PDA

View Full Version : какво ми става?



[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 19:55
значии на 18.08 излезнах с бившето ми гадже само като фр обаче стана така че пак се целувахме пак я имаше тръпката..той ми каза,че много ме харесва бля бля,но ми каза,че и според него не може да се получи м/у нас..почувствах се много зле и бях шах нямаше какво повече да кажа на 15 години съм и досега никога не съм ревала за момче,но след това просто ревах като 2 годишно дете..незнаех какво се случва с мен дали просто защото ми го каза а направи предния ден нещо което даваше някакви надежди да се съберем отново или нз..попринцип за мен няма любов няма,досега никога не съм ревала за момче а сега..незнам какво се случва незнам но след думите му имим чуството,че ставам безчуствена и немога да мисля за някого като нещо повече от фр само защото ме е страх да не го нараня зящото буквално не ми пука дали ме обича или не ето са има едно момче което харесвам нооо ме е страх да тръгнеме.. незнам казваите какво мислите и сори за романа който написах но просто трябаше да ми олекне !!! ms предварително :)

UNrealPoWeR
08-20-2008, 19:57
Expekt no mercy

sladur4etyYy
08-20-2008, 20:03
] немога да мисля за някого като нещо повече от фр само защото ме е страх да не го нараня зящото буквално не ми пука дали ме обича или не

как хем не ти пука хем те е страх да не го нараниш? :?

[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 20:10
ами не искам да ги наранявам щото аз съм такава точно заради такива случки и не искам е така да се чувстват шибано както мене преди само щтото на мене не ми пука тва че на мене не ми пука не означева че на тях също не им пука за мене !!! е за т`ва ме е страх..

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 20:11
това не си е работа да тръгнеш пак с него,нищо няма да се оправи :)

crazyhair
08-20-2008, 20:11
da ti kaja i dvamata mai ne znaete kvo iskate?!? :(

[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 20:16
ами всъщност аз съм тая кадето не знае,не ми е казал защо постъпва така тъпо...и нзз.

crazyhair
08-20-2008, 20:21
qsnYYYYYY....


.....L06ъ ..KapMъЪъ
zaebi go
[sr za izcepkata] :-)

[жiжiнка_crew]
08-20-2008, 20:29
ем нп. наистина нз. кфо искам просто като си пиша с нега като си хода с него е така просто в стомаха ми сякаш пърхат пеперуди,но както бях чела преди и да се бора да го имам няма да има смисъл защото такива като мене бързо губят тази тръпка..

NeLLy_BaBy
08-20-2008, 20:34
Обаркана си.Изясни си чувствата и премахни този страх, а към бивщия не се връщай.Остави го в миналото.

siiska
08-20-2008, 20:52
Такааа...
Значи според мен наистна си влюбена в бившия си щом плачеш за него но трабва да го забравиш. Мисля че той само си играе с теб щом те целува а после казва че не може да има нищо м/у вас. Зарежи го ;) А колкото до това, че те е страх да тръгнеш с някой за да не го нараниш и аз съм точно такава все си мисля че съм безчувствена и ще нараня някой но се замисли щом си плакала за момче значи си способна да обичаш. Така че тръгни с някое момче което намираш за симпатично и ще видиш че всичко щще потръгне ще се привържеш силно към него ще се обичате и всичо ще е ок :-) успех надявам се да си ме разбрала щото аз понякога пиша малко несмислено :-D :)

MartyParty
08-21-2008, 09:04
Да ти кажа честно-не си струва да се занимаваш с бившия.Както казаха по-горе,няма шанс да се промени,пък и той явно не иска да имате връзка отново.Почини си малко от цялата драма. Когато си готова и отново имаш желание да обичаш и да бъдеш обичана,ще намериш подходящия и пак ще се появят тези "стомашни" пеперуди.

[жiжiнка_crew]
08-21-2008, 09:36
много ми помогнахте благодаря ви на всички за подкрепата.. мисля че всички сте прави и много много ми помогнохте благодаря ви :-)

RiseGirl
08-21-2008, 10:18
Дано избереш правилното решение на въпроса

Считам темата за приключена :)