PDA

View Full Version : Малко критика



the_legend_of_one_love
08-20-2008, 07:14
ii..takam imam kritika (vqroqtno temata 6te bade zakliu4ena, taka kato gledam dosta ot temite tuk sa zakliu4eni) pravi mi vpe4atlenie 4e kogato dosta hora mislqt 4e edna tema e ebavka (a tq vsa6tnost moje i da e seriozna i izob6to ne zvu4i tapo) tq biva zakli4ena i se pi6e naru6enie na edi-koq si to4ka, smqtam 4e ponqkoga moderatorite prekalqvat, est temi kato 6to pikaq i nqkvi ot sorta trqbva da badat zakliu4eni no ima drugi za koito ne moje da badat sigurni 4e sa ebavki ili taka natatak. V kraina smetka tozi foum e da si pomagame a ne neprekasnato nqkoi poneje ne mu haresva nqkoq temi4ka i da q zakliu4va. Smqtam 4e ponqkoga se prekalqva. I o6te ne6to: napravete edno raz4istvane na registriralite se v tozi forum za6toto predi vreme gledah tezi koito sa registrirani i ima nqkoi koito sa registrirani o6te 2002-2003 i drugi koito sa6to sa registrirani otdavna a nqmat nito edno mnenie, vidqh 4e ima6e mai i moderator koito ne be6e pusnal nito edno mnenie kak taka e stanal moderator :o .A da i kajete koi opredelq tova da stane6 moderator ili ne6to ot sorta. Blagodarq predvaritelno

krem4et0
08-20-2008, 07:48
Дай примери за такива теми. Изборът на модератори зависи от администраторите и модераторите на форума и сайта като цяло.

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:01
emi ima takiva temi sled malko 6te potarsq, pove4eto hora vikat 4e bili ebavka ama ne se znae za6toto zvu4at seriozno, i o6te ne6to drugi temi pak se zakliu4vat za6toto se bili povtarqli em v kraina smetka nepreksnato se registrirat novi hora koito ne sa tolkova zapoznati: kazvate 4e temata ve4e q ima zakliu4vate q, toi po4va da tarsi za da se informira i za da napi6e mnenie po neq i kato go napravi vsi4ki po4vat: taq tema e mn stara mn e otdavna ot kade q izkopahte, i sled izvestno vreme e dosta veroqtno i neq da zakliu4ite,emi kak temite da ne se povtarqt to v kraina smetka vsi4ko rano ili kasno se iz4erpva :-o 4ovek ne znae kvo novo da popita i vsi4ko na novo po4va da se povtarq :(

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:05
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=149809 kato naprimer tazi tema samo deto momi4eto ne se e izrazilo pravilno 6tot nqma kak da e devstvena sled kato e pravila sex, iskala e da popita sigurno dali i se e skasala cipata

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:16
em da ama nqma kak temite da ne po4nat da se povtarqt vse pak foruma ne e ot v4era :( pak i dori da nameri nqkoq stara tema s tarsa4kata koqto mu e polezna i kato napi6e mnenie pove4eto koito sa registrirani po-otdavna zapo4vat da se draznqt i da vikat: "taq tema e stara, za kvo pak pi6ete v neq, ot kade q izkopahte, poglednete ot kolko otdavna e, aide moderatorite da si svar6at rabotata i da q zatvorqt" i ob6to vzeto tova e edin gaden kragovrat :-o

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:25
ta iskam da znam ne moje li da se zakliu4vat , triqt ili kakvoto e tam tezi temi ot povtarq6tite se koito sa po-stari i po-malko obsajdani a i sa6to taka kakto ve4e spomenah ima potrebiteli ot 2002 ili 2003 (stava vapros 4e sa se registrirali mn otdavna) a ne sa pusnali nito edno mnenie i ne mi se vqrva skoro da pusnat

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:26
NIKAKVO RASCHISTVANE ZA STARITE POTREBITELI BE :-x
ne si me razbral/a az ne govorq za starite potrebiteli a za tezi koito sa se sgistrirali predi 6 godini a nqmat nito edno mnenie spored teb skoro 6te pusnat li takova :? :o

krem4et0
08-20-2008, 08:27
Така, човек като има сходен проблем и намери тема по него, да я прочете! Освен това стари теми се заключват предимно, ако са минали на челните страници с мнение от сорта на +1 или някакъв съвет. не мога да оставя тема "Бременна ли съм" от преди 4 години! Нали ти е ясно, че ако е бременна, то вече има детенце на 3 и нещо. Когато се заключват стари теми, то се следи и съдържанието им. Някои се оставят, защото може да са от преди 2 години, но да са интересни, да разискват важен въпрос или някой друг да се поинтересува от него. В повечето случаи, когато се заключват повтарящи се теми, то се дава линк с таква тема, която е на предните 1-5 страниц. Ако подобна тема не е имало 2 години, няма да ти я заключа, ама ако някой е пуснал вчера същата-ще си го отнесе. Във 1 форум може и да не се пише, а само да се чете. Регистрирана съм в 1 куп форуми, в които едва правя 5 мнения, но чета това, което ми е интересно. не виждам какъв е тоя зор да се пишат по 200 мнения на ден, повечето от които са абсолютно безсмислени. пиши тогава, когато имаш да кажеш нещо по въпроса или имаш проблем.

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:32
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 08:37
NIKAKVO RASCHISTVANE ZA STARITE POTREBITELI BE :-x
ne si me razbral/a az ne govorq za starite potrebiteli a za tezi koito sa se sgistrirali predi 6 godini a nqmat nito edno mnenie spored teb skoro 6te pusnat li takova :? :oМНОГО ДОБРЕ ТЕ РАЗБРАХ !!
Аз имам акаунти в които нямам мнения и да ми ги истрият ли ? Я бе .. :-x
huu de ne moga da razbera kakvo se qdosva6 govorim za toq forum v slu4aq a ne za nqkakvi drugi :x stiga si se nervirala :-o

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:14
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|

Ако имаш проблем и можеш само да прочетеш и да го решиш - какъв е проблема?

Ако имаш проблем и има тема по въпроса- можеш да напишеш въпрос, който да е конкретно по твоя случай и ще ти отговорят в частност.
Ако обаче има тема и ти влезеш и просто я съживиш от преди две години пускайки мнение от сорта на: "и аз мисля така" - ще те препсуват.

Второ, ти явно се регистрираш с явното намерение да пишеш и да трупаш мнения, защото това извеждам от думите ти, които съм подчертал.

Никой не те спира да пишеш по актуални теми или да зададеш въпроси по по-стари теми, като обаче преди това си се запознала с информацията от тях, защото е много неприятно за всеки, който може да ти помогне да трябва едно и също нещо да го пише по няколко пъти, затова по-скоро би подминал темата ти. А ако си изчела подобната стара тема и сложиш конкретен въпрос, който да уточни някакъв детайл и т.н., би помогнало на теб и би улеснило човека, който е компетентен.

Това естествено важи за сериозни теми...


ПП. пак ти казвам пиши на кирилица. Малко хора четат постове на латиница. ;)

Parvo-ne mislq 4e horata ne 4etat kogato nqkoi pi6e na latinica, vtoro-stranno mi e 4e taka misli6 4e sam se registrirala, za da trupam mneniq i tova mi go kazva 4ovek koito ima nad 19000 mneniq. Az dosta predi da se registriram pose6tavah tozi sait kato samo 4etqh temite, no re6ih da se registriram, za da moje kato imam problem da se posavetvam i kogato imam mnenie po daden vapros da go izkaja, ako iskah da trupam mneniq i da pravq vpe4atlqnie 6tqh da puskam oligofrenski temi4ki (obiknoveno tova go pravqt mom4etata, no vinagi si ima izkliu4eniq-obiknoveno nqkvi nedorasli pikli), no ne go pravq kogato si imam problem nedai boje ili nqkakav vapros togava bih pusnala tema kakto v slu4aq imah vaprosi kam moderatorite :-o

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:17
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|qko si t1p/a bez da se obijda6... za kakvo da maxat ne6to za koeto vseki se e trudil pone 5 minuti........ :-o
ne sam tapa po logikata det vadi6 izliza 4e ne trqbva da se zakliu4vat i temite na novite potrebiteli koito se povtarqt 6toto i te sa se trudili pone 5 min , a vsa6tnost kvo se pravi po 4esto tqh zakliu4vat, bila sam tapa ae siktir :-x

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:20
vav tova koeto si mi citirala nikade ne spomenavam za triene na temi (vqrno 4e go kazah no drug pat gledai koe mi citira6) :? pff bila sam qko tapa :razz:

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:24
a ti koga si mi 4el mneniqta 4e misli6 4e nqma smisal v pove4eto, da ne bi tuk samo ti da si kompetenten po vsi4ki temi a drugite vsi4ki da sme nqkvi oligofreni a?

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:28
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|qko si t1p/a bez da se obijda6... za kakvo da maxat ne6to za koeto vseki se e trudil pone 5 minuti........ :-o
ne sam tapa po logikata det vadi6 izliza 4e ne trqbva da se zakliu4vat i temite na novite potrebiteli koito se povtarqt 6toto i te sa se trudili pone 5 min , a vsa6tnost kvo se pravi po 4esto tqh zakliu4vat, bila sam tapa ae siktir :-xако беше потърсил в търсачката можеше и да си спести 5те минути а? :)
e da, off temata be6e glavno kam moderatorite a to kvo stana :D karai 6te go prejiveq

RiseGirl
08-20-2008, 09:31
Моля ви прекратете спора си, или поне продължете на ЛС-та :)

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:33
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|qko si t1p/a bez da se obijda6... za kakvo da maxat ne6to za koeto vseki se e trudil pone 5 minuti........ :-o
ne sam tapa po logikata det vadi6 izliza 4e ne trqbva da se zakliu4vat i temite na novite potrebiteli koito se povtarqt 6toto i te sa se trudili pone 5 min , a vsa6tnost kvo se pravi po 4esto tqh zakliu4vat, bila sam tapa ae siktir :-xако беше потърсил в търсачката можеше и да си спести 5те минути а? :)
e da, off temata be6e glavno kam moderatorite a to kvo stana :D karai 6te go prejiveqпо скоро към админите трябва да е щото модовите само локват и цензурират :booooomb:

da de nqma zn se taq vsmisal pak kam po vis6estoq6tite 8-) ok prekratqvame spora oth_fenka

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 09:50
a ti koga si mi 4el mneniqta 4e misli6 4e nqma smisal v pove4eto, da ne bi tuk samo ti da si kompetenten po vsi4ki temi a drugite vsi4ki da sme nqkvi oligofreni a?

виждам, че сама си отговори на въпроса. :)
ne6to mai ti e mn visoko samo4uvstvieto :? :lol: :booooomb:

krem4et0
08-20-2008, 09:51
da, samo 4e moje da se 4ete vav foruma i bez da ima6 registraciq :? ddz struva mi se stranno nqkoi da se registra samo za ednoto 4etene bez ni6to drugo da pravi pri polojenie 4e vav foruma moje6 da si 4ete6 temi i bez da si registriran :-o ama ok kakto si re6ite :-|

Някои раздели са скрити за нерегистрираните. Например този, в който пишем сега. А и като регистриран имам повече права. да речем мога да си правя настройки на профил, изглед и прочие......В БГ мама да речем не мога да гледам подписите. А там обикновено пише коя в кой месец е бременна, какви деца има и т.н., което с оглед на темите е много важно.

И аз имам 10000 мнения, ама не са олигофрении. Някои хора просто прекарваме помече време тук, по-големи сме и от гледна точка на опит и познания сме по-напред от останалите. За целия ми престой в този форум съм пуснала всичко на всичко 3 теми, а само 1 от тях е била свързана лично с мен!

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 10:00
ok mersi za informaciqta :)

DjBaloon
08-20-2008, 11:12
Стандартна практика на всеки нов потребител е да пусне няколко нови теми с неясна цел (да блесне?) и естествено те вече са били обсъждани.
Затова се използва търсачката, защото ако реално търсиш помощ и намериш подобна тема, задавайки въпроса си - ще ти бъде помогнато.

Ако обаче пуснеш поредната тема метъл/чалга или каква е любимата ви музика е много ясно, че ще ти я затворят, както и другите потребители ще реагират негативно.


ПП. пиши на кирилица

Не всеки иска да е център на внимание независимо на каква цена (примерно да бъде смешен)
Не всеки е запознат напълно с форумите има много хора които не могат да боравят с тях,аз влизал от близо 2 години тук и още не мога да боравя с търсачката 8) Сигурно защото искам да блесна :D

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 11:23
Стандартна практика на всеки нов потребител е да пусне няколко нови теми с неясна цел (да блесне?) и естествено те вече са били обсъждани.
Затова се използва търсачката, защото ако реално търсиш помощ и намериш подобна тема, задавайки въпроса си - ще ти бъде помогнато.

Ако обаче пуснеш поредната тема метъл/чалга или каква е любимата ви музика е много ясно, че ще ти я затворят, както и другите потребители ще реагират негативно.


ПП. пиши на кирилица

Не всеки иска да е център на внимание независимо на каква цена (примерно да бъде смешен)
Не всеки е запознат напълно с форумите има много хора които не могат да боравят с тях,аз влизал от близо 2 години тук и още не мога да боравя с търсачката 8) Сигурно защото искам да блесна :D

vqrno e pak i taq tarsa4ka ddz ima cql kup raboti za popalvane tolkova li ne moje prosto da napi6e6 ne6to i da ti izleze vsi4ko koeto e namerila tarsa4kata za kvo trqa da se izbirat cql kup ne6ta nastroiki li sa kakvi sa ddz :?

the_legend_of_one_love
08-20-2008, 12:36
ok :)

RiseGirl
08-20-2008, 12:48
ii..takam imam kritika (vqroqtno temata 6te bade zakliu4ena, taka kato gledam dosta ot temite tuk sa zakliu4eni) pravi mi vpe4atlenie 4e kogato dosta hora mislqt 4e edna tema e ebavka (a tq vsa6tnost moje i da e seriozna i izob6to ne zvu4i tapo) tq biva zakli4ena i se pi6e naru6enie na edi-koq si to4ka, smqtam 4e ponqkoga moderatorite prekalqvat, est temi kato 6to pikaq i nqkvi ot sorta trqbva da badat zakliu4eni no ima drugi za koito ne moje da badat sigurni 4e sa ebavki ili taka natatak. V kraina smetka tozi foum e da si pomagame a ne neprekasnato nqkoi poneje ne mu haresva nqkoq temi4ka i da q zakliu4va. Smqtam 4e ponqkoga se prekalqva. I o6te ne6to: napravete edno raz4istvane na registriralite se v tozi forum za6toto predi vreme gledah tezi koito sa registrirani i ima nqkoi koito sa registrirani o6te 2002-2003 i drugi koito sa6to sa registrirani otdavna a nqmat nito edno mnenie, vidqh 4e ima6e mai i moderator koito ne be6e pusnal nito edno mnenie kak taka e stanal moderator :o .A da i kajete koi opredelq tova da stane6 moderator ili ne6to ot sorta. Blagodarq predvaritelno

Както аз /макар и да съм тук от 2 дена/ така и другите модератори правим каквото можем, но не може да се угоди на всички, все ще се намери някой недоволен :)

С това считам темата се изчерпа, а и конфликта, които се създаде не е приятен за никой :)