PDA

View Full Version : Нз какво да правя...



Girl-4e
08-19-2008, 19:38
Значи...историята не е особено кратка,но ще я посакратя,защото се нуждая от чуждо мнение..
С едно момче съм близо 2 месеца..През цялото това време всичко е мн хубаво освен 1 естествено.. :? Бившата му..не го оставя на мира буквално!Постоянно му пише смс-и,обажда му се,казвам му кога ще ме къса и няк'ви такива..говори зад гърба ми и той естествено полудява,обаче самата мисъл,че те са били многоооооооооооо време заедно и това,че тя все още го обича супер мн ме притеснява..Нз,но тя като дойде при нас и го заговари,на мене ми става гадно и после той ме пита "за к'во мълча и не дойде при мене" и като му кажа,че тая супер мн ме нерви и най-вече като се влачи след него,той казва,че не е виновен пък и да не ми пука,щото са е с мене и означавам мн за него..Но не могаа,не издържам,вярвам му,ама не и на нея,тя знае слабостите му и като се влачи след него имам чувството,че в един момент той ще осъзнае,че още я обича..нз дали е така,обаче.....................
САМА разбирам,че съм ревнива към бившата му,ама в тоя случаи няма как,дразна се,въпреки че той по цял ден почти е с мене,говориме си вечер по телефона и т.н.
Фр-тата ми казват,че тя като дойде наистина се заговарят и е мн кофти..аз му го казвам също,обаче явно не както трябва :? Нз,не мога да ви опиша ситуацията,но искам да ви попитам какво вие бихте направили на мое място..Опитвам се да говора с него за т'ва и го правя,обаче няма особено голям резултат..е има,обаче не е тотален и краен...
Приемам сякаква критика към мен + съветче ;dd

N0_feAR
08-19-2008, 19:44
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум.

Bubles
08-19-2008, 19:51
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум.

+1 :)

Girl-4e
08-19-2008, 20:03
Мерси...явно наистина трябва по-сериозно да поговориме и да видиме к'во ще става за напред....

PePeLePew
08-19-2008, 23:42
аз съм момче .... и ако бившия на приятелката ми се влачи след нея и виждам че се опитва да я си я върне.... първо бих му казал че тя е с мен и да не се занимава повече ако не се разберем..... ще го набия,но това сиг не е е вариант за теб

devil_feel_f
08-20-2008, 08:46
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум.

+1 :)

+1

koalka
08-20-2008, 08:49
Значи, ако толкова държи на теб - ще направи всичко възможно да я разкара, да й каже да не му се мярка много-много пред очите и т.н.Може да й го каже, а като знае, че на него не му е приятно и той в прав текст й го каже - може би ще престане.
Той сигурно й мълчи, и я оставя да се мъкне след вас.Държиш от него да поговори сериозно с нея!

Lacey_66
08-20-2008, 09:02
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум.


+1 :-P

Boyd
08-20-2008, 09:10
Гледай "Окна" и ще разбереш, че твоето е нищо сравнения с онея идиоти там.

В крайна сметка, ако трябва да му го кажеш по някакъв начин може и да му се скараш.

nutrino
08-20-2008, 09:12
Съгласен съм с N0_feAR и PePe. Като момче, бих ти казал какво трябва да направи приятеля: не да се оправдава, че не е виновен и да те успокоява, а да й тегли шута и да я разкара. Щом е с теб нека го покаже (докаже). По принцип си е правило за мен, щом съм скъсал с някоя, да я държа колкото се може по-далеч от мен, още повече такива, които ме искат обратно. Лично според мен, важни са чувствата на човека до теб и щом някоя такава лепка притеснява приятелката ти, то значи трябва да отстраниш проблема.
Хващаш го твоя сладур на тясно и си поприказвай много добре с него. Какво иска и на какво е готов за да те задържи?!

MiMcHeToOo
08-20-2008, 13:21
Само да ти кажа, че и колкото слабости да му знае това няма да и помогне да си го върне. Ако той няма чувства към нея, няма начин тя да го свали. Следващия път, когато сте заедно ти и той и тя дойде просто отиди да си говориш с тях и можеш да се позаядеш малко. Ако си мълчиш така до никъде няма да стигнеш. Пази си своето... Успех! ;)

Whyniser
08-20-2008, 14:01
Значи...историята не е особено кратка,но ще я посакратя,защото се нуждая от чуждо мнение..
С едно момче съм близо 2 месеца..През цялото това време всичко е мн хубаво освен 1 естествено.. :? Бившата му..не го оставя на мира буквално!Постоянно му пише смс-и,обажда му се,казвам му кога ще ме къса и няк'ви такива..говори зад гърба ми и той естествено полудява,обаче самата мисъл,че те са били многоооооооооооо време заедно и това,че тя все още го обича супер мн ме притеснява..Нз,но тя като дойде при нас и го заговари,на мене ми става гадно и после той ме пита "за к'во мълча и не дойде при мене" и като му кажа,че тая супер мн ме нерви и най-вече като се влачи след него,той казва,че не е виновен пък и да не ми пука,щото са е с мене и означавам мн за него..Но не могаа,не издържам,вярвам му,ама не и на нея,тя знае слабостите му и като се влачи след него имам чувството,че в един момент той ще осъзнае,че още я обича..нз дали е така,обаче.....................
САМА разбирам,че съм ревнива към бившата му,ама в тоя случаи няма как,дразна се,въпреки че той по цял ден почти е с мене,говориме си вечер по телефона и т.н.
Фр-тата ми казват,че тя като дойде наистина се заговарят и е мн кофти..аз му го казвам също,обаче явно не както трябва :? Нз,не мога да ви опиша ситуацията,но искам да ви попитам какво вие бихте направили на мое място..Опитвам се да говора с него за т'ва и го правя,обаче няма особено голям резултат..е има,обаче не е тотален и краен...
Приемам сякаква критика към мен + съветче ;dd
Един бърз съвет,който върши работа поне при мен се получи :P :Поговорете си сериозно.Ако тогава не те разбере кажи му да избира,защото ти ще се пръснеш от дразнене от нейна страна,че не можеш да я издържаш като така се влачи.След това не му говори 2-3 дена и да видим дали държи на теб.Успех мацо 8-) :-)

ArTanDra
08-20-2008, 14:46
Сега виж какво.. дразни те бившата му, добре нека да е така. Ревнуваш, но това си е лично за теб. Нормално е да си говорят, имали са дълга връзка и все пак ще е останало някакво уважение между тях двамата. Момчето ти е казало, че не иска вече да е с бившата си, а с теб. Щом е така повярвай му или му нямаш доверие? Нека да си казват здр, как си и т.н. щом виждаш, че той е с теб значи държи на теб и няма да развали щастието ви. Айде успокой се ревността убива всякакви чувства.. един ден ще е бившата, друг ден ще е някоя друга.

Erica
08-20-2008, 15:00
Според мен най-добрият вариянт е да не прекаляваш с ревността си...Щом той самият ти е казал,че иска да е с теб...не се филмирай и му повярвай...,в крайна сметка на всички ни е ясно,че има доста нагли същества,които не разбират от дума и продължават да досаждат докрай!А не си ли се се замисляла,че тя може и да го прави нарочно,за да те дразни...,едва ли не е наясно...как се чувстваш ти...Игнорирай я,радвай се на приятелят си и дори и тя да е там,се прави че не ти пука...и си се дръж така,както като я няма нея...С ревността си,само можеш да влушиш нещата...,не наказвай приятелят си заради нейното държание...Докато тя усеща твоята слабост и страх,да не го изгубиш - ще продължава в същият дух!

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 19:38
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум.

+1 :)

+1

na1xn
08-20-2008, 19:40
Ubii Q

schizophrenia
08-20-2008, 19:48
Освен че трябва да говориш с приятеля ти, щом не взима отношение, говори и с въпросната. Въпреки че ще е по яко ако се буташ между разговорите им и се позаяждаш с нея ама така лееееко и полази по нервите и не прекалявай, че може да изглеждаш жалка в един момент.

[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 20:02
Имаш пълното право да се дразниш от нея (и аз бих изпитвала същото) Няма какво друго да направиш освен отново да опиташ да поговориш с него ама сериозно на тази тема. Кажи му, че не ти е приятно щом тя е наблизо. Питай го дали на него ше му прай кеф ако някой твой бивш всеки ден ти виси по задника, лафите си и разни там такива. Той трябва да се постави на твое място и да те разбере. Ако си 100% сигурна в чувствата му и му вярваш не би трябвало да се притесняваш, но винаги трябва да имаш едно на ум. +1 така си е мацко и аз сьм на т`ва мнение !!!