PDA

View Full Version : Какви момчета харесват момичетата ??? Какъв е "идеала&q



Djudista
08-19-2008, 19:49
Какви момчета харесват момичетата ??? Какъв е "идеала"на дадено момиче или по-точно на вас, как трябва даденото момче да се даржи и изглежда? - изкажете се момичета.

haterkata
08-19-2008, 20:02
нисък,дебел,грозен,глупав,ч алгар + циганин (:

хахахах луди ли сте ее ест че се базикам 8-)

siiska
08-19-2008, 20:06
Хмм еми трябва да е много добър и мил, да има чувство за хумор (това поне за мен е много важно не мога да излизам с момче което мълчи като кокоши г*з или като каже нещо то да е супер малоумно) моя идеал трябва да е изсухлен тип рапър ама тва не на всички допада :-D и външния вид е важен, но не до такава степен (въпреки че никое момиче не си пада по немърливи момчета всички си падат по поддържани и пичове на място 8) )когато се влюбиш в някой заради характера му ти изглежда прекрасен независимо как изглежда :) аз така мисля незнам

Bubles
08-19-2008, 20:10
има много такива теми но... айде все пак като те мързи да търсиш...
трябва да се отнася добре с мен и да не ме има за поредната бройка... да ме разбира и да бъде винаги до мен :) а външността няма голямо зна4ение... всяко момиче има различен вкус и предпочитания... аз лично предпочитам с тъмна коса и светли очи... но повечето ми приятелки харесват руси :?

П.П не се мъчи много да разбереш жените... нямаш шанс да ни разбереш щот и ние нз кво искаме :o

xercu
08-19-2008, 20:10
Не че нещо ... ама само като ти видя темите подозирам , че си 13-14 годишна пъпка , дето се цели много на високо и се чуди к'во да прави ... Като си обръснеш краката няма да станеш по пичага ... Като се опиташ да приличаш на някого пак няма да си повече ... Манастира те зове :?

ell_ownz
08-19-2008, 20:11
ami ideala mi e mom4eto koeto har vmomenta... Super dobur, krasiv [koeto zna4i s dulga kosa!!!!!!!!!!!!! :D ] sladur golqm... mn zemen...i isipan..smisal takav stil no ne rapar... abe golqm pi4 :D :-) [taq emotikonka za prav pat q polzvam i samo za nego bih mogla da q ispolzvam xDDD ]

BWald0rf
08-19-2008, 20:12
Такива теми е имало хиляда!Освен това не може да кажеш - искам нисък.с черна коса и сини очи и точка тфа е .. хах

cinderella_gugutka
08-19-2008, 20:12
еми на4и тряя да не е по нисък от мен ама да не е пък и мн висок,да не е дебел,да не се обли4а супер странно , да не е мн грозен и да не е мн тъп(изобщо да не е тъп де :D ),да е забавен,да ме разбира ,да ме изслушва,да е мил и внимателен,да ме уважава,да е нежен ,да е искрен с мен,да не се държи зле с мен пред приятелите...най важното-да знае кво иска и да знае как да го постигне

xercu
08-19-2008, 20:19
идеялният маж бил с далга коса чухте лиВ рамките на 8 думи направи 4 грешки ... Вземи си дай парите за книги вместо за интернет ... Белким се научиш да пишеш.

tuzaro
08-19-2008, 20:21
ако ти съдим по темите, още не си за гадже... така че въпроса е излишен 8-)

babity
08-19-2008, 20:28
идеялният маж бил с далга коса чухте лиВ рамките на 8 думи направи 4 грешки ... Вземи си дай парите за книги вместо за интернет ... Белким се научиш да пишеш.

Ти па' шИ му ка'иш! Ако не зацепваш може и нарочно да пише така. Или просто бързаш да се направиш на умен и не го премисли това?!

xercu
08-19-2008, 20:31
идеялният маж бил с далга коса чухте лиВ рамките на 8 думи направи 4 грешки ... Вземи си дай парите за книги вместо за интернет ... Белким се научиш да пишеш.

Ти па' шИ му ка'иш! Ако не зацепваш може и нарочно да пише така. Или просто бързаш да се направиш на умен и не го премисли това?!Явно е завършил актьорско майсторство така добре да се прави на тъпак ... Реших да се напрая на умен - така е... Къде веднага ми набираш кат трабант на баир ... Кротичко.

PaTeToO
08-19-2008, 20:49
еми на4и тряя да не е по нисък от мен ама да не е пък и мн висок,да не е дебел,да не се обли4а супер странно , да не е мн грозен и да не е мн тъп(изобщо да не е тъп де :D ),да е забавен,да ме разбира ,да ме изслушва,да е мил и внимателен,да ме уважава,да е нежен ,да е искрен с мен,да не се държи зле с мен пред приятелите...най важното-да знае кво иска и да знае как да го постигне

+ 1 :)

babity
08-19-2008, 20:50
идеялният маж бил с далга коса чухте лиВ рамките на 8 думи направи 4 грешки ... Вземи си дай парите за книги вместо за интернет ... Белким се научиш да пишеш.

Ти па' шИ му ка'иш! Ако не зацепваш може и нарочно да пише така. Или просто бързаш да се направиш на умен и не го премисли това?!Явно е завършил актьорско майсторство така добре да се прави на тъпак ... Реших да се напрая на умен - така е... Къде веднага ми набираш кат трабант на баир ... Кротичко.

Не бе, просто казвам... Верно си е, че има много кретени (а някои от тях не успяват да се скрият дори и с нова регистрация), ама от време на време като ти писне от гомна и почваш 'а си пишеш как' си искаш!

miloto_girl_4e
08-19-2008, 20:51
Има теми по въпроса :!: Използвай търсачката :!: :) Момичетата не обичат мързеливи момчета :!: :P