PDA

View Full Version : Проблемче с магазинерче :D



..™*Лo0лiТкЪъ 2*0*0*8*™..
08-20-2008, 09:41
Значи проблема ми е такъв..близо до нас има един хранителен magazin ..вътре някакво момче се е хванало на лятна работа..uu ми взе акала просто..Събрах смелост,отидох и се запознaхме.Но на другия ден заминах на море,след една седмица се върнах.Вчера влезнах да си зема дъвки,и го видях тогава за пръв път след запознанството.Та въпроса ми е имате ли някакви идеи как да го сваля,щото като го гледам е супер срамежлив такъв..и вчера като ме видя каза тихо само едно,,оо\",и нищу повечее..как да го накарам да е предодолее тая срамежливост към мен,плс,без злобни коментари,моля ви
:) :oops:

nutrino
08-20-2008, 09:49
Предполагам, че ще е по-добре някое момиче да ти даде съвет, но дотогава:
Заприказвай го. Как е работата, кога свършва работното му време, какво ще прави след това, някъде от квартала ли е?! Ако и двамата сте такива срамежливи, работата не виждам как ще стане :) тъй че някой трябва да вземе инициативата, да загърби срама, притеснението или там каквото ви пречи и да действа. Действай смело и безотговорно, както един приятел казва. Пък ако не тръгне добре, може да покриеш за известно време :D
Виж подписа ми. Преди шест-седем години изникна отнякъде и оттогава съм му верен. Успех!

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 10:35
Питай го кога е свободен и действаи

xercu
08-20-2008, 10:43
Купи си презерватив от неговия магазин и му намигни докато го отчита 8-)

MiMcHeToOo
08-20-2008, 13:10
Следващия път отиди си купи бонбонки и го питай за скайпа му или за номера му... Не стига, че ти е казал "ооо", че те помни, ми и не знаеш как да го свалиш...

..™*Лo0лiТкЪъ 2*0*0*8*™..
08-20-2008, 13:17
То па щеше да е баси резила да не ма и помни..
8-)

MiMcHeToOo
08-20-2008, 13:24
То па щеше да е баси резила да не ма и помни..
8-)

Абсолютно е било възможно да не те помни, мила моя ;)

Obsession
08-20-2008, 15:41
"какво ще правиш след работа" "защо не излезнем някои път" :)

Точно. Питай го направо ;) Срамежлив, ама... тихите води са най-дълбоки 8)

trayana
08-20-2008, 15:47
Ами според мен е най-добре да го заговориш за по-общи неща(в предишните мнения имап доста примери),а след това да го поразпиташ за личния му живот и да видиш дали ще си допаднете!

sexy_bebz
08-20-2008, 16:29
Следващия път отиди си купи бонбонки и го питай за скайпа му или за номера му... Не стига, че ти е казал "ооо", че те помни, ми и не знаеш как да го свалиш...


+1

devil_feel_f
08-20-2008, 18:47
Предполагам, че ще е по-добре някое момиче да ти даде съвет, но дотогава:
Заприказвай го. Как е работата, кога свършва работното му време, какво ще прави след това, някъде от квартала ли е?! Ако и двамата сте такива срамежливи, работата не виждам как ще стане :) тъй че някой трябва да вземе инициативата, да загърби срама, притеснението или там каквото ви пречи и да действа. Действай смело и безотговорно, както един приятел казва. Пък ако не тръгне добре, може да покриеш за известно време :D
Виж подписа ми. Преди шест-седем години изникна отнякъде и оттогава съм му верен. Успех!

+1 :)

lenito_sf
08-20-2008, 19:07
mi sledva6tiq pat kato otiva6 da si zeme6 dafki mu iskai skypeto i ako ti go dade tam...pi6ete si i go pokani da izlezete nqkoi pat sled rabotnoto vreme :)

schizophrenia
08-20-2008, 19:09
Абе ти пък... Отиваш при него, биеш му един шамар и казваш "Или си мой или те спуквам от бой!" :-D

evelinka1122
08-20-2008, 19:13
Купи си презерватив от неговия магазин и му намигни докато го отчита 8-)
:razz: :razz: :razz:

iiirish
08-20-2008, 19:16
Ами ти си направила най-трудното, сега би трябвало да си наясно какво да правиш от тук насетне. Докато пазаруваш разни неща позапитай го това-онова. Как е работата, харесва ли му. Помня, че когато се сваляхме с моя приятел и се чудех как да го поканя на кафе, изведнъж ни в клин ни в ръкав изтърсих "Ей, кога ще имаме повече време да поговорим с теб" :-D Странно е, но той на мига веднага ми каза деня на първата среща :D И макар, че беше непредвидено, останах очарована от последствията :) Така че просто действай на момента и не се тревожи за реакцията му

PeopleAlwaysLeave
08-20-2008, 19:22
Ми питай го каке, кво що.. как върви работата, откъде е... някви е такива неща.. Е така постепенно всеки ден минавай през магазина уж да си купуваш някви дребни неща и го питай тва-онова.. 2-3 пъти е така като се отпусне и го попитай дали ще има нещо против да излезнете на кафенце нещо и така..

..™*Лo0лiТкЪъ 2*0*0*8*™..
08-20-2008, 20:43
Ами аз още днеска отидох да го заговоря,но явно той идва чак към 5,6 часа,а дотогава е няква друга.. н0о само да го видя,ще се опитам да измисля нещо,mc мнн
:-)