PDA

View Full Version : Тъпи ли са тея манекенки :@



EritYy
08-20-2008, 16:20
Незнам просто се чудя с кой ще трябва да си легнат,за да получат някфа титла или да се снимат в някфо луксозно списанийце.

Една позната миналата година,когато беше на конкурса в Албена им бяха казали в очите ако си легне с еди кой си ще я изберат за 1во 2ро или 3то място.
То това не е само за моделите,манекенките,към тях се причисляват и чалгаджийките и други певици,нз просто това бахти унижението :? :?

mhmhmhmhm
08-20-2008, 16:25
А тебе кво те бърка?

Haunted.
08-20-2008, 16:28
Всеки може да си решава сам какво да прави.Освен това не е хубаво да слагаш под общ знаменател всички манекенки, съдейки по 1 твоя позната. (:

EritYy
08-20-2008, 16:43
e да така е -аз не ги слагам под общ знаменател,просто ми е доста интересно щото съм слушала и за други такива случаи,колкото повече се разсъбличаш на някои снимки -толкова повече пари ти дават или нещо от сорта

BornFromPain
08-20-2008, 16:49
Е, че това си е духът на съвремието. Така и така ще го смучеш на някой, защо пък да не се прибираш с мерцедесче вместо с рейса след това.
Всички манекенки са курви, а ревютата са изложби на телца, а не на дрехи.

Хайде сега вдишайте недоволството си и почнете да ми обяснявате колко съм тъп и колко не е така.

EritYy
08-20-2008, 16:53
не ,не им завиждам,просто немога да си обясня защо плащат такава цена,за да станат извести...
инече аз няма за ко да им завиждам,предлагали са ми да стана модел,но аз съм отказвала и то не веднъж,просто заради тези причини...
да си призная честно дефилирала съм 2 пъти,но сега изобщо не искам да се занимавам с това......таааа за кфо да им завиждам?????????

Alco
08-20-2008, 16:59
e да така е -аз не ги слагам под общ знаменател,просто ми е доста интересно щото съм слушала и за други такива случаи,колкото повече се разсъбличаш на някои снимки -толкова повече пари ти дават или нещо от сорта



на мен обаче ми мирише на завист тук...

факт!

SuNsEt
08-20-2008, 17:21
Оф,абе к'во се правиш?!И ти не знаеш къде те сърби... :? Ходи бегай за здраве и не се прави на интересна.Тая тема се повтаря за хиляден път.Било ти интересно...И какво ти е интересно?Нали сама каза,че не удобряваш,тогава за какво си вреш носа,а?"На мен са ми предлагали да стана модел""Дефилирала съм 2 пъти" И?Какво станало после?Възмути се,че никой не поискал да спи с теб ли?"Аман от тъпи моделки"...Аман от тъпи теми!

gPa3HuTeJl
08-20-2008, 17:36
А тебе кво те бърка?

Може би иска да си легне с някой и да б1де избран/а за 1во, 2ро или 3то място...

SuNsEt
08-20-2008, 18:01
^^^ :lol: ...Охооо на кой му е крив света.Охлади страстите,драги.И като казваш,че няма да пишеш в "тоя кирлив форум" защо продължавам да виждам тъпите ти и безмислени коментари? :x

mhmhmhmhm
08-20-2008, 19:02
А тебе кво те бърка?

Може би иска да си легне с някой и да б1де избран/а за 1во, 2ро или 3то място...
е,нали се възмущава...

gPa3HuTeJl
08-20-2008, 19:12
А тебе кво те бърка?

Може би иска да си легне с някой и да б1де избран/а за 1во, 2ро или 3то място...
е,нали се възмущава...

С мр1сно подс1знание е...100%

nestle
08-20-2008, 20:05
Тряа да има и такива хора :)

08-20-2008, 20:14
Която спи с мен, ще я приемат в СУ от 4ти 5то или 6то класиране...

schizophrenia
08-20-2008, 22:03
Е, че това си е духът на съвремието. Така и така ще го смучеш на някой, защо пък да не се прибираш с мерцедесче вместо с рейса след това.
Всички манекенки са курви, а ревютата са изложби на телца, а не на дрехи.

Хайде сега вдишайте недоволството си и почнете да ми обяснявате колко съм тъп и колко не е така.

И да искам по точно не мога да го кажа, евала!

Lacey_66
08-23-2008, 16:42
:-o :shock: :shock: :shock: Тъпа Раота пука ми кво правят ... тва си техен проблем .... :D :D :D :D