PDA

View Full Version : Боли ли от предателството?!



balu4ka
08-21-2008, 15:21
Ами,преди 3 дена се скарах с "уж" най-добрата си приятелка!Като казвам скарахме,казвам жестоко...и връщане назад няма! :? Всичко стана заради втори 4овек "моята" предишна приятелка и сегашната нейна!!Когато тя имаше нужда от мен...аз бях до нея!! Можешме по тела да дрънкаме до 5 часа до следващия ден...!Просто...чаках отдавна да дойде у дома да спи както се бяхме разбрали,но и другото моми4е я беше поканило,и тя отиде у тях след като знаеше,4е на следващата седмица заминавам в друг град!И това зна4еше,4е скоро няма да се виидим,а уж тя не ме пускаше .не можеше без мен!! :shock: Така мене много ме заболя..4е избра нея пред мен.Докато тя я предаваше и беше дале4...кой беше до нея пак АЗ!!!Прееба ме с думите ..писна ми аз да съм виновна за всичко!Писна ми да слушам как се оплакваш за едно мом4е за което незнае дори,4е го харесваш обичаш и т.н !!!Еми да ви кажа ли ...тои ми е наи добрия приятел...опитах се да пренебрагна чувствата си ...защото твърде много държа на въпросното мом4е и не искам да го загубя!Но ме болеше твърде много,защото постоянно ми плещеше за аверките си ,а аз не смеех да му кажа нищо!За това говорех с нея като с приятел.Та нали за това са приятелите ?!Тя говореше за нейните па аз за свойте!Не съм знаела,4е я дразня с това!! :? :? :cry: И всичко това сана само и само,защото я помолих когато може ни осатава с въпросното мом4е,защото когато сме 3-мата тои обръща пое4е внимание на нея!Въпрки,4е тои отри4а..! :? :? Един ден я помолих и тя направи всичко..възможно за да ми развали деня!Дойде с оправданието,че трябвало да вземе един подарък и ще си тръгне!
Нали съм и приятелка разбрах я,взе подаръка и не си тръгна ,а започна разпраяя някви неща на мом4ечто тъи де (най-добрия ми приятел) Тои нямаше нищо против да идва и тяя...и затова тя се възползваше ! :? Та нали ми беше 1-ва приятелка ...ако беше нямаше ли да ме разбере!??до последно се мъкнеше с нас ...как ли не я гледах,никакъв симптон не показваше,4е я интересува!Само повтаряше -Ако ,преча само кажете да си ходяя..!колкото се може по силно и той да я 4уе!!тои казваше глупости не пре4иш,колкото пове4е ,толкова по добре !Идеше ми си отида!слеед туи се скрахме сдобрихме се!!Но вси4ко е минало...и да ви кажа ли ?!Онзи ден бях с мом4ето само двамата и ми беше супер готино!!и с една др приятелка след това !...която ми е супер добра приятелка,която ме слуша и ми дава съвети !Той гледаше мен с мен говореше...не както преди!!Тои каза,4е не му пукало,че бившата ми приятекла я няма !!Само ви питам за съвет според вас това приятека ли е..или поне била ли е ?!И заслужава ли си да пла4а за 4овек ,заради който съм патила толкова много!? :? :?

Erica
08-21-2008, 15:29
Дали ти е била приятелка или не,само ти можеш да си отговориш...
Според мен няма какво да плачеш...,никoй не заслужава сълзите на друг човек!Щом така е станало,значи така е трябвало да стане...

P.P. Не всеки,който ни обърне внимание - ни е най-добър/а приятел/ка!

draki4ka
08-21-2008, 15:30
ако првилно съм рабрала момичето май те използва :? ако правилно съм рабрала иначе може6 да врътнеш един раговор на 4 очи с нея и да си излее6 ду6ата стига си си мислела 4е ако и кажеш не6тоще се скарата
П.С ти си от велико търново :grin: и аз съм от там (сру не се сдържах)

nevito0
08-21-2008, 15:37
мда..доста гадно е постъпила..не си заслужава да плачешш..може би наистина те е използвала..не се занимавай с нея..имаш си достатъчно други приятели ;]

Sneak Attack
08-21-2008, 15:38
Можеш да поговориш с нея - ако мислиш, че има смисъл. Ако ли не по добре не се занимавай с нея. :P А и нали знаеш " Истинският приятел е не този, който ти изтрива сълзите, а този, който не ти дава повод да плачеш" :)

devil_feel_f
08-21-2008, 15:41
Наистина гадно е постъпила.Не се занимавай с нея, не си заслужава.Не бих казала, че се е държала с теб особено приятелски в някои моменти.

SabrinaAa
08-22-2008, 20:25
Дали ти е била приятелка или не,само ти можеш да си отговориш...
Според мен няма какво да плачеш...,никoй не заслужава сълзите на друг човек!Щом така е станало,значи така е трябвало да стане...

P.P. Не всеки,който ни обърне внимание - ни е най-добър/а приятел/ка!
+1 8)