PDA

View Full Version : Босна и Херциговина - България



HenykucT
08-20-2008, 21:06
1-2 за нашите с 2 гола на Митко Бербатов. Честито и дано продължат така и занапред. Добре играха момчетата и не им липсваше желание, както в някои други мачове. Честито !!! (Срещата беше приятелска, за тези които не знаят) :)

psychopath
08-20-2008, 21:07
еми...само дето вкарваха 8-)

HenykucT
08-20-2008, 21:10
еми...само дето вкарваха 8-)

Еми нормално .. като предишния ден са поркали бири до 4 през нощта в Най Клуб :razz:

BlueGirl
08-20-2008, 21:18
Не е зле Бербо да започне да вкарва не само в контроли,но и в официални мачове.Стига е трупал слава на гърба на другите...
Иначе колко добре сме играли не искам да коментирам.Ще си проличи колко сме добри(или не сме),когато се изправим срещу по-сериозен съперник.

Scouse
08-20-2008, 21:48
наще беха мн зле ...аз ги гледах малко... :? :?

Vladokaaa
08-20-2008, 21:54
Много слабо ... все пак това са Босна и Херцеговина .. не са Италия ;)

TheOtherME
08-20-2008, 21:56
Абе като цяло мачът беше доста заспал.А и не съм чувала Босна и Херцеговина да са сред силните отбори...хах...наистина по-добре да почнат да вкарват на истински мачове.Въпреки че я си представете и да бяхме изгубили какъв позор щеше да е ...пу-пу Айде все пак да ни е честито!

kristo
08-20-2008, 22:06
Честита победа на всички българи!!
Иначе повечето голове на Бербо с националната фланелка са в официални мачове, а тази вечер натрупа цели 41 с нея :).
Но наистина в последните квалификации вкара сравнително малко за възможностите си, дано се отпуши в квалификациите есента :).

tuzaro
08-20-2008, 22:08
браво, победа от бая време... дано за напред да е все така

HenykucT
08-21-2008, 07:48
Еми така е, ама пък кой от силните отбори ще се навие да играе точно с България ... :) И все пак наистина, победата срещу Черна Гора е задължителна ... Дано стане ... :)

ULTRA_LEVSKI
08-21-2008, 08:50
Това Жрински Мостар ли са ?


Кур за мача ! Босненците пак показват, че имат добър съппорт на ниво национален отбор и се надявам ние Българите, някой ден да сме така, ама няма да е скоро, като се има предвид, че нямаме дори 1 песен за националния :D Дано поне с италианците да напълним стадиона, щото само тва може да компенсира жалката атмосфера.

ULTRA_LEVSKI
08-21-2008, 19:24
Това Жрински Мостар ли са ?


Кур за мача ! Босненците пак показват, че имат добър съппорт на ниво национален отбор и се надявам ние Българите, някой ден да сме така, ама няма да е скоро, като се има предвид, че нямаме дори 1 песен за националния :D Дано поне с италианците да напълним стадиона, щото само тва може да компенсира жалката атмосфера.Eпа да, това е лошото нямаме песни , поне хърватите, сърбежите имат доста песни :) Тия босненците измислената нация пак правят добра атмосфера ;) И песни си имат и фракции !!!Позз с БХФанатикос- Наш став :booooomb:

Най-лошото е, че можем да го направим, ама си бъркаме в гъзО и само се говори, а реално курац...
На мача с румъния беше най-трагично... Непълен стадион, слаб резултат, румънци, които ни направиха за смях и те така

psychopath
08-21-2008, 23:12
как искате да имаме здрава агитка и песни на националния отбор,като 90% от ходещите на тези мачове са 12-3-годишни загорели тийнейджърки,които искат да ръкоблудстват,гледайки Бербатофф и Божинов и разни семкаджии,които ходят на мач 1 път на 2 години,когато играеме с Холандия,с Швеция или когато Левски играе с Барселона и Челси...

даже некви ти викат 'седни че не виждам' и то в Б сектор,чувал съм такива случаи и в Г... и само с комунистическото възгласче 'българи юнаци' сме повече от комични... вижте хърватите,босненците,сърби те,дори румънците колко по-напред са с материала... а уж са държави от нашта черга и от нашта култура...и на мен така ми викат 8-)

ULTRA_LEVSKI
08-22-2008, 08:50
как искате да имаме здрава агитка и песни на националния отбор,като 90% от ходещите на тези мачове са 12-3-годишни загорели тийнейджърки,които искат да ръкоблудстват,гледайки Бербатофф и Божинов и разни семкаджии,които ходят на мач 1 път на 2 години,когато играеме с Холандия,с Швеция или когато Левски играе с Барселона и Челси...

даже некви ти викат 'седни че не виждам' и то в Б сектор,чувал съм такива случаи и в Г... и само с комунистическото възгласче 'българи юнаци' сме повече от комични... вижте хърватите,босненците,сърби те,дори румънците колко по-напред са с материала... а уж са държави от нашта черга и от нашта култура...

На мача с бате беше същата история, дето ми викат свали знамето в НАШИЯ Сектор, а ти искаш на националния да е по-различно.
Туристи винаги е имало и ще има, но това не значи, че ние не трябва да правим нищо, а да вземем пример от държавите, които изброи и тея, които сме истинските фенове да действаме.

ULTRA_LEVSKI
08-22-2008, 12:17
Imenno i v momenta to4no to4no tova se tursi po4ti vyv vsqka Bulgarska agitka, ama ima mnogo sme6ni razdeleniq i drugi faktori, koito ne spomagat za obedinenie.Kato sme po-malko ot kolkoto v drugite durjavi, zna4i li, 4e ne trqbwa da pravim ni6to ? Vsi4ki sa po4nali ot absolutnata nula, a ne vinagi sa imali pulen sektor s prazni glavi, znamena, fakli, dimki i tn.

PP KUR ZA LATINICATA !

vanPersieFan11
08-22-2008, 16:51
kakto ve4e pisaha v presata-Berbatov otnovo ni nosi na g1rba si...

krisscho
08-22-2008, 17:03
Berbatov otnovo ni nosi na g1rba si...
Шегуваш се, нали?

HenykucT
08-22-2008, 17:15
:lol: Още ли я обсъждате тая тема бе ... Аз забравих вече, колко бири изпих на тоя мач ... :razz:

ULTRA_LEVSKI
08-23-2008, 12:29
:shock: Заеби, ти пиеш бира, ебати машината, лелеле ..