PDA

View Full Version : Теми на разговор



love_enrique
08-21-2008, 13:57
Запознах се с едно супер яко момче преди време,всичко вървеше добре,разменихме си телефони и скайпове,но после аз заминах за няколко седмици в чужбина.От както се върнах си пишем от време на време,но като че ли нямаме много общи теми на разговор(поне по скайп),а аз мн го харесвам...Някакви идеи?

paranoia
08-21-2008, 14:05
.....Ебати тъпите въпроси....ми вие кат не се познаате толко дооре кфи общи теми...въпреки че не зависи мн оттова ама сиг просто няма такива общи теми и явно не си пасвате

Rossmary
08-21-2008, 14:07
А за какво си говорехте, когато "всичко вървеше добре"?

Spider4eto
08-21-2008, 14:13
Ем утре 4 на НДК, да ти монтирам микрофонче и слушалка, та да ви слушам разговора и да ти казвам какво да му казваш.... 8-)

Иначе най-лесни са разговорите, когато се запознавате, после темите се изчерпват, говорете за музика, спорт, сподели му какви са ти интересите, питай го за неговите и такива неща... сещай се малко, главата не е само за правене на свирки, както беше казал някой от форума

gPa3HuTeJl
08-21-2008, 14:22
Глобалното затопляне... Президента и начина му на оправление... Минист1р председателя и Европейският с1юз... Тихия океан и рибите в него...

MartyParty
08-21-2008, 14:32
Ммм май нещата са се изтъркали още преди началото.

sexa_na_kompleksa
08-21-2008, 14:52
А защо не се виждате, а общувате само по скайпа? Ако имате възможност да се виждате - давай, защото по скайпа няма как да станат нещата.
Теми на разговори има много, зависи от вашите интереси - разбери неговите, ако все още не си го направила.