PDA

View Full Version : Магазини за дрехи във Варна



mirelS
08-19-2008, 19:44
Търсих такава тема и нямаше ,като за на4ало :))
Амии варненци кажете някои магазини за дрехи и обувки в вашия град ... ако може и къде се намират


аз например заминавам на море във Варна и искам да си взема някои нещица от варна,пък вярвам 4е има и други като мен ;))

sladur4etyYy
08-19-2008, 19:55
аз бях във варна и си купих някои неща, даже преди да тръгна бях пуснала тема да питам за 1 магазин new yorker къде е и дали са хубави нещата :D виждаш, не си само ти :D аз обиколих доста магазини, най-ве4е тези на центъра, тях няма как да не ги видиш (предполагам 8-) ) като се разхождаш. ина4е има и няколко мол-а , където също би могла да си харесаш нещо :wink: ама айде варненци да кажат по-компетентно ,ако искат, щото аз не съм мн навътре и всичко, което си взех, слу4айно попаднах на него :D

mirelS
08-19-2008, 20:04
сладур4ету мерси :))
дам.. тези молове са ми интересни . . .ако някой ми каже къде да ги търсяя :)

_elle_
08-19-2008, 20:10
oo new yorker-a e mn zle nedeite cqla varna sa e zalqla s nego.........

siiska
08-19-2008, 20:14
сладур4ету мерси :))
дам.. тези молове са ми интересни . . .ако някой ми каже къде да ги търсяя :) Единия мол е до пикадили "Младост" в квартал младост а другия е близо до него до автогарата 5 минути надоло от другия няма как да не го видиш ОГРОМЕН е :D

mirelS
08-19-2008, 20:30
мерсии,дано се оправяя :))) :-D

sladur4etyYy
08-19-2008, 20:30
сладур4ету мерси :))
дам.. тези молове са ми интересни . . .ако някой ми каже къде да ги търсяя :) Единия мол е до пикадили "Младост" в квартал младост а другия е близо до него до автогарата 5 минути надоло от другия няма как да не го видиш ОГРОМЕН е :D

тоя мол в пикадили младост нз къде е забутан, видях му рекламата, ама него не го видях, въпреки 4е БЯХ в пикадили ''младост'' :D освен ако не бъркам и не съм била в някое др пикадили :-| до тва в младост има ли и мосю бриколаж или практикер (1 от 2-те)? ако не-на4и бъркам :D

Cherlotte
08-19-2008, 20:36
Двата мола са много близо един до друг. Единият (Mall Varna) е като тръгнеш от Катедралата нагоре (по Владислав - тя е много дълга улица) - малко след автогарата и точно до гробищата. Другия мол (Pfohe Mall) е малко по-нагоре, в Младост, до дом Младост. Магазини в центъра има, но по мнение само 1-2 са интересни (поне аз от другите не съм си харесвала нищо). Ами общо-взето е това. Nee Yorker не е нищо особено наистина, но може да го разгледаш - единия е на центъра, няма как да не го видиш (в бившата вече Валентина), другия е в Mall Varna. :)

PiruBloodz
08-19-2008, 20:41
колхозния пазар съм сигурен, че ще намериш много неща

sladur4etyYy
08-19-2008, 20:45
Двата мола са много близо един до друг. Единият (Mall Varna) е като тръгнеш от Катедралата нагоре (по Владислав - тя е много дълга улица) - малко след автогарата и точно до гробищата.

била съм мн близо до тоя мол ама ми се е изплъзнал,мамка му :D

Cherlotte
08-19-2008, 20:48
Двата мола са много близо един до друг. Единият (Mall Varna) е като тръгнеш от Катедралата нагоре (по Владислав - тя е много дълга улица) - малко след автогарата и точно до гробищата.

била съм мн близо до тоя мол ама ми се е изплъзнал,мамка му :D
Не, това е по-големият мол, за който каза, че няма как да не се види. Другият е малко по-нагоре. :)

MostHated
08-19-2008, 20:54
има 1 магазин дето мн ме кефи... и скоро пак ще пазарувам там... поне така мисля
Варна- 44 Княз Борис I блвд
има и сайтче http://www.brutalsl.com

st1ka
08-19-2008, 21:01
По мое мнение (общо-взето по цял ден вися в моловете) няма нищо интересно, особено в Phoe Mall, а във Mall Varna отвреме на време има нещо хубаво в Kenvelo и Tally Weijl. А освен моловете има много хубави неща в търговския център на колхозния пазар, а и по Владислав има много магазини както за дрехи, така и за обувки... Лично аз не съм почитателка на New Yorker и Terranova, които така силно са разпространени като марка в нашия град... Също така добре си направете предварителна сметка, защото тук всичко е много скъпо, но могат да се намерят и хубави неща на по-ниски цени, така че гледайте добре. :wink:

sladur4etyYy
08-19-2008, 21:03
Двата мола са много близо един до друг. Единият (Mall Varna) е като тръгнеш от Катедралата нагоре (по Владислав - тя е много дълга улица) - малко след автогарата и точно до гробищата.

била съм мн близо до тоя мол ама ми се е изплъзнал,мамка му :D
Не, това е по-големият мол, за който каза, че няма как да не се види. Другият е малко по-нагоре. :)

оф тотално се обърках :D карай..със сигурност оба4е знам 4е бях в phone mall 8-)

mirelS
08-19-2008, 21:24
Благодаря на вси4ки ... :)
само не разбрах къде се намира този колохозен пазар .. но се надявам 4е като питам някой на улицата ще ме напъти :))

Marge
08-19-2008, 23:17
Мда то е доста трудно там да намериш магазин, направо си е мъчение докъто откриеш някакъв :(

indecent
08-20-2008, 07:15
има 1 магазин дето мн ме кефи... и скоро пак ще пазарувам там... поне така мисля
Варна- 44 Княз Борис I блвд
има и сайтче http://www.brutalsl.com


на какви цени долу горе са дрехите в този магазин?

st1ka
08-20-2008, 12:10
има 1 магазин дето мн ме кефи... и скоро пак ще пазарувам там... поне така мисля
Варна- 44 Княз Борис I блвд
има и сайтче http://www.brutalsl.com


на какви цени долу горе са дрехите в този магазин?

Ами цените на дънките вървят някъде 60-70-80 лв., поне последно като ходих там...

PiruBloodz
08-20-2008, 12:18
моловете какво ги хвалите толкоз.. пълен булшит са.. във фое мола цените са на небето.. ама сега е момента там щото има по 70% намаление 8-)

nikinkaa
08-20-2008, 18:23
има 1 магазин дето мн ме кефи... и скоро пак ще пазарувам там... поне така мисля
Варна- 44 Княз Борис I блвд
има и сайтче http://www.brutalsl.com
оттам съм си вземала няколко чифта дънки,има много хубави изчистени модели,но има и с разни дрънкулки,мъниста и т.н.
Но цените започват от 70 нагоре,има маркови дънки (поне така казват , едни дънки Д & Г -300 лв ).
Ако отидеш там,няма да съжаляваш,имат и хубави дънкени сака :-)

draki4ka
08-21-2008, 11:55
ей аз като ходих им харесаха магазините в molla и един мисял 4е се казваше ню йоркър и спрайдер абе мисля че така се каваха :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: