PDA

View Full Version : iskam seriozni hora TUK!



desio008
08-21-2008, 14:49
Vijte sega znam 4e e malko typa temata mi no nemoga sama da si pomogna zatova iskam malko saveti ot vas i taka !
s Priqtelqt mi se zapoznah predi 2 godini imashe si seriozna priqtelka horeha 2 godini i neshto... no vryzkata im ne varveshe i se razdeliha tam poradi tehni pre4ini ne sam se mesila i t.n... edin den si pisahme v skype i razbrah 4e toi me haresva i bqh mnogo shtastliva zashtoto i az no me beshe strah da spodelq za da ne byda otblysnata izlizahme 1 mesec kato priqteli vodeshe me s negovi priqteli na piknici plaj tva onova... i nai mnogo me pregryshtashe... i izvednyj toi sprq da mi pishe diga gsm-a i pishe bqh mnogo naranena... predi 2 meseca v zavedenieto koeto hodeh go vidqh otidoh pri nego i toi mnogo se zaradva... vidqh 4e o4ite mu blesnaha toi me izvika az mu kazah 4e po kysno 6te otida pri nego no ne otidoh i az ne znam zashto... pribrah se v nas toi mi beshe napisal golqm roman 4e super mnogo se e zaradval i 4e mnogo se izvinqva napravil e vsi4ko tova zashtoto da ne me narani ne e bil gotov za nova vryzka a super mnogo bil me haresval i reshil 4e ako ne spre kontaktite 4e 6te byda naranena... i sega sled kato e gotov za vryzka... mi pisheshe.. izlizahme na plaj tva onova vsi4ko e pove4e ot hubavo az zaminah na po4ivka za 5 dena s roditelite mi vyrnah se predi 3 dena i toi mi pisa i tam kato bqhme poddyrjahme vryzka sega ne mu zvynq samo mu pisha toi ne mi otgovarq... pisa mi snoshti kato stana da mu pisha ... stanah pisah no ostanah bez otgovor sarceto mi e razbito obi4am go naistina ne znam kakvo da mu pisha 4e razbera dali iska da e s men ili ne pone da znam otgovora a ne da se izmy4vam... mislq da iz4akam kraq na taq ve4er i ako ne me potarsi da mu napisha dosta tejki sms... v koito da se zamisli malko... :smt022

Erica
08-21-2008, 14:54
А защо вместо да пишеш,не му се обадиш...Може да има основателна причина защо не ти е отговорил...Няма смисъл да пишеш тежки,депресиращи смс-и.Според мен най-добре му се обади и поговорете...

desio008
08-21-2008, 14:55
da no ima li smisal postoqnno da mu dosajdam i se da mu zvynq i da izliza s men zashtoto az sam mu s eobadila a ne zashtoto toi iska... :(

Erica
08-21-2008, 14:59
Ами тогава не му звъни и изчакай той да те потърси...
Можеш просто да му напишеш един смс,че спираш да го безпокоиш и ако има желание - той да те потърси..Но няма смисъл от тежки и депресиращи смс...,за да се замисли...

LovelyGirl
08-21-2008, 15:04
Ами тогава не му звъни и изчакай той да те потърси...
Можеш просто да му напишеш един смс,че спираш да го безпокоиш и ако има желание - той да те потърси..Но няма смисъл от тежки и депресиращи смс...,за да се замисли...

Мхм

desio008
08-21-2008, 15:05
Erika ... misi.. :grin: taka 6te napravq... 6te 4akam da vidim...

Civilizationruller
08-21-2008, 15:07
Ами тогава не му звъни и изчакай той да те потърси...
Можеш просто да му напишеш един смс,че спираш да го безпокоиш и ако има желание - той да те потърси..Но няма смисъл от тежки и депресиращи смс...,за да се замисли...

Мхм
Мхм 2

Самоче извинявай но невидях нищо общо със секс тук такаче мисля че тая тема е за любов :}

Erica
08-21-2008, 15:13
Erika ... misi.. :grin: taka 6te napravq... 6te 4akam da vidim...

Е дано ти се обади,ще стискаме палци ;)

sapa91
08-21-2008, 15:31
Ами тогава не му звъни и изчакай той да те потърси...
Можеш просто да му напишеш един смс,че спираш да го безпокоиш и ако има желание - той да те потърси..Но няма смисъл от тежки и депресиращи смс...,за да се замисли...

Мхм
Мхм 2

Самоче извинявай но невидях нищо общо със секс тук такаче мисля че тая тема е за любов :}

I az taka mislq

Nadelina
08-21-2008, 15:34
Spored men syveta da mu pishe sms, che poveche nqma da go tyrsi ne e mnogo udachen. Az bih se obadila i bih kazala vsichko, koeto mislq, a ne da ostavqm topkata v negovoto pole, shtqh da dyrja da znam kakvo se sluchva i zashto se sluchva, shtqh da iskam da razbera kak se chuvstva toi, shtqh da iskam da pogovorim, a ne da prodalja da se izmychvam i da si zadavam hilqdi vyprosi s nadejdata, che toi shte se obadi, a shte znam che razgovora dori nqma da mi otgovori na vyprosite, a shte mi vdyhne edinstveno nadejda.

Erica
08-21-2008, 16:11
Аз предложих,най-напред това...,но явно се притеснява да му се обади и да говори - директно...

Morskoto_oko
08-21-2008, 16:52
Гледайте си работата, всички, които сте за това момичето да продължава да го търси!!!

Не може да се държиш като натрапница и да очакваш да те приемат. Момчето е имало дълга връзка. Остави го намира. Егати и тъпия женски народ. Само женки са дали съвет да продължаваш да досаждаш.
Запази си достойнството, момиче. Аз може да звуча много груб и лош, но това е истината и ако не искаш да е такова положението, промени се. :smt023
Спри да го търсиш момчето. Винаги е нужно време след дълга връзка за почивка от гаджета. Той като поиска гадже сам ще тръгне на лов. Момичето на тепсия не е нищо интересно! Така само даваш на който и да е да вземе каквото си поиска от тебе, без да вложи нищо сериозно в това. Не позволявай да те използват. :smt012

Cvetito53
08-21-2008, 17:04
Vsa6nost ima ne6to vqrno vav mnenieto na Morskoto_oko!Ostavi go malko,dai mu po4ivka, ne go pritiskai! 2 godini s edno momi4e ne e nikak malko!Iz4akai go malko i ako iska da bade s teb 6te te potarsi!A i vse pak na teb nqma da ti bade priqtno da bade s teb i da vijda6 kak misli za neq!!!!!Uspeh4eta!!
P.S No vse pak kakvoto si re6i6!Pomisli i ti malko i koeto misli6 za po uda4no go napravi!Posle pi6i kakav e bil razulatat! :-) :-) :-) :-)

ElisaDay
08-21-2008, 18:09
Уфф, пиши на кирлица, де .. много е мъчително да четеш на тази латиница :o

desio008
08-21-2008, 18:13
Blagodarq na vsi4ki za savetite i sry naistina za maloumnata tema i evala na tiq deto mi kazaha da go ostavq vinagi pravq taka nqma kakvo da se promenqm az nikoga ne se butam tam kadeto sam nejelana kakto i dnes ne mu pisah nito obadih sega mi se obadi da me pita kakvo stava i mu otgovorih 4e mi e pisnalo da go tyrsq seedno sam nejelana i taka se vidqhme i razbrahme 4e prosto ne e imal vreme... i si e zaebal gsm-a cql den i che iska da byde s men che se e reshil i che ne iska da me izgubi zaradi gluposti... mejdu drugoto tova mnogo mi pomogna zashtoto do sega ne se usmelqvah da govorq za VRYZKA davah mu pylnoto vreme... i ne misleh 4e e gotov i zatova me beshe strah da mu govorq za otnosheniq... no toi go napravi i sam shtastliva... sry otnovo za temata... :grin: :grin: :grin:

miss_asi
08-21-2008, 18:17
има сериозни хората но темата е детска , срещнете се и се разберете , стига смс-си и глупости
[b][i][color=indigo]Ми тука сме само сериозни хора!Колко дадения въпрос-най-добре се вижте лично за да се изясните.

Erica
08-21-2008, 18:23
Blagodarq na vsi4ki za savetite i sry naistina za maloumnata tema i evala na tiq deto mi kazaha da go ostavq vinagi pravq taka nqma kakvo da se promenqm az nikoga ne se butam tam kadeto sam nejelana kakto i dnes ne mu pisah nito obadih sega mi se obadi da me pita kakvo stava i mu otgovorih 4e mi e pisnalo da go tyrsq seedno sam nejelana i taka se vidqhme i razbrahme 4e prosto ne e imal vreme... i si e zaebal gsm-a cql den i che iska da byde s men che se e reshil i che ne iska da me izgubi zaradi gluposti... mejdu drugoto tova mnogo mi pomogna zashtoto do sega ne se usmelqvah da govorq za VRYZKA davah mu pylnoto vreme... i ne misleh 4e e gotov i zatova me beshe strah da mu govorq za otnosheniq... no toi go napravi i sam shtastliva... sry otnovo za temata... :grin: :grin: :grin:

Честито!

zaraaa
08-21-2008, 19:18
Ами тогава не му звъни и изчакай той да те потърси...
Можеш просто да му напишеш един смс,че спираш да го безпокоиш и ако има желание - той да те потърси..Но няма смисъл от тежки и депресиращи смс...,за да се замисли...

+1 - Erica, между другото искам да те поздравя, защото даваш много добри съвети :)

Erica
08-21-2008, 19:26
+1 - Erica, между другото искам да те поздравя, защото даваш много добри съвети :)

Хехе недей така,ще ме засрамиш :oops: ,но все пак благодаря :-)

InFaTuAtEd
08-21-2008, 20:46
направо го извикай и го питай дали може да се получи нещо между вас :) Успех!

SabrinaAa
08-21-2008, 20:50
А защо вместо да пишеш,не му се обадиш...Може да има основателна причина защо не ти е отговорил...Няма смисъл да пишеш тежки,депресиращи смс-и.Според мен най-добре му се обади и поговорете...
+1 :P

DjCocaine
08-22-2008, 08:45
Гледайте си работата, всички, които сте за това момичето да продължава да го търси!!!

Не може да се държиш като натрапница и да очакваш да те приемат. Момчето е имало дълга връзка. Остави го намира. Егати и тъпия женски народ. Само женки са дали съвет да продължаваш да досаждаш.
Запази си достойнството, момиче. Аз може да звуча много груб и лош, но това е истината и ако не искаш да е такова положението, промени се. :smt023
Спри да го търсиш момчето. Винаги е нужно време след дълга връзка за почивка от гаджета. Той като поиска гадже сам ще тръгне на лов. Момичето на тепсия не е нищо интересно! Така само даваш на който и да е да вземе каквото си поиска от тебе, без да вложи нищо сериозно в това. Не позволявай да те използват. :smt012
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

krisiiiiito
08-22-2008, 11:17
Уфф, пиши на кирлица, де .. много е мъчително да четеш на тази латиница :o

даа :?