PDA

View Full Version : Легла на два етажа?



slippy
08-19-2008, 21:44
Мислите ли, че са само за малки деца?
Скоро ще се местим в нов апартамент и със сестра ми ( 16-18 год) си харесахме едни легла на два етажа, но майка ми смята, че са само за бебета и че сме прекалено големи за тях.
Леглата приличат малко на това (http://img67.imageshack.us/my.php?image=31447130ca9.jpg).

evichka_lonelyy
08-19-2008, 21:59
Ти луда ли си, това е сууупер яко!
Винаги съм си мечтала да имам по-малка сестра, и като по-големия пич да спя на горния етаж... :P

+1 само че аз имам двама братя :o :o (по един за всеки) и предпочитам да съм сама,но със сестра би било мн яко :)

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 22:00
qko e :) samo che kat go gleam tva leglo koito spi otdolu sha e qko preeban ;]

slippy
08-19-2008, 22:09
^ Еми, няма да е проблем, сестра ми точно затова ги хареса - ще може да си спи отдолу, без да и' блести от ТВ или компа, тъйкато аз винаги си лягам късно. Пък и новата ни стая не е от най-големите и така ще заема по-малко място. Питам тук, за да видя дали майка ми се е побъркала или ние сме се разлигавили. :-D

Jumbie483
08-19-2008, 22:11
Ми не знам...има някои доста яки, но някои наистина са малко детски :grin:

slippy
08-19-2008, 22:19
^ Затова показах какви сме си харесали и очаквах да коментирате тях, не всички видове.

TheNewReligion
08-19-2008, 22:28
Аз спя на такова и ми страшно удобно.(не като това от снимката, ами обикновено) Не са предназначени само за малки деца. Убдете майка си. :)

chocoleptic
08-19-2008, 23:05
Хубави са.
Не се притеснявай не са бебешки.
Размерите им са колкото на другите обикновени , единични легла.
Измислени са за спестяване на място.
Лично мен ме кефят много.

mtg1992bg
08-20-2008, 07:41
А, легла на два етажа има и за малки деца, но и за големи. Аз и брат ми сме така от около година. Той е на 7 а аз съм на 15 и тъй ще си спим докато не завърша 12 кл и не се изселя :-D
Много е удобно, защото се пести място. Само тоя, който е на горния етаж, трябва да посвикне със стълбата, а не да скача директно :D

OregorN
08-20-2008, 08:08
Cherry_girl@_@ ке си набие кофата ке остане без акъл бе :D
Инак те не са предназначени за бебета а за малки деца (4-5-6год.) щото бебета като ги знаеш как се въргалят туко виш се е изтърбушило доло на земята и пак ке остане без акъл.С две думи леглото не е само за малки деца.

Pedigree
08-20-2008, 08:43
Ауу, това е сууупер яко! Цял живот си мечтая за по - голямо сестрище, което ще ми отстъпва да спя на горния етаж. А аз ще подскачам, и подскачам, и ще падна върху нея. Един приятел има малка сестричка... та те са в една стая. И всеки път, като ходя в тях, се качвам на горното легло. :P

Та... леко се отнесох.

Това е супер яко. Защо да е детско? Аз бих дала всичко, за да съм на ваше място. :)

zvezdichkaaa
08-20-2008, 08:56
Ние имаме легло на 2етажа и вече никой не спи на него.Омръзва в крайна сметка.Пък и ако е много високо,а тавана е по-нисък на 2рия етаж няма да можеш да седиш дори,тъй че преценете дали е добра височината му.От мен да знаеш не е нищо особено.

zvezdichkaaa
08-20-2008, 08:58
А, легла на два етажа има и за малки деца, но и за големи. Аз и брат ми сме така от около година. Той е на 7 а аз съм на 15 и тъй ще си спим докато не завърша 12 кл и не се изселя :-D
Много е удобно, защото се пести място. Само тоя, който е на горния етаж, трябва да посвикне със стълбата, а не да скача директно :D


Ооо това със скачането го бях забравила.Ние,като малки скачахме от 2рия етаж на спалнята.Купоон :P .

LadyCarameL
08-20-2008, 09:26
Аз скоро мисля да навия брат ми да вземем легло на 2 етажа. 8-) Ама нз защо (може би,защото съм голяма параноичка :? ) все си мисля,че ако съм на първия етаж леглото ще падне в/у мен и обратното. :lol: :lol: Иначе идеята е супер! :) :)

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 09:29
...оле много са хубави...винаги съм мечтала за такова....взимайте си! :grin:

LovelyGirl
08-20-2008, 10:46
Мале мн са яки :) И аз като малка мн исках легла на 2 етажа,ама няма :(
А сега кака не живее вкъщи и няма смисъл.
Мн ще е яко според мен :grin:

vodolei4e_m
08-20-2008, 10:52
qko e opredeleno :) no naistina precenete viso4inata na staqta

rnbbaby666
09-06-2008, 11:42
супер якото легло е така ..а на майка ти и кажи кат не разбира да не се обажда вие ще си спите на тия легла нема тя да спи я .. :P

GreenFairy
09-06-2008, 20:08
Аз си имам токова със сестра ми... Обаче аз предпочитам да спя отдолу, защото на горният етаж ми става прекалено задушно.

Inaaaaaaaa
09-06-2008, 21:11
Супер яки са тия легла.



супер якото легло е така ..а на майка ти и кажи кат не разбира да не се обажда вие ще си спите на тия легла нема тя да спи я .. :P


Да,ама майка ти плаща,не ти.

qg0dkata
09-06-2008, 21:40
Оо..мен много ме кефят, не мисля, че са за бебета..какво толкова има..нормално легло, само дето все едно са две легла едно върху друго..няма нищо бебешко :-D Мене много ме кефят и даже изобщо не бих се замислила, ако си харесам такова креватче, а и щом на вас ви харесва..ако ще за яслата да е..вие ще спите на него ;)

Detestation
09-07-2008, 16:13
Аз имам по-малка сестра и с нея спим на такива легла от 8 години.Разположението им е същото като на снимката. Бтв,аз съм на 14.Не знам,на мен не ми се струва нищо особено-легла като легла,но предполагам,че това е защото от много време вече спя на такива.Спя горе,недостатъкът е че лятото е доста топло,защото по-горещият въздух се издига нагоре.Яко е,че стената горе си е само твоя и се лепиш плакати,можеш да си драскаш... :lol: Но ако имаш климатик няма проблем.Готино е,но понеже нашата стая не е много голяма,така изглежда малко попретрупано.Но малко.Иначе не са само за малки деца 100%... :P

rehab
09-07-2008, 16:28
Като гледам снимката на леглата ми се иска да имам още една сестра или брат :grin:

tapaka
09-07-2008, 19:25
^ Еми, няма да е проблем, сестра ми точно затова ги хареса - ще може да си спи отдолу, без да и' блести от ТВ или компа, тъйкато аз винаги си лягам късно. Пък и новата ни стая не е от най-големите и така ще заема по-малко място. Питам тук, за да видя дали майка ми се е побъркала или ние сме се разлигавили. :-D


mai mai e parvoto :grin: :grin:

Haunted.
09-07-2008, 19:43
Страшно яки са тия легла.Много са разчупени.По-нататък като ни взимат и на нас със сестра ми ще поискам такива. 8-)

rnbbaby666
09-07-2008, 19:47
Супер яки са тия легла.



супер якото легло е така ..а на майка ти и кажи кат не разбира да не се обажда вие ще си спите на тия легла нема тя да спи я .. :P


Да,ама майка ти плаща,не ти.

И кфо като тя ще плаща ..тфа й е задължението .. :D

miloto_girl_4e
09-07-2008, 20:15
Аз спя на легло на 2 етажа, на 18 години съм :)
Имаме леглата, от доста отдавна, бях мъничка тогава, после брат ми се премести в другата стая и ги разделихме, но вече не живее у нас и аз пак си ги събрах и сега си спинкам горе и си ме е ексра :grin: :grin: :P :P

Locci
09-07-2008, 20:46
Имахме, но ни ги развалиха :cry:

ScaRLett*
09-11-2008, 12:17
Не,не мисля,че са за малки деца! Ако имах братя или сестри,може би и аз щях да искам такова :P

hgfh
09-11-2008, 19:22
ние с кака спим на двоетажно легло .. и истествено аз съм на 2 етаж ..както другите казаха има ги и детски и за по големи .. да ти кажа не е нищо особено бих предпочела да спа на единично

абе дано да успееш да убедиш майка ти
;)

fall_out_girl
09-11-2008, 19:58
Хмм не мисля,че е детско...А особено от тоя тип са много гъзарски...И ние сега се местим и имах мерак за такова легло,но заради климатика нямаше как да се получи и се примирих с единично :)

gabi_94
09-11-2008, 20:06
хах, тва определено не е за мен и за сестра ми :D , спиме като разсипани чували с картофи, мятаме като коне, разхождаме се насън и говорим, падаме от леглото и спим на земята понякога без да се усетим, по принцим главите ни са една срещу друга, но обикновено тя ме рита в лицето :D и т.н. Ако ние спим и една нощ на легло на два етажа, тази на втория етаж ще има нещо счупено от жестокото падане, но както и да е.... Като идея е много яко леглото на два етажа - братовчедките ми си имат.

vivteen
09-11-2008, 22:22
не съм чела другите коментари но ще кажа само едно НЕУДОБНО .Най-добрата ми приятелка има такива легла първо горното легло е мн близко до тавана иии ](*,) а долното като станеш от долното се блъскаш в горното легло пожеже е мн малко разстоянието просто леглата са за деца.Иначе като идея е супер може да го направите по поръчка за да нямате тези проблеми 8)

CuteBaby
09-11-2008, 22:29
Аз мисля че е супер!!! Винаги съм искала такова легло..само че съм единствено дете..нямам си с кой да го споделям :(

glupacheE
09-12-2008, 06:18
ina4e po principite na fyn shui ne se prepora4vat dvuetajnite legla do kolkoto znam