PDA

View Full Version : Защо момичетата се правят на недостъпни пред момчетата?



dobro demon4e
08-21-2008, 09:21
Takaaaa... kolkoto i neveroqtno da zvu4i az sum momi4e, no v tazi tema sum na stranata na mom4etata!
Aide , mili momi4eta,da se zamislim i da razberem za6to sme tolkova tupi, kogato nqkoe mom4e pokaje simpatii kum nas i nie vednaga po4vame da se naduvame kato puiki :x

Tova , dragi 4itateli, nikoga nqma da go razbera, ako ne mi pomognete!
pls! :) :) :)

Moje puk da prestanem da oglupqvame ako razberem pri4inata :oops:

fUcK_lOv3
08-21-2008, 09:25
това малко не го схванах , но аз никога не съм се надувала пред момче което е показвало симпатий към мен :) :) :)

Josefinne
08-21-2008, 09:28
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

bezrazlichna123
08-21-2008, 09:37
Защото е по-добре да си недостъпна от колкото лека и да те има всеки-да някой момчета не си падат по трудните момичета ,но пък за тях има лесни които могат да вкарат от първия път в леглото. :)

NaNa_SladuRana
08-21-2008, 09:39
аз не се правя и това ми е противно :x

MiMcHeToOo
08-21-2008, 09:40
Не всички са такива. Според мене тези, които се правят на недостъпни искат да са "тежки" в очите на другите... ;)

Crissy [*]
08-21-2008, 09:50
не е нужно винаги да сме лесни ;)

dobro demon4e
08-21-2008, 09:52
aha , zna4i,momi4etata ( izvinete me NQKOI MOMI4ETA) sa pove4ko zatvoreni , za da ne bi mom4eto da si pomisli 4e te sa "leki"?
Pravilno sum razbrala?
P.S. Izvinete me za nekurdurnostta mi , ama az vinagi sum predpo4itala mom4etata ( i momi4etata :P ) da sa mi fr. Prosto nikoga ne mi se e iskalo da imam gadje, ama sled sedmica stavam na 14 i VE4E sum hvurlila pogled na edin sladur i prosto subiram info :oops: :oops: :oops:
Nqmate ni6to protiv , nali? :) :) :) :oops: :oops:

kocko
08-21-2008, 09:52
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

ооооо тва са бълни глупости от каде го измисли :)

draki4ka
08-21-2008, 10:03
еми според мен има момичета които се правят на недостъпни и такива които не се правят но съм наясно със "тезата" че има ситуации че се надуваме като пуйки :o аз лично понякога така ставам :oops: :D :D 8-) 8-)

Wrathchild
08-21-2008, 10:15
Не обичам такива хора... айде, разбирам, че може да не искат да избързват, но могат да си го кажат, а не да се правят на 2 и половина...

fuck_love***
08-21-2008, 10:20
to4no zaradi tova se mrazq! vinagi kogato nqkoe momche me svalq se pravq na nedostapna!!! :-k

MiLeNcHeToO
08-21-2008, 10:26
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
+1 ;-) Когато едно момиче се прави на недостъпна,момчето я цени много повече,иначе е лека,лесна за него и той бързо загубва интерес :P

sladkish_14
08-21-2008, 10:31
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
+1 ;-) Когато едно момиче се прави на недостъпна,момчето я цени много повече,иначе е лека,лесна за него и той бързо загубва интерес :P

+Това не всяко момче ни допада и заслужава вниманието ни .. Ся какво като не го харесвам и нямам симпатий да го залъгвам ли ? Еми няма да му обърна внимание , никъде не е писано , че сме задължени .. Пак и мразя да се фукат после , колко бързо сме им паднали в ръчичките ... :?

cHooOpiHka___
08-21-2008, 11:04
Josefinne написа:
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

+1 Когато едно момиче се прави на недостъпна,момчето я цени много повече,иначе е лека,лесна за него и той бързо загубва интерес Razz


от една страна ДА ....но всичко трее да става с граници ...според мен и ако наистина си хар някой да си с него итото както си е показал че те хар и ти се праиш на пас той може да си отиде и да испуснеш сладура само и само щото се правиш на такава дет не си....така че.... Всичко с мярка

IndianXXI
08-21-2008, 11:08
аз ли съм сбъркан че обичам да ми е лесно?бих предпочел едно нормално момиче което не се фука и прави на недостъпна,отколкото обратното бързо бих изгубил интерес към нея колкото и да ми е харесала.

narkotikche
08-21-2008, 11:22
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

Съгласна съм с Josefinne ! Момчетата по природа са ловци. Колкото си по-лесна, толкова по-бързо ставаш безинтересна 8)

SunShinePearl
08-21-2008, 18:11
оф точно сега мама ми чете конско що съм се целувала на 1-ва среша :x :? :shock: :-x :-x :-x :-x :-x не трябвало така трябвало да съм се държала като момиче на място ооооооо божеееееееее :o кво искам да се целувам ще се целувам бахти

miss_asi
08-21-2008, 18:21
Защо всички тряя да са лесни е тва се питам?!? :?

DeathRogue
08-21-2008, 21:01
Не всички са такива. Според мене тези, които се правят на недостъпни искат да са "тежки" в очите на другите... ;)

+1

BlueAvalanche
08-21-2008, 21:03
Че и аз се правя на недостъпен, весело е :D

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 21:04
Да си недостъпен не означава задължително да си надут и да не може да се говори с тебе. Има си тактики, които се харесват от момчетата. Например аз пускам мухата, ала-бала флиртче и спирам дотам-точно където на момчето му става най-интересно. :) Това повечето ги подтиква да продължават да се занимават с мен, защото когато се отпусна напълно пред едно момче и му покажа всичко от себе си аз един вид ставам безинтересна, а непознатото ги привлича :)

sapa91
08-21-2008, 23:43
6tot pove4eto ste tupi ovce za tva se nadyvate kogat nqkoi iska da vi kaje ne6to... :x

BePoHuKa
08-22-2008, 01:17
Не всички момичета се правят на недостъпн,а тези които наистина се правят може би вярват,че всеки иска най-много това,което не може да има.. :-D

Alabalaportokala
08-24-2008, 02:20
Nqma nedostapni momi4eta ima nekadarni svalq4i.Ako mom4eto e dobar svalq4 to4no s 1-2 podhodq6ti lafa 6te matira momi4eto i 6te mu predloji oferta na koqto nadali 6te moje da mu otkaje. Vsi4ko zavisi ot tova kak se podhojda kam dadenoto momi4e v dadeniq moment. Nedostapnostta - MIT v 21 vek sme. Ot parvoto zapoznanstvo se trampqt gsm-ite ( daje kato vzema tela ot momiche ne mi pravi gram vpe4atlenie) ot parvata sre6ta se pravi ugovorka za vtorata sre6ta na koqto se smqta 4e idva vreme momi4eto da pusne na mom4eto...Porasnete ve4e. Mina vremeto v koeto tr da 4aka6 sedmica za da izlezne6 s momi4eto i o6te polovin godina dokato pusne...Tova si e standartniq mehanizam osven ako mom4eto ne e poslednite 2 dumi4ki ot parvoto izre4enie na posta mi :D :D

MiMcHeToOo
08-24-2008, 09:30
Само да вметна, че според мене тва, че не си недостъпен по оня смотан начин за които вие говорите не значи, че си лесен...

Whyniser
08-24-2008, 11:16
Nqma nedostapni momi4eta ima nekadarni svalq4i.Ako mom4eto e dobar svalq4 to4no s 1-2 podhodq6ti lafa 6te matira momi4eto i 6te mu predloji oferta na koqto nadali 6te moje da mu otkaje. Vsi4ko zavisi ot tova kak se podhojda kam dadenoto momi4e v dadeniq moment. Nedostapnostta - MIT v 21 vek sme. Ot parvoto zapoznanstvo se trampqt gsm-ite ( daje kato vzema tela ot momiche ne mi pravi gram vpe4atlenie) ot parvata sre6ta se pravi ugovorka za vtorata sre6ta na koqto se smqta 4e idva vreme momi4eto da pusne na mom4eto...Porasnete ve4e. Mina vremeto v koeto tr da 4aka6 sedmica za da izlezne6 s momi4eto i o6te polovin godina dokato pusne...Tova si e standartniq mehanizam osven ako mom4eto ne e poslednite 2 dumi4ki ot parvoto izre4enie na posta mi :D :D
От 1 страна си прав.Трябва и от двете страни да има разговор.Иначе става буламач.Това става само при "леките".Аз много обичам когато момичето си "тежи на земята" и си е недостъпна както трябва.

Blab
08-24-2008, 11:19
А обратното?
Момченцата много се изхитриха покрай еманципацията на девойките, сега просто си стоят и чакат някой да ги гони. Е, не са познали!

alonso
08-24-2008, 11:23
лично мое мнение все повече момичета взеха да се правят на недостъпни само да им обърнеш малко повече внимание и мале мила става ужас.. :shock: :x :?

Josefinne
08-24-2008, 16:04
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
+1 ;-) Когато едно момиче се прави на недостъпна,момчето я цени много повече,иначе е лека,лесна за него и той бързо загубва интерес :P

+Това не всяко момче ни допада и заслужава вниманието ни .. Ся какво като не го харесвам и нямам симпатий да го залъгвам ли ? Еми няма да му обърна внимание , никъде не е писано , че сме задължени .. Пак и мразя да се фукат после , колко бързо сме им паднали в ръчичките ... :?


Естествено, всичко с мярка.
Да си призная - и аз не обичам лесните момчета :D

InnchetO
08-24-2008, 18:16
Да си недостъпен не означава задължително да си надут и да не може да се говори с тебе. Има си тактики, които се харесват от момчетата.


+1 :)


а що се отнася за това ЗАЩО се правим на недостъпни , отговора е елементарен (според мен) .. така проверяваме дали момчето има нерви да чака ;) един вид ако се откаже е искал само "е*и и оте*и" ;) а ако си държи на думата и още "напъва" да си те вземе значи не е само това а има и някакви чувства :)

иначе и аз правя като naduta_fukli4ka флиртче флиртче после спирам и оставям момчето да си влезе в ролята ;]

lenito_sf
08-24-2008, 20:26
ако веднага момиче пусне на някое момче всички ще кажат че момичето е лесно но наистина не тряа да се надуваме цитирам:като пуйки :lol:

renesanZ
08-24-2008, 20:44
Ами уж да не изглеждаме мноо лесни..за ко друго.Това подсилва мъжкото внимание.Де да знам...

VinDiesel
08-24-2008, 21:37
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

Съгласен съм напълно но и аз съм го правил това със сегашното ми гадже 1-во запалих огъня и аз се правех на недостъпен и така засилих нейния интерес към мен :)

IDEPENDENT
08-24-2008, 22:57
''когато не можеш да имаш нещо, го искаш още по-силно.. но когато вече е лесно достъпно ти е безразлично..'' :P '

аз никога не се надувам :) :-) нз за другите :)

scanadal
08-25-2008, 12:44
Понякога това е част от "играта".На мен ми е приятно,когато се чувствам ухажвана и желана.Но не съм се надувала досега,всичко е в границите. :wink:

Ai4ka
08-25-2008, 12:56
Неразбрах много..Аз никога не се надувам когато момче ме харесва и т.н просто съм си аз.. има момичета които го правят и ги питах защо..може би да се праят на недостъпни :D :D :D

cinderella_gugutka
08-25-2008, 13:04
защото понякога флирта е най забавния и понякога се свалям с някой само зарад флирта и ако не се права на недостъпна и съм лесна вси4ко приклю4ва мн бързо.и истината е 4е някои мом4ета свалят някоя само зарад егото си и ако си лесна и му се дадеш бързо после бързо те оставя

kykyto
08-25-2008, 17:12
Nqma nedostapni momi4eta ima nekadarni svalq4i.Ako mom4eto e dobar svalq4 to4no s 1-2 podhodq6ti lafa 6te matira momi4eto i 6te mu predloji oferta na koqto nadali 6te moje da mu otkaje. Vsi4ko zavisi ot tova kak se podhojda kam dadenoto momi4e v dadeniq moment. Nedostapnostta - MIT v 21 vek sme. Ot parvoto zapoznanstvo se trampqt gsm-ite ( daje kato vzema tela ot momiche ne mi pravi gram vpe4atlenie) ot parvata sre6ta se pravi ugovorka za vtorata sre6ta na koqto se smqta 4e idva vreme momi4eto da pusne na mom4eto...Porasnete ve4e. Mina vremeto v koeto tr da 4aka6 sedmica za da izlezne6 s momi4eto i o6te polovin godina dokato pusne...Tova si e standartniq mehanizam osven ako mom4eto ne e poslednite 2 dumi4ki ot parvoto izre4enie na posta mi :D :D
+1892817846387729189373896127534162898378164512287 1625298219

GetNasty
08-25-2008, 17:22
ако пича е готин се правя на недостъпна, въпреки, че той знае, че нямам нищо против него. ако е някав...страннен...го отбягвам и не общувам с него. (но не съм груба ;) )

Taraaa
08-25-2008, 20:17
Има някои момичета които се правят на недостъпни но не всички са такива.. А това го правят защото така момчето се интересува повече от нея и не губи интереса си веднага ако момичето веднага му кажи еми да еди си какво си там .. По - трудна му е и той се опитва да я спечели.. А попринцип не всички момчета са такива .. Пък лично аз не съм такава но не се давам и на всеки

AceXe
08-25-2008, 20:23
Има някои момичета които се правят на недостъпни но не всички са такива.. А това го правят защото така момчето се интересува повече от нея и не губи интереса си веднага ако момичето веднага му кажи еми да еди си какво си там .. По - трудна му е и той се опитва да я спечели.. А попринцип не всички момчета са такива .. Пък лично аз не съм такава но не се давам и на всеки
+1

napalm
08-25-2008, 20:36
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява. Има и друг вариянт, ако прекалите с правенето на не достъпна на момчето просто да му писне и да се откаже. 8)

dementic
08-25-2008, 20:36
Има някои момичета които се правят на недостъпни но не всички са такива.. А това го правят защото така момчето се интересува повече от нея и не губи интереса си веднага ако момичето веднага му кажи еми да еди си какво си там .. По - трудна му е и той се опитва да я спечели.. А попринцип не всички момчета са такива .. Пък лично аз не съм такава но не се давам и на всеки

Да, това е целта, момчето да се заинтересува повече от нея, но почти никога не става така. Има много момичета, които са се правили пред мен на надувки и аз започвам да ги игнорирам. Такива дето били недостъпни и дъра бъра не ги щем ний. Щом е недостъпна да ходи си играй с вибратора.

napalm
08-25-2008, 20:42
Има някои момичета които се правят на недостъпни но не всички са такива.. А това го правят защото така момчето се интересува повече от нея и не губи интереса си веднага ако момичето веднага му кажи еми да еди си какво си там .. По - трудна му е и той се опитва да я спечели.. А попринцип не всички момчета са такива .. Пък лично аз не съм такава но не се давам и на всеки

Да, това е целта, момчето да се заинтересува повече от нея, но почти никога не става така. Има много момичета, които са се правили пред мен на надувки и аз започвам да ги игнорирам. Такива дето били недостъпни и дъра бъра не ги щем ний. Щом е недостъпна да ходи си играй с вибратора. :D 8)

kiss me baby
08-25-2008, 23:13
zavisi ot mom4eto.ponqkoga mislq 4e ne trqbva da se naduvam za6toto 6te izgybq mom4eto , no ponqkoga mislq 4e trqbva da se pravim na po nedostapni za da moje kato ni spe4elqt da ni ocenqt

Lav40
08-25-2008, 23:41
Takaaaa... kolkoto i neveroqtno da zvu4i az sum momi4e, no v tazi tema sum na stranata na mom4etata!
Aide , mili momi4eta,da se zamislim i da razberem za6to sme tolkova tupi, kogato nqkoe mom4e pokaje simpatii kum nas i nie vednaga po4vame da se naduvame kato puiki :x

Tova , dragi 4itateli, nikoga nqma da go razbera, ako ne mi pomognete!
pls! :) :) :)

Moje puk da prestanem da oglupqvame ako razberem pri4inata :oops:

Тва е шит тест....Прост пример... първо се сещам за кучетата - една кучка не иска най-красивия пудел!... а иска да има водача на глутницата, лидера, този с най-силен характер, алфата... (кучетата нямат пари и коли) ;) ... схващаш ли, първо изгради характер, увереност... и всички качества разграничаващи момченцата от мъжете...станеш ли мъж,ще преодолееш и шит теста....т.е успееш ли да се справиш със ситуацията си крачка по-напред с мацката ;) И тва не лигатня или прищявка на момичето,ми много правилно действие за избора на мъжле....така отсяват недостойните "мачовци"...и се разбира кой е истински мъж и кой лайне с мерак 8) Като отидеш на пазара ти избираш хубави твърди доматки за салатата нали? ;) (надявам се разбираш кво намеквам)

kotenceto_bonbon
08-26-2008, 07:07
za6o m isli6 4e vsi4ki momi4eta sa ednakvi??? az nqmam priqtelki vsi4ki e majko !!!

hild
08-26-2008, 12:54
колкото по-трудно спечелиш някой, толкова повече го цениш!

pOiSoN_kIsS_94
08-28-2008, 22:41
Някои го правят,за да са по-интересни 8-)

hrisiiiiii
08-29-2008, 06:22
Когато сме недостъпни - защо сме недостъпни.. Когато сме леки - защо? Е, май никой не знае какво иска :}

elz_baby
08-29-2008, 07:36
Колкото по-лесен си толкова по-бързо им омръзваш...Ако се правиш на недостъпен без да прекаляваш не е чак толкова лошо защото караш момчето още повече да се интересува от теб ...Но ако прекаляваш с това ще му писне и ще си намери друга която да харесва и сваля и ти ще осъзнаеш че си пропуснала своя шанс

fireprincess
08-29-2008, 07:44
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява. да и аз ще добавя още нещо:когато момичето се "предаде" ЛЕСНО,момчето смята момичето
точно за ЛЕСНО,едва ли не леко
П.П.затова и аз се "надувам като пуйка" 8) :D

Tedi4ka
08-29-2008, 09:37
ами просто и кратко мисля защото искат да им се харесат :wink: :wink: :wink:

Lost_Kiss
08-29-2008, 09:40
Защотоо сме момичета :D :D
Ем нз.. аз не се надувам.. пред момчетата които ме харесват... нито се правя на недостъпма...всеки път :D

evelinka1122
08-29-2008, 11:55
хааа ама разбира се че ще са правим на недостъпни.... :grin: ако не ние кои? :D някой момичета НЕ СА КУРВИ и все с нещо трябва да се похвалят :-D аз съм се правила на недостъпна, защото беше негов ред той малко да страда :D беше мн забавно :D

Summer_Spirit
08-29-2008, 12:12
А защо не? Стига да не прекаляваш...Пък е и по-интересно понякога (зависи какво искаш и какъв е човека срещу теб)... .. Така ще видиш как ще реагира, какво ще направи. Смятам, че далеч не всички харесват тея дето като им намигнеш ти пускат.... Или да пускаме на всеки, който покаже симпатии ли!?? =;

Iv4eTy
08-29-2008, 12:16
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

Абсолютно точно и ясно казано, но не мисля че "се надуваме като пуйки", а просто ги оставяме малко да са в неведение дали ще са с нас или не... защото ако си лесна просто доста бързо ставаш безинтересна...
Пък и какво да не би да трябва да сме с всеки, който има симпатии към нас?! Не мисля така - има някой толкова досадни че просто :-x

Bella Swan
08-29-2008, 12:23
]не е нужно винаги да сме лесни ;)

Едно е да не си лесен,друго е да се правиш на недостъпна.Има една песен на Кели Кларксън - "Г-ца недостъпна", всушай се в текста и ще си говорим пак. 8-)

moonlight77
08-30-2008, 08:13
Az ne se naduvam,no se pravq na nedostupna,za da vidq dokude iska da stigne mom4eto za men.Tova e ne6to kato test-ako go premine... :-)

BeBeToOo_
08-30-2008, 14:24
Josefinne написа:
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
+1..tfa e za da ne si pomisli mom4eto 4e e leka... 8-)

igoinsane
08-30-2008, 14:33
Az ne se naduvam,no se pravq na nedostupna,za da vidq dokude iska da stigne mom4eto za men.Tova e ne6to kato test-ako go premine... +1

SexyGirl4eto
08-30-2008, 16:14
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.

абсолютно съм и аз на товва мнение +1

ако си лесничка и още на 1 или 2 сре6та си легнете бързо ше му омръзне6. колкото по недостъпна си (примерно не да си легнете на 1 седмица ако щете) те искат да видят още и още до къде ще стигнете да те опознаят (ако наистина те харесфат де,, а не са за 1та ве4ер)колкото повече си недостъпна толкова пове4е те мислят за теб (е тфа ест е в на4алото щото като хойте примерно 1 година или повече вече се опознаавате напълно и няма никфи задръжки ;)

лелее как го написах едва ли ше ме разбереш мн объркано стана
някфо :Д аре нема нищу

ок нека да питаме и момчетата искате ли ?:)

lqlqlqq
08-31-2008, 21:34
хората са казали 'Като си лесна не си интересна' лично аз съм говорила с много момчета по тази тема /мм сладка ми е приказката/ ии секи един от тях ми е казвал че предпочита тези които се упават .. демек не толкова лесните .. се пак трагниш да зарибяваш някоя ии още на 1вата вечер да спиш с нея .. ии кав е смисала самото момче кво доказва на себе си :D абе незнам се пак .. може да ни харесва като някое момче наистина започне да се интерисува от нас ии ние по този начин го изпробваме до каде може да стигне заради едно момиче а-у хахх :D ако сте ме разбрали де аз леко не сварзано говоря :P :lol:

MP
08-31-2008, 21:42
Правете си се на недостъпни,но после да не ревете за изпуснати шансове...

valkanovb
08-31-2008, 21:50
Аз нито обичам лесните нито обичам да се правят на недостъпни.Ами да се държи нормално.Ако е лесна,еми добре.То аз няма да я искам само защото се отдръпва.

didi_12345
09-01-2008, 10:07
Защото е по-добре да си недостъпна от колкото лека и да те има всеки-да някой момчета не си падат по трудните момичета ,но пък за тях има лесни които могат да вкарат от първия път в леглото. :)

+1 :grin:

mistake
09-01-2008, 10:52
Takaaaa... kolkoto i neveroqtno da zvu4i az sum momi4e, no v tazi tema sum na stranata na mom4etata!
Aide , mili momi4eta,da se zamislim i da razberem za6to sme tolkova tupi, kogato nqkoe mom4e pokaje simpatii kum nas i nie vednaga po4vame da se naduvame kato puiki :x

Tova , dragi 4itateli, nikoga nqma da go razbera, ako ne mi pomognete!
pls! :) :) :)

Moje puk da prestanem da oglupqvame ako razberem pri4inata :oops:
ТЦТЦТЦТ... започвам да си мисля , че пускаш на всеки който покаже симпатии към теб. Това , че ние не искаме да се хванем със всеки втори, не означава ,че се надуваме. 8)

pavkata91
09-01-2008, 15:00
Хъм...аз не съм тип който вкарва мацката на първа среща в леглото..смисъл...аз търся love а не секс... :smt109 А според мен това че момичетата се правят на "трудни" и т.н....поредната простотия на модата. Айде Peace и мъжката страна да спре да действа легло първо после любов ;) :smt109 Peace :smt109

fc
09-01-2008, 18:13
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
Пък то кво , нищо общо.

exclusive__16
09-01-2008, 18:18
Щото момчетата обичат да им е трудно и това всъщност ги кара много повече да ни харесват. Когато ендо момиче е извоювано с много зор, момчето много повече я оценява.
+1 ;-) Когато едно момиче се прави на недостъпна,момчето я цени много повече,иначе е лека,лесна за него и той бързо загубва интерес :P


+1 :]

SuNsEt
09-01-2008, 18:21
Винаги се държа естествено.Когато някое момче покаже симпатий към мен го приемам за хубаво нещо и никога не се надувам,дори и да си имам приятел. :)

gabi_94
09-01-2008, 18:22
правих се на недостъпна като бях на 11, 12, отдавна вече не е така, тогава просто си мислех че така ще ме харесват повече момчета :D , сега ако някое момче ме харесва, аз него също няма смисъл да се надувам като пуйка и да чакам да ме гони, не трябва обаче и да му се хвърлям веднага на врата.

fc
09-01-2008, 18:24
Ще го кажа по начина по който аз го разбирам.
Правят се на важни или Харесват момчето и го "тестват".

dreaml1nd_
09-01-2008, 18:28
това да се надуваш е глупаво ... но някои момичета предпочитат, когато момче ги харесва да не се хвърлят веднага и да не ги помислят за лесни, ами да се побавят малко, за да накарат момчето да ги иска още повече :) а ако някоя се надува и го мачка и се прай на важна, каквато не е ... не мога да кажа защо е. Може би прекалено самочувствие :( :o

Ivalinka
09-01-2008, 18:39
аз съм малко недоверчива и не вярвам на момчетата,когато ми казват,че ме харесват.и просто се държа дистанцирано,нищо повече :)

Angel4enebesno
09-02-2008, 00:35
Milo momi4e,nie jenita se pravim na nedostupni,za6toto v protiven sly4ai stavame kyrvi ili leki jeni!Mnogo e prosti4ko,nali?!

Stamera
09-02-2008, 09:47
Че кой иска "лесна" жена ?! На такива лепваме определението "курва" :-o

i_love_you_baby____
09-02-2008, 12:43
То си е до човек.. Аз никога не съм се правила на недостъпна, държа се такава каквато съм. Ако ме хареса - добре, ако не - пак добре.

П.С. До колкото разбрах момичето не говори за секс, та казвате, че тези които не се правят на недостъпни са курви.

pavkata91
09-02-2008, 14:12
Ще го кажа по начина по който аз го разбирам.
Правят се на важни или Харесват момчето и го "тестват".

Т.е. това може да го направи само една тъпа кифла :x

Dqvolitata
09-03-2008, 07:08
xaxaxaxax vina gi v na4aloto na zaribqgvaka ili vraska sa praq na interesna.... pak i ko 6te re4e izraza "nadyvam" nikoe pak momi4e nqma da kaje na mom4e 4e e ne6ty pove4e ot negy sled katy tq ima simpatii kam negy mn qsno :-D ..... i ta ako ne se naprai6 na malko interesna v na4alato ko my e interesnyty toi ti kazva dva mili lafa i ti vednaga v racete my i posle steedni i sa6ti mili4ki .... badi malko po takava 4ypliva za da e i vraskata ti interesna :) :-)