PDA

View Full Version : ЛУД БАЩА



bakbraVE
08-20-2008, 20:43
здравейте всички.моята история започва така значи отскоро аз и майка ми живеем сами. майка ми се разведе с баща ми защото той беше пияница и я биеше много.сега живея сам с майка си и баща ми започна да идва до нас посред нощ да чука на вратата да звъни и това ме плаши.аз съм на 14 години и не мога да направя нищо срещу баща ми ако той влезе вкъщи и започне да бие майка ми.наложи се да сложим втора врата за сигурност но баща ми продължава да идва и да рита и блъска по вратата посред нощ а понякога и през деня. обадихме се на полицията и те казаха че са го предупредили но явно "предупреждението" им не е било много стряскащо защото тормоза на баща ми не спира.сменихме телефонния си номер защото даже и звънеше по телефона.страх ме е да излизам и се чудя дали баща ми не дебне някъде. :( властите явно не се интересуват от такива малковажни проблеми но е много стряскашо в 2 вечерта някой да блъска по вратата ви повярвайте ми пък било това и човек който познавате като баща ми защото той когато се напие наистина полудява. това беше благодаря ви за отделеното време.

Serseri91
08-20-2008, 21:07
ооооопс.Това е сериозен проблем.И моя баща е пияница майка се разведе с него преди години.Той не е създавал такива проблеми но имаше големи проблеми с разделянето на имоти и собствеността.Хвърлихме много пари на вятъра.Както и да е сега пораснах и мога да направя нещо.Така и ти докато си малък нямаш много какво да направиш :(
Нямаш ли вуйчо,чичо дядо някой който може да ви защити.Ако пак не спре вуйчо ти да събере няколко негови приятели и да му дръпнат такъв бой че 1 месец след това да пие само мляко. :-x

AceXe
08-20-2008, 21:12
Съседи такива неща нямате ли ?

Ако това продължи и няма кой да ви помогне вземи нещо като пръчка или точилка. Ама здрава. Ако имаш бухалка или карабина по-добре. Като започне го издебни на шпионката, когато е по-далеч от вратата и нещо се е омотал, отключи тихичко и изведнъж отвори и му прасни един як. След това веднага затвори. Това ще е достатъчно предупреждение мисля. Разбира се ако ти стиска. Доста ще ми е нужно да се престраша ако бях в ситуация като твоята :(

dobro demon4e
08-20-2008, 21:21
ohhhhhhhhhhh... ami ne znam! Tova naistina e lo6o!
Za6to ne opita6 da napravi6 edno malko predstavlenie? V smisul - primerno , kogato ba6ta ti pak po4ne da bluska po vrata prez no6ta, ti ili maika ti ne se obadite na policiqta i ne po4nete da kre6tite isteri4no v slu6alkata, 4e nqkoi se opitva da vleze v doma vi!
V su6tnost vie nqma da izlujete! Prosto trqbva muuuuuuni4ko da preigraete ! Tova, pone taka smqtam, 6te izpla6i policiqta i vednaga 6te dotur4i ! ;) :)
uspeh!!! :)

mhmhmhmhm
08-20-2008, 21:23
Съседи такива неща нямате ли ?
да вика съседите да ги спасява от баща й
нещо не е много добър вариант,а и едв али някой ще откликне
може като почне да тропа,да викнете полиция

CenCe
08-20-2008, 21:28
Ами в в спешен случай защо не се обадиш на някоя горещата телефонна ...Мисля, че могат да ти помогнат.Майка ми работи с проблемни семейства и дори си спомням, че един от последните и случай беше точно такъв, като твоя.Нз дали е най-удачното решение, но за това са социалните служби ..Поговори с майка си :-o Успех

TheOtherME
08-20-2008, 21:51
Дам, това със социалните е разумен вариант, както и за полицията...Може да го тикнат в затвора за няколко месеца, а за после да си издействате ограничителна заповед и ако пак се повтори, баща ти ще лежи 5 години.Справедливост и спокойствие за вас...Само не знам доколко лесно стават тези неща в бг.А иначе може и някакви мутри да свършат работа и да го поступат.Каквото и да решите-успех!!!!

barocco
08-20-2008, 21:53
Kakvi idei mu davate ve hora toi e samo na 14 p1k i na povechko da beshe kak da vzeme tochilkata i da bie bashta si :? i do kolkot znam tak1v e reda ako sa go predupredili vedn1j pri vtoro oplakvane policaite moje da mu nalojat nqkva mqrka neshto ot sorta na da ne se doblijava na poveche ot 100m do vas da rechem ili neshto takova.P1k vse pak ti e bashta opitai ti da pogovorish s nego nishto che nqma da te prieme na seriozno moje p1k tova da pomogne UspeH priqtel :wink:

AceXe
08-20-2008, 22:16
Kakvi idei mu davate ve hora toi e samo na 14 p1k i na povechko da beshe kak da vzeme tochilkata i da bie bashta si :? i do kolkot znam tak1v e reda ako sa go predupredili vedn1j pri vtoro oplakvane policaite moje da mu nalojat nqkva mqrka neshto ot sorta na da ne se doblijava na poveche ot 100m do vas da rechem ili neshto takova.P1k vse pak ti e bashta opitai ti da pogovorish s nego nishto che nqma da te prieme na seriozno moje p1k tova da pomogne UspeH priqtel :wink:

Наште тука имат някво познато семейство и те имат 13 годишно лапе. Една нощ са влезли въоръжени обирджии, а лапето за щастие имало няква пръчка под леглото си с която ходело на планина. ДОкато ония са ровили не знам как не го е хванало бъзе, но тихичко взело тая пръчка и е изненадал единия в гръб. Явно си е било точен удар щото оня се е превил, а другия се паникьосал, щото в тъмното не го видял и се спънал, оттам неговите се събудили и така... Така че недей толкова да подценяваш и тези методи. Хлапето е било на 13 ама евала му правя.

hooliganka89
08-21-2008, 07:26
Това да те тормозят така е всевъзможно най-лошото нещо,да нямаш минута покой.
Мисля,че само някоя държавна служба би могла да помогне,я полицията я соцялните служби,но е кофти това все пак е баща ти,а не някой си натрапник.

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:12
Това е сериозен проблем....

girls_aloud_
08-21-2008, 12:41
Мисля,че майка ти трябва да направи нещо.Се пак ти си на 14 и нищо не можеш да направиш,освен да поговориш с баща си и да му налееш малко акъл.Те са възрастни и сами трябва да си решат проблемите.Щом те не могат едва ли ти ще помогнеш с нещо особено :?

krisiiiiito
08-22-2008, 12:44
Мисля,че майка ти трябва да направи нещо.Се пак ти си на 14 и нищо не можеш да направиш,освен да поговориш с баща си и да му налееш малко акъл.Те са възрастни и сами трябва да си решат проблемите.Щом те не могат едва ли ти ще помогнеш с нещо особено :?

:-o

sexa_na_kompleksa
08-22-2008, 13:43
Продължавайте да подавате оплаквания в полицията.

SunShinePearl
08-22-2008, 19:01
тези дето пишат поговори с баща си пишат някви глупости щото и да си говорят докато е трезвен като се напие :? все тая и с пияница и такъв човек не се говори ето това според мен е метод

Ако това продължи и няма кой да ви помогне вземи нещо като пръчка или точилка. Ама здрава. Ако имаш бухалка или карабина по-добре. Като започне го издебни на шпионката, когато е по-далеч от вратата и нещо се е омотал, отключи тихичко и изведнъж отвори и му прасни един як. След това веднага затвори. Това ще е достатъчно предупреждение мисля. Разбира се ако ти стиска. Доста ще ми е нужно да се престраша ако бях в ситуация като твоята

swords1010
08-22-2008, 20:38
Това определено не е маловажен проблем. Това е психически тормоз. Можете да се свържете с полицията и да бъдете по-настоятелни. Реални твоето здраве също е застрашено... можете да се обърнете и към Държавна агенция за закрила на детето. Те също трябва да откликнат. И в крайна сметка можете да изисквате ограничителна заповед.
Успех и дано се справите с проблема.

DevilWish
08-22-2008, 20:58
ohhhhhhhhhhh... ami ne znam! Tova naistina e lo6o!
Za6to ne opita6 da napravi6 edno malko predstavlenie? V smisul - primerno , kogato ba6ta ti pak po4ne da bluska po vrata prez no6ta, ti ili maika ti ne se obadite na policiqta i ne po4nete da kre6tite isteri4no v slu6alkata, 4e nqkoi se opitva da vleze v doma vi!
V su6tnost vie nqma da izlujete! Prosto trqbva muuuuuuni4ko da preigraete ! Tova, pone taka smqtam, 6te izpla6i policiqta i vednaga 6te dotur4i ! ;) :)
uspeh!!! :)
Съгласна съм и дано това помогне. :#