PDA

View Full Version : Грешката на момичетата: за момчета



dobro demon4e
08-20-2008, 18:35
Takaaaaaam... mom4eta, aide da pomognete malko na protivopolojniq pol, kato kajete:
Koq e nai- golqmata gre6ka na momi4etata ,kogato flirtuvat s mom4etata?
:) :) :) :) :) :)
pomognete muni4ko! :-)

т.7
Moderated by Sam90'

BaiToq
08-20-2008, 18:52
Да мълчат.

kifla
08-20-2008, 18:53
Да мълчат.
+1

haterkata
08-20-2008, 19:04
Да мълчат.
+1
+2

iiirish
08-20-2008, 19:07
Мълчанието не се отнася към флирта. Флирт има когато и двете страни вземат участие във общата игра. Така че когато момичето мълчи, то изобщо няма флирт. Съответно това не е грешка във флирта :-D
За мен грешки при флиртуването няма. Всички стъпки са на един принцип и минават навсякъде. Просто всеки има отделен подход и начин на започване на контактуването.

CenCe
08-20-2008, 19:11
Мълчанието не се отнася към флирта. Флирт има когато и двете страни вземат участие във общата игра. Така че когато момичето мълчи, то изобщо няма флирт. Съответно това не е грешка във флирта :-D
За мен грешки при флиртуването няма. Всички стъпки са на един принцип и минават навсякъде. Просто всеки има отделен подход и начин на започване на контактуването.
:!:

Serseri91
08-20-2008, 19:12
Никога не вземате инициативата да направите нещо.Винаги трябва ние да правим нещо.Както по-горе казаха във флирта участват и ДВЕТЕ страни следователно не е fairplay когато очаквате всичко от нас :-P

schizophrenia
08-20-2008, 19:17
Само една представка и една дума - По смело :)

GregoryHouse
08-20-2008, 19:22
Ами грешки имате бол аз се сещам за хиляди в момента....
ноо ще се опитам да ги дам в таблица подред които са според мен НАЙ-дразнещите:

1. Да приказва нонстоп някакви абсолютно неитересуващи ме неща с които се отегчавам. Пример - значии преди 2 седмици една моя приятелкаа си купи еди какви си пердета с еди какви си дантелки и с еди какви си декорацийки... => говорете нещо което ще му задържи вниманието върху вас нещо ИНТРИГУВАЩО.

2. На 20 мой изреченя да каже 1 и то да е от рода на - Ахам,дам чудесно. Е не тогава полудявам.

3. Да се прави на интересна. Тук ще включа преувеличението ако не и лъжата.

4. Да се прави на Дева Мария.

5. Да не я интересува какво приказвате особено и да налага нейните приказки....и да дърдори нонстоп...

Междупис:...абе става мн дълго бре...

6. Да се прави на адски трудна ...това по често ме отказва лично мен отколкото да ме заинтригува едно е да си интересна и някфа не особено лесно друго е да си някфа непревземаема крепост...

7. Да флиртува с Вас с цел някой да ревнува...

8. Да си има приятел и да флиртува с вас...дразни ме не заради друго ами щото има ревнивци които после се правят на бабаити...

Има още мн ноо ме мързи да продължавам...

MostHated
08-20-2008, 19:26
Най голямата грешка е да дне ми харесва момичето.. това и е грешката!

Always
08-20-2008, 19:32
Точно, че мълчат и си мислят, че е флирт...

PeopleAlwaysLeave
08-20-2008, 19:37
Ем... аз съм момчие ама искам да изкажа мнение 8-) Според мен ще е грешка ако много говори момичето.. в смисъл да си приказват двамата да ама не само тя да говори и да разказва примерно за некви неща или хора, с които момчето изобщо не е наясно или не познава... Друга грешка също смятачм, че ще е ако мацката се прави на прекалено недостъпна, с една дума - надута.

crazyhair
08-20-2008, 20:02
kato po4nat da se pravqt na mn interesni i naduti i da se pravqt na deva mariq

da_e
08-20-2008, 20:07
аз ще кажа коя е най-голямата грешка на момчетата при разговор, флирт... да говорят за коли, мотори и бивши приятелки, особенно ако я познавам ужасяват ме и просто ми иде да им забия едно курше и да им смачкам топките :x

skatemore
08-20-2008, 20:47
аз па винаги намирам точни женки дет си говориме за музика , наркотици и пиене и кой къде кога ква свинщина е напрайл :razz:

Lost_Kiss
08-20-2008, 20:51
Никога не вземате инициативата да направите нещо.Винаги трябва ние да правим нещо.Както по-горе казаха във флирта участват и ДВЕТЕ страни следователно не е fairplay когато очаквате всичко от нас :-P

Нем, не съм съгласна, последно време сичко се прави от момичетата, а момчетата само се срамуват и т.н. И става един обрат... Момичетата се държат като момчета.. а момчетата като... п**ки :D :D :-P

renesanZ
08-20-2008, 21:08
Я виж ти-умна тема на хоризонта.

Та по нея...според мен ако едно момче си хареса едно момиче,му прощава сякви най-фрапиращи грешки.

Ros
08-20-2008, 21:16
Никога не вземате инициативата да направите нещо.Винаги трябва ние да правим нещо.Както по-горе казаха във флирта участват и ДВЕТЕ страни следователно не е fairplay когато очаквате всичко от нас :-P

Нем, не съм съгласна, последно време сичко се прави от момичетата, а момчетата само се срамуват и т.н. И става един обрат... Момичетата се държат като момчета.. а момчетата като... п**ки :D :D :-P

+1

dobro demon4e
08-20-2008, 21:37
Qsno. zna4i: spored mom4etata momi4etata samo mul4at ili neprekusnato durdorqt za tupotii! Ok - za tva sum suglasna , ama tva flirt li go nari4ate??????????????????????????????? Za men- neeeeeeeeeeeeee
:oops: :) :)

plmn
08-20-2008, 21:42
За да се получи каквото и да е било, трябва да има участие и на двете страни.Не може например момичето да мълчи почти през цялото време, да се прави на интересна, и да има някакъв напредък.

BaiToq
08-21-2008, 05:07
Само една представка и една дума - По смело :)
:-o :-o :-o
Прегледай се...в четвърти "Б" клас....

nutrino
08-21-2008, 05:42
То и аз винаги си намирам момичета с които да си говоря за напивания и всякакви други глупости, но точно този тип момичета предпочитам само за разговор и/или секс, но никога за нещо по-сериозно. Лесно е да се говори с такива момичета, но немогат да ме впечатлят особено с такъв разговор. Най-голямата грешка на момичетата според мен е да се правят на недостъпни (и то в голяма степен), следващата е пълното мълчание (неможе пък за съвсем нищо да не можете да подхванете разговор) - та като ще си говоря сам, по-добре да ида на психиатър, но пък има и обратна страна - както го наричате "непрекъснато дърдорене". Ем хубаво, приказвайте си. Аз ще си изградя някакво мнение за вас. А вие за мен?! Сега за какво точно ще си говорим не е от кой знае какво значение - разговор да става ;) но тук е тънката линия между това дали се иска нещо. По принцип съм съгласен с Lost_Kiss, макар че точно откъм флиртове не съм забелязал проявя на инициатива от женската страна. Същото подкрепям da_e. Но мисля, че темата е грешките на момичетата по време на флирт, а не за нашите :P

Josefinne
08-21-2008, 09:40
Абе, а грешка ли е във флирта, ако например преспите заедно след втората среща. В смисъл, ясно е, че ако мацката ти скочи, ще си легнете, в това спор няма, ама след това... Дали момчетата биха продължили сериозни отношения за мацката или просто ще им секне интереса?

Labogzer
08-23-2008, 08:41
nqkoi momi4eta (kakto i mom4eta)sa mnogo predobedeni 4e ot edin razgovor sa te svalili!sa hubavo e da ima6 samo4ustvie ama ne 4ak tolko!