PDA

View Full Version : Кой зодии си подхождат най добре за 1на истенска връска



sapa91
08-20-2008, 12:22
аз съм зодия рак и се разбирам чудесно с близнаци :grin: но на всякъде където прочета м/у рак и близнаци не става... :(

sexa_na_kompleksa
08-20-2008, 12:23
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

sladur4etyYy
08-20-2008, 12:23
и по тва ли ше си избираш гаджетата-по зодията? :-s

sapa91
08-20-2008, 12:25
хах не ве просто ми стана интересно щот се ровех в нета нещо гледах че ми се мярна т'ва :D

Erica
08-20-2008, 12:25
Едва ли зодията е най-важният фактор за една истинска връзка...

xXxScreamxXx
08-20-2008, 12:37
- Здр :)
- Здавей
-Коя зодия си ?! :)
-Овен ...
- Ха , не ставаш ...4ао0


.........Следващия моляяяяяяяяяяяяяя :lol: :razz:

айде бе кфи са тия зодии глусти бля бляя ..айде моля ви сеее

sky_l
08-20-2008, 12:40
Рак е любимата ми зодия за гадже,не че ги избирам по това,но раците са готини :)
http://jamez.hit.bg/
вижте тук зодиите са описани яко и доста вярно (поне за моята)

IndianXXI
08-20-2008, 12:41
змей и ламя

MostHated
08-20-2008, 12:57
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

+1 тея зодии са глупусти според мен

ImmortalForever
08-20-2008, 13:11
Кфо ти трябва да знаеш? Овена се разбира с Лъв и Стрелец, най-силната връзка в зодиака е Телец с Телец, най-слабата : Близнаци-Блзинаци Рака най добре със Скорпион и Риби, Лъва е лепка и общо взето със всички става..Козирога и Девата са по-земни хора, не витаят много в облаците, а Везни и Водолей е манна небесна! Друго кфо ти требе да знаеш?Отделно си зависи от асцендет и други глупости..Изчерпих ли въпросите ти?

draki4ka
08-20-2008, 13:27
и за мене са глупости и аз съм рак само зн 4е не се рабирам никак с скорпион :x 8-) 8-) 8-)

MiMcHeToOo
08-20-2008, 13:30
ИстИнска, моме. Всеки човек е различен, не можеш да определяш някой само заради зодията му. Не вярвам в такива неща.

Vladokaaa
08-20-2008, 13:36
Зодии .. .тва са глупости не се влияй от зодийте :?

Voodo_doll
08-20-2008, 13:36
Ам честно казано за ,,1на истенска връска'' незнам... но за ,,Една истинска връзка'' пише в нета :lol:

krem4et0
08-20-2008, 13:37
Ненавиждам раци. Особено мъже. Изобщо не се понасям с тях. Адски противна зодия са ми и винаги се караме. Аз съм близнаци.
И по този повод се случи да позная, че дядо ми, който обичам невероятно много и с него се разбираме чудесно(а и на него съм кръснена), не е рак. Навсякъде пишеше, че е роден на 1-ви юли. но аз му казах, че просто не може да е рак, защото аз раци повече от 5 минути не търпя край себе си. когато почина брат му, отнякъде излезе оригиналното му кръщелно, в което пишеше ясно, че е роден на 1-ви юни, т.е. е близнаци. Смени си ЕГН, паспорт-всичко. Аз просто бях уверена, че не може да е рак. С тия хора се разбирам изключително слабо и в повечето време все се караме...Много са конфликтни(а близнаците искаме да оборим всеки на всяка цена). Стават много неприятни случки. Иначе за близнаци знам, че е добре с водолей или везни. На 3-то място идва овенът. Аз с моят едър рогат добитък се разбирам доста добре и се траем :D
П.С.Асцендентът му е близнаци. Как да не го обичам :-)

Erica
08-20-2008, 13:38
Кфо ти трябва да знаеш? Овена се разбира с Лъв и Стрелец, най-силната връзка в зодиака е Телец с Телец, най-слабата : Близнаци-Блзинаци Рака най добре със Скорпион и Риби, Лъва е лепка и общо взето със всички става..Козирога и Девата са по-земни хора, не витаят много в облаците, а Везни и Водолей е манна небесна! Друго кфо ти требе да знаеш?Отделно си зависи от асцендет и други глупости..Изчерпих ли въпросите ти?

А така бе,само как ни окачестви като лепки ;)

Lacey_66
08-20-2008, 14:56
ами аз съм овен :) и съм забелязала че попринцип се разбирам със стрелци и овни независимо от пола ... но според мен тва със зодийте не взима голямо участие ... в истинската връзка ... всичко зависи от характера на човека :wink:

ArTanDra
08-20-2008, 15:01
Кфо ти трябва да знаеш? Овена се разбира с Лъв и Стрелец, най-силната връзка в зодиака е Телец с Телец, най-слабата : Близнаци-Блзинаци Рака най добре със Скорпион и Риби, Лъва е лепка и общо взето със всички става..Козирога и Девата са по-земни хора, не витаят много в облаците, а Везни и Водолей е манна небесна! Друго кфо ти требе да знаеш?Отделно си зависи от асцендет и други глупости..Изчерпих ли въпросите ти?

А така бе,само как ни окачестви като лепки ;)

Авторката на темата направо да напише в google зодии и да чете там коя зодия с коя си пасва. Въпреки че всичко си е строго индивидуално, а който казва, че в зодиите няма нищо вярно не е прав. Айде с мир... :-D

П.С. : Лепка е , всичко му пасва идеално... щом се подчиняват :D

Erica
08-20-2008, 15:04
П.С. : Лепка е , всичко му пасва идеално... щом се подчиняват :D

Само не разбрах кой на кого се подчинява,в цялата история
:neutral:

Lost_Kiss
08-20-2008, 15:11
Ненавиждам раци. Особено мъже. Изобщо не се понасям с тях. Адски противна зодия са ми и винаги се караме. Аз съм близнаци.
И по този повод се случи да позная, че дядо ми, който обичам невероятно много и с него се разбираме чудесно(а и на него съм кръснена), не е рак. Навсякъде пишеше, че е роден на 1-ви юли. но аз му казах, че просто не може да е рак, защото аз раци повече от 5 минути не търпя край себе си. когато почина брат му, отнякъде излезе оригиналното му кръщелно, в което пишеше ясно, че е роден на 1-ви юни, т.е. е близнаци. Смени си ЕГН, паспорт-всичко. Аз просто бях уверена, че не може да е рак. С тия хора се разбирам изключително слабо и в повечето време все се караме...Много са конфликтни(а близнаците искаме да оборим всеки на всяка цена). Стават много неприятни случки. Иначе за близнаци знам, че е добре с водолей или везни. На 3-то място идва овенът. Аз с моят едър рогат добитък се разбирам доста добре и се траем :D
П.С.Асцендентът му е близнаци. Как да не го обичам :-)

Да съгласна съм с тебе... Аз не съм близнаци, нито рак :D :D Но най-добрия ми приятел е близнаци, а неговия най-голям враг (така да се каже,Е , то не е точно така, ама доста се ненавиждат) е зодия рок 8-)

(Фкарвам и аз едни логики :D )

Lost_Kiss
08-20-2008, 15:15
Аз съм телец и страхотно се разбирам също със телец, и по принцип доста се разбирам с Близнаци, а в зодияка пише, че не съществува такава връзка :? също много се уважавам с Весните.. А рак.. ми незнам, не ме кефят особенно... Лъва... Ем става, там вече зависи ... абе приятна компания, забавни са такива... Ам овен козирог дева тях не ги знам мн мн .. А Водолея според мене е най-яката зодия.. Мн за забавни :D

trayana
08-20-2008, 15:26
Според мен зодиите и сериозната връзка са две много несъвместими понятия!Нямат нищо общо!За една сериозна и истинска връзка трябват чувства,разбирателство и жертвоготовност,а не в хороскопа ви да пише,че сте създадени един за друг!

Barbie
08-20-2008, 15:28
Аз съм скорпион, а приятелят ми е близнаци. Бяхме чели в един хороскоп, че обикновено връзката скорпион-близнаци била обречена... Реакцията ни беше "Ами ние сме необикновени, няма от какво да се притесняваме значи." 8-) Но като цяло мен все към мъже близнаци ме влече винаги, въпреки че самата зодия хич не ми е симпатична (и все пак случих на най-чаровния и чепат представител на тая зодия *гуш*). От друга страна ценя рибите, телците и водолеите. :)

MartyParty
08-20-2008, 15:43
Ми..спорна работа.В един хороскоп пошеше,че с приятеля ми ни върви само в секса,но бракът би бил пълен провал. :lol: Попринцип при нас почти няма ден в който да не сме се скарали(Овен и Везни сме).С леля ми сме от една зодия и съм забелязала,че с нея най-много се разбирам. 8)

Lost_Kiss
08-20-2008, 15:46
Ми..спорна работа.В един хороскоп пошеше,че с приятеля ми ни върви само в секса,но бракът би бил пълен провал. :lol: Попринцип при нас почти няма ден в който да не сме се скарали(Овен и Везни сме).С леля ми сме от една зодия и съм забелязала,че с нея най-много се разбирам. 8)

Странно, една моя приятелка и нейното гадже са същите зодии и не спирам да се карат.. но пък и мн се харесват... хихих... Ама Нали, сичко си има изключения 8-)

krem4et0
08-20-2008, 16:25
Барби, какво ни има на нас близнаците. Е, по-бърбориви сме, ама сме много готини хора....А кой каза, че близнаци и близнаци се разбирали? Сестрата е близнаци и ако стоим повече от 5 минути в едно помещение, ще се скараме. но много се обичаме :-)

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 16:28
питай Алена :-D

Niakoitam
08-20-2008, 17:28
Леле много съм обиден. :-D Ти направо ме изкара ебати съществото.И аз може да се каже че вярвам в зодиите,ама чудно защо ли приятелката,с която се разбираме перфектно и всичко си споделяме е точно близнаци.Научи едно за нас раците.Ние сме потайни и не се разкриваме току така пред всеки.Това трябва да ти е достатъчно. :)

Niakoitam
08-20-2008, 17:30
Това беше относно това мнение



Ненавиждам раци. Особено мъже. Изобщо не се понасям с тях. Адски противна зодия са ми и винаги се караме. Аз съм близнаци.
И по този повод се случи да позная, че дядо ми, който обичам невероятно много и с него се разбираме чудесно(а и на него съм кръснена), не е рак. Навсякъде пишеше, че е роден на 1-ви юли. но аз му казах, че просто не може да е рак, защото аз раци повече от 5 минути не търпя край себе си. когато почина брат му, отнякъде излезе оригиналното му кръщелно, в което пишеше ясно, че е роден на 1-ви юни, т.е. е близнаци. Смени си ЕГН, паспорт-всичко. Аз просто бях уверена, че не може да е рак. С тия хора се разбирам изключително слабо и в повечето време все се караме...Много са конфликтни(а близнаците искаме да оборим всеки на всяка цена). Стават много неприятни случки. Иначе за близнаци знам, че е добре с водолей или везни. На 3-то място идва овенът. Аз с моят едър рогат добитък се разбирам доста добре и се траем :D
П.С.Асцендентът му е близнаци. Как да не го обичам :-)

Да съгласна съм с тебе... Аз не съм близнаци, нито рак :D :D Но най-добрия ми приятел е близнаци, а неговия най-голям враг (така да се каже,Е , то не е точно така, ама доста се ненавиждат) е зодия рок 8-)

(Фкарвам и аз едни логики :D )

Barbie
08-20-2008, 17:55
Барби, какво ни има на нас близнаците. Е, по-бърбориви сме, ама сме много готини хора....А кой каза, че близнаци и близнаци се разбирали? Сестрата е близнаци и ако стоим повече от 5 минути в едно помещение, ще се скараме. но много се обичаме :-)

По моите наблюдения мъжете близнаци са крайно непостоянни. Единият (близнак) дърпа на една страна, другият на друга. :) Лесно губят интерес, палят се бързо, после бързо се отказват... Но пък са чаровници. :) Аз от друга страна съм доста решителна и доста постоянна...захапя ли не пускам 8-) С любимия малко или много се балансираме. :)

258
08-20-2008, 18:11
Ненавиждам раци. Особено мъже. Изобщо не се понасям с тях. Адски противна зодия са ми и винаги се караме. Аз съм близнаци.
Що бе? :shock: Ние сме много добри дошици. 8-) :grin:

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 18:15
относно горното мнение: познавам едно фъстъче,което е раче и е страхотен човек,разбераме се чудесно :) :-)

devil_feel_f
08-20-2008, 18:25
Според мен зодията не влияе на една връзка.Всичко е до характера на човека.Пък ако зодията оказва влияние върху връзката, сигурно има нещо общо с асцедентите.

evelinka1122
08-20-2008, 18:51
истИнска връЗка!!!!!!!!! :x
по темата: нз обаче ненавиждам СКОРПИОНИ... момчета !!! ужас.... на тия хора се някой им е крив !!!!
даа живеят ВОДОЛЕИТЕЕЕ!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

sapa91
08-20-2008, 18:57
dobre de iam nqkoq dr pravopisna gre6ka 4ydo golqmo 4ove6ko e da se gre6i mamka my.... i sum MU6KO podqvolite ne jensko !!!!!!!! ako 4ete6 sapa kato сара na bg si syper prost prosto !

iiirish
08-20-2008, 18:57
Важно е колко се обичате, защото искате ли да сте заедно ще бъдете, независимо кой какъв инат е. Заради любимия човек можем да направим всичко, нали така :)

lenito_sf
08-20-2008, 19:01
xaxaxa i az sam ra4e :P :D :D :D a tfa za zodiite abe da ne ti dreme kfo pi6e zaebi tiq gluposti :-x

jghgh
08-20-2008, 19:05
И все пак има нещо вярно в зодиите.


Стига плюхте по раците, и аз съм рак :-D

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 19:31
Зависи от характера на двамата партньори

miss_asi
08-20-2008, 19:35
Тва е пълна глупост ве хора!!! :?

LovelyGirl
08-20-2008, 19:42
Аз съм рибки,а моят е козирог :)
Естествено той е по-силният характер :oops: ,но пък на мен така повече ми харесва.Не искам някой който да въртя както си искам.
Мн се разбираме във всяко отношение,мн се обичаме.Понякога си поспорваме,ама нормално. :)

Lost_Kiss
08-20-2008, 20:44
Леле много съм обиден. :-D Ти направо ме изкара ебати съществото.И аз може да се каже че вярвам в зодиите,ама чудно защо ли приятелката,с която се разбираме перфектно и всичко си споделяме е точно близнаци.Научи едно за нас раците.Ние сме потайни и не се разкриваме току така пред всеки.Това трябва да ти е достатъчно. :)

E, да знам, че сте потайни.. и то много ... чак неможе да се разговаря с вас ако става въпрос за личния ви живот... 8-) Ем не съм срещнала рак, който супер много да ме впечатли... Някои са доста забавни, но и големи лицемери и интриганти... но казвам "някои".. Е, че има други зодии, които много повече ми харесват, макар и да пишат че всаимоотношенията ми с рак са доста добри :P

skatemore
08-20-2008, 20:51
аз съм везна
жената е козирог


в хороскопите и на 2-те зодии ни пише да се пазим един от друг там тва пазете се от везна пазете се от козирог ама всъщност прайме доста красиви работи :oops:

xkk
08-20-2008, 21:15
Стрелец и Овен :arrow: винаги прясно отстреляно агнешко за обяд!

hahavteen
08-20-2008, 21:16
Интересно ми е кога ще се научите че освен слънчевата зодия има и доста други които играят вана роля. Освен това за да се види дали хората си подхождат трябва да се сложат астрологическите им карти една върху друга и да се види колко съвпадения има и дали асценденти, десценденти и всички дрги такива си пасват.... Абе големи истории са и не е хич лесно. Кръстницата ми е астроложка и беше направила цялата тази процедура за мен и бившия ми.

Иначе аз съм забелязала че се разбирам чудесно с мъже водолеи, овни, лъвове и риби както и с жени телци и риби. Ненавиждам мъже раци, везни и телци както и жени деви, козирози, близнаци (сори Кремче ти си изключение :-) :D ) , скорпиони.. абее май с жени по принцип не се разбирам :-D
Я всички лъвчета мн ги уважавам и им се радвам защото са от мойта зодийка обаче 2 лъва на едно място.. :? Въпреки че сестра ми и нейния и двамата са лъв пък се разбират.. ама аз винаги съм казвала че тя е по-скоро коте :-D

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 21:51
Аз съм рибки,а моят е козирог :)
Естествено той е по-силният характер :oops: ,но пък на мен така повече ми харесва.Не искам някой който да въртя както си искам.
Мн се разбираме във всяко отношение,мн се обичаме.Понякога си поспорваме,ама нормално. :) май ребките обичаме да ни командват :oops:

hahavteen
08-20-2008, 22:00
Аз съм рибки,а моят е козирог :)
Естествено той е по-силният характер :oops: ,но пък на мен така повече ми харесва.Не искам някой който да въртя както си искам.
Мн се разбираме във всяко отношение,мн се обичаме.Понякога си поспорваме,ама нормално. :) май ребките обичаме да ни командват :oops:

За тва обичам рибки и се разбирам с тях. Аз обичам да командвам а те ме слушат и изпълняват :D

Erica
08-20-2008, 22:09
За тва обичам рибки и се разбирам с тях. Аз обичам да командвам а те ме слушат и изпълняват :D

Аз пък с мъже от тази зодия...хич немога да се трая...или по-точно,аз немога да ги трая...Незнам що тъй се получава,но някой мъж като ме издразни с нещо...в последствие се оказва,че е зодия риби... :oops:
С жените риби мелим брашно...ама с мъжете хич....

hahavteen
08-20-2008, 22:13
За тва обичам рибки и се разбирам с тях. Аз обичам да командвам а те ме слушат и изпълняват :D

Аз пък с мъже от тази зодия...хич немога да се трая...или по-точно,аз немога да ги трая...Незнам що тъй се получава,но някой мъж като ме издразни с нещо...в последствие се оказва,че е зодия риби... :oops:
С жените риби мелим брашно...ама с мъжете хич....

Еми то си имат значение и другите зодии. Сестра ми все в скорпиони се влюбва а аз не мога да ги дишам. С нея сме родени на една и съща дата (30.07.) през една година но нямаме нищо общо. Нейния асцендент е скорпион а моя дева. Осен това китайската ми е змия а нейната кон...
Не е само до слънчевата зодия :)

Erica
08-20-2008, 22:18
За тва обичам рибки и се разбирам с тях. Аз обичам да командвам а те ме слушат и изпълняват :D

Аз пък с мъже от тази зодия...хич немога да се трая...или по-точно,аз немога да ги трая...Незнам що тъй се получава,но някой мъж като ме издразни с нещо...в последствие се оказва,че е зодия риби... :oops:
С жените риби мелим брашно...ама с мъжете хич....

Еми то си имат значение и другите зодии. Сестра ми все в скорпиони се влюбва а аз не мога да ги дишам. С нея сме родени на една и съща дата (30.07.) през една година но нямаме нищо общо. Нейния асцендент е скорпион а моя дева. Осен това китайската ми е змия а нейната кон...
Не е само до слънчевата зодия :)

Мдам,точно за това не смятам,че за истинска връзка,както я нарича авторката - най-важният фактор е зодията :neutral:

krem4et0
08-21-2008, 07:39
Леле много съм обиден. :-D Ти направо ме изкара ебати съществото.И аз може да се каже че вярвам в зодиите,ама чудно защо ли приятелката,с която се разбираме перфектно и всичко си споделяме е точно близнаци.Научи едно за нас раците.Ние сме потайни и не се разкриваме току така пред всеки.Това трябва да ти е достатъчно. :)

E, да знам, че сте потайни.. и то много ... чак неможе да се разговаря с вас ако става въпрос за личния ви живот... 8-) Ем не съм срещнала рак, който супер много да ме впечатли... Някои са доста забавни, но и големи лицемери и интриганти... но казвам "някои".. Е, че има други зодии, които много повече ми харесват, макар и да пишат че всаимоотношенията ми с рак са доста добри :P

Точно-лицемери и интриганти са. поне тези, които познавам. А и близнакът е така открит човек, че някой, който е потаен го нерви. Аз обичам картите да са на масата и всичко да е ясно!

И разбира се, че зодията не е важна. Изобщо не мисля така. Само да не е рак и донякъде Дева, че са ми малко женчовци. Всичко друго е ок. Специално моят асцендент е козирог, така че малко със земните зодии мисля, че съм добре. Иначе у дома има 2 лъвчета, а бащата е лъв с асцендент лъв.....невъобразима комбинация. Мама е с есцендент дева и си личи-все да й е чисто, подредено, нагласено :D.
И все пак въпреки, че си падам по тия неща, зодията не е толкова важна. Все пак не може милиони хора да са еднакви. Но има нещо вярно. От опит съм го забелязала.

NaNa_SladuRana
08-21-2008, 07:45
аз пък се разбирам добре с мъжете риби,лъвове,раци,телци и деви и с жените везни,скорпиони,а овните и водолеите не мога да ги понасям-много са инатливи тези същества :?

Love0nlyMyself
08-21-2008, 07:49
ем ние с моя сме рак и дева и навсякъде пише че си подхождаме :D :grin: и наистина е така :)

MartyParty
08-21-2008, 08:04
Ми..спорна работа.В един хороскоп пошеше,че с приятеля ми ни върви само в секса,но бракът би бил пълен провал. :lol: Попринцип при нас почти няма ден в който да не сме се скарали(Овен и Везни сме).С леля ми сме от една зодия и съм забелязала,че с нея най-много се разбирам. 8)

Странно, една моя приятелка и нейното гадже са същите зодии и не спирам да се карат.. но пък и мн се харесват... хихих... Ама Нали, сичко си има изключения 8-)
При нас проблема е,че той е свикнал да се прави на обиден и да спори до безкрай.Ние везните обаче на думи сме по-силни от рогатите овнета и почти няма спор,в който да не съм излязла победител.Освен ако не стане дума за неща изискващи сила и бързи действия-тогава му прехварлям топката,защото знам,че ще се справи по-добре от мен.Той обича да си налага мнението на всички и навсякъде,аз мразя някой да ми казва какво да правя и да ме ограничава.Главно за това спорим толкова много.Обичам всичко да ми е тихо и спокойно(но никога подредено),а той ако няма драма и екстремни ситоации-не е живот.
Винаги съм си казвала,че ако имам дете овен,го пращам да живее при баба си докато не стане на 20,иначе ще срути къщата и без друго слабите ми нерви. 8-)

mimoza16
08-21-2008, 08:45
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

+1

Josefinne
08-21-2008, 09:05
Абе, аз много съм чела за зодии, но общо взето установявам, че много малко наистина налучкват, поне като сравнянвам с опита си. Аз съм Овенче и ще си споделя опита от моя гледна точка.

Например навсякъде пише, че за партньорство пише, че Овена си подхожда с Лъв и Стрелец. Мога да ви кажа, ч е това е така, но партньорство разбрано като приятелство и служебно. Тия хора са много точни и най-готините ми приятели са точно ЛЪВ и СТРЕЛЦИ. Стрелците са много страстни и затова много си подхождаме в леглото. Връзките ми обаче с тия два знака винаги са били катастрофи.

За любов: Винаги , ВИНАГИ , винаги оставам фенка на БЛИЗНАЦИте. Това са моите сродни души и просто ги обожавам. Странното е, че и те ме надушват и май не познавам Близнак , с който да не сме си поне флиртували. Родени сме един за друг.
От известно време ходя с ВОДОЛЕЙ, но честно казано ми е за първи път така сериозно. Много ми прилича на връзката с Близнаци, въпреки че не се получи от раз, но може би затова в момента е сполучлива.
Има логика в това, защото и двете зодии са въздушни.
Що се отнася обаче до Везните ( 3тата въздушна зодия ) - там беше пълна катастрофа, въпреки че ходихме половин година. Може би просто човека не беше за мен, знам ли аз.

Зодията , с която НИКОГА не съм имала нищо общо е КОЗИРОГ. Имам само една колежка от университета, която е Козирог, но с нея общуваме само на лекции.

Най-добрата ми приятелка е РАК, обаче подозирам, че това е пълна случайност. :D

Gothique♫
08-21-2008, 09:08
Абе зодий и на мен ми пише че със скорпион не сме един за друг ама 4 години сме в идеални отношения мноо добре се разбираме дори 8-).Всичко си е до човек ^^. Аз съм лъвче доста добре се разбирам обаче със везни и близнаци :)

LovelyGirl
08-21-2008, 09:23
Аз съм рибки,а моят е козирог :)
Естествено той е по-силният характер :oops: ,но пък на мен така повече ми харесва.Не искам някой който да въртя както си искам.
Мн се разбираме във всяко отношение,мн се обичаме.Понякога си поспорваме,ама нормално. :) май ребките обичаме да ни командват :oops:

За тва обичам рибки и се разбирам с тях. Аз обичам да командвам а те ме слушат и изпълняват :D

Сестра ми е лъв,а приятеля й е риби.Мога само да кажа-горкия :-D .
Заедно са от почти 4 години и мн се разбират,ама тя страшно мн го командва.Само с 1 дума и 1 поглед му запушва устата.Пък той е мн кротък :-D На моменти чак го съжалявам. :D

happy end
08-21-2008, 09:28
овен и скорпион не съвместима комбинация ,но мойте гажета до сега пове4ето са били скорпиони :shock:

Niakoitam
08-21-2008, 12:07
Леле много съм обиден. :-D Ти направо ме изкара ебати съществото.И аз може да се каже че вярвам в зодиите,ама чудно защо ли приятелката,с която се разбираме перфектно и всичко си споделяме е точно близнаци.Научи едно за нас раците.Ние сме потайни и не се разкриваме току така пред всеки.Това трябва да ти е достатъчно. :)

E, да знам, че сте потайни.. и то много ... чак неможе да се разговаря с вас ако става въпрос за личния ви живот... 8-) Ем не съм срещнала рак, който супер много да ме впечатли... Някои са доста забавни, но и големи лицемери и интриганти... но казвам "някои".. Е, че има други зодии, които много повече ми харесват, макар и да пишат че всаимоотношенията ми с рак са доста добри :P

Точно-лицемери и интриганти са. поне тези, които познавам. А и близнакът е така открит човек, че някой, който е потаен го нерви. Аз обичам картите да са на масата и всичко да е ясно!

И разбира се, че зодията не е важна. Изобщо не мисля така. Само да не е рак и донякъде Дева, че са ми малко женчовци. Всичко друго е ок. Специално моят асцендент е козирог, така че малко със земните зодии мисля, че съм добре. Иначе у дома има 2 лъвчета, а бащата е лъв с асцендент лъв.....невъобразима комбинация. Мама е с есцендент дева и си личи-все да й е чисто, подредено, нагласено :D.
И все пак въпреки, че си падам по тия неща, зодията не е толкова важна. Все пак не може милиони хора да са еднакви. Но има нещо вярно. От опит съм го забелязала.

Аааааа не, с тебе изобщо няма да се разберем. :grin:
Как ти звучи зодия Рак,луна Везни и акцедент Дева. :-D

П.П.Лицемер и интригант ще ме извинявате и двете ама несъм,защото това качество най мразя в хората. :)

Айде раци да се обединявамеее!!! :grin:

Spider4eto
08-21-2008, 13:57
Хах, ем аз съм Овен, а приятеля ми е Лъв. Навсякъде пише, че това е перфектната връзка и тем подобни и съвсем случайно най-често съм харесвала момчета от Лъвската зодия 8-)

Rossmary
08-21-2008, 14:04
Интересно ми е кога ще се научите че освен слънчевата зодия има и доста други които играят вана роля. Освен това за да се види дали хората си подхождат трябва да се сложат астрологическите им карти една върху друга и да се види колко съвпадения има и дали асценденти, десценденти и всички дрги такива си пасват.... Абе големи истории са и не е хич лесно.
Ъхъ. И аз това се питам. Не че съм кой знае колко запозната, ама поне всяка планета трябва да се знае в кой знак е и на двамата о.О Най-малкото Луната и Асцендента. Иначе учудващо 1/12-та от хората на Земята трябва да се обичат/мразят с друга 12-та...

maniqgirl
08-21-2008, 14:33
лъв съм и той е лъв.нали така ок? :-)

maniqgirl
08-21-2008, 14:34
лъв съм и той е лъв.нали така ок? :-)

Lost_Kiss
08-21-2008, 15:55
Леле много съм обиден. :-D Ти направо ме изкара ебати съществото.И аз може да се каже че вярвам в зодиите,ама чудно защо ли приятелката,с която се разбираме перфектно и всичко си споделяме е точно близнаци.Научи едно за нас раците.Ние сме потайни и не се разкриваме току така пред всеки.Това трябва да ти е достатъчно. :)

E, да знам, че сте потайни.. и то много ... чак неможе да се разговаря с вас ако става въпрос за личния ви живот... 8-) Ем не съм срещнала рак, който супер много да ме впечатли... Някои са доста забавни, но и големи лицемери и интриганти... но казвам "някои".. Е, че има други зодии, които много повече ми харесват, макар и да пишат че всаимоотношенията ми с рак са доста добри :P

Точно-лицемери и интриганти са. поне тези, които познавам. А и близнакът е така открит човек, че някой, който е потаен го нерви. Аз обичам картите да са на масата и всичко да е ясно!

И разбира се, че зодията не е важна. Изобщо не мисля така. Само да не е рак и донякъде Дева, че са ми малко женчовци. Всичко друго е ок. Специално моят асцендент е козирог, така че малко със земните зодии мисля, че съм добре. Иначе у дома има 2 лъвчета, а бащата е лъв с асцендент лъв.....невъобразима комбинация. Мама е с есцендент дева и си личи-все да й е чисто, подредено, нагласено :D.
И все пак въпреки, че си падам по тия неща, зодията не е толкова важна. Все пак не може милиони хора да са еднакви. Но има нещо вярно. От опит съм го забелязала.

Аааааа не, с тебе изобщо няма да се разберем. :grin:
Как ти звучи зодия Рак,луна Везни и акцедент Дева. :-D

П.П.Лицемер и интригант ще ме извинявате и двете ама несъм,защото това качество най мразя в хората. :)

Айде раци да се обединявамеее!!! :grin:

E окк ти може и да не си :P ама повечето са... и то големи... отратителни.. за това ми е тази представа за тях, щото и аз мразя лицемерите и интригантите :o

stealthyGirl
08-21-2008, 18:37
Мно'о интересна тема. Безполезна дори... 'Айде да си сложим по една табелка със зодията на гърдите, да знаем за кой да се залепим. :-k Искам да кажа, че няма значение к'во си пишем в тази тема. Хората си се привличат, харесват си се, може би и зодиите имат нещо в тая работа, ама има ли значение дали имат общо или не?? :) Няма значение.

Pliok0019
08-21-2008, 19:16
Аз съм Козирог. Досега с представилите на Везни, Близнаци и Риби изобщо не ми е вървяло. А с била с поне 2ма от всяка от тях...

За положителен не знам...Имам асцедент Близнаци и в някой зодии съм Водолей...

Wrathchild
08-21-2008, 19:31
Ненавиждам раци. Особено мъже. Изобщо не се понасям с тях. Адски противна зодия са ми и винаги се караме. Аз съм близнаци.
:D Аз съм рак, а сестра ми е близнаци :D Е, моят асцендент е скорпион и съм с повече скорпионски качества, та за това една приятелка, която също като тебе мрази раците, ми казва, че аз рак не може да съм :razz:
Аз с телци не се разбирам, а моят мечок е скорпион.

DeathRogue
08-21-2008, 20:45
аз съм зодия рак и се разбирам чудесно с близнаци :grin: но на всякъде където прочета м/у рак и близнаци не става... :(

i az sum rak ;] gadjeto mi e bliznaci i se razbirame perfektno :grin: t'va dali se razbirate dobre ne zavisi ot zodiite ;]

chocoleptic
08-21-2008, 20:56
Риби+риби - перфектна комбинация.
На мен лично ми допадат най-вече близнаци и стрелци.
Аз съм риби.
Мразя рак,овен и козирог.
Но винаги има изключения.
Не всичко зависи от зодията.

zvezdii4kaa
08-21-2008, 21:31
аз съм риби и според мен най-лошата комбинация е риби и дева...и не говоря само от личен опит :D

BlueAvalanche
08-21-2008, 21:39
Нали не вярвате на тия глупости ?

LovelyGirl
08-22-2008, 07:41
аз съм риби и според мен най-лошата комбинация е риби и дева...и не говоря само от личен опит :D

Eйй бая рибки сме били :grin: :P

zvezdii4kaa
08-22-2008, 07:43
[quote=zvezdii4kaa]аз съм риби и според мен най-лошата комбинация е риби и дева...и не говоря само от личен опит :D

Eйй бая рибки сме били :grin: :P[/quote

няма лошо колкото повече толкова по-добре :-P :P :-P

maniqgirl
08-22-2008, 09:48
лъв и лъв варви добре много сме еднакви :-D

sexy&crazy
08-22-2008, 09:53
аз съм зодия рак и се разбирам чудесно с близнаци :grin: но на всякъде където прочета м/у рак и близнаци не става... :(

i az sam rak imah vrazka s edin zodiq bliznaci i varve6e m dobre i ne skasaxme za6toto ne6to e stanalo a za6toto se premestih

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 10:01
и аз подкрепям мнението,че рибка и рибок са перфектната комбинация, аз лично съм имала много близки приятели момчета рибки и много се разбирахме все едно ми четяха мислите и с това ме караха да се привързвам още толкова, а аз нали съм си рибе попринцип си се привързвам :P

crazy_lazy_girl
08-22-2008, 10:02
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

+1

de_bella
09-08-2008, 11:57
Аз лично по принципа на въздушните знаци се разбирам добре с Близнаци и Водолий.Винаги съм мислила,че две Везни са взривоопасна комбинация,а точно това ми се случва в момента. :D

likeiloveu
09-08-2008, 12:01
аз съм зодия рак и се разбирам чудесно с близнаци :grin: но на всякъде където прочета м/у рак и близнаци не става... :(


това са пълни глупости със зодиите :?

Crazytu
09-08-2008, 13:01
Аз съм дева.За девите пишеше,че не се разбират с раците,ама на вече 3 месец карам с един рак и дубре си се разбираме. :D

porky
09-08-2008, 13:02
истенски връски колкото щеш 8-)

FreeSpirit
09-08-2008, 14:43
Рядко се съветвам с хороскопа, но смятам че често характера има връзка със зодията :)
Аз съм огнена зодия- Лъв и се разбирам добре с огнените зодии и земните :grin:

dark_player
09-08-2008, 15:20
Ами , кво да ви кажа....
Аз съм Овен ;)
незнам с кого най-много се разбирам според тия глупости

MaMkaMy
09-08-2008, 15:25
Най-яката зодия си е скорпиона.Той е създаден да си живурка самичак! :D:D:D

sextazy_baby
09-08-2008, 15:33
Абе ти ако обичаш някого много ти пука коя зодия е

ShiZo
07-30-2009, 17:55
хаахаа... лудост е това със зодиите.
за съжаление аз като риба не мога да отрека, че вярвам в тези така наречени "съвпадения".
Със скорпион съм от доста време и... няма други мъже от както той е в живота ми.
Криви са, ругаят ги много, мразени са скорпионите и още куп неща, но само една риба може да го оправи. И то през лицето xaxaxa :P
Харесвам раци мъже. Жени..никак, много им знае устата.
Овните ме кефят, очарователни са ми някак и са като деца, независимо на каква възраст.
Телците ме кефят, много земни, спокойни, интелигентни. Но и те философстват много на моменти а аз мразя да ме карат да вярвам в нещо.
Близнаците са яки приятели, много приказват, даже не спират, но са симпатяги големи. Сексуалност -0.
Рак... мъжете са ми магия, невероятни приятели, ще ти се да са ти нещо повече, но след ден с тях почват да ти лазят по нервите и магията изчезва.. Естествено до следващия момент в който не се видите хаха
Лъв..мъжете са кофти правячи повечето, адски красиви голям процент, мамка им долна хахах готини хора, но за здравей здрасти, с риби се нямаме, високомерно ми седят от горе ме гледат ,ше ги халосам аз тях.. все са прави е, айде чао тогава..
Девите..жените са АД, приказват прекалено много и прекалено безсмислени неща колкото да им се пълни устата с думи,а мъжете саа... странни, спорта ги влече, все некви мании имат, откачат много, и като свърши едната мания (която съвсем случайно може да сте вие) се почва с друга, която дори може да не е човек и вас ви няма.. тъй е ...
Везни... те са ми неутрални. Леко скучни, интересни са обаче. Понякога са адски ненаред във вселената, но са добри и качествени приятели и събеседници. Умни да.
Скорпиони... хапливи, безцеремонни, ако се събудиш сутрин и питаш дали изглеждаш добре сутрин, бъди сигурна, че няма да получиш "о мило винаги си толкова красива" (естествено ако не го мисли наистина но едва ли ще се насили да го каже..под достойнството му е) ами нещо от сорта на присмехулно свистене, или "пф..хахахах"
Но ако си риби или рак или овен, ще се разбирате. Ако сте от другите зодии.... зор малко. Доста даже. Не се мъчете, трудно ще им "хванете цаката" :)
Стрелци не познавам много. Не ми харесват. На съвсем друга вълна сме.
Козирози, отлични приятели, много имам такива, ставаш през ноща, обаждаш му се "Боли ме г*за, така и така" и веднага правят нещо по въпроса, няма хън мън. Много земни, не се натягат. Забавни горе долу, но много пресметливи, много мислят преди да правят нещо, само тва е тъпо.
Водолеи..странни.. некви.. някой се изживяват като психолози, тва е добрия вариант. Лошия когато останалите се изживяват като ментори. Аз знам всичко, ала бала, все знаят, все са разбрали първи, все гледат леко така с ирония нещата.. яки хора са, ако знаеш как да им влезеш под кожата можеш да имаш всичко , но не знам тва как става въобще, никой не е успявал ахах
Риби.. почти не познавам. Жените са некви пачаврички доста от тях, останалите са интелигентни красиви и мистични. Аз съм от първите хахах ...хората ще решат от кои съм. (btw такова тъпо измъкване само риба може да измисли) мъже риби не познавам много, чувам че били готини..но немога да кажа.
ПП: Всичко горе написано е от Рибешка гледна точка.

devi
07-30-2009, 18:08
Повярвай ми характера се определя от зодията. 1 приятелка ми се оплакваше, че гаджето и е мн ревнив. Викам и: гаджето ти е рак нали-да от каде разбра( че накъде по ревнива зодия от тази). Аз лично съм перфектния пример за стрелец-не мога да лъжа, винаги съм болезнено искрена и това понякога наранява хората около мен, но съжалявам, ако мисля нещо казвам си го. Повече ще съжалявам, ако го премълча. Обичам да се забавлявам.Не мога да готвя. :D Стрелците нямат нищо общо с готвенето. Обожавам децата и ставам за много добър родител. Наложи ми се да отгледам близнаците на леля ми (8 години вече). Има бая страст в мен (то и елемента ми е огън). Общо взето препокривам описанието на зодията.
Определено не е добре двама души да са от 1 зодия ( с 1 елемент). До скоро излизах със стрелец като мен и намаше шанс да сме заедно. Зодиакалния ни знак е наполувина човек и наполувина диво животно. Отвътре ние крещим за свобода.

Ето малко инфо: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3065 :)

DevilWish
07-30-2009, 18:12
Не се хващайте със скорпиони ,ужасни същества са ,отмъстителни ,егоистични, ако си добър към тях обаче ,са като котенца ;) Ама бързо им минава мерака ,повечето е секс и страсти ;)
ПС - аз съм един скорпион ,за това говоря така :))

FeelMyPain
07-30-2009, 18:42
Аз съм близнаци.И аз не вярвам на зодиите, но защо тогава толкова си отговарям на зодията?!?Все едно имам 2-ма различни хора(като раздвояване на личността).

С дева сякаш най-добре се разбирам.И везни.

TheGirlNextDoor
07-30-2009, 19:50
много ми е смешно като чета за зoдиите..станали сте гаджета веднъж с някои зодия рак (примерно) и хоп..решили сте,че за вашата зодия е подходяща зодия рак..друг пък го зарязал някои зодия овен иии хайде решил,че тая зодия не е подходяща..пъъъъъълни глупости са за мен :-o

shmurkam
07-30-2009, 19:55
Мъжо ми е лъвче, а аз съм овца. Пасваме си идеално.
С водните знаци не можем да се траем. О, Боже, колко ненавиждам раци и риби, че и скорпиони :shock: Рибите са толкова флегматични, несигурни и потайни, че не е истина. Раците са ми направо неприятни, а тия скорпиони ГОЛЕМИ скрипи :D Със стрелците се разбирам супер, също и с телци, но най-вече с лъвчета :-) Мъжки представители на овните не съм срещала, но сиг ще си паснем

MeGGiTy
07-31-2009, 10:50
Аз съм овен и от опит (даже два опита) с момчета овен не мога да се разбера изобщо. На глава не се излиза и само караници се получаваха. Сега приятелят ми е дева и нямам никакви оплаквания, пасват си зодиите много добре.

Xitap
07-31-2009, 11:18
Аз съм бил с всички зодии жени. Моята е Близнаци.
Най-добре се получава с Овен, Водолей, Близнаци, Везни и Лъв. Но всичко е относително. Има си някакво значение зодията все пак. Близнаци с Близнаци е много трудно, но пък е и много готино. Аз и други зодии освен моята вече не поглеждам! А ако ще и Мис Свят да е. Просто си имам такива възгледи! Жена Близнаци = Харем!

Kostadin_682
07-31-2009, 11:21
Бааго везните никъде ги няма :razz:

Xitap
07-31-2009, 11:25
Бааго везните никъде ги няма :razz:
Жените Везни са много яки... не знаят думата НЕ

GD95
07-31-2009, 11:27
Аз съм рак и не мога да понасям близнаци... :D Най-много с водолей се разбирам.Хората от тази зодия са ми най-симпатични.Рак също горе-долу.Всъщност като се замисля никой,който познавам не може да понася близнаци :lol:

XTREMEFREERIDE
07-31-2009, 11:30
Аз съм скорпион. Много се разбирам със раци, лъвове и стрелци. Със овни, на никъде. :? Най - добрата ми приятелка е рак. Много, ама много доверие й имам. Най - добрия ми приятел, другата ми най - добра приятелка и мойто момче са лъвове. Доверие и разбиратество на макс. Тати е лъв.. много се разбираме. Със всички се посдърпваме ама без т'ва не може. Имам и две приятелки - стрелци. Разбираме се.
И така.

Xitap
07-31-2009, 11:36
Аз съм рак и не мога да понасям близнаци... :D Най-много с водолей се разбирам.Хората от тази зодия са ми най-симпатични.Рак също горе-долу.Всъщност като се замисля никой,който познавам не може да понася близнаци :lol:
Ама жените рак са много дащни в леглото... аз така се разбирам само с раци. А делово са най-добрите бизнеспартньори. И с риск да обидя скорпионите! Стават само за работници и скандали. За връзки зле, за секс отлични! И до там!

Dgaduin
07-31-2009, 11:48
Аз съм овен и от опит (даже два опита) с момчета овен не мога да се разбера изобщо. На глава не се излиза и само караници се получаваха. Сега приятелят ми е дева и нямам никакви оплаквания, пасват си зодиите много добре.Аз я напражи тази грешка откъм другата страна - аз съм овен и излизахме с едно момиче също овен - караници, раздяли и събирания през ден ^^ Но пък после 2-3 дена нямаме насищане един на друг и след това ай пак на кълбо. Инати ко да ни праиш ^^

LoOoVely
07-31-2009, 12:52
При мен моята зодия и зодията на гаджето ми са напълно съвместими и т.н. според сайта който разгледах , но не смятам че това е някакъв фактор, който трябва да влияе при избирането на гадже, тъй че да не ти пука ква е зодията 8)

haritov
07-31-2009, 13:00
Мъжо ми е лъвче, а аз съм овца. Пасваме си идеално.
С водните знаци не можем да се траем. О, Боже, колко ненавиждам раци и риби, че и скорпиони :shock: Рибите са толкова флегматични, несигурни и потайни, че не е истина. Раците са ми направо неприятни, а тия скорпиони ГОЛЕМИ скрипи :D Със стрелците се разбирам супер, също и с телци, но най-вече с лъвчета :-) Мъжки представители на овните не съм срещала, но сиг ще си паснем


скриптене

l0lz
07-31-2009, 13:03
Аз съм рак, обаче не гледам с ква зодия да се събирам и прочие.. По принцип не вярвам в зодии и ми е все едно.. =)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-31-2009, 13:33
цялото това нещо със зодиите ми се вижда малко... :?

haritov
07-31-2009, 13:36
аз съм скорпион с рак се разбирам супер и 90% от познатите ми са рак

l0lz
07-31-2009, 13:38
аз съм скорпион с рак се разбирам супер и 90% от познатите ми са рак

Ай да станем гаджета, тогаава? 8)

Jumbie483
07-31-2009, 13:41
Майка ми е рак.. Нямаме общ език :D
Аз съм дева и се разбирам страшно много с риби..
А иначе до сега всички момчета, които съм харесвала и с които съм ходела също са били деви.. Никога не съм ги избирала според зодията, ама късмет... 8-)
Гледах преди малко, че дева с дева е перфектна комбинация.. 8-)

rakiQ
07-31-2009, 13:41
аз съм овен и всичкото това което беше написано е вярно! :D

Xitap
07-31-2009, 13:48
аз съм овен и всичкото това което беше написано е вярно! :D
Жените овен нямат задръжки и си падат също по груповите неща.

Dgaduin
07-31-2009, 13:49
аз съм овен и всичкото това което беше написано е вярно! :DИ аз така ^^

haritov
07-31-2009, 13:49
аз съм скорпион с рак се разбирам супер и 90% от познатите ми са рак

Ай да станем гаджета, тогаава? 8)


шъ прайм либоф а?

l0lz
07-31-2009, 14:01
аз съм скорпион с рак се разбирам супер и 90% от познатите ми са рак

Ай да станем гаджета, тогаава? 8)


шъ прайм либоф а?

ЪХЪ.

Tomorrowww
07-31-2009, 14:04
аз съм везни..
от всичките ми връзки най - добре си се разбирам с везните 8-) .. а с момчетата скорпиони.. с тях са ми били най - краткотрайните и безсмислени връзки :?

Xitap
07-31-2009, 14:06
аз съм везни..
от всичките ми връзки най - добре си се разбирам с везните 8-) .. а с момчетата скорпиони.. с тях са ми били най - краткотрайните и безсмислени връзки :?
То като самата зодия...

YourPoison
07-31-2009, 14:13
това са глупости ..

rozovsluncho
07-31-2009, 14:17
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

И аз съм на това мнение!

Обаче като се замисля,това може да излезе като нова мода.Вместо да казваш : "Здравей, казвам се .... " ще казваш "Здравей,зодията ми е ..." или вместо "Извинавай, как се казваш" - "Извинявай, коя е зодията ти?"

This is bulshit! :lol: :shock: :? :-o

Tomorrowww
07-31-2009, 14:33
аз съм везни..
от всичките ми връзки най - добре си се разбирам с везните 8-) .. а с момчетата скорпиони.. с тях са ми били най - краткотрайните и безсмислени връзки :?
То като самата зодия...

еми да .. малко тей се получи , ама аз не съм гледала зодиите .. то просто си стана - двете ми наай - дълги връзки с по 7 и 8 месеца .. за мене поне си е много .. дължеше се на това , че се разбирахме много добре :---)

haritov
07-31-2009, 15:36
аз съм скорпион с рак се разбирам супер и 90% от познатите ми са рак

Ай да станем гаджета, тогаава? 8)


шъ прайм либоф а?

ЪХЪ.


пу сладур да си ядеш саполити :-)

Hilary_
07-31-2009, 15:40
офф офф... няма такива работи ... ако си се разбираш с човека не виждам проблем .. :? :?

haritov
07-31-2009, 15:42
офф офф... няма такива работи ... ако си се разбираш с човека не виждам проблем .. :? :?


иве виж кака как бързо си намерих с кого да прая либоффффф с рак естествено я да беше някоя друга зодия ефект йок :D

l0lz
07-31-2009, 15:48
:lol:

Hilary_
07-31-2009, 16:02
офф офф... няма такива работи ... ако си се разбираш с човека не виждам проблем .. :? :?


иве виж кака как бързо си намерих с кого да прая либоффффф с рак естествено я да беше някоя друга зодия ефект йок :D

абеее тебе никой няя те пипа .. :D :D :D

знам, че имаш разнии обратни наклонности ама не те давам .. :D :D

и подкупи не приемам .. :lol:

sp33der
07-31-2009, 16:12
Зоадиите нямат нищо общо :wink: Всичко е химия :D

haritov
07-31-2009, 16:30
офф офф... няма такива работи ... ако си се разбираш с човека не виждам проблем .. :? :?


иве виж кака как бързо си намерих с кого да прая либоффффф с рак естествено я да беше някоя друга зодия ефект йок :D

абеее тебе никой няя те пипа .. :D :D :D

знам, че имаш разнии обратни наклонности ама не те давам .. :D :D

и подкупи не приемам .. :lol:

демек мойто си е мойто чуждото е общо така ли :D

BleedingSoul
07-31-2009, 16:34
Хаха бившия ми приятел е рак.. А аз съм стрелец.. :) Да кажем че бяхме нещо прекрасно.. Или поне за мен той беше.. :) И за нас не се предричаше нещо много голямо.. Аз го скъсах защото не се виждахме често :D Остави зодийте наслаждавай се на всеки момент със нея :)

lipsvashh_mi
07-31-2009, 17:19
Бааго везните никъде ги няма :razz:
Жените Везни са много яки... не знаят думата НЕ
о,повярвай-изобщо не е истина това...знаем думата НЕ повече отколкото някой иска да я чува 8-)

Tomorrowww
07-31-2009, 17:20
Бааго везните никъде ги няма :razz:
Жените Везни са много яки... не знаят думата НЕ
о,повярвай-изобщо не е истина това...знаем думата НЕ повече отколкото някой иска да я чува 8-)

ТАКА Е ! 8-)

fire_cat
07-31-2009, 17:45
Според мен има противоположни зодии по характер, но за една истинска връзка това не е важно.

evelinka1122
07-31-2009, 19:17
ох това са глупости въпрос до човека е! не разбирате ли, че тези теми са излишни :?

sextazy_baby
07-31-2009, 19:24
Това със зодиите е пълна глупост.Или се разбираш с даден човек,или не се разбираш с него :)

Hilary_
07-31-2009, 20:24
демек мойто си е мойто чуждото е общо така ли :D

ааа зависи от чуждото .. :D :D пък то и ти не си мой амаа няма да те дам на l0lz ...

haritov
07-31-2009, 20:31
демек мойто си е мойто чуждото е общо така ли :D

ааа зависи от чуждото .. :D :D пък то и ти не си мой амаа няма да те дам на l0lz ...

е хубу аз си го взема тогава :D

ArrowsOfDeath
07-31-2009, 21:31
Толкоз ли няма кой да оправи скапаното заглавие...
И не смятам, че имат значение зодиите за една връзка.

srebrity
08-01-2009, 10:21
naprotiw i ot haraktera i ot zodiite zashtoto haraktera idwa ot zodiite kapish?

BGbullet
08-26-2009, 10:02
- Здр :)
- Здавей
-Коя зодия си ?! :)
-Овен ...
- Ха , не ставаш ...4ао0


.........Следващия моляяяяяяяяяяяяяя :lol: :razz:

айде бе кфи са тия зодии глусти бля бляя ..айде моля ви сеее


жалко че съм овен :D :D :D

slun4ice_90
08-26-2009, 10:27
аз съм овен и всичкото това което беше написано е вярно! :D И аз съм овен,ехе много овни има тук.Няма по-истински хора от нас,но си имаме и доста отрицателни черти в характера.Наистина се разбирам най-много с Лъвчета,Стрелци и Телци (момчета).В компанията ми едно момче Стрелец и много ни е весело,като сме заедно.Аз казвам,че се паля на секундата и,че бързо ми минава и той вика:"И аз съм точно такъв." :shock: :-D И аз казвам,че нали сме си огнени и такам.В компанията на момчета ми е най-добре. :grin: С деви също се разбирам ( с момчета най-много).С везни също,но рядко... :-P

evi_vd
08-26-2009, 10:30
това е мн относително.. от значение са мн повече неща като планети, асцеденти,тоест точно кога и в колко часа си роден ..бла бла

на мен понеже съм скорпион навяскъде ми пише, че си подхождам с риби и рак.. а аз не мога да понасям нито риби, нито раци (да не се обиждат представителите на тези зодии,както казах това е относително)

inasne
08-26-2009, 10:46
Рибка съм аз. :D И т'ва със зодиите по принцип не ми влияе,амаа много мразя телчета. :oops:

ShtrudeL
08-26-2009, 10:57
истИна => истИнска

К'ви са тея глупости?

djesi_9_4
08-26-2009, 17:14
Кфо ти трябва да знаеш? Овена се разбира с Лъв и Стрелец, най-силната връзка в зодиака е Телец с Телец, най-слабата : Близнаци-Блзинаци Рака най добре със Скорпион и Риби, Лъва е лепка и общо взето със всички става.. ...

НЕ бих казала,че двойка Близнаци не се разбират :? . С приятеля ми сме и двамата близнаци с 2 дни разлика,често мислим еднакво и очакваме еднакви неща и затова се подръпваме някой път,но нищо сериозно. :-)

sweetpunk
08-26-2009, 23:25
аз съм зодия рак и се разбирам чудесно с близнаци :grin: но на всякъде където прочета м/у рак и близнаци не става... :(
И според мен темата е кофти :-D ...
не все пак ще ти отговоря .. Аз съм стрелец най - добре се разбирам със скорпиони .. Незнам, защо но повечето хора, на които много държа и уважавам са скорпиони .. Просто явно си има някакво много странно значение :oops: :oops: :oops:

sLadkaTa_LoRi
08-27-2009, 01:41
Не зодията прави човека, а човека прави зодията ;)

Sh@d0w
08-27-2009, 04:33
Стига бе,още ли има хора дето се водят за носа и вярват в тия глупости :?

http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10062/bullshit12.jpg

PHaNToM373
08-27-2009, 08:39
Лъв и везни :) макар ,че бях прочела ,че нещата между тях не се получават .. според мен не зависи от зодията , а от човека :)

baby07
08-27-2009, 13:06
пфф аз не вярвам на тия глъпости :?

LadyDi
08-27-2009, 13:10
Рибка съм аз. :D И т'ва със зодиите по принцип не ми влияе,амаа много мразя телчета. :oops:

Пробвай с Раците. С тях се разбираме много добре.

BondageLady
08-27-2009, 13:37
Стига бе,още ли има хора дето се водят за носа и вярват в тия глупости :?

http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10062/bullshit12.jpg

http://www.forumspile.com/Funnay-People_Think.jpg

Та по темата
- Жените лъвове чеп за зеле не стават, не знам кои реши, че са големи любовници в кревата
- Жените везни за най-големите курвета евър
- Мъж везни и жена скорпион - Дъ бест секс евър, както и обратното

- Останалите не струвате в секса
- Въпроси?

therichbitch
08-27-2009, 13:40
Рибка съм аз. :D И т'ва със зодиите по принцип не ми влияе,амаа много мразя телчета. :oops:

Пробвай с Раците. С тях се разбираме много добре.
така е, аз мн се разбирам с риби /е, има и изключения, но повечето са си ок/, с раци много се разбирам, нищо че са като мен :lol: :lol: ,но на рибите мога да им чета мислите :-D :-D :-D :-D :-D

ShtrudeL
08-27-2009, 13:47
Рибка съм аз. :D И т'ва със зодиите по принцип не ми влияе,амаа много мразя телчета. :oops:

Пробвай с Раците. С тях се разбираме много добре.
така е, аз мн се разбирам с риби /е, има и изключения, но повечето са си ок/, с раци много се разбирам, нищо че са като мен :lol: :lol: ,но на рибите мога да им чета мислите :-D :-D :-D :-D :-D

Стига бе...прочети моите?

marti93
08-27-2009, 14:13
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.
да аз съм на същото мнение,зодията играе много малка роля в една връзка,зависи от начина на живот и от характера :P

therichbitch
08-27-2009, 19:35
Рибка съм аз. :D И т'ва със зодиите по принцип не ми влияе,амаа много мразя телчета. :oops:

Пробвай с Раците. С тях се разбираме много добре.
така е, аз мн се разбирам с риби /е, има и изключения, но повечето са си ок/, с раци много се разбирам, нищо че са като мен :lol: :lol: ,но на рибите мога да им чета мислите :-D :-D :-D :-D :-D

Стига бе...прочети моите?
мисля,че стана ясно,че го казах обазно , както някъде бях чела разбираме се само от един жест

MakeMeLaugh
08-27-2009, 19:55
Щруделе, кво се чудиш.. повечето риби са като отворена книга на моменти..

ShtrudeL
08-27-2009, 20:36
Напротив...

И не е много с тази връзка,но...^

Личната драма на всяка Риба е, че те са обречени да отразяват другите и да не могат да открият своето отражение у никого.

w0sh
08-27-2009, 20:37
Аз съм водолей.
Кво ми пасва,че да знам.

LadyDi
08-27-2009, 20:42
Щруделе, кво се чудиш.. повечето риби са като отворена книга на моменти..
Не е вярно. Най-трудно можеш да разбереш какво си мисли една Риба. Плюс това, почти с никого не се разбираме, за да ни разбират другите.

AFT
08-27-2009, 20:58
http://forum.bmo.bg/index.php?showtopic=10498

Google прави чудеса. о_O

ShtrudeL
08-27-2009, 21:04
Не винаги. Това например не го вярвам,понеже от прочетеното до сега за скорпионите (не че се влиая от хороскопи и такива работи)...тея хора изобщо не ме кефят...

До 29,5 години най-подходящи са знаците на Рак и Скорпион.

Вярвам само на тва,което пише за мойта зодия ^^

MakeMeLaugh
08-27-2009, 22:45
Аз пък лично рибите си ги познавам :)

LadyDi
08-27-2009, 22:47
Всички риби или една определена риба?

haritov
08-27-2009, 22:49
Не винаги. Това например не го вярвам,понеже от прочетеното до сега за скорпионите (не че се влиая от хороскопи и такива работи)...тея хора изобщо не ме кефят...

До 29,5 години най-подходящи са знаците на Рак и Скорпион.

Вярвам само на тва,което пише за мойта зодия ^^

Внимавай какво говориш за скорпитата!

По-добре да си им приятел отколкото враг!

therichbitch
08-27-2009, 23:25
Аз пък лично рибите си ги познавам :)
me 2, мога да заявя, че ми е лесно да ги разбера

l0lz
08-27-2009, 23:28
ПИКАЯ ВИ НА ЗОДИИТЕ БЕ

producenta
08-27-2009, 23:45
ПИКАЯ ВИ НА ЗОДИИТЕ БЕ

пикай другаде тука не е дамската

l0lz
08-27-2009, 23:48
Moмче съм, слабоумен вярващ в зодии чирак.

producenta
08-27-2009, 23:51
Moмче съм, слабоумен вярващ в зодии чирак.

Как да разбера един мъж не се държи така

чирак е ученик знаеш ли това?

па вярвам като си ме описва точно и си затваряй голямата уста само те гледам как се правиш на мъж тука

l0lz
08-27-2009, 23:53
Moмче съм, слабоумен вярващ в зодии чирак.

Как да разбера един мъж не се държи така

чирак е ученик знаеш ли това?

па вярвам като си ме описва точно и си затваряй голямата уста само те гледам как се правиш на мъж тука Знам "това". И ше прая квот си искам, ок?

producenta
08-27-2009, 23:55
Moмче съм, слабоумен вярващ в зодии чирак.

Как да разбера един мъж не се държи така

чирак е ученик знаеш ли това?

па вярвам като си ме описва точно и си затваряй голямата уста само те гледам как се правиш на мъж тука Знам "това". И ше прая квот си искам, ок?

Ти ще го прайш докъто някой не си напрай квото иска с тебе ама давай смешен си като показваш тая агресия земи се успокой не съм бабати в г.тошево да плашиш мен или който и да е било

l0lz
08-27-2009, 23:56
Moмче съм, слабоумен вярващ в зодии чирак.

Как да разбера един мъж не се държи така

чирак е ученик знаеш ли това?

па вярвам като си ме описва точно и си затваряй голямата уста само те гледам как се правиш на мъж тука Знам "това". И ше прая квот си искам, ок?

Ти ще го прайш докъто някой не си напрай квото иска с тебе ама давай смешен си като показваш тая агресия земи се успокой не съм бабати в г.тошево да плашиш мен или който и да е било
Кой те плаши бе? И аз съм си спокоен.

producenta
08-27-2009, 23:58
щом си спокоен и се държиш така нищо не става от тебе ти си подобие на човек

l0lz
08-28-2009, 00:00
Добре......

producenta
08-28-2009, 00:01
Добре......

разбрахме се владо ли как беше имаш готин характер но се успокой малко тука не ти е място да си изливаш нервите ок

l0lz
08-28-2009, 00:02
Добре......

разбрахме се владо ли как беше имаш готин характер но се успокой малко тука не ти е място да си изливаш нервите ок
Даниел.. И съм спокоен, просто тва със зодиите е най- голямата ТЪПОТИЯ, особено свързана с любовта и връзките.

producenta
08-28-2009, 00:04
Добре......

разбрахме се владо ли как беше имаш готин характер но се успокой малко тука не ти е място да си изливаш нервите ок
Даниел.. И съм спокоен, просто тва със зодиите е най- голямата ТЪПОТИЯ, особено свързана с любовта и връзките.

и като не вярваше така ли трябваше да се изкажеш ако не харесвам твоя стил музика като теб ли трябва да постъпя?

l0lz
08-28-2009, 00:05
Добре......

разбрахме се владо ли как беше имаш готин характер но се успокой малко тука не ти е място да си изливаш нервите ок
Даниел.. И съм спокоен, просто тва със зодиите е най- голямата ТЪПОТИЯ, особено свързана с любовта и връзките.

и като не вярваше така ли трябваше да се изкажеш ако не харесвам твоя стил музика като теб ли трябва да постъпя?

Не, съжелявам, просто прегрях. Извинявай, пич. Аз ше си лягам, че ми се насъбра много. :D Айде лека.

producenta
08-28-2009, 00:06
Добре......

разбрахме се владо ли как беше имаш готин характер но се успокой малко тука не ти е място да си изливаш нервите ок
Даниел.. И съм спокоен, просто тва със зодиите е най- голямата ТЪПОТИЯ, особено свързана с любовта и връзките.

и като не вярваше така ли трябваше да се изкажеш ако не харесвам твоя стил музика като теб ли трябва да постъпя?

Не, съжелявам, просто прегрях. Извинявай, пич. Аз ше си лягам, че ми се насъбра много. :D Айде лека.

лека и на теб :)

Nam3less3
08-28-2009, 02:49
Ех тия зодии. Нека да ги обясним.
Когато 2ма души примерно са от една и съща зодия, това означава, че в момента на раждането им, едни и същи звезди са били в астрономически отношения с нашата звездна система, забравих какви. Това означава, че тези звезди имат ефект върху характера на човека. Доста интересно :lol:
Всъщност човек като си чете хороспока, си самовнушава това, което пише или това, което иска да види. Всички тия глупости са плод на човешкото мислене, ако нямате предразсъдъци със зодиите, връзката ви ще е естествена, без да си самовнушавате лъжи. Цялото това нещо е лъжа, и цялата тема също е лъжа :D

LovelyGirl
08-28-2009, 07:38
Разбирате за рибите това, което те сами ви оставят да разберете. :)

MakeMeLaugh
08-28-2009, 14:49
^ Че то това може да се каже за всяка зодия.
Тя и моята е затворена и ако сама не допусне няма как да разбереш нещата за нея, не че допуска напълно де.

Ама рибите специално много ги издава езика на тялото като цяло и държанието.

Въпроса тука е за в ежедневието, дали можеш да разбереш какво се случва с другия, иначе всеки си има скрити страни.

JustAnotherGirl
08-28-2009, 16:27
абе нз обаче когато съм се интерисувала на всякаде пише че риби и близнаци е мн добра комбинация... Аз от личен опит и мн наблюдавания на познати пък си знам че т`ва е взривоопасна комбинация в лошия смсъл на израза.Кой к`вото иска да ми разправя не може да ме обеди в противното :?

ShtrudeL
08-28-2009, 16:43
абе нз обаче когато съм се интерисувала на всякаде пише че риби и близнаци е мн добра комбинация... Аз от личен опит и мн наблюдавания на познати пък си знам че т`ва е взривоопасна комбинация в лошия смсъл на израза.Кой к`вото иска да ми разправя не може да ме обеди в противното :?

На повечето места пише че рибите си подхождат най-много със скорпион... (което при мен не е вярно)
Вярвай ми аз съм по-вманиачена на тема зодии ^^

JustAnotherGirl
08-28-2009, 17:18
абе нз обаче когато съм се интерисувала на всякаде пише че риби и близнаци е мн добра комбинация... Аз от личен опит и мн наблюдавания на познати пък си знам че т`ва е взривоопасна комбинация в лошия смсъл на израза.Кой к`вото иска да ми разправя не може да ме обеди в противното :?

На повечето места пише че рибите си подхождат най-много със скорпион... (което при мен не е вярно)
Вярвай ми аз съм по-вманиачена на тема зодии ^^
казвам това защото аз съм рибка, както и баща ми, а майка ми е близнаци и не сме единствени почти всичките ми позноте да не кажа всички ...абе събеерът ли се риби и близнаци на едно място... :? И между другота никога не съм вярвала на хороскопи, а на наблюденията си. В повечето случеи съм остава с убеждението че водни знаци си се разбират с водни, земни -с земни и т.н. обаче тва си е мое наблюдение може да не съм права :wink:

LadyDi
08-28-2009, 17:22
И аз не вярвам на хороскопи. Но от наблюдение мога да ти кажа, че Риби и Близнаци е лоша комбинация. Както и Риби, и Лъв. Със Скорпионите се разбираме. А най-много си пасваме с Раците.
Риба и Рак е перфектната комбинация.

JustAnotherGirl
08-28-2009, 17:27
И аз не вярвам на хороскопи. Но от наблюдение мога да ти кажа, че Риби и Близнаци е лоша комбинация. Както и Риби, и Лъв. Със Скорпионите се разбираме. А най-много си пасваме с Раците.
Риба и Рак е перфектната комбинация.
Точно! =D>

ShtrudeL
08-28-2009, 17:39
И аз не вярвам на хороскопи. Но от наблюдение мога да ти кажа, че Риби и Близнаци е лоша комбинация. Както и Риби, и Лъв. Със Скорпионите се разбираме. А най-много си пасваме с Раците.
Риба и Рак е перфектната комбинация.

Не съм много съгласна за лъва... (: Познавам 2-3 човека които са лъвчета и ме кефят страшно мн... не сме в лоши отношения...
На мен примерно скорпионите (като зодия и това което пише за тях) не ми харесват...
Водолейте ми харесват...хмм да и раците до някъде...

JustAnotherGirl
08-28-2009, 17:45
то и аз се знам с доста лъвове, но се разбирам само с двама от тях с единият дори сме напално еднакви по характер. да не забравяме, че всяко правило си има изключение, нали така :)

selens
08-28-2009, 17:50
И аз не вярвам на хороскопи.
+1

LadyDi
08-28-2009, 18:06
И аз не вярвам на хороскопи. Но от наблюдение мога да ти кажа, че Риби и Близнаци е лоша комбинация. Както и Риби, и Лъв. Със Скорпионите се разбираме. А най-много си пасваме с Раците.
Риба и Рак е перфектната комбинация.

Не съм много съгласна за лъва... (: Познавам 2-3 човека които са лъвчета и ме кефят страшно мн... не сме в лоши отношения...
На мен примерно скорпионите (като зодия и това което пише за тях) не ми харесват...
Водолейте ми харесват...хмм да и раците до някъде...
Водолеите се харесват на всички. Мъжът ми е Водолей :)
Но Лъвовете са много властни, пък аз както обичам да ме командорят. Иначе не са лоши, но в една връзка става страшно. Ходила съм с Лъв, много е трудно. Баща ми и сестра ми са Лъвове и там комуникацията понякога куца бая.

ShtrudeL
08-28-2009, 18:10
И аз не вярвам на хороскопи. Но от наблюдение мога да ти кажа, че Риби и Близнаци е лоша комбинация. Както и Риби, и Лъв. Със Скорпионите се разбираме. А най-много си пасваме с Раците.
Риба и Рак е перфектната комбинация.

Не съм много съгласна за лъва... (: Познавам 2-3 човека които са лъвчета и ме кефят страшно мн... не сме в лоши отношения...
На мен примерно скорпионите (като зодия и това което пише за тях) не ми харесват...
Водолейте ми харесват...хмм да и раците до някъде...
Водолеите се харесват на всички. Мъжът ми е Водолей :)
Но Лъвовете са много властни, пък аз както обичам да ме командорят. Иначе не са лоши, но в една връзка става страшно. Ходила съм с Лъв, много е трудно. Баща ми и сестра ми са Лъвове и там комуникацията понякога куца бая.

мм да...и мен ме дразни тва в тях...Но пък са някакви много енергични,забавни,слънчеви ,позитивни,искрени и усмихнати ( : И може би наистина стават само за приятели...;р (поне с нас рибите ;Д)

LadyDi
08-28-2009, 18:15
мм да...и мен ме дразни тва в тях...Но пък са някакви много енергични,забавни,слънчеви ,позитивни,искрени и усмихнати ( : И може би наистина стават само за приятели...;р (поне с нас рибите ;Д)
\:D/ Just my point.

JustAnotherGirl
08-28-2009, 18:21
Що и за гаджета стават. И си ги бива :-D

LadyDi
08-28-2009, 18:22
Що и за гаджета стават. И си ги бива :-D
Само между чаршафите обаче. Вдигнат ли си гащите... става данданията.

ShtrudeL
08-28-2009, 18:22
Що и за гаджета стават. И си ги бива :-D

хм не знам... но са и много обичливи и мили когато са влюбени...това съм го забелязала...

LadyDi
08-28-2009, 18:23
Лъвовете са много всеотдайни, но изискват голяма отдаденост. Тяхното си е тяхно и точка по въпроса. Може да не те искат вече, но и на друг не те дават. Моят случай беше точно такъв.

ShtrudeL
08-28-2009, 18:28
Лъвовете са много всеотдайни, но изискват голяма отдаденост. Тяхното си е тяхно и точка по въпроса. Може да не те искат вече, но и на друг не те дават.

Малко познато ;р Едно лъвче ми каза... "Ако си с мен ще си те обичам,уважавам и защитавам,но пипне ли те някой ще му счупя главата..." или нещо такова... ;р Веднъж един непознат ме пита "Знаете ли къде продават сладолед на близо?" Аз му казах "малко по-нагоре" при което въпросното лъвче веднага го изгледа на кръв и ме пита след тва "къв е тоя бе!?" ...-"Пита за сладолед" ...-"абе да се беше задържал още малко и ше му кажа аз един сладолед.."

Така че разбирам ;р

LadyDi
08-28-2009, 18:30
Моето Лъвище ме заряза, 2 месеца не ми обърна внимание - нито вдигаше телефон, нито отговаряше на смс-и. 3 месеца след това, когато си хванах ново гадже (Близнаци между другото - нищо не стана), Лъвът реши, че не може да съм го забравила току така за половин година и хукна подире ми... Ми... К'во да ти кажа :) Лъвове.

JustAnotherGirl
08-28-2009, 18:32
нз аз съм била само с един лъвец , но от него не забелязвах кой знае каква ревност като изключим сериозните погледчета ат вр на вр. Като се замисля не съм му давала и мн поводи за това де 8-)

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2009, 18:42
За мен няма никакво значение.Всичко си зависи от характера на човека.Не може напормер всички близнаци да са еднакви,и да не може да се получи нищо,а пък с всеки един скорпион да става.Изобщо аз със всички зодий се разбирам,всичко зависи от човека,а не от самата зодия

abv01
08-28-2009, 19:10
Всичко си зависи от характера на човека
А характера на човека се определя до голяма степен от зодията и асцендента :-P

LovelyGirl
08-28-2009, 20:10
И аз като една рибка да се изкажа :-D
С водни знаци наистина много се разбираме.Говоря за приятелство - с момичета рак и скорпион идеално си пасвам.
Близнаци мъжко не познавам и не мога да кажа.
С водолея (мъж) не са ми много добри отношенията, не си мерят думите изобщо, а на мен това не ми харесва.Имала съм такъв приятел, а и баща ми е такъв.Е, с баща ми повече се разбирам, ама като не говорим за нищо съществено :Д .Иначе никога не сме на едно мнение.
Приятелят ми е козирог.Мисля, че съм си нацелила подходящата зодия за мен.На моменти е доста голям инат, но е и силен характер, което аз много харесвам.С водните знаци не мисля, че би се получила хубава връзка, защото доста си приличаме, а аз търся нещо по-различно, което козирога ми дава :).

Passi0n
08-28-2009, 22:59
Според мен това са глупости. Зависи от характера на двамата партньори, не от зодиите им.

anonimchetou
08-29-2009, 07:27
двете с сестра ми сме водолейчета разбирам се перфектно. А моя и брат ни са телци.. някъде бях прочела че единствено Телеца може да се мери с ината на Водолея.. охх като се замисля. . . има нещо вярно.. Ама то не е работа да си инат , а аз съм огормен и вредя и на себе си много така.. Ама моят Телец успява да се бори с ината ми но не побеждава никогаа :D :P

differentbynature
09-01-2009, 09:37
Ами зависи от характерите.. едно момче може да е Овен и да не е инат а разбран човек а друг може да е супер голям инат и да не отстъпва във връзката :D дадох пример с тази зодия, защото ми се струва че са най-големите инати...

bynbonche
09-14-2009, 20:47
Еми според мен рак и овен .. Ходила съм с две момчета зодия рак а аз съм овен .. С единия ( бившия се разбирах много ) .. А със сегашния ми приятел ( който също е зодия рак ) всичко е перфектно .. Мога да добавя, че вече 7 месеца от както сме заедно не сме се карали и това ме радва .. :-) :grin: :P

LoveRetroMusic
09-14-2009, 20:50
В една истЕнска връзка не са важни зодиите.

m0n4yyy
09-14-2009, 20:55
Ако гледахме зодиите в такива моментии .. :D :D

ShtrudeL
09-14-2009, 20:57
Не мога да разбера един човек...Трудно ми е да повярвам,че някой може да е толкова...погълнат от нещо,за да не може да го остави... Става въпрос за лъв.

0nem0retIme
09-14-2009, 20:57
Аз съм близнаци,а приятелят ми е дева.Това са едни от най-несъвместимите заодии.Ама вече 10 месеца сме заедно.Това са глупости.Донякъде..

kerata
09-14-2009, 21:57
не мисля,че зодиите имат голамо значение

iashxui
09-15-2009, 15:34
абе на девата са телец и козирог май ;д .. пък козирога ми беше ацки скучен :shock: иначе см забелязала с водните зодий .. каto рак и риби даже :smt045 а сега съм с везни .. неучаквано добра комбинация :smt080 :smt057

stupiddog
09-15-2009, 18:18
Аз съм близнаци и се разбирам най-добре с дева и риби :D

TaPuKaT4e
09-15-2009, 20:28
Ae хора вий кво сте са побъркали с тея зодии :-o от човек до човек има огромна разлика :) все едно да кажеш на мухата слон :lol: :lol: :lol: :lol:

stup1fy
09-15-2009, 21:11
Аз пък вярвам.
И на всичкото отгоре съм маниак на тая тема.
Асцендента също има огромно значение.
Разбирам се най-вече със стрелец.