PDA

View Full Version : Нормално ли е да си девствен на 15,а повечето ти приятели не



killerka_ta
08-20-2008, 12:25
molq vi kajete mi normalno li e tova i dali e normalno da te mislqt za zadrasten 6tot si 15 i si devstven i mom4eta i momi4eta :o :o :-x :-x :-x :-x

shadow4e
08-20-2008, 12:35
Не мисля, че тези са ти приятели, щом те мислят за задръстена.

vanPersieFan11
08-20-2008, 12:38
jiveem v Bulgaria a tyka vsi4ko e vyzmojno,a ti ne se zasqgai ot tova 4e te mislqt za zadrastena-po-dobre zadrastenq4ka otkolkoto kurva 8)

nQkFa_nIkFa
08-20-2008, 12:39
Аз също съм на 15 години и съм девствена,мисля че ми е рано още :) А доколкото приятелите ми,те ако са ми наистина приятели ще ме оценят такава каквато съм :-)

vodolei4e_m
08-20-2008, 12:46
Kato po-golqm 6ti kaja, 4e mnogo po se kefq na momi4eta na tvoqta vazrast defstveni, ot kolkoto naebani do bezobrazie... Mnogo moi poznati sa na 18-19 i sa o6te deftstveni i sa mnoo qki hora, i ne 4e sa nqmali vazmojnost, prosto tova ne gi pravi po-hora, taka precenqvat za tqh 4e e nai dobre... ne im se vprqgai a im tegli edna maina.

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 12:46
нормално е #-o

killerka_ta
08-20-2008, 13:06
ms mn za komentarite i az mislq 4e o6te mi e rano :) :) :) :-) ama kato ima6 gadni fr kato miote det samo ta zorqt nqma kak da ne popitam :-x :-x

Decu
08-20-2008, 13:08
май не е. :-o

SuNsEt
08-20-2008, 13:25
А нормално ли е да пишете по 100 еднакви теми като тази,а????АаааАААа????АааАА???? ормално ли е??!?!?!?!Да не говорим,че дори не си в правилния раздел! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Irrepresible
08-20-2008, 13:40
естествено че е нормално и аз съм на 15 и съм девствена :) не съм готова искам да изживея младостта си без да се притеснявам за скъсани презервативи :D за всяко нещо си има време 8) а щом фр са се разебали след 1-2 години особенно момичетата ония им работи ше са станали на кофа за боклук :o

MostHated
08-20-2008, 13:58
А нормално ли е да пишете по 100 еднакви теми като тази,а????АаааАААа????АааАА???? ормално ли е??!?!?!?!Да не говорим,че дори не си в правилния раздел! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
take it easy baby...

stefity
08-20-2008, 14:14
Нормално е да си девствен на 15..., но не е нормално, повечето ти приятели на тази възраст, да не са!

SWASTICA
08-20-2008, 14:19
ms mn za komentarite i az mislq 4e o6te mi e rano :) :) :) :-) ama kato ima6 gadni fr kato miote det samo ta zorqt nqma kak da ne popitam :-x :-x
Дете.

death_wish_
08-20-2008, 14:19
molq vi kajete mi normalno li e tova i dali e normalno da te mislqt za zadrasten 6tot si 15 i si devstven i mom4eta i momi4eta :o :o :-x :-x :-x :-x

По-добре задръстенячка от колкото... !!
Явно не са ти истински приятели щом така смятат за теб.

chocoleptic
08-20-2008, 14:20
Съжелявам вече си стара мома!



:?

stefity
08-20-2008, 14:55
Дете.

Охоооо 8-) 8-) 8-) ..... Кой се е завърнаааал 8-) SWASTICA....! 8-)

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 16:00
и къв проблем е това,в този ненормален свят всичко е нормално :)

Lacey_66
08-20-2008, 16:07
Нормално е да си девствен на 15..., но не е нормално, повечето ти приятели на тази възраст, да не са!

+1 :)

Shadow_Walker
08-20-2008, 16:11
Нормално е да си девствен на 15.Нормално е и на 16,17,18, че и 19.

Plamburchety
08-20-2008, 22:02
ооо не е нормално
болна си =D> :-s :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Alco
08-20-2008, 22:08
Нормално е да си девствен на 15.Нормално е и на 16,17,18, че и 19.

:shock: :shock:

не е нормално. УТЕПАЙ СЕ! :booooomb: 8-)

mulgore
08-20-2008, 22:09
Нормално е да си девствен на 15.Нормално е и на 16,17,18, че и 19.

:shock: :shock:

не е нормално. УТЕПАЙ СЕ! :booooomb: 8-)
:razz: :razz:

psychopath
08-20-2008, 22:09
нормално е :D

HenykucT
08-20-2008, 22:15
Не е нормално. Обади ми се, ще те отворя и ще те направя известна дори :razz:

Alco
08-20-2008, 22:22
Не е нормално. Обади ми се, ще те отворя и ще те направя известна дори :razz:

брей, ти си цела отварачка ве. след време като се позатвори отиди пак да я пооткрехнеш... :booooomb:

HenykucT
08-20-2008, 22:24
Не е нормално. Обади ми се, ще те отворя и ще те направя известна дори :razz:

брей, ти си цела отварачка ве. след време като се позатвори отиди пак да я пооткрехнеш... :booooomb:

Иха ... Ти написа нещо доста тъпо или не схвана смисъла на думата Ирония ... Не ме занимавай с глупости ... колега ... :)

Alco
08-20-2008, 22:31
ок, бебз.

TheOtherME
08-20-2008, 23:46
Нормално е да си девствен докогато искаш да си такъв.Не е нормално да си се разе*ал и да навираш тоя факт в носа на другите,за да се правиш на велик! :) :) :)

Vikitooo
08-21-2008, 02:53
Не е нормално

julushko
08-21-2008, 02:54
Нормално е да си девствен докогато искаш да си такъв.Не е нормално да си се разе*ал и да навираш тоя факт в носа на другите,за да се правиш на велик! :) :) :)

Добре казано

SWASTICA
08-21-2008, 10:27
Изчерпването на една тема винаги ли трябва да води до допълнителни постове пълни със селска простащина?
Изглеждате като малоумни, селски, прости, деградирали, неразвити (умствено) форумни онанатори и мастурбаторки.
Пълни лекенца сте.

aHeJlua
08-21-2008, 12:31
Изчерпването на една тема винаги ли трябва да води до допълнителни постове пълни със селска простащина?
Изглеждате като малоумни, селски, прости, деградирали, неразвити (умствено) форумни онанатори и мастурбаторки.
Пълни лекенца сте.

думата е онанисти... неистови онанисти :lol:

:lol: :lol:

nefes
08-21-2008, 12:58
Нормално е,но няма да е нормално ако започнеш да им се връзваш на глупостите. ;-)

Karin_Vall_Gabbriel
08-21-2008, 13:03
Нормално е,но няма да е нормално ако започнеш да им се връзваш на глупостите. ;-) :)

SWASTICA
08-21-2008, 14:55
Изчерпването на една тема винаги ли трябва да води до допълнителни постове пълни със селска простащина?
Изглеждате като малоумни, селски, прости, деградирали, неразвити (умствено) форумни онанатори и мастурбаторки.
Пълни лекенца сте.

думата е онанисти... неистови онанисти :lol:
Ако съм искал да пиша онанисти, щях да пиша ОНАНИСТИ, ако съм имал предвид биенето на чекий, пак щях да пиша онанисти, но виж, замисли се (макар, че с този мозък като твоя вероятността е ниска), че може да съм искал да кажа онаНАТОРИ.
Ти от кое село до София беше, че съм забравил? Личи ти, не за друго.

Pedigree
08-21-2008, 14:57
БЛАХАХАХАХА!

По темата: сори, много си закъсняла. :(

Decu
08-21-2008, 15:00
но виж, замисли се (макар, че с този мозък като твоя вероятността е ниска), че може да съм искал да кажа онаНАТОРИ.
Ти от кое село до София беше, че съм забравил? Личи ти, не за друго.

Толкова си забавен.. :)

Spider4eto
08-21-2008, 15:07
Най-тъпо е да си загубиш девствеността, просто защото всичките ти приятелки вече са правили секс. Сама си прави изводите...

pandaMASSACRE !
08-21-2008, 15:42
molq vi kajete mi normalno li e tova i dali e normalno da te mislqt za zadrasten 6tot si 15 i si devstven i mom4eta i momi4eta :o :o :-x :-x :-x :-x
нормално е да си девствен на 15.според мен нормално е човек да прави секс за първи път от 15-18 години.всичко друго е малко странно.а деца които правят секс на 13-извратено е.

Disrespect
08-21-2008, 16:21
свасто президент але але!

SWASTICA
08-21-2008, 20:22
Изчерпването на една тема винаги ли трябва да води до допълнителни постове пълни със селска простащина?
Изглеждате като малоумни, селски, прости, деградирали, неразвити (умствено) форумни онанатори и мастурбаторки.
Пълни лекенца сте.

думата е онанисти... неистови онанисти :lol:
Ако съм искал да пиша онанисти, щях да пиша ОНАНИСТИ, ако съм имал предвид биенето на чекий, пак щях да пиша онанисти, но виж, замисли се (макар, че с този мозък като твоя вероятността е ниска), че може да съм искал да кажа онаНАТОРИ.
Ти от кое село до София беше, че съм забравил? Личи ти, не за друго.

Точно така... а чекий е известен римски пълководец, онаНАТОРЕ... (това ще да е нещо средно между Аристотел Онасис и Терминатор) :razz:
"Мастурбация
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене

Мастурбация (също самозадоволяване) е ръчното стимулиране на половите органи, най-често с цел постигане на сексуално удоволствие и евентуално - получаване на оргазъм. Т.е. това е начин за удовлетворяване на половия нагон. Мастурбацията при мъжете се нарича още онанизъм, по библейската история за Онан (макар че при нея всъщност няма мастурбация, а коитус интерруптус).

Мастурбацията може да бъде извършвана самостоятелно или от един човек на друг. Това е един от видовете безопасен секс, тъй като опасността от полово предавани болести при нея е доста малка.

При мъжете [редактиране]

Най-разпространеният метод на самостоятелна мастурбация сред мъжете разговорно се нарича чекѝя. При него пенисът се обхваща с ръка и стволът му се разтрива с движения нагоре-надолу. Това движение обикновено продължава до достигане на оргазъм, като основната стимулация идва от плъзгането на кожата върху главичката на пениса. Поради липсата на препуциум, за обрязаните мъже сухата мастурбация е неприятна и болезнена, което налага използването на лубрикант. Те често разтриват с ръка и самата главичка, което се практикува много по-рядко сред необрязаните мъже."
Това е цитат

Bianca
08-21-2008, 20:55
Пич, Вили имаше предвид, че си написал чекиЙ, а такава дума, пич, не съществува. 8) Може и да има чекиИ, ама ЧекиЙ.. :?
По темата: Ненормално е да пускаш подобни теми.
Човек може да изгуби девствеността си по своя преценка, единствено когато е решил, че е готов.
Не става дума за изнасилване, де.

yozito
08-21-2008, 20:57
1 да нормално е
2 не са ти истински приятели

SWASTICA
08-21-2008, 21:03
Да, той иначе не може да изпъкне. :)

Bianca
08-21-2008, 21:06
Да, той иначе не може да изпъкне. :)
Сигурен ли си? :-o

П.П. Само моля ти се не ми отговаряй, че си убеден. :-o

SWASTICA
08-21-2008, 21:07
бла бла

каквото и да цитираш си оставаш неграмотен мухльо с форумни претенции...

а да и онаНАТОР! :lol:
Интеесно защо изреченията ти запчват с малка буква, Грамотний.
ПП- Да, сигурен съм, той освен да си пише простотии, друго не прави.

psychopath
08-21-2008, 21:14
Признавам, че ти правиш по-голямо впечатление от мен...

Преди беше грозен педал, а сега си изрусен грозен педал. Прогреса е налице и е видим с просто око. Продължавай в същия дух и развивай дарбите си, ние винаги ще те подкрепяме (отзад) и ще ти кракопляскаме.

А сега съм малко афк, защото от прекрасният ти аватар ме избива на диария и ще отида да тоалетната.

Приятна вечер, велики Чекий, пълководецо наш в страната на светлият хомосексуализъм и изрусената мъжка любов.ахаххаха грубо 8-)

Bianca
08-21-2008, 21:15
Лоша работа, мама като се приближи до компа и като ти видя аватара, попита какъв е тоя озъбен изрод. :razz:

Alco
08-21-2008, 21:22
бла бла

каквото и да цитираш си оставаш неграмотен мухльо с форумни претенции...

а да и онаНАТОР! :lol:
Интеесно защо изреченията ти запчват с малка буква, Грамотний.
ПП- Да, сигурен съм, той освен да си пише простотии, друго не прави.


ти си НЕИСТОВО грозен и тъп, бате, бих ти се изпразнил на сурата. :D

Alco
08-21-2008, 21:32
неистов нокаут. 8-)

Skullbreaker
08-21-2008, 21:33
Само ще помоля рандом нърдовете да си мълчат малко...

Като нямаш с кой да се чукаш , това не значи ,че хората които правят секс са тъпи копелета...

И преди да изразявате мнения от сорта на "МА ТОВА НИКАК НЕ Е НОРМАЛНО КОЕТО ПРАВИТЕ , ДЕЙБИ ПРОБИТИТЕ НАРКОМАНИ!" , вземете научете....


ОТРИЦАНИЕ + ГЛАГОЛ = ОТДЕЛНО!!!!!!!!!

НЕЗНАМ С КОЙ АКЪЛ С ЕБАТ - WRONG
НЕ ЗНАМ С КОЙ АКЪЛ СЕ ЕБАТ - CORRECT

Хайде и спрете да си избивате комплексите...Приличате на хора от Перник попаднали на клип на Били Айдъл....




*Е ТЕ ТАВА Е УБАВ МОТОР!!!

killerka_ta
08-21-2008, 21:38
IZVINQVAM SE 4E NE SAM V PRAVILNIQ RAZDEL I 4E VI TVARQ S GLYPOSTI TO 4OVEK QVNO NE MOJE I DA POPITA NI6TO :? :? :? :( :( :(

candy_little_girl
08-22-2008, 11:52
А доколкото приятелите ми,те ако са ми наистина приятели ще ме оценят такава каквато съм :-)

+1 :)

SWASTICA
08-22-2008, 12:27
Признавам, че ти правиш по-голямо впечатление от мен...

Преди беше грозен педал, а сега си изрусен грозен педал. Прогреса е налице и е видим с просто око. Продължавай в същия дух и развивай дарбите си, ние винаги ще те подкрепяме (отзад) и ще ти кракопляскаме.

А сега съм малко афк, защото от прекрасният ти аватар ме избива на диария и ще отида да тоалетната.

Приятна вечер, велики Чекий, пълководецо наш в страната на светлият хомосексуализъм и изрусената мъжка любов.
О, Грозний, от километри ти личи, че завиждаш. Помисли малко със осрания си кафез! Ако някой е много грозен, няма да му обръщаш внимание, защото ще знаеш, че ти си по-красив и по-умен, но виж, ако се съмняваш в това, правиш точно това, което правиш ти сега.
И какво стана, насра се на стола или не можа да прочетеш забележката, мухльо? Изречение започнато с малка буква? Ти балък ли си или просто майка ти не е имала време да те възпитава? Както аз така и ти знаем, че си грозноватичък, нали? Ако беше красив, щеше да пускаш свой снимки доста по-честичко. Ако примерно свалиш едно 20 кг., за да разкараш грозното си коремче, тогава може и да заприличаш на нещо (което пак си е съмнително). Не знам ти колко конкурса за красота посети, но аз съм ходил на 4 - Италия, България, Германия, Ирландия. В Италия бях на 7 място, в България на 4, в Германия на 3, В Ирландия на 3. И си мисля, че от (Милано - 121 876 записани, България - 14 987 записани, Германия - 198 076 записани, Ирландия - 56 937 записани) толкова много хора, това са едни добри позиции, Грозний. Ти не мислиш ли? Комплексиран си невероятно много! Единственото място на което те ценят е - teenproblem, за това и го цениш като свой собствен дом. Ти си една отрепка, нищо повече! Дори и приятелка си нямаш, загубеняк такъв! Аз не знам и коя луда ще тръгне с мизерник като теб, някакъв пълен блюдолизец, хванал се за ташаците, пишещ в някакъв смешен форум и мислещ се за Господ по форумите. Ти нито ум, нито красота имаш. Жалко е, че ме накара да ти кажа всичко това, просто ме изкара извън контрол. И не се бъзикам, не е сарказъм или жалък опит за защита. Това е проклетата истина. Знам, че определен брой селянки и селяни от набор тип : "Над 92" ще започнат да те защитават, но виж се ти, смешко, помисли много добре дали знаят изобщо за какво става на въпрос, дали имат изобщо някаква логика или просто защитават този, който защитават и другите. Малцинството е далеч по-трагично от бандите. В малцинството всички отиват някъде, но никой от тях не знае къде! Пълни лайнарчета сте тук. Знаеш ли през къде ми е кой какво е написал и кой е казал, че съм грозен? Точно през там. Че някой грозник се комплексира и, че му се иска, боли ме фара. Аз си чукам приятелката ми всяка вечер, разцепвам я от чукане, горката няма сила да ходи. А ти какво правиш? Събираш някой лев и отиваш на компаньонка, нали? Палячо толкова си отвратителен, че ти е бедна мизерната фантазия.
Emo Doll, аз се чудих защо си такъв боклук, но виж майка си, погледни и теб. Виждала ли си костенурка да роди заек? Не, сериозно, виждала ли си? Знам, че ще кажеш, че си виждала, знам ти жалкия ум.
Всъщност до сега не е ставало. Как очакваш БОКЛУК да роди умен човек? Невъзможно!!! БОКЛУК, ражда БОКЛУК. Можеш да го кажеш на майка си.
Тук или е пълно с боклуци, или просто всички сте задръстени.

ScionOfStorm
08-22-2008, 12:42
Скучен си.

Нямаш емоция, нямаш размах. Проимай.

julushko
08-22-2008, 12:43
Никого не защитавам, но защо не си кротнеш хормоните малко? Дръж се достойно. Кво отговаряш на провокации :)

SWASTICA
08-22-2008, 12:44
Скучен си.

Нямаш емоция, нямаш размах. Проимай.
Смешко, трябва ли емоция за една истина?
Нямаш какво да кажеш или и ти се засегна от написаното?

Boot
08-22-2008, 12:44
Аз като приятелката на exploitedteen може ли да се изкажа? За това дали е умен и красив, няма да коментирам - хората са го виждали и са му чели мненията и могат да си вадят изводи.
Обаче сексът... сексът с него е няма такъв. С това момче правим толкова невероятно як секс, че имам чувството, че едва ли някой някога на планетата може да прави по добър секс. А историята за 9те оргазма си е напълно реална :)


А приятелят ти вероятно не може да ходи, защото от еднообразно клатене на гнусният ти задник му се е схванал кръста ;)

Decu
08-22-2008, 12:45
Завижда на теб, нещастникът, хвалещ се по форуми за пълни глупости?!
Мамка ти бе..

И само за уточнение - има си приятелка. Красива при това.
А относно килограмите..да ти кажа по-добре е от теб. :)

ScionOfStorm
08-22-2008, 12:46
Скучен си.

Нямаш емоция, нямаш размах. Проимай.
Смешко, трябва ли емоция за една истина?
Нямаш какво да кажеш или и ти се засегна от написаното?

Да, трябва. Нужна е, задължителна е.

Дотам.

Да ме засегнеш ще ти е доста трудно - близки мои хора са се старали и не са успявали, пък ти ще го направиш ;]

Шут, не смешко. Мерси :)

SWASTICA
08-22-2008, 12:51
Само това ли е?

Очаквах нещо повече от теб, все пак си имал цяла вечер да го измислиш това. ;)

Разкажи за Девин, Оксфорд, конкурсите за красота в Италия, приятелката, която сцепваш от чукане и... защо самотата е нещо прекрасно, социален инвалиде.

Ще ни е интересно да прочетем поредния ти неистов ( :lol: ) отговор, ще се радвам да засегнеш повече комплекси в жалките си опити да изпъкнеш и да изплуваш от лайната, които плуват в черепната ти кутия. :)
Тъй като си брутално, ОТВРАТЕЛНО, голям скапаняк ще ти задам въпрос за трети път - ЗАЩО ИЗРЕЧЕНИЯТА ТИ ТАМ ЗАПОЧНАХА С МАЛКА БУКВА??? Ако не виждаш да го направя по-голям шрифт, да не се мъчиш.
Казах ти истината и започна да се вкисваш, Грозний :( Недей така и грозните като теб трябва да живеят :-D Да, самотата е прекрасно нещо! Предпочитам да излезна в гората от колкото да слушам 1000 селянина как викат по улиците. ;) Ти май под самота, разбираш твоята самота? Е, Грозний, твоята самота се нарича игнориране. Писал съм го едва 5 мин, Грозний...
И още нещо... Искаш ли да опитаме с една война между снимките... Момичетата да преценят кой е по-хубав, сългасен ли си?
Но, не, не тук, тук е пълно със лайна, да опитаме в сайт, в който не сме познати, нито аз, нито ти. Говоря за www.karamel4e.com . Там има такива войни... Е, съгласен ли си, Грозний??? Ако откажеш, само ще докажеш, че си толкова грозен, колкото изглеждаш.

SWASTICA
08-22-2008, 12:53
Аз като приятелката на exploitedteen може ли да се изкажа? За това дали е умен и красив, няма да коментирам - хората са го виждали и са му чели мненията и могат да си вадят изводи.
Обаче сексът... сексът с него е няма такъв. С това момче правим толкова невероятно як секс, че имам чувството, че едва ли някой някога на планетата може да прави по добър секс. А историята за 9те оргазма си е напълно реална :)


А приятелят ти вероятно не може да ходи, защото от еднообразно клатене на гнусният ти задник му се е схванал кръста ;)
И аз мога да накарам някой да напише, че ми е гадже от форума :razz:

Decu
08-22-2008, 12:53
Напротив - ако откаже само ще докаже, че не е на нивото ти.. :?




крамелче.цом :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SWASTICA
08-22-2008, 12:54
Завижда на теб, нещастникът, хвалещ се по форуми за пълни глупости?!
Мамка ти бе..

И само за уточнение - има си приятелка. Красива при това.
А относно килограмите..да ти кажа по-добре е от теб. :)
Дес, излъгах те в скайп... Ти не си красива, ти си... А познай?

SWASTICA
08-22-2008, 12:55
Напротив - ако откаже само ще докаже, че не е на нивото ти.. :?




крамелче.цом :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ще приеме, просяка.
Ако откаже ще стане най-големия путьо на путьовците.

Decu
08-22-2008, 12:55
Завижда на теб, нещастникът, хвалещ се по форуми за пълни глупости?!
Мамка ти бе..

И само за уточнение - има си приятелка. Красива при това.
А относно килограмите..да ти кажа по-добре е от теб. :)
Дес, излъгах те в скайп... Ти не си красива, ти си... А познай? :razz: :razz: :razz:

Ми..не мога. Някак си не ми пука за мнението ти. :/

Boot
08-22-2008, 12:56
Аз като приятелката на exploitedteen може ли да се изкажа? За това дали е умен и красив, няма да коментирам - хората са го виждали и са му чели мненията и могат да си вадят изводи.
Обаче сексът... сексът с него е няма такъв. С това момче правим толкова невероятно як секс, че имам чувството, че едва ли някой някога на планетата може да прави по добър секс. А историята за 9те оргазма си е напълно реална :)


А приятелят ти вероятно не може да ходи, защото от еднообразно клатене на гнусният ти задник му се е схванал кръста ;)
И аз мога да накарам някой да напише, че ми е гадже от форума :razz:
Напротив, не можеш. Защото хората ще ги е гнус.

never backdown`
08-22-2008, 12:57
А нормално ли е да си толкова тъп/а а другите не? :-o Разбирасе,че е нормално.Всеки се шиба тогаа когато се почувства готов.

Pedigree
08-22-2008, 12:57
Свасти, сменяй гъбите, че не е забавно! :(

SWASTICA
08-22-2008, 12:58
Всъщност тук не са хората, паляк :D
Дали ще ги е гнус е съмнително :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Майко, колко си смешна, също като онзи кравар. :razz:

ScionOfStorm
08-22-2008, 12:59
свашо, искаш ли прасковка?

SWASTICA
08-22-2008, 13:02
Ти стрийфайтинг ( :lol: ) на Нинтендото ли го тренираш или он-лайн в карамелче.ком?


:razz: :razz: :razz:
Ех, путьо, путьо, друго не съм очаквал от теб.
Нали си много отворен, защо не прие?
Е*и му майката на сайтове, въпроса е, че хора те оценяват!
Айде сега скрий се някъде и трай, че и без това с путьовци не ми се занимава.

Alco
08-22-2008, 13:08
Ти стрийфайтинг ( :lol: ) на Нинтендото ли го тренираш или он-лайн в карамелче.ком?


:razz: :razz: :razz:
Ех, путьо, путьо, друго не съм очаквал от теб.
Нали си много отворен, защо не прие?
Е*и му майката на сайтове, въпроса е, че хора те оценяват!
Айде сега скрий се някъде и трай, че и без това с путьовци не ми се занимава.

аве бате, погледни се, ако аз ако бех толкова грозен и тъп като тебе щях да се насера.. ескполйтед ше ти обърне носа на обратно, ше събираш дъждовна вода в него, кво се правиш. типичен селинджърски файтер си, който се празни пред монитора, а всъщност се крие у мишата си дупка. по-добре да го спитат тоя нет у девин.. :-o

SWASTICA
08-22-2008, 13:12
Ти стрийфайтинг ( :lol: ) на Нинтендото ли го тренираш или он-лайн в карамелче.ком?


:razz: :razz: :razz:
Ех, путьо, путьо, друго не съм очаквал от теб.
Нали си много отворен, защо не прие?
Е*и му майката на сайтове, въпроса е, че хора те оценяват!
Айде сега скрий се някъде и трай, че и без това с путьовци не ми се занимава.

аве бате, погледни се, ако аз ако бех толкова грозен и тъп като тебе щях да се насера.. ескполйтед ше ти обърне носа на обратно, ше събираш дъждовна вода в него, кво се правиш. типичен селинджърски файтер си, който се празни пред монитора, а всъщност се крие у мишата си дупка. по-добре да го спитат тоя нет у девин.. :-o
Ако татко ти знаеше що за боклук ще направи щеше да се изпразни в кофата за боклук :) Да видим? Чакам го! Айде, Грозний, къде губиш?
Алко, ти си голяма п*тка, защото момче, което защитава путьо, става чист путьо, като него.

Alco
08-22-2008, 13:14
свасти, дори и 14 годишните пикли, които се подвизават в тва карамелче ше ти кажат, че си нема толкова грозен, виж се бате. друг е въпроса, че се обличаш като селскиО ерген или сега тва е на мода в милано, дъблин и т.н.... :D

п.п. дори най-големата отрепка нема да те защити, щото е явно, че си филмиран селски дис. "бокук" от твоята уста звучи някак странно. :booooomb:

Riot
08-22-2008, 13:16
ае да спретнем мечка на свастика
и накрая всички да му се изпразним върху главата задружно ? 8-)

Alco
08-22-2008, 13:19
ае да спретнем мечка на свастика
и накрая всички да му се изпразним върху главата задружно ? 8-)

той е русичкък ве, не го бърка. 8-)

русо гладно нямаааа :D :D

SWASTICA
08-22-2008, 13:35
свасти, дори и 14 годишните пикли, които се подвизават в тва карамелче ше ти кажат, че си нема толкова грозен, виж се бате. друг е въпроса, че се обличаш като селскиО ерген или сега тва е на мода в милано, дъблин и т.н.... :D

п.п. дори най-големата отрепка нема да те защити, щото е явно, че си филмиран селски дис. "бокук" от твоята уста звучи някак странно. :booooomb:
Питай тях, кифло.
Опитай в някой друг сайт, опитай с хора, които ме познават. Хиляди ще ме подкрепят, за разлика от теб и него - подкрепящи ви само путьовци :lol:

mulgore
08-22-2008, 13:40
все по сайтове ни пращаш... :(

Деба тоя интернет...
да..той е много смел..
за това предлага войни със снимки.. :razz:

mhmhmhmhm
08-22-2008, 13:43
все по сайтове ни пращаш... :(

Деба тоя интернет...
и то какви
все със зрели хора :razz:

Alco
08-22-2008, 14:05
свасти, дори и 14 годишните пикли, които се подвизават в тва карамелче ше ти кажат, че си нема толкова грозен, виж се бате. друг е въпроса, че се обличаш като селскиО ерген или сега тва е на мода в милано, дъблин и т.н.... :D

п.п. дори най-големата отрепка нема да те защити, щото е явно, че си филмиран селски дис. "бокук" от твоята уста звучи някак странно. :booooomb:
Питай тях, кифло.
Опитай в някой друг сайт, опитай с хора, които ме познават. Хиляди ще ме подкрепят, за разлика от теб и него - подкрепящи ви само путьовци :lol:

мене пък ме подкрепят реални бебзчетата в реалния живот, селски. :-P

Skullbreaker
08-22-2008, 14:37
Свастика...Пфф...

Копеле , никога не съм обръщал внимание на нито един твой пост , откакто прочетох първото ти изречение в тоя форум...
Обаче сега , убитак нещастен се опитваш да храниш моя приятелка...Закачаш ли се с нея , закачаш се с мен....

Първо , грозно русо леке такова , Деси е в пъти (много) по-интелигентна от теб...Второ , за да и кажеш,че не е красива , трябва да си тотален педал...А като ти гледам снимката на профила , нищо чудно...

Пишеш километрични постове изпълнени с лайна и заплахи...Добре бате. Аре да видим кой е по-хард..

Всеки ден почти съм в района на НДК/Заимов/Доктроска....
И понеже нямам желание да водя спорове с някой , които превъзхождам във всички възможни отношения , това е първият и последен мой пост отправен към теб...

Само едно ще ти кажа : Където те видя , там ще те оставя , разбираш ли ме добре? А така.Айде със здраве (или не...) ...

Alco
08-22-2008, 14:39
тя (свастика) е от девин ве. :-o

Skullbreaker
08-22-2008, 14:42
тя (свастика) е от девин ве. :-o


Трябваше да се досетя...Първоначално бях останал с впечатление ,че е от Костинброд... Пък и така като я гледам , шанса някоя вечер да я засека като минавам покрай Лъвов е доста голям...

tubito
08-22-2008, 15:04
az sam na 17 i sam devstven i ne laja pred nikogo i o6te nikoi ne mi se e smql pak i da se smeqt se mi e taq

BlueAvalanche
08-22-2008, 15:38
Аз съм на 16 без 4 месеца и съм девествен, не че не съм имал възможност, просто ми е рано.

Bianca
08-22-2008, 19:55
Свастичко, как реши, че майка ми е боклук, а? :) Просто защото е попитала какъв е този изрод, като видя монитора ли? :) Истината боли, но си е истина...
Та Алко ме дразни, ама в тоя случай съм способна да съм на страната на когото и да било, само не и на твоята..
Няма да падам на нивото ти, че да обиждам майка ти, но само едно ще кажа-ум царува, ум умува, ум патки пасе. :)
И откъде си сигурен, че експлойтед си няма приятелка? :lol:
Ама като Буут те затапи, ти гледаш да се отървеш, като викаш, че си можел да накараш всеки да се представи за твой гей-приятел в тоя форум, нали? :lol:
Умно. ;-)

SWASTICA
08-22-2008, 20:57
Свастика...Пфф...

Копеле , никога не съм обръщал внимание на нито един твой пост , откакто прочетох първото ти изречение в тоя форум...
Обаче сега , убитак нещастен се опитваш да храниш моя приятелка...Закачаш ли се с нея , закачаш се с мен....

Първо , грозно русо леке такова , Деси е в пъти (много) по-интелигентна от теб...Второ , за да и кажеш,че не е красива , трябва да си тотален педал...А като ти гледам снимката на профила , нищо чудно...

Пишеш километрични постове изпълнени с лайна и заплахи...Добре бате. Аре да видим кой е по-хард..

Всеки ден почти съм в района на НДК/Заимов/Доктроска....
И понеже нямам желание да водя спорове с някой , които превъзхождам във всички възможни отношения , това е първият и последен мой пост отправен към теб...

Само едно ще ти кажа : Където те видя , там ще те оставя , разбираш ли ме добре? А така.Айде със здраве (или не...) ...
Ако и ти си грозен като нея, със сигурност ще ме оставиш на място :lol: :lol: :razz:

ScionOfStorm
08-22-2008, 20:59
K'rzak D'rzak, SWASTICA ;]

Decu
08-22-2008, 21:01
^ Махни го тоя подпис, че ставаш още по-смешен..


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F

И пак за справка - Skullbreaker е доста по-симпатичен от теб. :)

Pedigree
08-22-2008, 21:01
На свасти няма ли някой вече да му залепи камбито на гъза, че много взе да знае. Тя ако Деска е грозна, правя опити да си представя какво е той.

Alco
08-22-2008, 21:06
На свасти няма ли някой вече да му залепи камбито на гъза, че много взе да знае. Тя ако Деска е грозна, правя опити да си представя какво е той.

той е бил на конкурси за красота в италия, ирландия, германия и България, грозна комплексарка такава!!! :-x :D

Pedigree
08-22-2008, 21:09
Оф, разкри ме. Искам да съм като него. :(

psychopath
08-23-2008, 01:54
хахахаххах няма такъв смях 8-)


намерих снимка на погласника от конкурса в Дъблин
http://yurukov.net/blog/wp-content/uploads/2008/05/talking_irish_man.jpg


бтв, тия конкурси за мис или мистър или нещо друго са били? :-o

Skullbreaker
08-23-2008, 13:07
Ако си толкова смел, можеш да постнеш снимка тук в личния за да я разгледат няколко човека, аз работа към София нямам, дори към България работа нямам, но имам познати, които се разхождат из София и кварталите, които си търсят такива като теб. Наистина, ако си мислиш, че се шегувам, дай си една снимчица и очаквай... Очаквай си смъртта, защото набарат ли те, няма да те оставят жив, повярвай ми. Вчерашен путьо, ходи заплашвай майка си, че ще и го начукаш от нерви, мен остави, не закачай лъва, защото ядосаш ли го става интересно. Не знам до колко си наясно кой е Ветко Арабаджиев, но на мен ми се пада калеко. И тъй като нямам време да се занимавам да идвам в БГ, много скоро мога да му кажа, че някой педераст си търси гроба. Те неговите хора ще те оправят. Та ти казвам, трай си, леке, колкото по си траеш толкова повече живееш. Защитавай си мацката - това е нормално, ама да се правиш на оборотен... Не си познал, чакам да постнеш снимка, за да я разпространя до един мой приятел, той да се заеме с теб. Ако не, просто не отговаряй, че ми е писнало от такива като теб.




Толко си жалък ,че сам не се осъзнаваш :-D .
Дрее ми на кура , на кой си правил свирки.
Ако искаш да си покажеш "лъвското" , можеш да заповядаш за 1в1.
След това няма да ставаш за модел , но пък ще правиш по-хубави свирки без зъби. Заедно с Ветко Арабаджиев можете да си флудите след това.

Това ,че си открил факта ,че интернета не бие шамари , не значи ,че трябва всички да ти търпим глупостите.Аре марш да напляскаш делфина от кеф ,че си пунал "заплашително" лично съобщение нямаш работа повече тука.

Bianca
08-23-2008, 13:15
ОмфГ, защо въобще му се връзвате?

SWASTICA
08-23-2008, 17:11
Ако си толкова смел, можеш да постнеш снимка тук в личния за да я разгледат няколко човека, аз работа към София нямам, дори към България работа нямам, но имам познати, които се разхождат из София и кварталите, които си търсят такива като теб. Наистина, ако си мислиш, че се шегувам, дай си една снимчица и очаквай... Очаквай си смъртта, защото набарат ли те, няма да те оставят жив, повярвай ми. Вчерашен путьо, ходи заплашвай майка си, че ще и го начукаш от нерви, мен остави, не закачай лъва, защото ядосаш ли го става интересно. Не знам до колко си наясно кой е Ветко Арабаджиев, но на мен ми се пада калеко. И тъй като нямам време да се занимавам да идвам в БГ, много скоро мога да му кажа, че някой педераст си търси гроба. Те неговите хора ще те оправят. Та ти казвам, трай си, леке, колкото по си траеш толкова повече живееш. Защитавай си мацката - това е нормално, ама да се правиш на оборотен... Не си познал, чакам да постнеш снимка, за да я разпространя до един мой приятел, той да се заеме с теб. Ако не, просто не отговаряй, че ми е писнало от такива като теб.




Толко си жалък ,че сам не се осъзнаваш :-D .
Дрее ми на кура , на кой си правил свирки.
Ако искаш да си покажеш "лъвското" , можеш да заповядаш за 1в1.
След това няма да ставаш за модел , но пък ще правиш по-хубави свирки без зъби. Заедно с Ветко Арабаджиев можете да си флудите след това.

Това ,че си открил факта ,че интернета не бие шамари , не значи ,че трябва всички да ти търпим глупостите.Аре марш да напляскаш делфина от кеф ,че си пунал "заплашително" лично съобщение нямаш работа повече тука.

Смешко, аз с лайна не се занимавам, за тази работа си плащам ;)
Да си цапам ръцете с някой лайнар - не си познал :) Както ти казах, има хора за всичко и за всеки. 1 В 1 можеш да ходиш да се цвъкаш с някой грохнал дядо, който ще ти отреже крилцата ;)
Трай си ти казах, че са ти дигнали мерника доста хора, срал си на криво, чакат някой да даде знак, не ме карай този някой да бъда аз ;) Пишлеменце можеш да избираш - 1. Продължаваш да си държиш на форумното самочувствие без никакво покритие и продължаваш да се правиш на мъж като някъде те срещат няколко човека и те обезобразяват за цял живот или вариант 2. Спираш филма, че си във форум, живееш си нормално, без да ти отива така или иначе жалкия живот на кино. Спри се, достатъчно се издъни, аз не се бъзикам, казах ти го на ЛС да не се засягаш пред форума, но като си умен, копирай. Тук ти го казвам, няма едно в едно, няма 2 в 3, продължаваш ли - и Господ няма да те спаси, където те набарат ще те размажат, приятел. Единия от тях казваше, рядко започвам да налагам, защото един път започнали, не спирам докато не издъхне :-D
Не знам за какви хора си мислиш, но може да ти дам светъл пример какво представляват
Ето ти един от хората, които са ти взели зъб и не само на теб и на онзи краваря експото :lol:
http://i35.tinypic.com/15n85ma.jpg
http://i38.tinypic.com/zlqcev.jpg
http://i33.tinypic.com/25kk9j8.jpg


Грозний, такива путьовци като мен си плащат и гледат как разбиват главите на мъже като теб. ;)

Decu
08-23-2008, 17:48
S hora zad gyrba e mnogo lesno, nali be Smeshko?

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-23-2008, 17:56
mi normalno e emi po dobre si potursi nqkoi batko :)

FeelMyPain
08-23-2008, 17:57
Предлагам темата да стане важна!!!!

П.П.Спрете да пишете ПО темата, тук в момента се обсъждат по важни неща.
Войната на снимките? :neutral:

Skullbreaker
08-23-2008, 17:59
:lol: И к'во бате , ше се дигнат от село и ше дойдат с Форд фокучето да ме гръмнат с пистолетите с капси ли? :grin:


Не мога повече бате , ти ме довърши.Заключвам се в нас и се крия под леглото. Хайде ходи се скрий.
Щото аз имам по-яка прическа , моя тати е по-силен от твоя , плюс това ти си ядеш сополите и като играеш мач винаги те слагат вратар.


Айде готин , отивай на конкурс в Чернобил ,стискаме палци :-) .

Това е от мен.

Pliok0019
08-23-2008, 18:36
Може просто да си си задръстен/а без дали си девствен/а или не.


Това мое мнение май беше без абсол'тно никаква стойност, подари факта, че темата е друга...Съжалявам за спама.

psychopath
08-23-2008, 22:21
ах хаха хха хах хах аххах ахх аххахах


http://www.i-tunes.de/moldova/pics/moldova_site/village/village_man.jpg
я па че ти викнем тоа!
а да те видим сега...Нежний

Tokio_Hotel_Fanka_forever
08-24-2008, 00:41
izturkana tema razbira se 4e e normalno :(

SWASTICA
08-24-2008, 09:14
Този с медалите, дали няма да е лесно да бъде проследен, а?

Състезанието се е провело на 22-23 февруари в Горна Оряховица...

А, да, ако ще се плашим с някакви измислени герои... ми аз кажа, че ако някой ми се направи съм служебно лице с интересен статут, но ако желаеш ще ти дам адрес на работното място, за да дойде там с двата капсови пистолета, че ми е интересно какво точно ще стане... :razz: :razz:
Трай, че ме плашат с ГДБОП.

Alco
08-24-2008, 11:46
свастичко е на кафево оставете го момчето да се боде на спокойствие !

стига ве, пак ше пусне снимката на трибоеца и ше насереме сички... :( :(

SuNsEt
08-24-2008, 13:35
Предлагам темата да стане важна!!!!

П.П.Спрете да пишете ПО темата, тук в момента се обсъждат по важни неща.
Войната на снимките? :neutral: :D ...Да,доста ми стана интересно.Тая тема я следя от началото. :-D Голям смях е....

marsilia
08-24-2008, 19:58
Zdraveite! Ami az msiql, che za vseki tova e individualno. Spored men tova che priqtelite ti ne sa devstveni veche ne znachi che na vsqka cena i ti trqbava da se vpisvash v kolektiva. Vseki reshava koga e gotov i ne vijdam nishto losho chovek na 15 da e devstven. A otnosno tova che te msiqlt za zadrustena ne msiql che e korektno i qvno ne sa ti istinski fr :)

marsilia
08-24-2008, 19:59
Zdraveite! Ami az msiql, che za vseki tova e individualno. Spored men tova che priqtelite ti ne sa devstveni veche ne znachi che na vsqka cena i ti trqbava da se vpisvash v kolektiva. Vseki reshava koga e gotov i ne vijdam nishto losho chovek na 15 da e devstven. A otnosno tova che te msiqlt za zadrustena ne msiql che e korektno i qvno ne sa ti istinski fr :)

WALKMAN
08-25-2008, 17:06
оооо колко мъка има в този свят....омръзна ми вече...кво му е ненормалното да си девствен на 15 бре :x :x за всичко си има точното време и с точния човек :oops: :oops: :oops:

batty
08-25-2008, 20:51
:-x

sladkalady
08-26-2008, 13:47
Разбира се че е нормално.Но да не си девствен на 14-15 год-това вече е ненормално :(

Lollip0pp_
08-26-2008, 21:30
тц..страшни приятели имаш ...да не те оценяват каква си! :o

_potrebitelka_
08-26-2008, 23:43
Като си девствена какво? Да не си болна? Това е все едно да питаш: "Нормално ли е да не съм яла ябълки на 15?" - ще ядеш, когато си поискаш --> ще се чукаш, когато си поискаш!

gPa3HuTeJl
08-26-2008, 23:44
Ти не си девствен, бе !
Нали си я наебал най - яката пичка : десната р1чичка... к'во те боли пацака ... 8-)

yuyuto
08-27-2008, 08:04
Егати въпроса... И кво ся? Кат не си девствен си ебати големия пич, пък ако си, си егати задръстеняка, така ли?? И като всичките ти фр вече не са девствени, бягай беее, ще изпуснеш тълпата иначе... А да не говорим, че на думи всеки не е девствен... (рофл)(рофл) :D

Playboycho
08-30-2008, 21:24
Пи4,бии си 4икии и да не ти пука ... не е толко важно да бърза6 6те ти дойде времето ..

_LacrymoSa_
08-31-2008, 09:35
Нормално е :)

gretity_kaulitz
08-31-2008, 09:44
разбира се че е нормално ..твойте приятелки не са над теб щото не са детствени.. направи го когато се чувстваш готова и не рубувай на клишета :)

gretity_kaulitz
08-31-2008, 09:45
Разбира се че е нормално .. направи го когато си готова и не рубувай на клишета. :)