PDA

View Full Version : Волейболистите ни на Олимпийските игри



Martin_Vassilev
08-20-2008, 14:34
Mislite li 4e na6iq otbor trqbva da podade kontestaciq sre6tu sudiistvoto v ma4a ni sre6tu Rusiq. Kakto moje bi ste videli sudiite im podariha nqkolko to4ki v kriti4ni momenti ot ma4a tova pre4upi na6ite v 2 i 3 geim. Tova sa olimpiiski igri i ne moje da se lansirat nqkoi otbori za smetka na drugi.


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

tubito
08-20-2008, 14:47
na finala na evropeiskoto prez 2004 m/y garciq i potugaliq sadiqta be6e za portygaliq ama te kato ne mojagxa da si sazdadat polojeniq garcite bixa tei 4e samo sas sadiite ne mojem da se opravdaem

MoNiIiTo
08-20-2008, 15:22
Аз на картона мн се изнервих , това си бяха 2 точки подарък за руснаците , 1 от неправилното свирене и 1 от картона и то точно във възлов момент. Абе ... свърши се то , нищо не може да направим вече , няма смисъл да си хабим нервите .

nadiusha
08-20-2008, 19:09
Ммм според мен наще много се отпуснаха.Като гледам си правя сравнения си играта им преди олимпиадата и забелязвам,че наистина са отслабнали като отбор.Просто явно нищо вече не може да се направи ,но се надявам поне да станат на трето място в крайното класиране и да се върнат с бронзов медал . ;)

MoNiIiTo
08-20-2008, 19:30
хахахахах къв бронзов медал бе , те ся се прибират в Б-я ... който загуби мач отпада , наще са out ... кви медали , ква тройка сънуваш :lol:

nadiusha
08-20-2008, 19:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: мразя ги всичките им съперицииииииииии идотии са вс :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PlayeRR
08-20-2008, 22:33
Контестацията е безмислена.Ще я разгледат и ще кажат това е положението.Абсурдно е да я уважат :-x
Ситуацията около картона беше кофти и съдията сбърка,но това е връщане назад няма.Пътя е само напред-към Лондон с подмладен отбор и момчета жадни за успехи!!!

MoNiIiTo
08-21-2008, 08:56
Мартин Стоев обяви, че няма да продължи да води националния отбор по волейбол. Той ще се концентрира върху работата си в турския “Халбанк”.
“Ако в този момент българската федерация ми предложи нов договор - ще откажа – добави селекционерът. - Ако искат, може да направим разговор. По време на моя престой в националния отбор всичко, което съм поискал, ми е било дадено. Имах бял лист. Пишех на него, а те се разписвахa”, каза Мартин Стоев пред репортер на Sportal.bg.

Ужас , той отбора вече няма да е изобщо същия и без Мартин :cry:

Martin_Vassilev
08-25-2008, 07:27
Martin Stoev ne e otbora ne kazvam 4e nqma da lipsva ne samo na voleibolistite ne no i na vs koito gledat tozi sport. Moje bi puk ot ni6toto 6te se poqvi nqkoi koito 6tye povede na6ite kam svetovnite vurhove. Ima golqm napredak v na6iq otbor no stigame samo do 3 mqsto noviq trenior moje i da ni dovede do taka jaduvanoto ot cqlata naciq 1-vo mqsto

HePpitO
08-25-2008, 12:57
Егатии :-x Винаги тръгваме супер, всички очакваме медал и накрая така се прецаква :-x