PDA

View Full Version : до кога?! аман



haterkata
08-19-2008, 19:45
до кога хората без да те познават ще си градят мнение за теб по думите на тези които те хейтят много? аман вече,писна ми хора дето не ме познават да говорят за мене хипер простотий,само защото някой им пълни главите! 8)

Bianca
08-19-2008, 19:54
Рекох, че пак някои цигани са те обрали. :D

Иначе и аз съм по същия начин, и те, и всички. И ти си така. :)
Не ти ли се е случвало някой да говори лошо за човек, когото познаваш само по физиономия, и като го видиш някъде по улицата например след известно време, да се сетиш какво ти е говорил за него първият човек. :)
Най-много мразя някой да казва: "Хората са лицемери, изнудвачи, егоисти и етц.".
И ти си човек, и ти си способна на същите грешки, но просто не го осъзнаваш, признаваш действията само на околните, не е ли така? :)

xXxScreamxXx
08-19-2008, 19:55
хах .. жалко наистина ама я.. ето 4е има и такива индивиди :?

Ама и тия дет си градят мнение по думите на др-те си ...заслужават боя :-D .. да вярват на нещо което са 4ули ..... да не допускат 4е слушат лъжи.........

Dreammy
08-19-2008, 19:58
до кога хората без да те познават ще си градят мнение за теб по думите на тези които те хейтят много? аман вече,писна ми хора дето не ме познават да говорят за мене хипер простотий,само защото някой им пълни главите! 8)

Докога? Хах, не си ли свикнала? В този свят не се понасят личности с изявен характер.Не знам как се получава,но винаги, като кажа истината, някак си ставам лицемерна или интригантка.Поради тази причина не се разбирам с много хора. :-o :?

haterkata
08-19-2008, 19:58
Рекох, че пак някои цигани са те обрали. :D

Иначе и аз съм по същия начин, и те, и всички. И ти си така. :)
Не ти ли се е случвало някой да говори лошо за човек, когото познаваш само по физиономия, и като го видиш някъде по улицата например след известно време, да се сетиш какво ти е говорил за него първият човек. :)
Най-много мразя някой да казва: "Хората са лицемери, изнудвачи, егоисти и етц.".
И ти си човек, и ти си способна на същите грешки, но просто не го осъзнаваш, признаваш действията само на околните, не е ли така? :)

5 минути се смях на първото ти изречение :D :D

psychopath
08-19-2008, 20:08
ич да ти не е

LiveFlower
08-19-2008, 21:52
Всичко е така,жалко че не си го забелязала по-рано.


А иначе се извинявам за тва къде 6е го кажа,ама в тоя живот няма да успее6,ако не подъл и ло6,просто добрите си отиват ло6ите остават,което е мн ло6о. :-o

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 22:06
za da govorat zad garba ti horata sigurno ima nqkva prichina nz...

TheNewReligion
08-19-2008, 22:14
Не знам. 8)

Vikitooo
08-20-2008, 03:05
Абе какво ти пука кой какво казал или си мисли..

LINKNOT
08-20-2008, 06:34
Докога ще е така .. Мислиш ли,че можем да ти отговорим на въпроса? .. и ние не знаем. :-| Ти за себе си не бъди такава,а хората,които си заслужава да познаваш,няма да се доверяват на хорските приказки преди да те опознаят. :)

SuNsEt
08-20-2008, 14:26
Ами със сигурност няма да е скоро...Научи се да не обръщаш внимание на хорските приказки,защото винаги ще ги има.Но когато не ти пука живота ти става по-лесен. :wink: Важното е,че хората,които уважваш и обичаш знаят истината за теб.

Lacey_66
08-20-2008, 16:11
Мм тва ще продължава вечно но за тва не му обръщайте грам внимание другите да си говорят квото искат ... :) 8)

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 16:16
много пък ме ебе кой какво си мисли или говори за мен,да са живи и здраве това да ми е проблема :)

Boot
08-20-2008, 16:19
хейтят

:lol:

mgxpower
08-20-2008, 17:07
Оправи си речника живеем в България а не в Тийнленд..... хейтят , хипер...

SiegHeil
08-20-2008, 17:16
А до кога ще ви пука кво говорят тъпаците зад гърба ви.. ^^

Alco
08-20-2008, 19:26
хейтят

:lol:

вери ми е тъпо некой така като спийква с такива нереално стюпид чуждици. :booooomb:

schizophrenia
08-20-2008, 20:27
хейтят

:lol:

вери ми е тъпо некой така като спийква с такива нереално стюпид чуждици. :booooomb:

Хахаха, ох някак си и мен това най - много ме впечатли... Направо се оцъклих някфо ей такова :shock: като го видях.

По темата - ако трябва да ти пука постоянно за това кой какво мисли за теб направо ще си пукнеш на 30 ей така от нерви... Я си живей живота и стига си се занимавала с чуждото мнение. Въпреки че сега като се замислих... нали за това са тея форуми - да чуем чуждото мнение и така се завъртаме в един омагьосан кръг... Хах, странна работа. Хем не ни пука за чуждото мнение, хем постоянно го търсим ...

Erica
08-21-2008, 15:11
до кога хората без да те познават ще си градят мнение за теб по думите на тези които те хейтят много? аман вече,писна ми хора дето не ме познават да говорят за мене хипер простотий,само защото някой им пълни главите! 8)

Докато свят светува!