PDA

View Full Version : Ще се самоубивам



_Em0_KiD_
08-20-2008, 08:32
Здравейте-може това да е първата и последна моя тема в този форум но просто не издържам.Поне искам да разкажа историята си.
Когато бях още малка-до 4 клас-всичко беше наред-имах приятели,майка ми не беше такава истеричка.Преместих се в ново даскало(причините ще премълча) и там имах приятели.Почнах 7 клас-и всичко се прецака-искарах една двойка(единствената за целия ми живот-имала съм само две 4,двайсет 5тици и всичко отстанало 6тици(от 1ви клас насам)).Майка ми изперка-почна да крещи по цял ден-въпреки че завърших с 6.Приятелите ми ме зарязаха(дори не беше заради 2ката-просто ей така).Момчето което харесвах(вече не ми пука-не чувствам нищо)си има гадже.Останах сама-на никой не му пука за мен.И за това реших да се самоубия.В даскало.

elena333
08-20-2008, 08:38
Здравейте-може това да е първата и последна моя тема в този форум но просто не издържам.Поне искам да разкажа историята си.
Когато бях още малка-до 4 клас-всичко беше наред-имах приятели,майка ми не беше такава истеричка.Преместих се в ново даскало(причините ще премълча) и там имах приятели.Почнах 7 клас-и всичко се прецака-искарах една двойка(единствената за целия ми живот-имала съм само две 4,двайсет 5тици и всичко отстанало 6тици(от 1ви клас насам)).Майка ми изперка-почна да крещи по цял ден-въпреки че завърших с 6.Приятелите ми ме зарязаха(дори не беше заради 2ката-просто ей така).Момчето което харесвах(вече не ми пука-не чувствам нищо)си има гадже.Останах сама-на никой не му пука за мен.И за това реших да се самоубия.В даскало.
Има 99999999999999999999999999999999999999999999999999 999999999999999999999999999999 такива теми! :-x Не се ли наситихте на тея глупости?!?

voodoodoll1
08-20-2008, 08:39
Така ще докажеш че си тру,нали? 8-) 8-) 8-)

Iria
08-20-2008, 08:44
Много си зле! Недей да се самоубиваш! Светът не е свършил. Голяма работа, че си имала 2ка, нали си завършила с 6? Приятелите ти не са ти били приятели. Момчето, което си харесвала, си има гадже, кво толкова? Има и други момчета. Този не те е заслужавал, може би. :) Гледай оптимистично на живота! Ще имаш много хубави мигове! Не се самоубивай! Това е признак на слабост! Бъди силна! :) Недей да се тревожиш за глупости. Излез, поразходи се, купи си нещо и ще ти се оправи настроението. Айде успех. Надявам се да съм ти помогнала. :) Ако искаш ми дай скайп да си поговорим.

Pedigree
08-20-2008, 08:47
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА!

nutrino
08-20-2008, 09:00
Поредните глупости, но нещо напълно обичайно за "емо"
Като си решила да се самоубиваш - действай. Но ми се струва малко вероятно да го направиш. Защо въобще писа тук? Искаш някой да те разубеди? И защо в училище? Искаш да те съжаляват съучениците ти после ли? Дори след смъртта ти няма да има нищо хубаво по твой адрес. Трудна работа е да се самоубиеш. Лесно е да се каже, но трудно за изпълнение. Поне ме викни да гледам като тръгнеш по "пътя" :lol:
Иначе и аз бях решил на два пъти да приключа с живота, който имах. При вторият път реших, че първо че им разкажа играта на всички, които са срещу мен и тогава ще си резна гръкляна, но ще взема някой скапаняк със себе си :D
Все още съм жив, както се вижда и съм им теглил една хубава майна на всичките идиоти, и в момента се наслаждам на това, което имам и гледам постоянно да си правя кефа по един или друг начин.
Майка ти постоянно ти виси на главата и само бръмчи наляво и надясно?! Всички са ти обърнали гръб?! Е, майната им, бих казал. За всеки път си има пътници, стига да решиш какво точно искаш!

Fuck da system!

girl_in_black
08-20-2008, 09:01
И защо пишеш тема за това?Като си решила-действай, аз какво да направя

metalchetoooo
08-20-2008, 09:13
HxhayhaYXHYahxhaH da ti pomogna ?!

LadyCarameL
08-20-2008, 09:20
Какво можем да направим за теб?

HAGVXSXVH
08-20-2008, 09:21
който казва,че ще се самоубива не го прави :)

Lacey_66
08-20-2008, 09:21
:x :x :x Ти добре ли си само защото на последък не е както трябва незначи че е дошъл края на света .... и да се самоубиеш :x Направиш ли го ще покажеш на всички че си много слаба психически :-o и че неможеш да се справяш с малките неща... :)

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 09:23
Какво можем да направим за теб?

..да и подадем ножа 8-)

xXxScreamxXx
08-20-2008, 09:28
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА!

Аахх .. колко добре казано ...
Ако не ти беше такъв ника щях да се у4удя .... ама така си4ко се нарежда ..

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 10:23
..абе я не ги слушай...как ша си лигла...глупости!Всяко уважаващо себе си момиче трябва да се самоубие преди да навърши пълнолетие ;-) ...сега недей ги слуша ами изтичай и вземи един нож...кеф ти вените,кеф ти през гушата...айде успехчета :-)

мн си зле...

elena333
08-20-2008, 10:53
..абе я не ги слушай...как ша си лигла...глупости!Всяко уважаващо себе си момиче трябва да се самоубие преди да навърши пълнолетие ;-) ...сега недей ги слуша ами изтичай и вземи един нож...кеф ти вените,кеф ти през гушата...айде успехчета :-)

мн си зле...
Бе нали е емо!?! Кухнята, ножът, вените-край на проблемите!

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 11:49
..абе я не ги слушай...как ша си лигла...глупости!Всяко уважаващо себе си момиче трябва да се самоубие преди да навърши пълнолетие ;-) ...сега недей ги слуша ами изтичай и вземи един нож...кеф ти вените,кеф ти през гушата...айде успехчета :-)

мн си зле...
Бе нали е емо!?! Кухнята, ножът, вените-край на проблемите!

ама разбира се ....незнам защо я критикуват другите пхахх

fenkatakrisi952
08-20-2008, 11:53
Само дето това не е решение :?

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 12:28
Само дето това не е решение :?

...ама ти недей така да говориш...не порнаваш емо 'културата' :smt011 :-D

BrokenAngel
08-20-2008, 12:52
Тръгнала да се самоубива-айде недей така сега,сички ги имаме тея моменти.Ето например аз
Пукаше ми за класа ми-разделихме де
Пукаше ми за приятелите ми-предадоха ме
Пукаше ми за майка-на нея не й пука за мен,само ме обижда.По лошо е от колкото при тебе-нито една 2 не съм имала,а спр много ми е бучала за оценки......Не знаеш кво чудо е ако получа 5 :D
Пукаше ми за гаджето ми-заряза ме
И ко ся трябва да тръгна да се самоубивам ли?Гадно е ДА,но просто трябва да се стегнеш и да продължиш напред Keep walking :lol: И на мен ми беше трудно,всички ги имаме тези моменти.Когато бях малка майка ми редовно ме разплакваше с държанието,обидите си и т.н.....сега вече не ми дреме,да приказва каквото си ще.Приятелите ти явно не са били истински fr щом така са постъпили,ще си намериш по-добри.А оня пикльо да не е последното момче на тоя свят....?айде по-спокойно,сичко ще се оправи,колкото и да ти е тежко сега-горе главата е смело напред :) А и ако наистина щеше да се самоубиваш-до сега да си го направила.А до тези,които й се подиграват-момичето просто иска някой да я подкрепи,да я разбере и да й помогне,да я убеди,че нещата не са толкова лоши,колкото изглеждат

AceXe
08-20-2008, 13:08
Всеки има проблеми... Но винаги има и решения на проблемите ;)

Ще ти кажа какво е казал Чърчил 1942 година

"Разликата между песимизма и оптимизма е, че при едното намираш недостатък в решението, а при другото решение на недостатъка."

Помисли дълбоко над това и ще осъзнаеш, че краят не е решение на проблемите ;)

P.S> Electron. не мога да разбера хора като теб. Да, това момиче, може и да лъже, може и въобще да не е момиче, но може и наистина да има подобен проблем. Ако за едни самоубийството не е решение, то за други е и би трябвало да се опитваме да им помагаме, а не да им говорим по твоя начин...

P.S 2> Току що майка ми случайно влезе и прочете темата... Ето какво ми каза тя: "Самоубийството е да се предадеш преди поне да си опитал да се справиш с проблема. И това не е като останалите случаи, когато можеш да опиташ пак."

AceXe
08-20-2008, 13:27
еми братле виж ся .. казах го с ирония но просто има 28 хиляди теми може да се опита да потърси все ще намери някой с нейния проблем ..

Това е най-малкия проблем. Тук пишат страшно много хора и това е загубена кауза да ги накараш да търсят темите. А отделен въпрос, че тази търсачка не ми харесва. Няма интелигентен алгоритъм на търсене и в повечето случаи резултатите не са тези, които ми трябват.

filito
08-20-2008, 13:32
Стегни се! ;]

Лично аз ако някой ден реша да се самоубия ще скоча от блок, поне ще полетя. :D

AceXe
08-20-2008, 13:33
Стегни се! ;]

Лично аз ако някой ден реша да се самоубия ще скоча от блок, поне ще полетя. :D

Да... Като пирон във вода...

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 13:43
айде със здраве и като се самоубиеш ни пиши,за да разкажеш как е минало :razz:

elena_k
08-20-2008, 14:09
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА! :razz:

SuNsEt
08-20-2008, 15:27
Преди да се самоубиеш,ми се иска да те набия много яко! :-x

AItOo0
08-20-2008, 16:17
Съветвам те да идеш на лекар да се прегледаш ...
Живота не е никак лек не само на теб !!! Заради такива като теб нескашното поколение пропада

Goddess
08-20-2008, 17:10
Не забравяй,че вени НЕ се режат напреки,както по филмите,а по дължина. :)

Успех.

zvezdii4kaa
08-20-2008, 18:56
хмм ако беше решила да се самоубиваш наистина,защо си решила да пишеш във форума за това :-o според мен просто търсиш малко разбиране и съчувствие и аз съм преживяла някои наистина мн кофти моменти,но и през ум не ми е минавало да се самоубивам...стегни се-животът е пред теб :)

volleYgirl
08-20-2008, 19:03
после да кажеш как е било :lol: !!!!!!!

sladkish_14
08-20-2008, 20:04
_Em0_KiD_ :grin: :grin: :grin: Я вижжжжж , още едно "Емо" е решило да се самоубива , ама миличка не ни изненадваш с нищо .. Пък после говорели за фешъните , че поне те не се самоубиват :-x :-x :-x .. Като искаш трепи се , като пишеш тази тема на погребението си ли ни каниш??? :? :? :? Всички знаем ,че няма да ти стиска !!!


Съвет : Земи махни тоя черен молив , иди на психолог и заживей нормално , че вече яко почвате да ме нервите :x

stefsi
08-21-2008, 00:04
spoko i az se 4ustvam taka samo deto ne sam emo :smt089 :smt089 :smt089 :smt013

KoRnFlAkE
08-21-2008, 00:19
Зле си. :)

Valkyrie
08-21-2008, 00:22
Здравейте-може това да е първата и последна моя тема в този форум но просто не издържам...
И за това реших да се самоубия.В даскало.
До даскало има много време, още много малоумни теми можеш да направиш.
Не можа ли да се сетиш, че на никого няма да му пука, че ще се самоубиваш? Мамка му, всеки е срещал поне двама като теб. Не зацепи ли, че никой няма да се развълнува от твоя случай така, както би ти се искало на теб?

BloodyNight
08-21-2008, 07:28
хах защо ли не се учудвам 4е автора се казва _emo_kid :D :D :D
емии мила си4ко е било ок докато не си станала емо мисля аз - пък и как о4аква6 да има6 приятели като си емо - мн съжелявам ( :lol: как яко лъжа :lol: )ама успех със самоубийството - тъкмо 1 емо по малко :-D

hooliganka89
08-21-2008, 07:37
На почти всеки човек понякога му писяа от проблеми и му минава мисълта да се самоубие,дори и аз,но не го правя.Не ми стиска.
Мисля да се боря колкото и да е безнадеждно.

zaraaa
08-21-2008, 10:35
Колко лесно само се предаваш - простоооо чудесно, НЯМА ДА СЕ САМОУБИВАШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x Всяка трудност трябва да се преодолее, за да станем по-силни!

naviboy
08-21-2008, 10:47
Боже , ако за 2ки вземем да се самоубиваме , половината свят няма да остане! :grin: :grin: :grin: Темата е ебавка!

naviboy
08-21-2008, 10:50
Регистриран на: 20 Авг 2008 - Пуснато на: Сря Авг 20, 2008 11:32 am
Хах всичките с ебавките сте така!

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:07
Много си зле!

BlueAvalanche
08-21-2008, 18:03
Да го ебъъ, недей бе :?

yozito
08-21-2008, 18:12
nutrino (sry ako sam obarkala) mnqsno sa izkaza i kaf e smisala spored teb?
ako iska6 az da ta samoubiq :D

NaughtyWhisper
08-21-2008, 20:54
За двойка ще се самоубива..
Ако всеки го правеше предполагам, че във форума щеше да има клуб на самоубийците с хиляди потребители.

Човек решил да се самоубива едва ли би седнал да пише в интернет на непознати. Ако си толкова депресирана, че да се самоубиваш едва ли би помислила за компютър.

Btw..сметнете колко стотин такива теми има, и колко пъти по новините са казали за самоубийство на тийнейджър..

Love_Boy
08-21-2008, 20:59
Здравейте-може това да е първата и последна моя тема в този форум но просто не издържам.Поне искам да разкажа историята си.
Когато бях още малка-до 4 клас-всичко беше наред-имах приятели,майка ми не беше такава истеричка.Преместих се в ново даскало(причините ще премълча) и там имах приятели.Почнах 7 клас-и всичко се прецака-искарах една двойка(единствената за целия ми живот-имала съм само две 4,двайсет 5тици и всичко отстанало 6тици(от 1ви клас насам)).Майка ми изперка-почна да крещи по цял ден-въпреки че завърших с 6.Приятелите ми ме зарязаха(дори не беше заради 2ката-просто ей така).Момчето което харесвах(вече не ми пука-не чувствам нищо)си има гадже.Останах сама-на никой не му пука за мен.И за това реших да се самоубия.В даскало.

Ника ти говори! Режиси вените и се заснеми с камера! ЕМОтата имате нужда от отрицателни емоции и помисли за да се чувствате живи!

psychopath
08-21-2008, 23:40
ROFL!

не съм чел темата, но като видях заглавието и никнейма на автора ми стана ясно

AceSpades
08-22-2008, 00:10
Никога, ама никога не пренебрегвайте и не се отнасяйте с пренебрежение към такива теми. Колкото и смешно и тъпо да ви се струва не се отнасяйте така, а помогнете, кажете нещо, което може да помогне, дори и темата да не е сериозна.

Love_Boy
08-22-2008, 00:52
ROFL!

не съм чел темата, но като видях заглавието и никнейма на автора ми стана ясно

+1 :)

na1xn
08-22-2008, 07:37
DAVAI mqtai se ot terasata i v vazduha si sreji venite :)

.:БаЛъК:.
08-22-2008, 09:09
едно емо по - малко! :grin:

neshtopotaka
08-22-2008, 15:09
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА!
vze mi dumite :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

yozito
08-22-2008, 17:23
ай кат са самоубиеш пиши ква е тръпката :razz: :razz: :razz:

DevilWish
08-22-2008, 22:07
който казва,че ще се самоубива не го прави :)
Точно ;)

Blab
08-22-2008, 22:16
и аз.

moni_stz22
08-23-2008, 18:05
Поредните глупости, но нещо напълно обичайно за "емо"
Като си решила да се самоубиваш - действай. Но ми се струва малко вероятно да го направиш. Защо въобще писа тук? Искаш някой да те разубеди? И защо в училище? Искаш да те съжаляват съучениците ти после ли? Дори след смъртта ти няма да има нищо хубаво по твой адрес. Трудна работа е да се самоубиеш. Лесно е да се каже, но трудно за изпълнение. Поне ме викни да гледам като тръгнеш по "пътя" :lol:
Иначе и аз бях решил на два пъти да приключа с живота, който имах. При вторият път реших, че първо че им разкажа играта на всички, които са срещу мен и тогава ще си резна гръкляна, но ще взема някой скапаняк със себе си :D
Все още съм жив, както се вижда и съм им теглил една хубава майна на всичките идиоти, и в момента се наслаждам на това, което имам и гледам постоянно да си правя кефа по един или друг начин.
Майка ти постоянно ти виси на главата и само бръмчи наляво и надясно?! Всички са ти обърнали гръб?! Е, майната им, бих казал. За всеки път си има пътници, стига да решиш какво точно искаш!

Fuck da system!

!!!! БРАВО

Isabelle
08-23-2008, 18:10
Така ще докажеш че си тру,нали? 8-) 8-) 8-)
8-)

kokk
09-05-2008, 08:27
Стига с тея глупости бе!Писна ми от некжи лайненца(емота)дето само искат да привлекат внимание.Ми самоубий се!Кво ни дреме на нас.Ако наистина искаше да се самоубиеш,щеше да го направиш без да пишеш във форуми и да се оплакваш.Всички имаме проблеми и се стремим да ги оправим!Няма защо заради този загубен стил да си погубваш живота.И интересно е защо се емовците ще се самоубиват..не съм видяла нормален човек да стои като вас и да пише че ще се самоубие.Вземи се в ръце и заеби тоя стил!Не води до нищо добро!

_LacrymoSa_
09-05-2008, 08:33
Иееееееееееееее :grin:

it_ends_tonight_
09-05-2008, 12:28
Няма да се самоубиеш - то е ясно. Просто страдаш от лиспа на внимание и искаш да го получиш като почнеш да се самосъжаляваш за "ужасния ти живот". От това, което прочетох мога да ти кажа, че познавам хора на много по-лошо дередже, но никой не пише теми в тийпроблем, че ще се самоубива. Повърхностна лигла!

ValzZi
09-05-2008, 14:55
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА!

Аахх .. колко добре казано ...
Ако не ти беше такъв ника щях да се у4удя .... ама така си4ко се нарежда ..


Когато видях темата първата мисъл която ми мина през ума беше:САМО ТАКА ПОДКРЕПЯМ ТЕ :razz: :razz: :razz:

darla
09-05-2008, 16:18
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам"

... КЛАСИКА!
:lol: :lol: :lol: Абсолютно!

SuNsEt
09-05-2008, 16:57
Кой я изкопа тая тема от миналия месец??...До сега да се е самоубил... :o

MegabytE
09-06-2008, 20:40
На оная работа си ми, гръмни се! Едно емо по- малко! :grin: :grin:

gabi_94
09-06-2008, 20:46
Ник - _Em0_KiD_
Тема - "Ще се самоубивам'

... КЛАСИКА!

абсолютно!!! :D Осъзнай се малка лигло и недей да спамиш и ни губиш времето, като толкова искаш да докажеш че си имо, ходи и скочи от някой мост!!!

qg0dkata
09-06-2008, 21:46
И кво самоуби ли се.. :booooomb: Господи..колко такива като тебе има "емота" ..дори незнам кво ви е прецаканото на вас..гаджето ви зарязало "от 20 етаж скачаммммммммммммм" ..абе изобщо къв ви е проблема..ако сте малко по-възрастни и нямате пари да изхраните детето си.. :? Да си видяла някой възрастен човек 30-40 години, които няма пари да става така нареченото 'емо' оМГ...ама кви ги говорите.. Аман вече от заблудени девойчици :x

MegabytE
09-07-2008, 09:54
Тоа умре ли, ако не да ида да помагам. Валяло дъжд, аз ще се гръмна, разрушен мравуняк, аз страдам, майка ви на вас!
Всички емото- по 3 на нож! :grin: :grin:

tapaka
09-07-2008, 10:29
ako nemoje6 sama az sha otsko4a do tvoito daskalo da ti help da se samoubiesh :-D

ndle
09-07-2008, 10:30
кфо пи6ете бе... тая вече е мъртва :lol:

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 10:33
БАСИ 2ката !!!