PDA

View Full Version : Не знам какво да правя ;(



anitka94
08-20-2008, 22:34
Здравейте, искам да ви помоля за съвет.
На 14 съм и от скоро започнах да мастурбирам, но около преди месец май си скъсах сама химена. Въпреки че не си бъркам много навътре с пръсти (нито с нищо), а само си търкам клитора, но този път лееко бръкнах малко по-навътре с 3-4 см. Сега не знам дали съм го скъсала или не, защото като погледнах чаршафите,имаше само едно мааалко петънце даже не знам дали беше кръв.
Най-лошото е че майка ми се е навила да ме води на гинеколог преди да тръгна на училище. Не мога да й кажа нищо, а и не знам дали е така. Моля помагайте не знам какво да правя- няма как да отложа прегледа :(

Drogiranata_
08-20-2008, 22:41
едва ли си си скъсала химена.

Erica
08-20-2008, 22:41
И как точно да ти помогнем?

plmn
08-20-2008, 22:42
едва ли си си скъсала химена.

Послушай я.Тя е доста навътре в нещата.

Yallama
08-20-2008, 22:44
едва ли си си скъсала химена.

Послушай я.Тя е доста навътре в нещата.любимка ми е, като стана на 70, ще си търся такива като нея

shadow4e
08-20-2008, 23:05
С колко пръста бърка? Ако са 1-2 нямаш проблеми, петното, което си видяла най-вероятно се е отделила в следстиве на възбудата. :)

И аз се бях изплашила веднъж така преди няколко години, ама при мен имаше и малко кръв, но истинското разкъсване си беше при първия ми път с човек :D

BePoHuKa
08-20-2008, 23:40
eto ti edno lesno reshenie :) pri vsqka jena e razlichno..ponqkoga cipata e po tanka drug put po debela.. da predpolojim che tvoqta e ot po tunkite-moje da se skusa pri nqkakvi po dinamichni uprajneniq,dokato si karala kolelo i kato si nabila spirachki si padnala na po intimno mqsto ima mnogo vuzmojnostti ;) prosto gi ipolzvai i to samo v sluchai che ginekologa spomene neshto,zashtoto daje i da si skusala himena edva li toi shte otide da kaje na maika ti-schita se za lekarska taina :) :grin: :grin:

sweet illusion
08-21-2008, 06:36
Спокойно не си!Няма от ко да се притесняваш.. :-P

Love0nlyMyself
08-21-2008, 08:03
с колко пръста си бръкнала

eveto_xx
08-21-2008, 08:07
Здравейте, искам да ви помоля за съвет.
На 14 съм и от скоро започнах да мастурбирам, но около преди месец май си скъсах сама химена. Въпреки че не си бъркам много навътре с пръсти (нито с нищо), а само си търкам клитора, но този път лееко бръкнах малко по-навътре с 3-4 см. Сега не знам дали съм го скъсала или не, защото като погледнах чаршафите,имаше само едно мааалко петънце даже не знам дали беше кръв.
Най-лошото е че майка ми се е навила да ме води на гинеколог преди да тръгна на училище. Не мога да й кажа нищо, а и не знам дали е така. Моля помагайте не знам какво да правя- няма как да отложа прегледа :(
Спокойно, щом само един пръст си вкарала, значи няма проблем. :) Погледни се с огледалце,ако не се вижда нищо нередно- значи всичко е наред...Гинеколога няма да каже на майка ти според мен, ако разбере.

ive_nceto
08-21-2008, 09:45
otidi na gineklog predi maika ti da te e zavela
i ako ti kaje che vs e ok
posle pre spokoino ojesh jda otidesh s maika si

swords1010
08-21-2008, 19:49
Здравей!
Дори и да си разкъсала химена, при прегледа, едвали гинекологът ще се хване да дискутира с майка ти въпроса за скъсаната ти девствена ципа. Не се безпокой. А ако все пак спомене за това пред майка ти, не знам дали и тя ще държи да говори с теб за това. И ако в крайна сметка тя настоява, обясни и каква е причината (ами да ще се наложи, колкото и да не искаш...в такъв случай...). Няма пък да те убие... нали? :)

BePoHuKa
08-21-2008, 22:05
Здравей!
Дори и да си разкъсала химена, при прегледа, едвали гинекологът ще се хване да дискутира с майка ти въпроса за скъсаната ти девствена ципа. Не се безпокой. А ако все пак спомене за това пред майка ти, не знам дали и тя ще държи да говори с теб за това. И ако в крайна сметка тя настоява, обясни и каква е причината (ами да ще се наложи, колкото и да не искаш...в такъв случай...). Няма пък да те убие... нали? :)
ili pribegni do nqkoq blagorodna luja zashoto edva li maika ti shte e mnogo shtastliva che si si burkala s prusti v onaq rabota :?

blood_dodo
08-21-2008, 22:16
лееко бръкнах малко по-навътре с 3-4 см


Да ти имам малкото Оо

DiTeraNNo
08-21-2008, 22:24
лееко бръкнах малко по-навътре с 3-4 см


Да ти имам малкото Оо

Въпрос на пръсти...по точно на дължина ;) Ти ся за едни 3-4 санта ли се заяждаш?

sweetsunshine
08-21-2008, 23:22
Ами като отдеш на гинеколог няма да ти гледат само девствената ципа,защото попринцип има хора които се разждат без(в отделните страни даже си ги махат по оперативен път,за да може когато го правят за първи път да няма кръв)Гинеколога все пак ще гледа дали си тясна или не,защото едно е да си бръкнала с 1 пръст,който е тънък и съвсем друго да влезе пенис в теб(и да се разшириш)! Аз казвам да не се притесняваш,а и според мен не си я скъсала :)