PDA

View Full Version : Ечемик...



SuNsEt
08-20-2008, 11:27
Значи оперираха ме преди 2-3 седмици.Махнаха ми 3 ечемика :shock: ...Обаче преди малко пак се загледах и видях,че на същото око май ми се е появил нов...Искам да попитам,когато ечемика е с бяло връхче,това означава ли,че сам ще се махне?...Или по-точно дали ще трябва нова операция???Не ми е подуто,не ме боли,но е съвсем малък с бяло връхче...

batkodoki
08-20-2008, 22:00
Значи оперираха ме преди 2-3 седмици.Махнаха ми 3 ечемика :shock: ...Обаче преди малко пак се загледах и видях,че на същото око май ми се е появил нов...Искам да попитам,когато ечемика е с бяло връхче,това означава ли,че сам ще се махне?...Или по-точно дали ще трябва нова операция???Не ми е подуто,не ме боли,но е съвсем малък с бяло връхче...

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

SuNsEt
08-21-2008, 14:46
Значи оперираха ме преди 2-3 седмици.Махнаха ми 3 ечемика :shock: ...Обаче преди малко пак се загледах и видях,че на същото око май ми се е появил нов...Искам да попитам,когато ечемика е с бяло връхче,това означава ли,че сам ще се махне?...Или по-точно дали ще трябва нова операция???Не ми е подуто,не ме боли,но е съвсем малък с бяло връхче...

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

На 14 съм.Женски пол. :)

ganima
08-23-2008, 12:32
значи.един домашен лек за ечемик. :) Така нали знаеш тия кърпите от плат дето се нещо като носни нз как точно им се викаше.старовремски са.та вземаш една кърпа и с ютията я гладиш докато се нагрее хубаво.след тва си я слагаш на окото и стоиш с нея докато истине и след известно време около половин час пак същата процедура.Мама я използва когато и излезе ечемик.Няма да ти мине веднага но ще стане по-бързо.А тва че има бяло връхче-ВИЖДА МУ СЕ КРАЯ спко :) щте се спука ще изтече квото има да истича.ама гледаи да не го замърсиш че от ечемик може да стане нещо по-гадно. аа и още нещо-на мама и излизаха ечемици защтото диоптера на очилата и не беше такъв какъвто и трябва.(в случаи че носиш очила) ОК аре дано съм помогнала ;)

SuNsEt
08-23-2008, 13:04
Да,много ми помогна! :grin: :-) Не се бях сетила...Спомням си,че по едно време съм прилагала този номер,но това беше много отдавна!Мерси. :-)

hgfh
08-24-2008, 22:07
аз имах ечемик и то два пъти окооло почти преди година и моя лек беше майката на една моя приятелка там взе хълката си и почна ония магии които ми махнаха ечемика
:smt023