PDA

View Full Version : подарък за сватба



Love0nlyMyself
08-21-2008, 11:52
абе хора скоро съм канена на сватбата на едната ми 2ра братовчедка дайте идеи за някакъф подарък какво може да им земем .... съжалявам ако темата не е на подходящия раздел но незнаех къде да я пусна ... само ми дайте някакви идеи :)

Cvetito53
08-21-2008, 11:55
Po princip za svatba se vzimat ne6ta deto 6te im potrqbvat za vav bade6te v tehniq dom-prahosmuka4ka,nqkakav servis i t.n.! :-)

Valkyrie
08-21-2008, 11:58
По принцип май сваТба се пише...
Напоследък ходих по някви сваТби и гледам, че повечето хора парички дават.

Love0nlyMyself
08-21-2008, 12:00
По принцип май сваТба се пише...
Напоследък ходих по някви сваТби и гледам, че повечето хора парички дават.

божееее ква грешкасъм допуснала :D мс че мн се изложих :oops: :D и мс за идеите щото почти сички ми казват че повечето хора пари подаряват ама некво странно ми звучи ддз

EternalSilence
08-21-2008, 12:04
Po princip za svadba se vzimat ne6ta deto 6te im potrqbvat za vav bade6te v tehniq dom-prahosmuka4ka,nqkakav servis i t.n.! :-)

+1, доколкото знам това е прието, а парите се подаряват от липса на въображение и желание да се занимаваш с младоженците, според мен е много кофти да подаряваш пари... :)

Love0nlyMyself
08-21-2008, 12:05
точно така и аз мисля така за парите ;хх

Valkyrie
08-21-2008, 12:11
Po princip za svadba se vzimat ne6ta deto 6te im potrqbvat za vav bade6te v tehniq dom-prahosmuka4ka,nqkakav servis i t.n.! :-)

+1, доколкото знам това е прието, а парите се подаряват от липса на въображение и желание да се занимаваш с младоженците, според мен е много кофти да подаряваш пари... :)
Не е точно така, щото сватбите струват майка си и баща си. И какъв е смисълът пет семейства да подарят по един тостер и по един комплект чаши, после младото семейство може да има нужда от разни други неща за дома си, но да нямат достатъчно средства да си ги вземат наведнъж. Защото бая парички са отишли за сватбата. А петте тостера да си седят в някой шкаф, защото, по дяволите, за какво са им още пет тостера, при положение, че вече си имат един? Спомням си как преди 3 години (примерно) баба ми извади два комплекта чаши, недокоснат подарък от сватбата на родителите ми, защото у нас не ми бяха останали чаши. Ако можеш да проявиш въображение и да им подариш нещо уникално, което много ще им хареса - давай. Но много по-полезни за една млада двойка ще са паричките.

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:25
Пари...

haterkata
08-21-2008, 13:06
може би по добре пари,защотот нито знаеш дали ще им хареса тва дето ще подариш..
пък и все пак младо семейство винаги ще има нужда от пари и неща за които ти няма да се сетиш да им подариш.така че парите според мене са най доброто решение.примерно в някакъв готин плик с яка картичка,някво ейтакова (: