PDA

View Full Version : Има ли любов ?



Sisky
08-20-2008, 15:02
Една доста трагична приказка !.... Има едно момче което се казва М и е на половина поляк , наполовина българин и живее в Н обаче големият проблем е ,че е на 20 ... а сега малко и за мен Аз съм С и сме от 1 град обаче аз съм на 14 искам да ми помогнете щото много го обичам и бих дала живота си за него , но той ваобще и не подозира , че съм лудо влюбена в него , а , че просто го прикривам като му казвам , че ми е най-добрия приятел и това е вече от 2 год. като се познаваме от 5 и много ме боли като го прикривам .... Обаче 1 ден направих огромна грешка като споделих с неговия по голям брат А и мина време той само ми вгалпяваше да го забравя щото никога нямяло да се получи и почна да ми праща целуфки в Skype обаче му обясних , че обичам само и единствено брат му .... може да ви изглежда като филм , но това е истина и мен много ме боли , че немогоа да му призная моля хора разберете ме помогнете :(

Erica
08-20-2008, 15:28
Как точно можем да ти помогнем ние?
Единственият човек,който може да ти помогне - това си самата Ти!Като искаш говори с него и му признай всичко...Но не мислиш ли че разликата ви е малко големичка...,все пак ти си едва на 14...НЕзнам ти си решаваш.

StayClose
08-20-2008, 18:34
ходи си намери някой на твоите годинки

258
08-20-2008, 18:40
Как точно можем да ти помогнем ние?
Единственият човек,който може да ти помогне - това си самата Ти!Като искаш говори с него и му признай всичко...Но не мислиш ли че разликата ви е малко големичка...,все пак ти си едва на 14...НЕзнам ти си решаваш.
+1 :)

devil_feel_f
08-20-2008, 18:42
Еми признай му какво изпитваш към него.Така имаш възможността да разбереш и той какво изпитва към теб.

BaiToq
08-20-2008, 18:50
Ще хванеш Х,У и Й според мен.
То нищо не мое да се разбере-
кой УЙ,кой Н,с...абе...мани...

kifla
08-20-2008, 19:26
Любов има ,но може би е нещо много по-различно от това за което си мислим когато сме на по 14 години.Аз срещнах първата си любов на 18 и вече година не мога да кажа наистина ли това е любов или адски силно привличане ..така ,че любов има ,но не тази тиийн любов за която всички толкова много се жалват .
Относно двамата ..защо директно не говориш с човека и не чуеш неговото становище по въпроса? Дори и на 14 по-добре е да му кажеш какво ти е там вътре ,а не да си премълчаваш ...

miss_asi
08-20-2008, 19:34
За мен лично е различно ако се влюбиш на 13-14 или на 20.Ще си по-зрял човек който вече се е сбъскал с реалността!

iiirish
08-20-2008, 19:37
Общо взето заглавието "Има ли любов" няма нищо общо с темата. Първо - защото според теб ти вече си "лудо влюбена" и второ - защото явно и друг е влюбен в теб.
Колкото до въпросното момче, "за което си готова да направиш всичко", просто му признай за чувствата си в прав текст. Защо трябва да криеш нещо толкова хубаво като любовта? Да се тормозиш смисъл няма, да се вглъбяваш в себе си - също. Дори и той да не отвърне на чувствата ти, какво губиш ти? Приятелството му ли? Че той не ти е никакъв приятел, щом изпитваш подоби неща към него. Ти не го имаш всъщност за приятел на когото споделяш и се опираш, а за човека, когото обичаш. Това са две много различни неща и повярвай ми, не е добре да ги смесваш. Така че - давай!

iiirish
08-20-2008, 19:40
Любов има ,но може би е нещо много по-различно от това за което си мислим когато сме на по 14 години.Аз срещнах първата си любов на 18 и вече година не мога да кажа наистина ли това е любов или адски силно привличане ..така ,че любов има ,но не тази тиийн любов за която всички толкова много се жалват

Евала :) :) :) Най-сетне да прочета един смислен пост във тоя форум! Радвам се, че има някой, който мисли като мен, само не знам докога вие останалите ще се заблуждавате, че уж обичате!

[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 19:43
Любов има ,но може би е нещо много по-различно от това за което си мислим когато сме на по 14 години.Аз срещнах първата си любов на 18 и вече година не мога да кажа наистина ли това е любов или адски силно привличане ..така ,че любов има ,но не тази тиийн любов за която всички толкова много се жалват .
Относно двамата ..защо директно не говориш с човека и не чуеш неговото становище по въпроса? Дори и на 14 по-добре е да му кажеш какво ти е там вътре ,а не да си премълчаваш ... +1 само че има един проблем според мен няма любов и скоро се уверих в това само че в твоя случай нэ аз съм безчувствена на тема ЛЮБОВ ама както и да е но все пак съм съгласна с kifla :)

love_you_baby__
08-20-2008, 20:37
Една доста трагична приказка !.... Има едно момче което се казва М и е на половина поляк , наполовина българин и живее в Н обаче големият проблем е ,че е на 20 ... а сега малко и за мен Аз съм С и сме от 1 град обаче аз съм на 14 искам да ми помогнете щото много го обичам и бих дала живота си за него , но той ваобще и не подозира , че съм лудо влюбена в него , а , че просто го прикривам като му казвам , че ми е най-добрия приятел и това е вече от 2 год. като се познаваме от 5 и много ме боли като го прикривам .... Обаче 1 ден направих огромна грешка като споделих с неговия по голям брат А и мина време той само ми вгалпяваше да го забравя щото никога нямяло да се получи и почна да ми праща целуфки в Skype обаче му обясних , че обичам само и единствено брат му .... може да ви изглежда като филм , но това е истина и мен много ме боли , че немогоа да му призная моля хора разберете ме помогнете :(

hm spored mene nqma drug na4in osven da kaje6 na M i tfa e.. prosto nqma kakvo dr da se napravi po vuprosa ! :)))

Sisky
08-20-2008, 22:00
хора вие не разбирате ако трябва да му призная ще загубя много ценен човек за мен :( + това как ще го погледна после ако га видя на улицата :( Обичам го и не мога да му го причиня това е моят най-добар пприятел но както и да е аз мисля да му го призная след около 4 год поне :(

cinderella_gugutka
08-20-2008, 22:07
хора вие не разбирате ако трябва да му призная ще загубя много ценен човек за мен :( + това как ще го погледна после ако га видя на улицата :( Обичам го и не мога да му го причиня това е моят най-добар пприятел но както и да е аз мисля да му го призная след около 4 год поне :(
еми ние как да ти помогнем след като ти ве4е си решила кво да правиш... :-o

Erica
08-20-2008, 22:11
И после се сърдите,като кажем...,че на 14 сте малки и недорасли.... :neutral:

Whyniser
08-20-2008, 22:26
И после се сърдите,като кажем...,че на 14 сте малки и недорасли.... :neutral:
Еми такова е поколението.Не знаят какво искат :P

crazy_lazy_girl
08-20-2008, 22:30
Има три вариянта:
1. Или да траеш кат' пукал ии да те боли!
2. Или да му признаеш, че го харесваш и той да те отреже.
3. Илии да му кажеш, че го харесваш, пък за твой късмет ии той да изпитва нещо към теб ии да се земете.

Амаа да имаш по-голям шанс, по-добре му кажи всичко от-до!! ;)

TheNewReligion
08-21-2008, 02:47
Не се занимавай с батковци, защото не знаеш кога ще дойде пиян и може да те нарани.

Vikitooo
08-21-2008, 02:57
Добре де, ти нищо не си направила, а после "ем няма любов". Е как ще има ако всички са като теб? :-o
Защо не вземеш да му признаеш на това момче, че го харесваш, че имаш интерес към него? Въпреки, че не вярвам той да ти обърне кой знае какво внимание...все пак на 20 е. :?

MeLikesPie
05-28-2010, 15:57
ходи си намери някой на твоите годинки
Ти сърце имаш ли, бе!? Момичето пита сериозен въпрос, който е важен за нея и очаква сериозен отговор, а не някакво си "Иди си намери някой на твоите годинки, млъ млъ млъ"!

Доста затапваща ситуация се е получила... Може да му признаеш всичко, ама най-вероятно той също ще ти откаже заради възрастта, или ще го приеме като проблем, който двамата трябва да разрешите, за да са ви чисти отношенията...
Друг вариант е да се опиташ да го от-обичаш, да го възприемеш по-скоро като близък приятел, да го заобичаш по друг начин - като брат (въпреки че аз нямам никакъв опит с момчетата - никога никого не съм харесвала, ама искам да помогна, макар да не знам колко е трудно).
Във всеки случай не е добър вариант да не правиш нищо по въпроса, може само да стане по-голям проблем и няма да отшуми от нищото, освен това ако решиш да чакаш докато станеш на 16 или 18, кой знае, той може да реши да замине да учи някъде да речем и пак ще стане едно гадничко такова положение...

Това е единственото, което измъдрих...