Нямам желание да ме нарани пак,защото знам ,че хората не се променят и той не е изключение.Беше си намерил друга,обаче последния път ,когато го питах за нея каза,чея е заразял и той не знаел защо.

IndianXXI
08-19-2008, 19:18
по някои път незнаем какво говорим и после съжаляваме.

xercu
08-19-2008, 19:29
Твой теми всякаш доста четох преди да забележа как сайта се пълни с пропаднали инфантили ... Изглеждаш пекано момиче ... Нищо чудно , че иска вниманието ти ... Недей му се опъва :P 8-)
P.S. Момчетата само ние си се разбираме :)

Shu7teR
08-19-2008, 19:30
позната картинка

siiska
08-19-2008, 19:55
зарежи го явно не знае какво иска.... момчетата са такива .....
:o LOVE SUX :o

zvezdi4ka_su
08-19-2008, 19:59
Туй мъжа не е човек ! :smt098

hahavteen
08-19-2008, 20:02
Позната история. Хич не се занимавай.
Мъжете и аз никога няма да ги рабера. Все разбират със закъснение какво искат :?

xercu
08-19-2008, 20:04
Позната история. Хич не се занимавай.
Мъжете и аз никога няма да ги рабера. Все разбират със закъснение какво искат :?Пак сме по-добре от вас 8-)

MartyParty
08-20-2008, 15:30
Момчетата само ние си се разбираме :)
Как да ви обича човек с цялата ви гордост и предразсъдъци..

trayana
08-20-2008, 15:32
Ами, когато сте се разделяли може да се е почувствал наранен, може мъжкото му достойнство да е било накърнено и за това да се е държал студено. А 3 месеца по-късно вече да му липсваш, за това да търси отново контакт с теб...
И в двата случая, обаче, връзката си е приключила и сякаш е по-добре да оставиш нещата така ;) Освен ако ти нямаш желание за нова игра?
Много точно казано!

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 19:36
Любов....

miss_asi
08-20-2008, 19:42
Твой теми всякаш доста четох преди да забележа как сайта се пълни с пропаднали инфантили ... Изглеждаш пекано момиче ... Нищо чудно , че иска вниманието ти ... Недей му се опъва :P 8-)
P.S. Момчетата само ние си се разбираме :) Да бе и вие(момчетата) не знаете какво искате от тоя шибан живот?!?