PDA

View Full Version : gsdagdasgsad



teen_boy
08-19-2008, 19:25
gdasgasga

TheGirlNextDoor
08-19-2008, 19:28
кола маската най-добре :) :) :)

ell_ownz
08-19-2008, 19:50
mi ima samo oshte 2 na4ina: fotoepilaciq [mn e skupa no gi maha za nqkolko godini] ili depilatoar [edno krem4e, navsqkade gi ima, no ne e mn hubavo shtoto posle staat debeli sqkash si gi brasnal] Nai dobre kola maska, vsyshtnost za kakvo iskash po dr na4in? kola maskata ne gi prai debeli i gusti i izdarja mn, apak i ne boli mn osobeno shtom si mom4e..ne ti trqa dr

IfeTyy
08-19-2008, 19:52
sys krem..ima edni kremove koito se majesh ii sled izvesno vreme s edno kato shpaklichka se mahat..no e syshtoto kato samobrysnachka..efekta e ednakyv

RiseGirl
08-19-2008, 21:02
Фотоепилацията поне на този етап не е вариант, препоръчително е да се прави през зимата или есента...когато кожата няма пряк контакт със слънцето, иначе си носиш лошите последствията :)

А тези кремове, при тях ефекта е същият като със самобръсначка, а окосмяването става все повече и повече :)

Помисли си пак, според мен най-добре е да продължаваш да се обезкосмяваш с кола маска - бързо и лесно :)

Дано да съм била полезна.

teen_boy
08-20-2008, 10:27
фотоепилация очевидно няма да си правя, а за колата маска аз разбирам при козметик, а не искам там понеже много ме боли а и е много скъпо, някаква домашна има ли, идеята ми е нещо такова да ползвам, там някакви лентички гледам рекламират или нещо такова ?

sexa_na_kompleksa
08-20-2008, 10:53
Можеш и вкъщи, ако смяташ, че ще се справиш. Лентите на Вийт, които ги рекламират, не са особено добри, но можеш да ги пробваш. Иначе можеш да използваш на Кара колата маска. Покрай 1.30лв е.