PDA

View Full Version : Сбърках ли, че се записах в 44то СОУ?



tiny_world
08-19-2008, 19:54
zdurkah li 4e se zapisah v 44COY?? moje bi ne go zn no to e poprincip obiknovenno daskalo ne e prof i edinstvenata razli4na paralelka e graf dizain... i tam e FULL S 4algari i tupi kopeleta i lainari.. i nz kak 6te oceleq smis az nikoi en poznavam no spored tfa kato gledam profilite na tiq tuka ot 44 i kato 4uvam kfo sa mi kazvali za daskaloto .. nqkoi mi kazvat 4e 6te oceleq .. drugi 4e 6te ima metuli i t.n. no mi trqbva pomo6t .. dai suvet plzzz :*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy* happy*happy*( sad pretty please with sugars on top ..... very_sad smisul ... NQKOI AKO E V 44COY DA MI KAJE KAK E TAM PLZ!!
smisul iskam da kaja na dali 6te si namera sreda i awe tova 6te bude nai ko6marnata godiuna v celiqt mi jivot imam edna fr i tq e bila tam do 3ti klas (sega e kato men 8mi) i jivee to4no zad daskaloto i kaza 4e e pulno s 4algari i s vsqkfi otrepki i idioti koito sa kato kone s kapaci i nevijdat p dale4e ot nosa si i.. nz dali 6te se sprava va mi kazvat 4e 6te ima vsestni i t.n. no se sumnqvam .. poprincip sum mn kontakten 4ovek i zabaven no nz dali 6te gi izturopa tam .. horata .. i nali vi kazah tfa u4ili6te ne e profesionalno ima samo 1 prof paralelka i tq e moita i samo tfa drugoto e obiknovenno u4ili6te .. i molq vi MOLQ VI daite suvet ili ako nqkoi e ot daskaloto da mi kaje kak e tam i dali ima hora kato men (az li4no sum metulka hoda s kubinki 6ipove grimiram se po tumno i zatfa nz kak 6te me vuzpriemat ili dali izob6to 6te go napravat)

..taka 4e .. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( ako nqkoi e ot daskaloto da kaje kak stoqt ne6tata ako ne pone suvet ili ne6to takova.. :S


smisul to moje i da mi haresa no .. e malko veroqtno i ako tolkova tolkova mn ne mi haresa 6te se premesta sled 8mi klas .. no do togava .. :S:S:S:S:S



HHHHELLLLP MMME ;s;s;s;s;s;s;s;


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

schhhhhhh
08-19-2008, 20:15
Смисъл много смисъл влагаш в смисъла ... 8)

Начи,не съм от 44то,нито го знам кое е то по простата причина,че съм от друг град :-D , но тъй като хората навсякъде са еднакви си мисля,че и в твоето даскало ще има от всичко малко. И да си сбъркала със записването там мисля,че е малко късно за поправка. Но пък има само един начин да разбереш как е там 8) .

Спокойно,ще си намериш приятели и като ги намериш ще си имате свои общи теми на разговор и така ще си карате доволно и щастливо. :grin:

Ае,лека нощ :-P

machineheadfan
08-19-2008, 20:19
моят съвет е да видиш кво е и ако не ти хареса и ако имаш няква възможност да се преместиш в друго даскало

SuNsEt
08-20-2008, 13:51
Хм...И аз не съм го чувала,но спокойно.Все ще си намериш някого,с когото да се движиш. :wink: ...Свиква се.

Пейшънс май диър. :-D

BloodyNight
08-20-2008, 18:21
zdrasti - az bqh ot 44 sou sa ve4e ne sam za koeto mislq 4e sajalqvam koklkoto i da ne mi se iska - metuli dokolkoto az znam ve4e nqma :D (poznavah 4 i si4ki se premestihme na dr mesta) sa ne znam ot novite u4enici moje i da ima nqkoi i dr po normalen (kat za teb) aa daskaloto nee e koi znae kolko qko ama stava - pone ne prili4a na bolnica :( ......
taa dai na ls da se dorazberem :D

tiny_world
08-21-2008, 19:45
само да спомена че с една фр делим един акаунт - тва не съм го писала аз и "СМИСЪЛ" не помна кой ми писа ЛС но skype на тази фр. е gefilte_

8)

ако можете и помогнете че и беше станало много кофти :-#

srpsko_1988
08-21-2008, 22:55
zdurkah li 4e se zapisah v 44COY?? moje bi ne go zn no to e poprincip obiknovenno daskalo ne e prof i edinstvenata razli4na paralelka e graf dizain... i tam e FULL S 4algari i tupi kopeleta i lainari.. i nz kak 6te oceleq smis az nikoi en poznavam no spored tfa kato gledam profilite na tiq tuka ot 44 i kato 4uvam kfo sa mi kazvali za daskaloto .. nqkoi mi kazvat 4e 6te oceleq .. drugi 4e 6te ima metuli i t.n. no mi trqbva pomo6t .. dai suvet plzzz :*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy* happy*happy*( sad pretty please with sugars on top ..... very_sad smisul ... NQKOI AKO E V 44COY DA MI KAJE KAK E TAM PLZ!!
smisul iskam da kaja na dali 6te si namera sreda i awe tova 6te bude nai ko6marnata godiuna v celiqt mi jivot imam edna fr i tq e bila tam do 3ti klas (sega e kato men 8mi) i jivee to4no zad daskaloto i kaza 4e e pulno s 4algari i s vsqkfi otrepki i idioti koito sa kato kone s kapaci i nevijdat p dale4e ot nosa si i.. nz dali 6te se sprava va mi kazvat 4e 6te ima vsestni i t.n. no se sumnqvam .. poprincip sum mn kontakten 4ovek i zabaven no nz dali 6te gi izturopa tam .. horata .. i nali vi kazah tfa u4ili6te ne e profesionalno ima samo 1 prof paralelka i tq e moita i samo tfa drugoto e obiknovenno u4ili6te .. i molq vi MOLQ VI daite suvet ili ako nqkoi e ot daskaloto da mi kaje kak e tam i dali ima hora kato men (az li4no sum metulka hoda s kubinki 6ipove grimiram se po tumno i zatfa nz kak 6te me vuzpriemat ili dali izob6to 6te go napravat)

..taka 4e .. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( ako nqkoi e ot daskaloto da kaje kak stoqt ne6tata ako ne pone suvet ili ne6to takova.. :S


smisul to moje i da mi haresa no .. e malko veroqtno i ako tolkova tolkova mn ne mi haresa 6te se premesta sled 8mi klas .. no do togava .. :S:S:S:S:S



HHHHELLLLP MMME ;s;s;s;s;s;s;s;


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Кво целиш с тва?! да избягаш от чалгарите НЕможеш..чалгарите и фешъните сме навсякаде. СЕГА Е НАШТА МОДА И ЩЕ НИ ТЪРПИТЕ! В което и училище да идеш ВИНАГИ ще има чалгари..ние сме повечето и ние определяме правилата..аиде чао сега и ДА ЖиВеЕ ЧаЛгАтА! http://picbg.net/u/19288/14069/166865.gif 8) :grin:

psychopath
08-21-2008, 23:26
за там си споко... :razz:

BloodyNight
08-22-2008, 16:11
zdurkah li 4e se zapisah v 44COY?? moje bi ne go zn no to e poprincip obiknovenno daskalo ne e prof i edinstvenata razli4na paralelka e graf dizain... i tam e FULL S 4algari i tupi kopeleta i lainari.. i nz kak 6te oceleq smis az nikoi en poznavam no spored tfa kato gledam profilite na tiq tuka ot 44 i kato 4uvam kfo sa mi kazvali za daskaloto .. nqkoi mi kazvat 4e 6te oceleq .. drugi 4e 6te ima metuli i t.n. no mi trqbva pomo6t .. dai suvet plzzz :*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy*happy* happy*happy*( sad pretty please with sugars on top ..... very_sad smisul ... NQKOI AKO E V 44COY DA MI KAJE KAK E TAM PLZ!!
smisul iskam da kaja na dali 6te si namera sreda i awe tova 6te bude nai ko6marnata godiuna v celiqt mi jivot imam edna fr i tq e bila tam do 3ti klas (sega e kato men 8mi) i jivee to4no zad daskaloto i kaza 4e e pulno s 4algari i s vsqkfi otrepki i idioti koito sa kato kone s kapaci i nevijdat p dale4e ot nosa si i.. nz dali 6te se sprava va mi kazvat 4e 6te ima vsestni i t.n. no se sumnqvam .. poprincip sum mn kontakten 4ovek i zabaven no nz dali 6te gi izturopa tam .. horata .. i nali vi kazah tfa u4ili6te ne e profesionalno ima samo 1 prof paralelka i tq e moita i samo tfa drugoto e obiknovenno u4ili6te .. i molq vi MOLQ VI daite suvet ili ako nqkoi e ot daskaloto da mi kaje kak e tam i dali ima hora kato men (az li4no sum metulka hoda s kubinki 6ipove grimiram se po tumno i zatfa nz kak 6te me vuzpriemat ili dali izob6to 6te go napravat)

..taka 4e .. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( ako nqkoi e ot daskaloto da kaje kak stoqt ne6tata ako ne pone suvet ili ne6to takova.. :S


smisul to moje i da mi haresa no .. e malko veroqtno i ako tolkova tolkova mn ne mi haresa 6te se premesta sled 8mi klas .. no do togava .. :S:S:S:S:S



HHHHELLLLP MMME ;s;s;s;s;s;s;s;


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Кво целиш с тва?! да избягаш от чалгарите НЕможеш..чалгарите и фешъните сме навсякаде. СЕГА Е НАШТА МОДА И ЩЕ НИ ТЪРПИТЕ! В което и училище да идеш ВИНАГИ ще има чалгари..ние сме повечето и ние определяме правилата..аиде чао сега и ДА ЖиВеЕ ЧаЛгАтА! http://picbg.net/u/19288/14069/166865.gif 8) :grin:

kak mraza takiva pikli4ki/pikliovci kat tewe :x
da ti kaja 4e vremeto vi barzo 6e otmine sigorna sam
DA JIVEE METALA - 4ALGATA DA MRE !!! :-x
aa i vnimavai da ne te stigne nqkoi golqm batko s 4erni dremhi i kubinki :)

Melosa
08-23-2008, 07:27
Аз живея на няколко квартала от 44то и от време на време ме занася натам,а някога бях учила там.По мои впечатления е много зле училището,аз много го мразя,наистина има някаква отвратителна концентрация на чалгари,смисъл от тия най-ужасните с телефончето в ръка ,от което се разнася музика.Няколко индивида от там ми се сториха доста противни,говореха на :якуууу,готинуууу, супееелл :neutral: Но не веднъж съм виждала метъли,даже май някой пънкар.Ще си намериш компания със сигурност.От далеч ще се разпознаете.

Blab
08-23-2008, 07:42
В 44-то учат братята от "Христо Ботев". 8-)

lenito_sf
08-23-2008, 13:23
ако мислиш че си сгрешел/а другата година се премести но изчакай може да си намериш супер компания и да ти хареса :grin:

desiredflower
09-17-2008, 12:13
ако мислиш че си сгрешел/а другата година се премести но изчакай може да си намериш супер компания и да ти хареса :grin:
+1 :)

Punk_Princess9412
09-18-2008, 18:38
Значи,здрасти аз съм учила там до миналата година (7 години).Сега сестра ми е в твоя клас.Как се казваш?Няма за кво да съжаляваш?Даскалото е супер.Няма метали.Е да,вярно,повечето са чалгари.При това госпожите са много печени..повечето де.А паралелката с графичен дизайн е нова и се прави всичко възможно,за да се създаде обстановка за новите ученици.

Punk_Princess9412
09-18-2008, 18:41
Аха,ясно ти си Велимира.Сестра ми ми каза,че си много добра и печена.