PDA

View Full Version : Я кажете...



Plamburchety
08-20-2008, 21:40
Ходили ли сте някога на гледачка?Какво мислите за гледачките като цяло?

girl_in_black
08-20-2008, 21:43
Не съм ходила, нито имам желание.Може би някои наистина имат дарба, но не може да си сигурен на каква ще попаднеш.

mhmhmhmhm
08-20-2008, 21:48
само се чудиш къде да си хвърлиш парите,май

hahavteen
08-20-2008, 22:02
По принцип и аз съм на мнението на Уискас и не съм ходила на гледачки.
Един ден преди мн години обаче една гледачка спряла баща ми на улицата и му казала че ще има 4 деца от 3 жени и последното ще е момче. Тогава той и се изсмял защото още бил сгоден за първата си жена и били мн щастливи. В момента е на 53 и преди няколко месеца му се роди четвъртото дете и то от третата му жена. Момче е...

lost_in_candyland
08-20-2008, 22:44
Не ми се дават пари за глупости. Някои познават. Някои познават обаче говорят само за миналото, което не ме интересува, знам си го. А дриги- не. Не знам на каква ще попадна.

AliceSw
08-20-2008, 22:45
и аз не вярвам по принцип, но миналата година по това време една съученичка разказваше как майка И отишла на гледачка...според думите на гледачката баща И щял да замине на далечно пътуване, но да се върне...та в момента цялото семейство е в САЩ за 1 година, бащата е военен и печели участие в програма за квалификация няколко месеца след думите на гледачката

TheOtherME
08-20-2008, 22:45
По принцип и аз съм на мнението на Уискас и не съм ходила на гледачки.
Един ден преди мн години обаче една гледачка спряла баща ми на улицата и му казала че ще има 4 деца от 3 жени и последното ще е момче. Тогава той и се изсмял защото още бил сгоден за първата си жена и били мн щастливи. В момента е на 53 и преди няколко месеца му се роди четвъртото дете и то от третата му жена. Момче е...


:shock: Това ме разби направо...
иначе не, не съм ходила, но съм на мнение, че има и такива с дарба.Въросът е да разбереш кои лъжат и кои са "тру".

TheGirlNextDoor
08-20-2008, 22:46
..не съм ама няма и да ида :?

psychopath
08-20-2008, 22:50
По-голяма просотия от това НЕМА 8-)

gPa3HuTeJl
08-20-2008, 23:17
Ходих... ведн1ж.. бях на 16... отивам тя ми вика до 1 година ш'е имаш 2 момченца... виждам внуци.... викам " бе, мама ти деба к'ви внуци к'ви деца... " станах и си излезнах...
Вика ми ви ти болен от з1бобол... викам еми не ме боли нищо... тя... е ш'е те заболи значи... викам я-сн0...

TheNewReligion
08-20-2008, 23:31
Не съм ходила. Не вярвам сляпо на такива неща, но все пак... Една от братовчедките на мама ми гледа на кафе. Тогава много си харесвах едно момче и не бях казала на никого все още. Когато ми гледа каза, че съм срещнала момче. Учудих се много, ама нищо не казах за да видя дали ще ми каже още нещо. Каза, че е с тъмни очи, руса коса и носи шапка. Момчето изглеждаше точно така. Пак нищо не казах. Накрая видяла в чашата ми числото 16 и балон. Е, един месец след като ми гледа на 16-и бях на рожден ден на едно момиче, а там беше и момчето, което си харесвах. 8) Е, не е изключено и да се филмирам прекалено много, но наистина позна.

lsd43
08-20-2008, 23:33
По-голяма просотия от това НЕМА 8-)


+ 1 000 000

Vikitooo
08-21-2008, 03:00
Не съм ходила, но едно време баба ми е ходила при баба Ванга, която и каза, че дъщеря и ще я напусне един ден.. "Ще се продаде на Америка" и така и стана. :)

ani_crazy
08-21-2008, 11:19
да аз съм ходила.Всичко което ми каза тя се случва вече.Тя наистина е една много добра гледачка.Аз мисля за тях,че има и истински а не всички са ментета.Това което ми каза моята гледачка първоначално ме стресна и не вярвах,че е истина,но чак когато започна да става повярвах,че тя е истинска гледачка.

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 11:34
На мен са ми гледали на кафе и са познавали :lol: Ама като цяло не вярвам много много в тия неща. Предполагам има хора, които наистина познават, но са рядкост

lost_in_candyland
08-21-2008, 22:26
да аз съм ходила.Всичко което ми каза тя се случва вече.Тя наистина е една много добра гледачка.Аз мисля за тях,че има и истински а не всички са ментета.Това което ми каза моята гледачка първоначално ме стресна и не вярвах,че е истина,но чак когато започна да става повярвах,че тя е истинска гледачка. WOW Oт къде си?

psychopath
08-21-2008, 22:28
Ходих... ведн1ж.. бях на 16... отивам тя ми вика до 1 година ш'е имаш 2 момченца... виждам внуци.... викам " бе, мама ти деба к'ви внуци к'ви деца... " станах и си излезнах...
Вика ми ви ти болен от з1бобол... викам еми не ме боли нищо... тя... е ш'е те заболи значи... викам я-сн0... бате, Ъ-то ти е Y ;)

_showy_
08-21-2008, 22:30
На мнение съм, че има хора които познават, но малко от тях правят търговия с това... Повечето си чешат езиците за 10ле на час.

Haunted.
08-22-2008, 08:55
Не съм ходила, пък и не искам.Убедена съм, че има хора, които имат някакви такива дарби, но повечето от тях не ги използват, за да печелят от това.Така че тия гледачки по ТВ-то примерно са пълен фарс.

Spider4eto
08-22-2008, 09:03
Като съм била малка съм почнала да заеквам, докато съм била на село и мама ме е водила при неква гледачка и ми е ляла куршум и казала, че ме е уплашил мъж на кръстопът с чешма, а тамън се бяхме върнали от другото село, в което къщата се намира на кръстопът с чешма 8-) там е казала да излее водата от леенето на куршума в река и съм спряла да заеквам 8-)

Lacey_66
08-22-2008, 10:19
Гледачка :D може би тва не е точното наименование на хората които ги разбират тия неща .... 8)