PDA

View Full Version : Страхува се да бъде с мен



shoko99
08-21-2008, 08:29
Проблема ми е следния:
Има едно момче, с което сме приятели от давна.. от много отдавна.. наскоро обаче приятелството ни се превърна в нещо повече. Той ме обича, аз него също, но предишната му връзка - отново с негова приятелка - свърши гадно. Той си мисли, че и наща ще е такава и не иска да си разваляме приятелството. Но за разлика от него аз винаги оставам в приятелски отношения с бившите си. Опитах се да му го обясня не веднъж, но него го е страх. А и има за какво - ние сме "BFF" от близо година, много се обичаме и като фр., но както казах и не само така.
Моля ви дайте ми савет какво да направя, какво да му кажа.. :-o
Как бихте постъпили на мое място?

UNrealPoWeR
08-21-2008, 08:56
Проблема ми е следния:
Има едно момче, с което сме приятели от давна.. от много отдавна.. наскоро обаче приятелството ни се превърна в нещо повече. Той ме обича, аз него също, но предишната му връзка - отново с негова приятелка - свърши гадно. Той си мисли, че и наща ще е такава и не иска да си разваляме приятелството. Но за разлика от него аз винаги оставам в приятелски отношения с бившите си. Опитах се да му го обясня не веднъж, но него го е страх. А и има за какво - ние сме "BFF" от близо година, много се обичаме и като фр., но както казах и не само така.
Моля ви дайте ми савет какво да направя, какво да му кажа.. :-o
Как бихте постъпили на мое място?

Купи си мечка ;)

fUcK_lOv3
08-21-2008, 09:10
ами докажи му , че дори и да тръгнете няма да има опастност за приятелството ви , че въпреки всичко каквото и да се случи ще си останете приятели и според мен няма толкова много да се плаши :P

Josefinne
08-21-2008, 09:30
Всъщност с факта, че вече сте станали " нещо повече" сте загубили безвъвратно опцията да си останете само приятели. От тук нататък опциите са две : Гаджета или НИЩО. Пък след гаджета не се знае.

RiseGirl
08-21-2008, 09:32
След като веднъж си се опарил, никога не можеш да бъдеш напълно сигурен дали следващата ти връзка ще се развие по по-добър начин от предишната. Просто в момента според мен се нуждае единствено от време и твоята подкрепа, дай му ги :)

[жiжiнка_crew]
08-21-2008, 09:53
ами докажи му , че дори и да тръгнете няма да има опастност за приятелството ви , че въпреки всичко каквото и да се случи ще си останете приятели и според мен няма толкова много да се плаши :P +1

punkrock
08-21-2008, 09:58
Ох боже, вие още не сте тръгнали и мислите за раздялата :razz: :lol:
ХАХАХА

lisi4ety
08-21-2008, 09:58
Проблема ми е следния:
Има едно момче, с което сме приятели от давна.. от много отдавна.. наскоро обаче приятелството ни се превърна в нещо повече. Той ме обича, аз него също, но предишната му връзка - отново с негова приятелка - свърши гадно. Той си мисли, че и наща ще е такава и не иска да си разваляме приятелството. Но за разлика от него аз винаги оставам в приятелски отношения с бившите си. Опитах се да му го обясня не веднъж, но него го е страх. А и има за какво - ние сме "BFF" от близо година, много се обичаме и като фр., но както казах и не само така.
Моля ви дайте ми савет какво да направя, какво да му кажа.. :-o
Как бихте постъпили на мое място?

Купи си мечка ;)
Оо да :razz:

hooliganka89
08-21-2008, 10:00
Щом сте прекрачили границата да си кажете,че имате някакви взаймни чуства,то вече не сте само приятели.
Ако нищо не се получи тоест изобщо не предприемете някакви мерки за усъществяване на евентуална връзка ще се отдалечите един от друг от срам и ефекта ще е същият,ако опитате връзка,но не се получи.Така,че и да имате връзка и да нямате най-вероятно последиците ще са еднакви и от двете ситуации.
И ако имате връзка поне ще сте се насладили един на друг.Това може да му го кажеш,може да се навие.Успех.

Boyd
08-21-2008, 11:34
Проблема ми е следния:
Има едно момче, с което сме приятели от давна.. от много отдавна.. наскоро обаче приятелството ни се превърна в нещо повече. Той ме обича, аз него също, но предишната му връзка - отново с негова приятелка - свърши гадно. Той си мисли, че и наща ще е такава и не иска да си разваляме приятелството. Но за разлика от него аз винаги оставам в приятелски отношения с бившите си. Опитах се да му го обясня не веднъж, но него го е страх. А и има за какво - ние сме "BFF" от близо година, много се обичаме и като фр., но както казах и не само така.
Моля ви дайте ми савет какво да направя, какво да му кажа.. :-o
Как бихте постъпили на мое място?

Взела си му страха. Обясни му. Поговорете сериозно.

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:30
Купи си мечка

lisi4ety
08-22-2008, 10:16
След като веднъж си се опарил, никога не можеш да бъдеш напълно сигурен дали следващата ти връзка ще се развие по по-добър начин от предишната. Просто в момента според мен се нуждае единствено от време и твоята подкрепа, дай му ги :)

Мда :)

girls_aloud_
08-22-2008, 10:30
истината е че ако тръгнете наистина нещата после няма да са същите и има голяма вероятност да си развалите приятелството :? а ако си оставите така нещата и за двамата ще е кофти опитайте е ще видите с времето какво ще стане :)

SabrinaAa
08-22-2008, 14:39
Nakarai go da povqrva 4e i dori da ne se polu4i m/u vas 6te si ostanete prqteli!!!!! :)