PDA

View Full Version : Кожни проблеми може би



ivannn_1987
08-20-2008, 08:01
Значи проблема е следния от известно време имам нещо като израстачета на кожичката около пениса.Вижда се само когато кожичката се забели.А по главичката няма нищо нито изпитвам някакви проблеми или болка,затова мисля че проблема не е полов а кожен.Израстачетата са няколко и броят им не се увеличава но все пак е кофти.Приличат ми на малки брадавички но незнам моля ако някои има представа да помогне как да ги махна.

swords1010
08-20-2008, 08:22
Ами хубаво е да потърсиш лекар. Не съм сигурен кой точно ще ти помогне. Дерматолог, предполагам. Свържи се първо с личния си лекар и обясни. Но хубаво е да действаш веднага, защото ако е нещо което се разпространява може да създаде проблеми. А ако не е кой знае какво поне ще си спокоен, че лекар го е казал. :)

ivannn_1987
08-20-2008, 15:16
А също искам да попитам с какво могат да се изгорят такива работи чух че такива израстачета могат да се горят или да се мажат с някакви пасти незнам възможно ли е ?

batkodoki
08-20-2008, 18:52
Значи проблема е следния от известно време имам нещо като израстачета на кожичката около пениса.Вижда се само когато кожичката се забели.А по главичката няма нищо нито изпитвам някакви проблеми или болка,затова мисля че проблема не е полов а кожен.Израстачетата са няколко и броят им не се увеличава но все пак е кофти.Приличат ми на малки брадавички но незнам моля ако някои има представа да помогне как да ги махна.

ВЪЗРАСТ?!

нищо няма да "махаш", още по-малко да "изгаряш" самоволно! - това може да има непредсказуемо тежки последици!

проблемът е за ДЕРМАТОЛОГ/КОЖЕН лекар, който ще прецени дали се касае за патология или за нормални образувания

Saymon90
08-20-2008, 19:16
По принцип тази зона е твърде чувствителна, за да си правиш каквито и да е експерименти. Както ти казаха вече, най-добре е да се консултираш с лекар... всякакви други приумици са риск да влошиш нещата.

А от докторите не се срамувай, това им е работата на хората. ;)

ivannn_1987
08-21-2008, 06:40
аз съм на 21 години