PDA

View Full Version : момчета=секс?



just_my_luck
08-20-2008, 20:21
Здравейте!Мисля,че много момичета имат моя проблем и за това реших да пусна тема в която всеки си каже мнението... Става въпрос за момичетата,които се влюбват в момчета,които мислят само за секс и за това как да изкярат...Много е гадно когато си влюбена с момче,а той говори пред теб само за тва как,кога и коя е ебал и нищо друго да не му е в главата... Дайте съвети какво можем да направим ние?Как трябва да се държим?Как да го накараме да проумее че не е само секса важен а и дори че и ние ще се чукаме много стига да тръгнем с него... Не казвайте забрави го намери си друг и т.н. Който има опит може да сподели... Мерси,предварително!

love_you_baby__
08-20-2008, 20:29
amii spored men tfa ot edna strana si zavisi vse pak ot negovoto mislene..mai trqbva da go popita6 dali sexa e nai vajen i tka..pokaji mu 4e ti e nqkfo..gadno tka i vij kakva she mu e reakciqta :P

NeLLy_BaBy
08-20-2008, 20:30
Познавам такива и мога да ти кажа, че и да се опиташ да ги промениш няма да се променят. Това че основната мисъл в главата им да е да вкарат еди кое си момиче в леглото, те няма да се спрат докато не го направят или докато не им омразне.

iiirish
08-20-2008, 20:32
Такива сополанковци, които се хвалят и прехвалват колко и кои са ебали, са по-скоро нули в секса, повярвай ми. С детския си ъкъл те мислят, че по тоя начин ще те впечатлят, че ти като слушаш колко велики са те, още повече ще се лапнеш... Но не всички са такива, и колкото и да не искаш да чуваш подобно нещо: стреми се към момчета, които не приказват много!

plmn
08-20-2008, 20:33
Не можеш да промениш мисленето или начина на живот на никого.Той сам трябва да резбере кое е най-важно за него.Просто се ориентирай към момчета, които не мислят само за секс.

258
08-20-2008, 20:47
Не можеш да промениш мисленето или начина на живот на никого.Той сам трябва да резбере кое е най-важно за него.Просто се ориентирай към момчета, които не мислят само за секс.
+1 добре казано :)

Whyniser
08-20-2008, 20:56
Здравейте!Мисля,че много момичета имат моя проблем и за това реших да пусна тема в която всеки си каже мнението... Става въпрос за момичетата,които се влюбват в момчета,които мислят само за секс и за това как да изкярат...Много е гадно когато си влюбена с момче,а той говори пред теб само за тва как,кога и коя е ебал и нищо друго да не му е в главата... Дайте съвети какво можем да направим ние?Как трябва да се държим?Как да го накараме да проумее че не е само секса важен а и дори че и ние ще се чукаме много стига да тръгнем с него... Не казвайте забрави го намери си друг и т.н. Който има опит може да сподели... Мерси,предварително!
Не можеш да смениш нрава на "вълка".Не се коси за него.Сега ще ти кажа как свърши един мой познат "плейбой".Еми завърши едвам едвам,кара голф 2-ка,пие бира като свиня и сега не може да свали и 1 момиче

MostHated
08-20-2008, 20:56
Здравейте!Мисля,че много момичета имат моя проблем и за това реших да пусна тема в която всеки си каже мнението... Става въпрос за момичетата,които се влюбват в момчета,които мислят само за секс и за това как да изкярат...Много е гадно когато си влюбена с момче,а той говори пред теб само за тва как,кога и коя е ебал и нищо друго да не му е в главата... Дайте съвети какво можем да направим ние?Как трябва да се държим?Как да го накараме да проумее че не е само секса важен а и дори че и ние ще се чукаме много стига да тръгнем с него... Не казвайте забрави го намери си друг и т.н. Който има опит може да сподели... Мерси,предварително!

Тръгни с мен, аз знам че сексът не е важен, ама ще се чукаме много!

CenCe
08-20-2008, 21:09
]
Не можеш да промениш мисленето или начина на живот на никого.Той сам трябва да резбере кое е най-важно за него.Просто се ориентирай към момчета, които не мислят само за секс.
+1 добре казано :)
2

Erica
08-20-2008, 21:17
Аз пък само ще кажа,че куче което лае не хапе!
Никой нормален мъж,който наистина има много зад гърба си - не говори за това...,тези които се хвалят под път и над път...за тях ще си запазя коментара за себе си!Но един уважаващ себе си мъж...,никога не би тръгнал да парадира с колко е бил и още по-малко пред друга жена!

Лично мнение!

Но все пак,тук се говори за момчета... :wink:

LINKNOT
08-20-2008, 21:30
Как да го накараме да проумее че не е само секса важен а и дори че и ние ще се чукаме много стига да тръгнем с него...

Много грешно мислиш. :? Ти самата каза,че секса не е толкова важен,а от думите ти разбирам,че си готова едва ли не да си продадеш тялото срещу титлата "ходя с него".

Въпреки,че много харесваш момчето,мисли първо за себе си. Не пренебрегвай идеалите си,заради неговите. Не бъди поредната,която му се връзва. Остоявай принципите си, дори когато това значи,че се налага да спреш да мислиш за въпросния.

Бъди себе си. Само така ще намериш истинската любов в момче,за което няма да се чудиш "Как да го накарам да ме хареса?".. както темата в случая.

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 21:44
зощо си подош по такива?!

dobro demon4e
08-20-2008, 22:00
Spored men si ostani s mom4eto ! V taq vuzrast mnogo mom4eta gi goni puberteta! 6te ti kaja edno : Ne mom4eto ti govori za sex , a negovite hormoni! Ti da ne misli6 4e toi se e 4ukal s 1000 momi4eta, TA DORI S EDNO? NEEEEE! Negoviqt opit v sexa e sigurno kolkoto na 5 godi6no lape! ne iskam da go obidq gadjeto ti ama... vse pak ostanisi s nego puk kato ti pisne -otrji go! Ne mu se ostavqi :) Puk moje da trugne6 s MostHated :D
Izvinqvai! Uspeh sus sexomana! :) :) :) :) :) :) :)

cinderella_gugutka
08-20-2008, 22:12
еми може би след години когато ве4е се е наебал може да реши да не търси само секс,а и нещщо др

BaiToq
08-21-2008, 05:03
Малоумна ли си? :-o :-o :-o

nutrino
08-21-2008, 05:51
]
Не можеш да промениш мисленето или начина на живот на никого.Той сам трябва да резбере кое е най-важно за него.Просто се ориентирай към момчета, които не мислят само за секс.
+1 добре казано :)
2
+1

Erica също е права. Какво значение има с колко и с кои съм спал. Това си е моя работа. Харесва ми секса заради самия акт, а не защото после ще има да разправям на всички какви съм ги свършил. Това е глупаво според мен. Тези, които наляво и надясно разправят колко са велики, по принцип са някакви некадърници и имат нуждата да повдигнат самочувствието си, като карат другите да им се възхищават. Трагична работа. Един мъж трябва сам да се уважава, след това да уважава околните (близките и т.н.) и да мисли за чувствата им. Легнал си с някоя - ми добре, но защо трябва да се разгласява?!

IndianXXI
08-21-2008, 06:58
Ваш е проблема че се влюбвате в такива бастуни 8-)

LetiCherry
08-21-2008, 07:04
Абе момиче,той след като пред теб говори така с колко е спал, значи теб НЕ те възприема като сексуален обект или е прекалено тъп и да не помисли, че ти не би тръгнала с него ако след катоспи с теб разпространи всичко, което сте правили.

LadyCarameL
08-21-2008, 07:05
Може да го зарежем? :) :D

Morskoto_oko
08-21-2008, 08:11
Здравей, just_my_luck,
Много момичета имат твоя проблем:
Пръво - защото сте влюбчиви
Второ - защото сте отчаяни за гаджета
Трето - защото нямате себеуважение

Ти нека да правиш секс с който ти падне (пардон, с гаджетата), както и всяка друга като теб нека да пуска на момчетата! Разбира се, че при това положение тези момчета ще са надути, самовлюбени и секс ще им е в главата. Те го получават твърде лесно.
Твоя проблем съществува поради много причини. Навсякъде, където погледнеш, се казва, че: "жената има нужда от секс, жената трябва да прави секс, за да се чувства харесвана и желана, за да се чувства добре!" Това са пълни глупости и манипулации. Обаче, вие жени, се хващате. Аз всеки ден откривам все повече е повече как жената е податлива на манипулиране от сексуална гледна точка. Толкова ли нямате самочувствието да си кажете и особено да си вярвате, че можете да си намерите гадже и без да му обещавате секс. Сега сигурно ще си помилиш, че съм луд. Наречи ме луд, но секса не трябва да е начина да намериш момче. Ако никой не се навие да е с теб сега, при положение, че няма да правите секс, то никой не си заслужава за сега. Почакай и ще видиш, че няма да съжаляваш, когато един ден срещнеш достоен човек. Няма значение времето, има значение резултата. Ако ме послушаш, няма да съжаляваш, дори ще си щастлива. Ако си готова да останеш без гадже, можеш да се свържеш с мен на лично съобщение, за да ти кажа кокво би могла да правиш през това време, така че няма да се чувсваш "сама", а свободна. :smt059

Josefinne
08-21-2008, 08:15
Aми защо да не казваме " Забрави го" - точно така е, защото щом говори за това пред теб - няма чувства, а ако може да ти влезне под полата - още по-добре. Това ми го е казвало момче - "ако едно момче харесва едно момиче - кара го бавно. Най-лесният начин да разкараш момиче е да й говориш за секс директно. " Това иска и той - секс или чупка. Сори , мацка, това е реалността ! 8)

MayKyTy
08-21-2008, 08:36
Малоумна ли си? :-o :-o :-o
или да :-o

wersa4
08-21-2008, 08:43
S takiva mom4eta e pulno...i nai-lo6oto e 4e ne e trydno da se vlybi6 v tqh...za sujalenie! :x
Nqma da ti kazvam da go zabravi6,za6toto taka e nai-lesno.Opitaii se da pogovori6 s nego i da my obqsni6 4e jivaota ne e samo seks i t.n. Ako te razbere OK,ako li puk ne...nzz
Spored men riskyvai,osobeno ako si mn vlybena v nego ;]]

UNrealPoWeR
08-21-2008, 09:07
Спокойно ще срещнеш истинската любов... той няма да иска само секс зашото ще е наркоман и ще иска и пари... и ще те бие еххх любов :>

LizZz
08-21-2008, 09:28
Аз пък само ще кажа,че куче което лае не хапе!
Никой нормален мъж,който наистина има много зад гърба си - не говори за това...,тези които се хвалят под път и над път...за тях ще си запазя коментара за себе си!Но един уважаващ себе си мъж...,никога не би тръгнал да парадира с колко е бил и още по-малко пред друга жена!

Лично мнение!

Но все пак,тук се говори за момчета... :wink:
Така е.

[жiжiнка_crew]
08-21-2008, 09:40
Познавам такива и мога да ти кажа, че и да се опиташ да ги промениш няма да се променят. Това че основната мисъл в главата им да е да вкарат еди кое си момиче в леглото, те няма да се спрат докато не го направят или докато не им омразне. +1 и аз съм на тва мнение няма шансове

happy end
08-21-2008, 09:49
Аз сега зарязах един такъв който ми каза че ме харесва само като фр -ка и от мене иска само да правим секс веднъж и ми каза че ако не го правим всеки път когато се видиме ще ме зареже :( тъпак кво да ви каза искаше само да си легне с мене и после да ме зареже :-# :cry:
моя съвет е когато разберете че някое момче е с вас само заради единя секс го ЗАРЕЖЕТЕ !!! :wink: НЕ ВИ ЗАСЛУЖАВА [-X

Wrathchild
08-21-2008, 10:43
Такива сополанковци, които се хвалят и прехвалват колко и кои са ебали, са по-скоро нули в секса, повярвай ми. Факт е, че тези, които са напълно посредствени в леглото говорят много, а тези, които са наистина добри си мълчат относно сексуалния си живот.
А за това, че се 'влюбвате' в някой, който мисли само за секс, сте си виновни само вие. Знаете го какъв е, кой ви е бил по главата да си паднете по него? И всъщност защо го харесвате? А да, вие го обичате много заради не толкова честните му сини очи...

nadiusha
08-21-2008, 20:22
V momenta imam absoliutno sy6tiq problem,samo deto i tva mom4e e hlatnalo po men,ama samo zaradi sexa.Az mu kazah mn qsno,4e ako e samo zaradi tova vaob6te nqma da si pravq truda da tragvam s nego.Sega si lovi o6te muhite.Vrazvat mu se samo tiq deto i te sa kato nego.
Moq savet:Nameri nqkoi koito 6te te haresva takava kakvato si,ne zaradi sexapila ti,ne zaradi cicite ili hubavite kraka,ne zaradi dupeto,a zaradi samata teb-misleneto ti,privlekatelnostta,pritejanieto na mn po-hubavi ideali i ka4estva.Po tozi na4in az se otkazah ot moqta simpatiika.Sega moje da sym sama,no pone znam ,4e do men nqma nqkoi,koito da mi opqva na glavata samo za sex.Sorry ako ima ne6to prosto izkazvam mnenie
USPEH !!!!!!!
;)

sapa91
08-21-2008, 23:48
mii az ne darja na sexa smisal ne 4e ne iskam no prosto nqa kvo da mrankam na edno momi4e da mi pysne kogato e gotova togava nqam pritencii o6te kato se fanim da sme dvamata i da mi pysne sled 1 mesec 2 ili tam kolkoto 6te ako q obi4am mnogo i tq men sa6to 6e si 4akam kolkoto e nyjno i nqa da prekazvam dr kak sam ebal ili t.n 6toto na nikoi ne my e priqtno gajeto ti da govori za biv6ite si ;) tva e ot mene