PDA

View Full Version : Как се нанасят антицелулитните кремове и гелове?



krisito9212
08-19-2008, 23:22
Съжалявам за темата но няколко пъти питах в другата и никои не ми отговори.Та как точно да нанасям крема,какъв е метода на масаж?

Marge
08-19-2008, 23:30
Ми някой трябва да те масажира, да те мачка много здраво. Потърси в youtube примерно някви клипчета, предполагам че има ;)

albb
08-20-2008, 13:36
Аз когато съм ползвала такива кремове не съм провила някакви особени масажи ,а просто съм втривала крема :D И ефекта си го имаше!Важното е да слагаш от крема всеки ден!Можеш също така да си купиш четка за тяло: http://www.donna.bg/pict/Solingen/Keller_12002276.jpg с която да масажираш определените места след като е попил крема :)

elena_k
08-20-2008, 13:45
Аз когато съм ползвала такива кремове не съм провила някакви особени масажи ,а просто съм втривала крема :D И ефекта си го имаше!Важното е да слагаш от крема всеки ден!Можеш също така да си купиш четка за тяло: http://www.donna.bg/pict/Solingen/Keller_12002276.jpg с която да масажираш определените места след като е попил крема :)+1

krisito9212
08-20-2008, 22:54
значи намерих си един идеален масажор даже и с вибрации,слагам гела и след това масажирам , докато попие.обаче четох някъде в нета че трябва да усещаш парене,затопляне и т.н. аз не усещам такива неща,но усещам кожата си по стегната и гладка.Дали има ефект така.
А и гела ми е на Билка с бяло грозде.Отзиви?

krisito9212
08-20-2008, 22:55
Аз когато съм ползвала такива кремове не съм провила някакви особени масажи ,а просто съм втривала крема :D И ефекта си го имаше!Важното е да слагаш от крема всеки ден!Можеш също така да си купиш четка за тяло: http://www.donna.bg/pict/Solingen/Keller_12002276.jpg с която да масажираш определените места след като е попил крема :)а твоя крем какъв е бил и след колко време с епояви ефекта

nejnaDROGA
08-20-2008, 23:36
Ти 14 год. имаш ли?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!!?!??!!!!


По темата: Втриват се с кръгови движения (като всеки нормален крем).При всеки ефекта се проявява по различно време (всичко зависи от крема,който използваш и от степента на целулита...)

krisito9212
08-21-2008, 21:48
Ти 14 год. имаш ли?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!!?!??!!!!


По темата: Втриват се с кръгови движения (като всеки нормален крем).При всеки ефекта се проявява по различно време (всичко зависи от крема,който използваш и от степента на целулита...)хаха ти маи си същата от темата ми за татуйровките,дето критикува и обижда и на всичкото отгоре не е права.е сори ама тук пак не отгатна-нансят се с масажиране и не с кръгови движения.иначе да ти дам един съвет като не знаеш и не си се интересувала от нещо не пиши и не спори щото ставаш за голям смях.и съм на 17 бай дъ уей ;)

Nadelina
08-21-2008, 22:34
Ти 14 год. имаш ли?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!!?!??!!!!


По темата: Втриват се с кръгови движения (като всеки нормален крем).При всеки ефекта се проявява по различно време (всичко зависи от крема,който използваш и от степента на целулита...)хаха ти маи си същата от темата ми за татуйровките,дето критикува и обижда и на всичкото отгоре не е права.е сори ама тук пак не отгатна-нансят се с масажиране и не с кръгови движения.иначе да ти дам един съвет като не знаеш и не си се интересувала от нещо не пиши и не спори щото ставаш за голям смях.и съм на 17 бай дъ уей ;)
Bash s krygovi dvijenia se nanasqt anticelulitnite kremove.

TraPPed
08-22-2008, 04:55
на опаковката на моя антицелулитен гел пише (въпреки че не го използвам)-Втривайте с леки масажни движения върху чиста и добре подсушена кожа в проблемните места по тялото.Използва се два пъти дневно!

krisito9212
08-22-2008, 13:17
Ти 14 год. имаш ли?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!!?!??!!!!


По темата: Втриват се с кръгови движения (като всеки нормален крем).При всеки ефекта се проявява по различно време (всичко зависи от крема,който използваш и от степента на целулита...)хаха ти маи си същата от темата ми за татуйровките,дето критикува и обижда и на всичкото отгоре не е права.е сори ама тук пак не отгатна-нансят се с масажиране и не с кръгови движения.иначе да ти дам един съвет като не знаеш и не си се интересувала от нещо не пиши и не спори щото ставаш за голям смях.и съм на 17 бай дъ уей ;)
Bash s krygovi dvijenia se nanasqt anticelulitnite kremove.добре всезнайке,права си.ама въпреки тва няма да го нансям така ;)