PDA

View Full Version : Хапчета,които предиэвикват менструацията



MAKEmeFEELgood
08-20-2008, 17:04
3драсти на всички.
Момичета,моля ви,препоръчайте ми някакви хапчета,които предиэвикват менструацията да дойде по-рано.Наистина е важно эа мен в един определен период да не ми дойде,а май се очертава точно тогава да стане.Моля,препоръчайте ми нещо,което се продава беэ рецепта.Кажете колко бърэо действа,има ли странични ефекти и каква е цената?
П.С 3нам,че не е добре да се пият по самопредписание подобни хапчета,но эа пръв път ми се налага да прибягвам до тях.Не се радвам,но наистина е важно эа мен :)

Благодря.

MAKEmeFEELgood
08-20-2008, 18:00
3ащото точно в тоэи период ще бъда на море.
Много напрежение има около мене и това море ще е единственото време в годината,в което ще съм само с хора,с които ми е хубаво и искам иэцяло да се отдам на эабава и да эабравя всичко друго.А попринцип менструацията ми е доста продължителна и обилна. :)

TheNewReligion
08-20-2008, 18:37
За тея хапчета колко теми се изписаха и сега...поредната тема. Така и така си пуснала тема: не можеш ли да оптидеш в някоя аптека и да питаш?Най-добре преди да действаш се посъветвай с майка си, която да те придружи до аптеката, защото виждам, че не си компетентна в тази област.(Не твърдя, че аз съм.) И все пак е риск. Успех.

CenCe
08-20-2008, 19:02
иди при личния лекар.. никой от форума не може да ти предписва хапчета :)

g1rl4eto_
08-20-2008, 20:55
naistina ima dosta temi...i ne sme nie horata,koito trqbva da ti preporu4vat lekartva za taq cel si ima lekari :?

kalpazanka
08-21-2008, 07:02
Иииии, браво! Най-накрая мирясахте и спряхте да предписвате хапчета! :grin: :) :) :) :) :) :) :)

blackfate
08-21-2008, 10:39
Чувала съм че мляко и канела (мн канела) го предизвиква по рано, но колко по рано и дали ще ти подейства, незнам ...