PDA

View Full Version : Споделено за един ден, за едни чувства, за един човек..



007
08-20-2008, 10:54
Здравейте! Просто пиша.. не знам защо.. искам да споделя. Не желая съвети..не искам упреквания.. ако искате изтрийте темата.. все тая ми е.. Ето и моето откровение, към един човек.. :

Седя в момента и слушам Eminem - I love you more.. Помниш ли тази песен? Слушаше я, когато се качих в колата.. Да, точно тази кола, която като видя сякаш всичко в мен се преобръща, да, твоята кола... Онази кола, която зяпах от прозореца в училище, онази кола, в която изглеждаше толкова щастлив, когато се качих, онази кола, която се затваряше толкова лесно, онази кола, в която изглеждаше толкова тъжен, защото си заминавах, онази кола, в която те целунах за последен път, онази кола, в която те видях за последно... А когато се сетя за този ден...Последния ден.. Как бих могла да го забравя? От тогава всеки ден се припомням всичко - всяко движение, всяко докосване, всеки поглед, всяка усмивка, всяка целувка, катеричката иии онези хора с якетата.. Спомням си как бръщолевих глупости, спомням си как каза, че си ме чакал много, спомням си как щеше да объркаш пътя, спомям си как мислехме да влезем в килийното училище, спомям си чехлите на попа, спомям си как ти говорих за Първанов, спомям си и първото ти докосване.. когато понече на шега да ме бутнеш през моста в реката, спомям си как вървяхме край нея към Синивир, спомям си как искаше да се окъпеш, но аз изрично ти забраних, спомям си как минахме през реката и си омокрих кеца, спомям си и първата ни прегръдка , помня и оранжево-червената маркировка, помня всичко...Наистина всичко, защото беше толкова хубаво. Но най-добре помня ласките ти.. Помя как цялата изтръпвах, когато заставаше до мен или зад мен и ме гушваше, спомям си как ръката ти ме галеше и не знаех къде съм, помня и как ми се подкосяваха краката, помня как устните ти търсеха моите, а аз не знаех какво да правя.. Всяко докосване носеше усещане ..наистина усещах чувствата ти, макар никога да не си ги изказвал с думи. А ти помниш ли ? Помниш ли целувката по врата ми на реката, помниш ли как ме милваше и масажираше на камъка? А помниш ли как галехме един друг ръцете си, помниш ли колко страст вложихме? Помниш ли, когато седна до мен, когато устните ни бяха много близо, когато се гледахме дълго, когато усещахме дъха си, когато колебливо се приближавахме все повече и повече ии когато най-после устните ни се докоснаха? Помниш ли целувката? Усети ли? Аз бях толкоа щастлива, сякаш спря да ми пука за всичко, сякаш за миг всичко се нареди.. просто забравих реалността, забравих, че нямше да те видя скоро и се потопих изцяло в момента, отдадох ти се цялата.. В тази секунда, в този момент, в този час, в този ден в бях тялом и духом твоя... такава останах и все още съм... Помниш ли? Аз го помня, помня и онзи рибар, който макар с неодумение ни се радваше... боже, помня всеки детайл, защото това означава толкова много за мен.. как да не помня, като знам, че този ден ще ме топли следващите месеци??? Момче, не знам какво се случи. Наистина не знам как всичко стана....ти влезе в живота ми и преобърна всичко. Всички планове, кроени с месеци, всички надежди, всички чувства, всичко..Ти просто ме обзе.. ти се превърна в човека, за който плача в момента, за който мисля ... Не мога дори да преценя дали тези неща се случиха за хубаво или лошо, но аз им се радвам, защото бяха прекрасни..

cinderella_gugutka
08-20-2008, 11:04
4есно ти казват-това ме разплака :( в момента и аз се 4увствам така :( това е любовта-летиш от щастие и се гър4иш от болка понякога....но който не го е изпитал просто губи страшно мн

xercu
08-20-2008, 11:11
Не съм го чел , няма и да си правя труда... Банално стана вече да си депресиран романтик , който ще страда 6 месеца за любимата , след което ще си намери друга...

sexa_na_kompleksa
08-20-2008, 11:34
Тръпки ме побиха! И аз се чувствам по-подобен начин и разбирам какво ти е...

iF_kA
08-20-2008, 11:43
stava mi mnogo gadno kato go 4eta :S i az se 4uvstvam po podoben na4in ...

007
08-20-2008, 11:53
.. ужасното е, че ще го видя след може би 15месеца :(
винаги сме се знаели, но чак наскоро ( преди месец ) се намерихме в скайп, видяхме се един път ии втората ни среща беше последна.. а толкова много се привързах.. не знам какво ми стана.. изведнъж се случи..уж си бях харесала едно друго момче, а този сякаш ме обсеби.. не знам.. не спирам да мисля за него.. и само
Плача..
Плача, защото няма да го видя скоро.
Плача, защото знам че нямаме бъдеше.
Плача, защото всичко беше толкова хубаво и беше споделено!.
Плача и си припомням всичко отново и отново.
Плача, защото всичко свърши..

w0sh
08-20-2008, 11:56
oh the tragedy.....

haterkata
08-20-2008, 12:10
oh the tragedy.....

йеа :?

paranoia
08-20-2008, 12:24
Само мене ли не ме побиха тръпки,

djeini
08-20-2008, 12:26
:( Прекрасно е наистина чудесно си го написала ..... и ей много съжелявам за вас... :( Незнам какво да ти кажа освен СЪДБА :( . Помни го, обичай го, радвай се ,че сте били заедно и давай напред ,сигурна съм че те чакат още много вулнуващи любовни изживявания :)

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 19:49
чудесно си го написала Останах без думи....Хубаво си описала връзката ви......

iiirish
08-20-2008, 19:57
Само мене ли не ме побиха тръпки,

Не :D

love_you_baby__
08-20-2008, 20:41
mnogo ama mn qko dobre napisano..o4ite mi se nasulziha.. SUPER E !

skatemore
08-20-2008, 20:42
oh the tragedy.....


the horror the horror

tuzaro
08-20-2008, 20:46
я пък слушам радио ултра перник 8)

pyfpaff
08-26-2008, 09:39
neveroqtno..

ghostwisper
08-26-2008, 09:49
Оф ше го преживееш ...

dobro demon4e
08-26-2008, 14:17
offfffffffff... ne razbiram za6to se naranqva6 v momenta sama!
Razberi -6te go prejivee6!
4uvstvala sum ne6to podobno , ta dori po-silno , no nai- silnoto lekarstvo za lubovna muka e vremeto! 6te vidi6! :) :-) :) :-)