PDA

View Full Version : Той се прави, че не ме познава?!?



cveteto_2007
08-19-2008, 19:28
Zdraveite na vsi4ki.Otnovo iskam da spodelq s vas moqta istoiq.4oveka kogoto xaresvam be6e na po4ivka.Do tyk dobre :].Otkakto se e vurnal izob6to ne se vijdame.Toi se pravi 4e ne me poznava-dori i priqtelite mu ve4e se pravqt na koi sum az i se podminavame.Dori dnes se podminax s edin ot tqx...Ne sum se karala s nego do posledno bqxme zaedno toi kaza 4e kato se vurne 6te me potursi,no....Pisax mu i v skype pisax i na negovite fr,no bez rezultat.Neznam kak da si go vurna..predpolagam 4e nqkoi mu govori luji za men....Iskam otnovo da sme priqteli,no kak sled kato vs4ki go nastroivat da ne se vijdame ili pone taka mislq..
MOLQ VI DAITE MI SUVET KAKVO DA PRAVQ :( .
Blagodarq na vsi4ki predvaritelno :]


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Shu7teR
08-19-2008, 19:33
Цвети, не гледай и не слушай другите...отиваш до него и му казваш аджеба ще си останем ли приятели или ако е нещо по сериозно го питай какъв е проблема, но не по скайп, джиесем или нещо от растояние...личноо

IndianXXI
08-19-2008, 19:33
1ви съвет,инсталирай си FlexType
2ри Отвърни му със същото.

Shu7teR
08-19-2008, 19:35
1ви съвет,инсталирай си FlexType
2ри Отвърни му със същото.

еее ти веднага с лошото...

Lacey_66
08-19-2008, 19:36
Ами просто продължавай да го търсиш... докато не се засечете ... и не поговорите като големи хора .... неможе цял живот да се крие от теб :) следвъщия път когато се засечете просто го питай защо се държи като дете и какво толкова го е накарало него и приятелите му да се държат по този начин... УсПех ... :) :) :)

ANTIHUMAN
08-19-2008, 19:36
Според мен имаш две възможности!
1.Да изчакаш малко ,не ги търси ,нито него ,нито приятелите му!Ако не те потърсят значи си на ясно за какво става дума!
2.Досаждай му!Може и да спечелиш нещо ,най-много омраза!

П.П. Не казвам да пробваш едната от двете възможности!Изчакай и другите съфорумци да си кажат мнението!Има ги къде ,къде по-умни от мен!
Успех!

xercu
08-19-2008, 19:38
1ви съвет,инсталирай си FlexType
2ри Отвърни му със същото.

еее ти веднага с лошото...К'вото се чуло , такова се обадило :-o

zaraaa
08-19-2008, 19:40
Като го видиш говори лично с него, попитай го защо така се е отчуждил, защо вече не те търси и всичко което те мъчи :) така няма измъкване, докато по skype e съвсем различно :)

cveteto_2007
08-19-2008, 19:40
Цвети, не гледай и не слушай другите...отиваш до него и му казваш аджеба ще си останем ли приятели или ако е нещо по сериозно го питай какъв е проблема, но не по скайп, джиесем или нещо от растояние...личноо

Bix napravila vsi4ko da go pitam li4no...no kak?dnes edna fr go vidq i dokato otidem pri nego ve4e bqxa zaminali...Qvno samo vremeto shte pokaje ;[

cveteto_2007
08-19-2008, 19:42
Ами просто продължавай да го търсиш... докато не се засечете ... и не поговорите като големи хора .... неможе цял живот да се крие от теб :) следвъщия път когато се засечете просто го питай защо се държи като дете и какво толкова го е накарало него и приятелите му да се държат по този начин... УсПех ... :) :) :)


Samo da se zase4em...kakva me4ta ;[

zvezdi4ka_su
08-19-2008, 20:05
emi pot1rsi go kato za posledno,t.e t1rsi6 go..kazva6 mu vsi4ko deto ti e i 6te vidi6 zaslujava li si ili ne.ako i toi iska ne6to sig 6te se polu4i ako neiska i se pravi na zvezda prav mu p1t.I dr s1vet ili po skoro v1pros .. za6to t1rsi6 i priqtelite mu ??? Opravi si se s nego i tova e.. Uspeh

unicorn_f
08-19-2008, 20:24
2ри Отвърни му със същото.

недей,не го оставяй и не се прави че не го познаваш плс само това не прави..ще стане така както стана с мен..поговори с него ЛИЧНО като го видиш някъде дръпни го настрани и приказвайте...но не се прави че не го познаваш е не го подминавай..от личен отпит ти го казвам ще стане по-лошо..успех :)

renesanZ
08-19-2008, 20:30
Питай го в какво си съгрешила,че да се държи така лапешки...когат се засечете го фани за ръчичката и Face to face го разпитай къв му е проблема.И недей да го търсиш да се излагаш...почакай го той да те потърси!

Bubles
08-19-2008, 20:37
ами щом не можете да се видите отиди до тях да поговорите... предполагам 4е знаеш по кое време си е у тях... нищо 4е ще си малко неканена ама все пак мисля 4е няма как да ти тръшне вратата :) а ако е много голямата звезда му поискай автограф за сбогом 4е да си имаш спомен4е от него :)

MaRcHeLiTkAa
08-19-2008, 20:46
миличка щом се самняваш да не му говорат нещо...начи имаш нещо огризения :-o
та...не му пиши,не го търси...все едно не съществува ..излизай и се весели..ще доиде ден и той сам ще те потърси.нали знаеш "с неговите камъни по неговата глава". не му се вразвай и давай напред 8) :-)

MaRcHeLiTkAa
08-19-2008, 20:47
миличка щом се самняваш да не му говорат нещо...начи имаш нещо огризения :-o
та...не му пиши,не го търси...все едно не съществува ..излизай и се весели..ще доиде ден и той сам ще те потърси.нали знаеш "с неговите камъни по неговата глава". не му се вразвай и давай напред 8) :-)

cveteto_2007
08-19-2008, 21:06
emi pot1rsi go kato za posledno,t.e t1rsi6 go..kazva6 mu vsi4ko deto ti e i 6te vidi6 zaslujava li si ili ne.ako i toi iska ne6to sig 6te se polu4i ako neiska i se pravi na zvezda prav mu p1t.I dr s1vet ili po skoro v1pros .. za6to t1rsi6 i priqtelite mu ??? Opravi si se s nego i tova e.. Uspeh

Prosto ii te se durjat taka lapeshki..do v4era fr i izvednuj nepoznati...moje bi te mogat da mi kajat pri4inata 6tom 4oveka kogoto obi4am nqma smelost da doide i da pogovorim ;]

evichka_lonelyy
08-19-2008, 21:44
1ви съвет,инсталирай си FlexType
2ри Отвърни му със същото.

А баш :razz:

gangstata
08-19-2008, 22:19
Прави се на пич и хич да не ти пука,че накъв си не ти обръща внимание..
Направи същото..
:)

vvs_go
08-19-2008, 23:22
bi go v gaza

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:16
Явно си му антипатична.

koalka
08-20-2008, 08:54
Щом се прави на ударен - явно не иска да има нищо общо с теб, той си е виновен, не си виновна за нищо.Остави го, да прави, каквото иска.