PDA

View Full Version : Да го направя ли???



Chikiponita
08-21-2008, 13:52
Здравейте!
Някои от вас знаят историята ми с вече бившето ми гадже. Работат е там, че се чудя дали да мъ пиша смс или да отида да го видя у тях. Помагайте! Наистина не знам. Нещата станаха много сложни. А аз искам да са прости. Не знам дали нещо ще се получи. Преди 4 дена се видяхме за последно на един айкидо семинар. Той се държа заядливо, но не пряко с мен, а косвено. Това, което казваше, беше свързано с мен. Накрая аз отидох и му казах, че сикам да се освободя от лошите чувства, които изпитвах напоследък към него, и просто му казах, че искам да го прегърна. Лицето му веднага се озари от широка усмивка. Прегърнахме се. Аз се разридах, казах му : " Успех " и отидох при приятелките ми. После си тръгнахме. Това е последно, което се случи. Днес цял ден съм като обладана и замаяна от изкушението да го потърся. Може да се вкарвам във филми, не знам. Истината е, че нищо не очаквам. Просто искам да го видя, да се гушнем, всичко да си е просто и влюбено като в началото. Дали ако му пиша смс, ще вървя срещу течението. Как мислите? Наистина не мога да си намеря място. Липсва ми и ми омръзна все да мисля за някакви планове и такива неща. Просто искам да си живея любовта, а се надявам, че е останала любов и в неговата душа. Помагайте!

sadsad
08-21-2008, 13:58
Щом го искаш му пиши....а и както разбрах на него му е станало хубаво като си го прегърнала.Вместо да се търсите за по една прегръдка му кажи в прав текст, че искаш да си с него.Незнам защо сте скъсали, но забравете миналото и започнете отначало.

Ani-Vard
08-21-2008, 14:00
Щом го искаш му пиши....а и както разбрах на него му е станало хубаво като си го прегърнала.Вместо да се търсите за по една прегръдка му кажи в прав текст, че искаш да си с него.Незнам защо сте скъсали, но забравете миналото и започнете отначало.
i az sum na tvoe mnenie
e... ponqkoga ne e tolkova lesno kolkoto si misli6 ama trqbva da opita6 vmesto da produljava6 da strada6 ako mn go haresva6 se bori za nego :) :) :) :)

Chikiponita
08-21-2008, 14:01
Скъсахме, защото " животите ни били много различни и несъвместими " ...

Cvetito53
08-21-2008, 14:03
Barzo mu pi6i edin sms i ne se otkazvai tolkova lesno! Uspeh!!

sadsad
08-21-2008, 14:04
Скъсахме, защото " животите ни били много различни и несъвместими " ...
Той ли те скъса или ти него...?Ами....щом се е усмихнал като си го прегърнала значи му е било хубаво....потърси го и поговорете, ако се съгласи си съберете, ако ли не.... незнам какво да те посъветвам.

Chikiponita
08-21-2008, 14:04
Остава въпросът дали съм достатъчно силна!

sadsad
08-21-2008, 14:06
Остава въпросът дали съм достатъчно силна!
Така като те гледам как неиздържаш.....а и особено като знаеш, че шанса е голям....
Айде пиши смс-а и успех.

Chikiponita
08-21-2008, 14:21
От друга страна мисля, че не е узрял за любовта ми

paranoia
08-21-2008, 15:26
От друга страна мисля, че не е узрял за любовта миЕм да не всички са готови да се впуснат в една дълга връзка,силна любов,може би трябва да поговорите по този въпрос

sexa_na_kompleksa
08-21-2008, 15:35
Поговори с него, явно и двамата все още имате чувства един към друг. Пък "оправданието" за раздялата ви нещо не ми се струва достатъчно. Но все пак не знам цялата история...

kukumiavka
08-21-2008, 15:39
Мила,пиши му веднага,нищо няма да изгубиш :) айде УСПЕХ ! :-) [/u]