PDA

View Full Version : Съвет..



Ice_Queen_
08-21-2008, 12:07
Темата е тъпа,въпроса е тъп,но много бих искала да ми дадете едно малко мнение моля ви..

предлагат ми да ходя на море за 3 дена..цяло лято съм на работа,1 плаж не съм видяла.. само че един супер близък човек до сърцето ми не иска да замина и едва ли не казва че ще го загубя ако замина.. от 3 години не съм ходила по една или др причина на море..а имам проблеми и нерви и какво ли не на главата последн овреме...и на вс отгоре с женска компания,1 приятелка и сестра и-от тях е предложението... нз как да постъпя..чувствам се отвратително.изчкуквам,иск ам да си почина,а не искам да го губя..какво да правя..моля ви..

_showy_
08-21-2008, 12:11
Аз ти казах моето мнение душицо. :?
Казах ти и че ми е тъпо, че си толкова добричка, а ти се качват на главата. :?

:-)

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 12:15
Мм много кофти :? А този твой близък човек не може ли да замине с теб ? В смисъл и той да дойде ? Ами опитай се пак да поговориш с него, обесни му тези неща, които обясни и на нас.. че искаш да си починеш малко и наистина имаш нужда да отидеш. А той защо не дава ? Ревнува ли какво ? Все пак 3 дни не са кой знае колко време.. бързичко ще минат :?

Ice_Queen_
08-21-2008, 12:15
мн мн го обичам..и едва ли не ще го загубя ако отида за 3 шибани дни на море..а той се връща от 10 дена там..и не сме се виждали от сумати време ,а искал да си изкараме заедно 3те дена дето съм свободна

Ice_Queen_
08-21-2008, 12:17
Мм много кофти :? А този твой близък човек не може ли да замине с теб ? В смисъл и той да дойде ? Ами опитай се пак да поговориш с него, обесни му тези неща, които обясни и на нас.. че искаш да си починеш малко и наистина имаш нужда да отидеш. А той защо не дава ? Ревнува ли какво ? Все пак 3 дни не са кой знае колко време.. бързичко ще минат :?

караме се често..сложно е за обяснение.. не е ревност..егоизъм ли какво не знам..и аз мн искам да сме заедно за 3те дена,само че..уф защо се получи така..обясних,казах,той ми крещи,аз тихо говоря,милички неща му казвам..и какво..уф

Ice_Queen_
08-21-2008, 12:20
хайде хора моля ви..имам 10 мин да кажа дали ще ходя..боже..на 19 съм,майка ми ме пусна..а тъпото ми сърце скимти за ... тоя дето духа верно..

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 12:21
От една страна го разбирам и него, че иска да си прекара с тебе тези 3 дни, но от друга..не е честно спрямо тебе, защото той все пак си е бил на море 10 дни, а ти не си ходила никъде...

MiLeNcHeToO
08-21-2008, 12:26
Абее яяяя си отивай на морето и въобще не се замисляй,ако те обича ще те разбере.Та това са само 3 дни,имаш право на почивка,неможе да изпълняваш всичките му желания да не си му робиня ,трябва да се грижиш и за себе си...айде успех :wink:

PeopleAlwaysLeave
08-21-2008, 12:26
Ами ти казваш егоизъм - ето, той мисли за себе си как да прекара тези 3 дни и на него да му е добре, а не мисли ти как ще се почувстваш и че имаш нужда да релаксираш някъде.. Помисли и за себе си...след като той се държи така егоистично, дръж се и ти така.. Пък и както казваш големи хора сте, ако и връзката ви не е от вчера не мисля, че той ще позволи всичко да се съсипе само защото си отишла на море :? А ако го направи значи изобщо не си е заслужавал..

LadyCarameL
08-21-2008, 12:58
Море,море и пак море! :)

Loshotia
08-21-2008, 13:05
Във всяка връзка, каквато и да е била, трябва да има вяра и разбирателство. Този ултиматум малко на ревност ми прилича, а когато има ревност няма вяра, следователно ОТИВАЙ НА МОРЕЕ!

Karin_Vall_Gabbriel
08-21-2008, 13:07
Море,море и пак море! :)

machoka
08-21-2008, 16:38
Според мен ти си се поставила в ръцете на този човек и си като пластелин...

прецени дали искаш да си жертва на подобни двойни стандарти... ;)

той е бил 10 дена там, а не иска да те пусне теб за три, защото е решил, че тогава иска да е с теб... абсолютни глупости


ОТИВАЙ!

Това мисля ти го каза и един друг човек преди време.

Ще ме прощаваш за това което ще кажа, но от нещата които си говорила за този индвиди излиза, че е ебати вмирисания боклук, пак се извинявам. Сигурно не е такъв, но май като такъв се държи. Толкова ли не останаха свестни мъже, че се хвърляте на врата на такива хора, които все още мислят че момичето е само поредния аксесоар в гардероба им.

shadow4e
08-21-2008, 16:47
Аз бих отишла на море, ако толкоав ми се ходи колкото на теб.

Дано само да не ти разваля посотянно настроеинето, ако отидеш и да ти скапе морето...

yozito
08-21-2008, 21:14
ами първо си поговорете сериозно ,обясни му защо искаш да отидеш и той да ти обясни зашо не иска да те "пуска".
ако той наистина те обиче смятам че ще те разбере :)

Romance
08-21-2008, 22:00
В краен случай при възможност вземи и него.. :neutral:

psychopath
08-21-2008, 22:17
като ти поставя ултиматуми да го духа , хващай се с приятелките ти и отивайте на море .

_showy_
08-21-2008, 22:27
Отиваааааааа, отиваааааааа! :grin:
Приятно прекарванееееееее! :D :D

И да не се откажеш в последният момент, ей!

shadow4e
08-21-2008, 22:56
Да си изкараш страхотнооо!!! :grin: Искаме снимкии :)

Haunted.
08-22-2008, 08:51
Ако ти е толкова скъп и те обича, би се радвал за теб.Обаче явно не се радва.Така, че правилното решение е да отидеш. :)

Decu
08-22-2008, 08:53
^ Явно точно така е постъпила - абсолютно правилно. :)