PDA

View Full Version : Качване на клипове ?



sadsad
08-20-2008, 09:35
Абе хора....във Vbox7.com за да качиш клип нали си има определени формати в които трябва да е видето.Аз пробвах да кача клип направен с widnows movie maker и беше във формат, който си пишеше...пробвах...3gp....mp4....mpeg ...flv....абе пробвах ги всичките и пак не става да се качи...пише ми, че е непозволен видео формат :( Пробвох и във youtube да кача и пак не стана....
Как да го кача, някой има ли идея ?

pOleNcEtOy
08-22-2008, 15:56
Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш. :)

mgxpower
08-22-2008, 16:25
След като направиш клипа със Movie Maker-a е във формат .wav определено не си качвал клип .mpg защото ако беше щеше да се качи моментално казва ти го човек с 3000 и косур клипа!Изтегли си Total Video Converter конвертирай и после качи!Успехи!

sadsad
08-23-2008, 14:04
Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш. :)

Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата :) А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви :)

mgxpower
08-23-2008, 15:35
Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш. :)

Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата :) А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви :) При мен 1-2 мин след качването клипа е готов! :)

kalinapet
08-23-2008, 15:40
Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш. :)

Дам намерих си грешката сега дано да станат нещата :) А между другото колко време горе-долу обработват видеото и вече може да се гледа ? Благодаря Ви :) При мен 1-2 мин след качването клипа е готов! :)
Не е честно - мен ме мотаят по цял ден, че и повече. :o

Civilizationruller
08-23-2008, 21:02
Eми от movie maker аз съм качвала клипове в vbox7.com ама тръгват може нещу дане го правиш както трябва.Може като записваш нещу да грешиш. :)
дам и аз така от муви мейкара прая клипчето и си става във вбокса