PDA

View Full Version : С право ли ми се сърди?



jjjjjj6363
08-20-2008, 17:24
zna4i ima edno momi4e sus koeto se vijdam, no se vijdam smao subota ili nedelq i tq neska iskashe da se vidim no az i kazah 4e nemoga i tq mi se rasurdi i kaza 4e pove4e nqma da mi govori, da sum q zabravil 4e sushtestvuva i takiva neshta :shock:

a az naistina moga da se vijdam smao susbota i nedelq sus neq daje i da se vurna rano ot rabota i da znam 4e shte stoq cql den v kushti pak nemoga dase vidq sus neq neme pitaite zashto

sus pravo li mi se surdi vi bihte li mi se rasurdeli :D

Модерирано от Барби
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :)

ghostwisper
08-20-2008, 17:31
хахаха .. лапешки раоти .. ама да,поне и дай доходно обяснение за ко не мойте се скиф и през седмицата ;)

ell_ownz
08-20-2008, 17:37
est 4e s pravo, smqtai kakva fr si i shtom "moje samo sabota i nedelq", na4i ti si imash fr za ponedelnik, vtornik, srqda..i taka za seki den ot sedicata??? zle si.

Barbie
08-20-2008, 17:46
Зависи какво очакваш от нея. Ако искаш да сте близки и ако държиш на нея, следва да си готов да й отделиш време във всеки свободен момент (освен когато нямаш основателна причина да й откажеш, естествено). Тя явно очаква от теб определена близост и ангажираност и след като не ги получава се отказва от отношенията си с теб.

Ros
08-20-2008, 18:05
Зависи какво очакваш от нея. Ако искаш да сте близки и ако държиш на нея, следва да си готов да й отделиш време във всеки свободен момент (освен когато нямаш основателна причина да й откажеш, естествено). Тя явно очаква от теб определена близост и ангажираност и след като не ги получава се отказва от отношенията си с теб.

+1 може и да си мисли,че по този начин се опитваш да я отбягваш :?

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 18:12
важното е,че я търсиш и си интересуваш от нея,пък и сигугно си пишете или говорите какъв е проблема :-o лечно аз не бих се разсърдила,а и не мога да се цупя дълго в това няма смисъл,въпреки че винаги съм жадна за внимание,нямате си на представа как засияйвам ,когато един преятел ми звънне само,за да ме пита как съм и да си побъблим :oops: Но всеки човек с характера си дано те разбере и проговори :) Сега май и мойто гадже ми се сърди...

devil_feel_f
08-20-2008, 18:29
Може би трябва да и обясниш защо не можете да се виждате и през седмицата, а само събота и неделя.Ако нямаш основателна причина, наистина с право ти се сърди.(Макар че не мога да си обясня каква причина може да е пречка да се виждате и през седмицата.)

zaraaa
08-20-2008, 18:36
Зависи какво очакваш от нея. Ако искаш да сте близки и ако държиш на нея, следва да си готов да й отделиш време във всеки свободен момент (освен когато нямаш основателна причина да й откажеш, естествено). Тя явно очаква от теб определена близост и ангажираност и след като не ги получава се отказва от отношенията си с теб.

+1 може и да си мисли,че по този начин се опитваш да я отбягваш :?

+1111111 8)

BaiToq
08-20-2008, 18:51
Не ти се сърди с право.

SabrinaAa
08-22-2008, 20:16
Razbira se 4e s pravo se sardi...iska da i obra6ta6 pove4e vnimanie! :)

Bubles
08-22-2008, 20:24
малее смятай ако стане нещо по-сериозно кво ши напраай тая :-o

RoCkSpOt
08-22-2008, 20:35
zna4i ima edno momi4e sus koeto se vijdam, no se vijdam smao subota ili nedelq i tq neska iskashe da se vidim no az i kazah 4e nemoga i tq mi se rasurdi i kaza 4e pove4e nqma da mi govori, da sum q zabravil 4e sushtestvuva i takiva neshta :shock:

a az naistina moga da se vijdam smao susbota i nedelq sus neq daje i da se vurna rano ot rabota i da znam 4e shte stoq cql den v kushti pak nemoga dase vidq sus neq neme pitaite zashto

sus pravo li mi se surdi vi bihte li mi se rasurdeli :D

Модерирано от Барби
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :)
Еми мн ясно че с право ти се сърди...