PDA

View Full Version : Кърви ми гема (ципата на пениса)



bonera
08-20-2008, 09:08
от 2 месеца като правим секс с приятелката ми и тя е отгоре, много често се случва гемът ми да започне да кърви - за тези, които не знаят, това е ципичката на кожата на пениса. чувстам болка за ден-два и после ми минава.

преди да отида на уролог, искам да видя дали е нещо сериозно или и при вас е ставало така? принципно ми казаха, че не е нищо особено и че се получава ако партноьрката ми е по-тясна, но от последния ни път, когато също ми кървя, минаха 4 дена и все още продължава да ме боли...правиме секс без презарватив, ако това е от значение...

благодаря предварително.

FlameGhost
08-20-2008, 09:16
-----------

Slipknoter4eto
08-20-2008, 09:28
Доста е суха пич и се получава триене ... за това ти се притрива кожичката и както каза ти до ден, два зараства ...
+1 и ако искате да не се получи такова нещо партньорката ти трябва да използва овлажнители :) :wink: :wink: :wink:

CucuTy
08-20-2008, 09:43
Нямам чурка и не разбирам много. Ама отиди на лекар.

bonera
08-20-2008, 11:33
хубаво, като съм се протрил дали е нещо сериозно това?

eveto_xx
08-20-2008, 11:34
Сигурно ще ти изпиша някакъв мехлем...няма си и идея, но просто предполагам...

Amateur
08-20-2008, 11:45
Доста е суха пич и се получава триене ... за това ти се притрива кожичката и както каза ти до ден, два зараства ...

Много точно казано!

Love0nlyMyself
08-20-2008, 18:39
суха е наистина и се получава триене и е възможно да е от това но може да си земете лубрикант за по лесно или наи добре презерватив !! но за да си по сиг отиди на уролог

cMon
08-20-2008, 19:15
хубаво, като съм се протрил дали е нещо сериозно това?
не бе ти ако искаш хвани една пила и го изпили целия.... по-полека бе братле ,храчи ако трябва.....

ubuntu
08-20-2008, 19:40
Нищо ти няма, а ако ходиш при уролог не се знае на къв идиот ще попаднеш и може да реши че ще е най добре да ти отрежат тоя гем за да не ти създава повече проблеми ...

Marina__
08-20-2008, 19:53
Хмм не съм специалистка, ама може да имаш и къса юздичка. Приятелят ми имаше същите оплаквания, когато аз съм отгоре(имал ги е и с предишните си приятелки, но не е обръщал достатъчно внимание) и прегледа при уролог установи точно това - къса юздичка. Оправя се с мъничка "операция", май "френулопластика" се наричаше(може и да бъркам), но споко, няма да ти отрежат юздичката :D . Гадното е, че после поне 2 седмици, ще си извън строя :) . Стискам палци да се оправиш се бързо :) !

Puky
08-21-2008, 09:28
Доста е суха пич и се получава триене ... за това ти се притрива кожичката и както каза ти до ден, два зараства ...

+1 Съгласна съм с него .. \:D/ \:D/

swords1010
08-21-2008, 19:45
Здравей!
Предполагам, че си наясно колко нежна е кожата там. Достатъчно е малко напрежение за да се получи протъркване или разраняване. Вероятно това е твоят прблем. Можете да опитате с използване на лубрикант. Би трябвало да свърши работа. :)