PDA

View Full Version : Как бихте могли ?



bezrazlichna123
08-21-2008, 10:18
Бихте ли могли да кажите ДО ТУК на човека който обичате безумно,човека който е всичко за вас.Онзи човек ,който може да направи най-лошият ви ден най-прекрасни и обратното най-хубавия най-лош.Човека за който копнеем да видим ,да прегърнем , да целуним.Макар да осъзнаваме че той не ни дава това което ние на него,макар да знаем за многобройните му изневяри и да прощаваме сляпо, да осъзнаваме че не може така.Но как да сложим края като без него ще е още по-лошо.Да знаем че сега е при друга но само като звани и забравяме всичко и сме безкрайно щастливи макар че до преди 5 мин сме плакали , защото боли.Но нали да обичаш означава да си готов да се жертваш за любимия и да страдаш.Може би това ще ви се стори лудост,но отговорете може би някой е имал нещо подобно.

NaNa_SladuRana
08-21-2008, 10:24
казах го и после не можах да си тръгна :-)

Erica
08-21-2008, 10:29
Бихте ли могли да кажите ДО ТУК на човека който обичате безумно,човека който е всичко за вас.Онзи човек ,който може да направи най-лошият ви ден най-прекрасни и обратното най-хубавия най-лош.Човека за който копнеем да видим ,да прегърнем , да целуним.Макар да осъзнаваме че той не ни дава това което ние на него,макар да знаем за многобройните му изневяри и да прощаваме сляпо, да осъзнаваме че не може така.Но как да сложим края като без него ще е още по-лошо.Да знаем че сега е при друга но само като звани и забравяме всичко и сме безкрайно щастливи макар че до преди 5 мин сме плакали , защото боли.Но нали да обичаш означава да си готов да се жертваш за любимия и да страдаш.Може би това ще ви се стори лудост,но отговорете може би някой е имал нещо подобно.

Беше ми адски гадно,но знаех че така е по-добре!Прощавах много пъти,затварях си очите,преглъщах - в един момент ми писна да ме боли...
Реших,че по-доброто решение е да съм сама и да знам защо ме боли...,отколкото да съм с него и да незнам защо ме боли!!!

cHooOpiHka___
08-21-2008, 10:31
[size=12]mi haresvah mn edno mom4e...no i mn go naranih...(za koeto s1j..) i taka i az misleh 4e ne moga bez nego no ...kazah krai i do golqma stepen edno mom4e biva zabravqno s drugo takova taka 4e ako iskate da zabravite po-skoro biv6iq hvanete si drug... 8) az pone taka zabravih moq....za mom4etata koito s1m obi4ala bih napravila vsi4ko no da gi obi4am pak...NE MOGA... :-) ТенкЮ [!]

zaraaa
08-21-2008, 10:41
Да правила съм го и не Съжалявам за решението си - сега съм много по-щастлива и не го казвам само ей така, за да покажа как вече не ми пука, наистина съм много много по-щастлива :) След тази раздяла осъзнах много неща, като например, че трябва да имаш поне капка самоуважение и да не даваш на никой да те променя и манипулира :)

sladkish_14
08-21-2008, 10:43
Много добре разбирам .. С една разлика , че не е с друга , когато ми се обажда , никога не е бил с друга - реално , но виртуално ... :( .. "ДО ТУК" не мога да кажа , а толкова искам да го направя :-# .. Вече ми писна , да ставам и него да го няма , да се виждаме за по 30мин и то само в скайпе , през другото време е с приятели :-# .. Обаче , когато се върне и ми пише , нещо от сорта :
-[20.8.2008 г. 23:53:28] .. @ ... каза: iskam angel4e da znaesh 4e ti si edinstvena za men i nikoga nqma da te ostava ..
-obi4am te mn mn mn ;(

И ти въпреки да си го чакала цял ден , и той се прибира накрая в 23:53 , какво можеш да кажеш на това ... Как да си ида , като не мога без негоо .. По -добре да си плача , но поне да знам , че е до мен и ме обича и ще се върне може и през ноща , обаче ще се върне .. А не да плача и да искам пак да ми ги казва тези неща ,но да знам че няма повече да ми ги каже никога ..Тъпа работа :? .. Обаче го обичам ... От 16 месеца .. Понякога нещата се влушават , после всичко отихва и пак се появява розавкото :-D

haterkata
08-21-2008, 10:57
мога да кажа 'до тук' на когото и дабило без да ми мигне окото.не ми пука от нищо и от никой 8)

Boyd
08-21-2008, 10:59
Бих, разбира се. Никога няма да позволя такова нещо та каквото ще да ми коства. Преди всичко използвам акъла си.

IndianXXI
08-21-2008, 11:13
Бихте ли могли да кажите ДО ТУК на човека който обичате безумно,човека който е всичко за вас.Онзи човек ,който може да направи най-лошият ви ден най-прекрасни и обратното най-хубавия най-лош.Човека за който копнеем да видим ,да прегърнем , да целуним.Макар да осъзнаваме че той не ни дава това което ние на него,макар да знаем за многобройните му изневяри и да прощаваме сляпо, да осъзнаваме че не може така.Но как да сложим края като без него ще е още по-лошо.Да знаем че сега е при друга но само като звани и забравяме всичко и сме безкрайно щастливи макар че до преди 5 мин сме плакали , защото боли.Но нали да обичаш означава да си готов да се жертваш за любимия и да страдаш.Може би това ще ви се стори лудост,но отговорете може би някой е имал нещо подобно.
няма такъв човек :D не ми се е налагало да казвам до тук или не ми е било толкова трудно може би защото не съм изпитвал такива чувства към другия,но според мен ако не можем трябва да се научим да казваме до тук...

narkotikche
08-21-2008, 11:17
Казваш край, спираме до тук. ТОЧКА! Вярно после наистина ще те боли много, но иначе с времето ще става още по-лошо! А както казват хората клин-клин избива :-|

crazyhair
08-21-2008, 11:42
мога да кажа 'до тук' на когото и дабило без да ми мигне окото.не ми пука от нищо и от никой 8)
+200000

crazyhair
08-21-2008, 11:42
мога да кажа 'до тук' на когото и дабило без да ми мигне окото.не ми пука от нищо и от никой 8)
+200000

Spider4eto
08-21-2008, 13:53
Колкото и да го обичам, не бих позволила да ме прави на глупачка. Да, ще ме боли, да, ще ми е тежко, но с времето ще го забравя, и ще си намеря друг, който да ме оценява и да ми даде това, което заслужавам :)

paranoia
08-21-2008, 14:14
Се някога намираме хората за нас,тези които ни допълват,в които можем да видим това което търсим,и доброто и лошото,това е живота,някои хора не ги намират,някои ги,но не могат да ги задържат,всеки изгражда пътя си,все пак живота продължава с или без него

bezrazlichna123
08-21-2008, 15:20
[size=12]mi haresvah mn edno mom4e...no i mn go naranih...(za koeto s1j..) i taka i az misleh 4e ne moga bez nego no ...kazah krai i do golqma stepen edno mom4e biva zabravqno s drugo takova taka 4e ako iskate da zabravite po-skoro biv6iq hvanete si drug... 8) az pone taka zabravih moq....za mom4etata koito s1m obi4ala bih napravila vsi4ko no da gi obi4am pak...NE MOGA... :-) ТенкЮ [!]


da no kato go hvanim nqma da go hvanim zashtoto go iskame, a zashtoto imame nujda ot zamestitel i taka shte naranim i nego..

balu4ka
08-21-2008, 15:35
Ами,до там се стига и в прекарните връзки!!Но и аз направих това и да ти кажа ли сега от 4асти съжалявам! :? :cry: :-k Защото мом4ето найстина ме обичаше...и какво ли не опита за да си ме вурне!!Но азз бях влюбена в друг и още съм,но не съм споделила..и само мен боли !! :? :?

SabrinaAa
08-21-2008, 21:07
[size=12]mi haresvah mn edno mom4e...no i mn go naranih...(za koeto s1j..) i taka i az misleh 4e ne moga bez nego no ...kazah krai i do golqma stepen edno mom4e biva zabravqno s drugo takova taka 4e ako iskate da zabravite po-skoro biv6iq hvanete si drug... 8) az pone taka zabravih moq....za mom4etata koito s1m obi4ala bih napravila vsi4ko no da gi obi4am pak...NE MOGA... :-) ТенкЮ [!]
+ 1i az sam na tova mnenie!!!!!!!

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 21:28
Аз, аз.. имам същото 8-) (без изневерите). Сложих край и после не можах да си тръгна... В момента той е с друга, но както казваш ти - може да съм плакала цял ден и като видя, че ми звъни дори за разговор от 2 минути усмивката ми грейва на лицето :) Не знам.. въпреки че много страдам и тука последните 8 месеца наистина не знам къде се намирам.. продължавам да го обичам и той продължава да е всичко за мене...

partychild
08-21-2008, 21:58
da ..6te kaja do tuk..i nqma da me vidi pove4e..6tom ima izneveri i pro4ie..nemoga da sam s nego kolkoto i da go obicham...vse pak ne sam s nego da go delq s drugi jeni i da stradam po nego :?

bezrazlichna123
08-22-2008, 13:54
da ..6te kaja do tuk..i nqma da me vidi pove4e..6tom ima izneveri i pro4ie..nemoga da sam s nego kolkoto i da go obicham...vse pak ne sam s nego da go delq s drugi jeni i da stradam po nego :?

da,no ako si dalech ot nego nqma li da stradash pak.Edva li shte go zabravish napylno ?