PDA

View Full Version : немога да го разбера



love_you_baby__
08-20-2008, 20:27
...

iiirish
08-20-2008, 20:29
Ами казаш му го направо - в смисъл поставяш му въпроса така: ние заедно ли сме или не - и ако сме дай да знаят поне приятелите ни, ако не сме по-добре да спрем да се виждаме, защото аз искам връзка, а не забежки.
Не смятам, че е трудно, пък и когато си говорите открито винаги нещата са по-лесни

love_you_baby__
08-20-2008, 20:35
Ами казаш му го направо - в смисъл поставяш му въпроса така: ние заедно ли сме или не - и ако сме дай да знаят поне приятелите ни, ако не сме по-добре да спрем да се виждаме, защото аз искам връзка, а не забежки.
Не смятам, че е трудно, пък и когато си говорите открито винаги нещата са по-лесни

amii da taka si e..az sum se opitvala da mu kaja 4e tfa koeto pravime e tupo..ama spored nego sme si zaedno de..prosto ne hodim..mn osoben nqkf..ma mn si go haresva..az tka ve4e ne izdurjam i o6te malko napravo go pitam i krai..ma mi e adski mn trudno :(

ivchencetOo
08-20-2008, 20:35
emi ot tova koeto si napisala qvno te haresva i darji na teb no poprincip v dne6no vreme rqdko nqkoi pita iska6 li da hodim ili ne6to takova prosto tragvat i tva e no moje bi toi e sramejliv popitai go ti ili namekni ne6to 6tom te haresva nqma ot kvo da te e stram prosto go napravi uspehh dano sam ti bila polezna :)

love_you_baby__
08-20-2008, 20:44
mhm znam 4e v dne6no vreme naistina ne se predlaga..ma ddz..neznam ma kat si govorim pi6em..postoqnno mislq kak da go pitam..kvo da mu kaja..dali nqma da se nacupi kato go pita..ma v kraina smetka mi pisna ve4e..stranno mi e kakvo she kaje..a me e strah da ne kaje 4e neiska da hodime a samo ei tui iska da si se vijdame..e adski tupo..ma dori i da go kaje nqma da spra da go haresvam...BLAGODARQ VI :P

MostHated
08-20-2008, 20:58
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...

narkotikche
08-20-2008, 21:08
heh .. Predi 2 godini i az imah podobna vruzka. I kogato go popitah zashto, toi mi kaza che bilo detsko da se pita "Izvinqvai iskash li da si stanem gadjenca?" :razz: :razz: :razz:

LINKNOT
08-20-2008, 21:17
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...

Да,но като го питат дали ходят,той казва "не".. а това определено е кофти.. Хубаво би било да се знаят,че са си заедно.

Абсолютно като двойка ли се държите? - сплитане на ръце,целуване на не толкова пусти места,прегръдки и т.н.? :-o Ако е така,предполагам не крие от никой,че излизате ..

Може би е надживял детинщините "Искаш ли да ми станеш гадже?", но вероятно му е кофти да каже,че ходите,защото не е сигурен,че и ти го мислиш ..

Поговори с него и подхвани темата отдалеко. Убеди го,че наистина го искаш и ще си сериозна. Успех.

plmn
08-20-2008, 21:27
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...

Да,но като го питат дали ходят,той казва "не".. а това определено е кофти.. Хубаво би било да се знаят,че са си заедно.

А на другите хора въобще влиза ли им в работата, кой с кого ходи?Защо би било хубаво да знят, че са заедно?Какво ще се промени?Ще се обикнат повече и връзката им ще стане по-силна...?

love_you_baby__
08-20-2008, 21:31
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...

Да,но като го питат дали ходят,той казва "не".. а това определено е кофти.. Хубаво би било да се знаят,че са си заедно.

Абсолютно като двойка ли се държите? - сплитане на ръце,целуване на не толкова пусти места,прегръдки и т.н.? :-o Ако е така,предполагам не крие от никой,че излизате ..

Може би е надживял детинщините "Искаш ли да ми станеш гадже?", но вероятно му е кофти да каже,че ходите,защото не е сигурен,че и ти го мислиш ..

Поговори с него и подхвани темата отдалеко. Убеди го,че наистина го искаш и ще си сериозна. Успех.


emi da kat dvoika..razhojdame si se zaedno za ruce...izlizame se..vsi4ki znaqt....

CenCe
08-20-2008, 21:36
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...
Още ли смятате за нормално да се пита :Искаш ли да ходим? Ходим ли? ще ходим ли :-D :D Тва наистина са подробности :) При положение че се целувате и т.н. означава, че вече имате някаква връзка от вас зависи на къде ще се развие :)

LINKNOT
08-20-2008, 21:46
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...

Да,но като го питат дали ходят,той казва "не".. а това определено е кофти.. Хубаво би било да се знаят,че са си заедно.

А на другите хора въобще влиза ли им в работата, кой с кого ходи?Защо би било хубаво да знят, че са заедно?Какво ще се промени?Ще се обикнат повече и връзката им ще стане по-силна...?

Авторката ще е по-сигурна,че той е изцяло нейн и няма да й се приисква да го пита (цитирам) "Абе ей няма ли да ходиме". Затова говоря.

BaiToq
08-21-2008, 05:01
Пише се НЕ ЗНАМ!!!
Това са 2 думи!!!

SlYn4iCe
08-21-2008, 05:54
Защо трябва някой да пита, за ходене, щом ви е приятно заедно, искарвайте си така и това е! Тва за ходенето са подробности...
Още ли смятате за нормално да се пита :Искаш ли да ходим? Ходим ли? ще ходим ли :-D :D Тва наистина са подробности :) При положение че се целувате и т.н. означава, че вече имате някаква връзка от вас зависи на къде ще се развие :)

Смятам за нормално "Ходим ли?" (само това, от тези, който си написал/а) или примерно някоя приятелка да попита .. де да знам, нещо такова . :) Не съм съгласна с това, че като се целуват и вечееее.. имат връзка... Може да се целува с някой, без да иска нещо повече от това, просто да й е добре за момента 8)

hooliganka89
08-21-2008, 06:15
Къде искаш да ходите?
Щом излизате заедно и се целувате на публични места...Ясно е като бял ден.
А това,че когато някой ви попита дали ходите и той отговаря с не 100% го казва,защото не е сигорен също като теб.
Нещата са много прости ама кой да схване.

pitan4icata
08-21-2008, 08:08
abe nz ka kolko godini si no v poslednite mi varzki nikoga ne sme se pitali ''hodim li'' ili ,,6te mi stane6 li gadje'':D:D:D tva e sme6no ve4e nz koi go izpolzva
az primerno s posledniq mi fr izlizahme 2-3 pati i to se use6ta i kat se celunem az go broq za zapo4vane na vryzka(trygvane) 6tot ne se celuvam s vseki a samo s nqkoi koito iskam ne6to pove4e i to si stavaq qsno... sled vreme kat si praznuvahme meseca go pitame koq data si broim kat sme se vidqli 1-viq pat ili kat se celunahme i dvamata go re6ihme kat sme se celunali 6tot za nas tva e starta...

za tva spored men mom4eto si e pravo d ane te pita ili izqsno to trq se useti,ama ako izlziate celuvate s eneednokratno pyk nqkoi go e pital i toi e kazal 4e ne ste zaedno ,togava direktno trq da go pita6 ''zaedno li sme ili prosto si izkarvame dobre i bez da sme zaedno,da znam kvo da kazvam ako nqkoi me popita 6tot ne vyrvi edinq da kaje hodim pyk drugiq ne i prosto da sam si naqsno kvo da vlagam v taq vryzka,6tot si me kefi6 i si izkarvam hubavo s teb'' primerno ne6to takova

uspeh!

Josefinne
08-21-2008, 08:22
Аве, ти какво искаш - табела ли да си сложи? Може да го питаш примерно " Ти, само двамата ли искаш да сме си или да имаме по-свободни отношения". Ако каже, че иска да сте си само двамата, значи си ходите.

fUcK_lOv3
08-21-2008, 08:27
Според мен той не е сигорен дали ти искаш нещо по сериозно като примерно да ходите и заради това отговаря , че не ходите поговори с него и всичко ще се изесни :P :P :P

MartyParty
08-21-2008, 08:35
Може да не иска другите да разбират за връзката ви.Не всеки е готов да разгласява наляво-нодясно за личния си живот.Пък може и да сте friends with benefits,но тук вече трябва да говориш с него.

MayKyTy
08-21-2008, 08:45
Пише се НЕ ЗНАМ!!!
Това са 2 думи!!!
Също и НЕ МОГА !!!
И се науете да пишете използвайки чудото "КИРИЛИЦА" :?

eLecTri4ka
08-21-2008, 08:58
Наистина това, че си се целунала с някого не винаги означава 4е ходите.Аз имах такава "връзка" преди време и си мислех 4е ходим, но си поговорихме и се разбрахме да имаме свободни отночения просто приятели бяхме и се виждахме и се държахме така все едно ходим но през другито време той се срещаше с други аз също.Така 4е наистина поговори с него за да сте нясно какво искате и двамата и дали да влагаш някакви надежди за сериозна връзка.

UNrealPoWeR
08-21-2008, 09:00
бля бля бля темата е мн тъпа (както мн други напоследък) Моят Отговор е : КУПИ СИ МЕЧКА ;)

eLecTri4ka
08-21-2008, 09:08
Ами като не ти харесват никой не те кара да пишеш защо си губиш времето тука.На който не му харесва пътя,чантата и за хлЕб.

UNrealPoWeR
08-21-2008, 09:11
Ами като не ти харесват никой не те кара да пишеш защо си губиш времето тука.На който не му харесва пътя,чантата и за хлЕб.

ае ти тъпа ли си ??? мн ясно че е тъпа темата ВСЕКИ ДЕН по 100 ПЪТИ ПИТАТ ЕДНО И СЪЩО. Млъкни и не се заяждай да не те пратя не за хляб а някаде другаде :>

eLecTri4ka
08-21-2008, 09:17
1-во не се заяждам и 2-ро писна ми от разни пубери дето не занят дали ги сърби или боли и ако обичаш не ме обиждай защото си проличава кой от 2ма ни е тъпия.Момичето иска съвет защо винаги трябва да има негативни мнения и да осерат(с извинение ) цялата тема.Айде да си жив и здрав и без лоши чувства.

Boyd
08-21-2008, 11:31
Amiii zna4i..zanimavam se s edno mom4e ot dva meseca ..ma bqh na more za ediniq mesec i tka...vijdali sme se dosta puti..celuvali sme se..si4ko ok..ma NE HODIME..neznam tupo mi e az da predlaga..vijdam 4e na tova mom4e mu puka za men..postoqnno iska da se vijdame pi6e mi..neznam harakter kfo e .. ma kat gledam nito toi nito az iskame da sprem da se vijdame i t.n :O sram me e i da mu kaja : abe ei nqma li da hodime.. nz kfo da napravq..napravo ve4e stana tupo..vsi4ki ni vijdat zaedno pitat ni dali hodime nie kazvame ne..i tiq hora koi znae kakvo si kazvat posle..ne go razbiram.. daite ako mojete de nqkakvi suveti..kak da postupq :) blagodarq vi mnogo :P

След като за теб целуването с някой и излизането постоянно с него не е ходене кофти за теб. Изчакай да ти купи пръстен и да ти предложи брак.

cHooOpiHka___
08-21-2008, 12:37
ЗНАЧИ....мисля че получи мн подходящи съветЧета...ето го и мОя...ПОГОВОРИ СИ С НЕГО...успеХ... :-)