PDA

View Full Version : От къде...?



havajskite ga6ti
08-21-2008, 15:51
От София съм и си търся яркожълта раница със дълги презрамки или същия модел но на черни и червени квадратчета...не намирам имате ли идея къде продават такива раници???

Izzy_
08-21-2008, 17:21
Ако няма в аптеката,виж в плод и зеленчука.

letilili
08-21-2008, 17:39
Ако няма в аптеката,виж в плод и зеленчука.

много ми е странно - за първи път чувам да се продават раници на такива места :D :)

SuNsEt
08-21-2008, 18:13
^^^Да...за 2ри път срещам човек,който да съветва друг да си вземе раница от аптеката. :shock: Аз ли не съм в ред или май и там вече се продават?! :o

letilili
08-21-2008, 18:49
^^^Да...за 2ри път срещам човек,който да съветва друг да си вземе раница от аптеката. :shock: Аз ли не съм в ред или май и там вече се продават?! :o

до къде стигна света - да си купуваме раници от аптеката :razz: :razz: :razz: :razz:

Izzy_
08-21-2008, 19:23
^^^Да...за 2ри път срещам човек,който да съветва друг да си вземе раница от аптеката. :shock: Аз ли не съм в ред или май и там вече се продават?! :o

до къде стигна света - да си купуваме раници от аптеката :razz: :razz: :razz: :razz:
Не говоря сериозно,ест.Просто ми писна от глупави въпроси.От къде да си купя раница?!Ми как мислиш..сигурно от магазин за раници и чанти.Толкова глупави въпроси през живота си не бях чувала,колкото за няколко месеца тук.

krisiiiiito
08-22-2008, 08:47
:lol: :lol:

омг колко тъпи хора имало на този свят .. от къде да знам къде може да продават .. провери ли в БИЛЛА? :razz: :razz: :razz:

BlueCat
08-22-2008, 14:12
Айде стига и вие!!! Правите се на интересни ли не знам. Вместо да помогнете на съфорумец, вие само го нападате :x . И аз на негово място бих пуснала тема. Все пак такава раница каквато той търси не се среща често и просто пита, ако някой е виждал такава, да му каже в кой магазин точно.
По темата - не съм виждала такава раница.

Bubbly
08-22-2008, 17:25
Хора, научете се, че откъде, накъде и прочие се пишат заедно! :?
Иначе не знам къде има такава раница.

SK0RP10N
08-22-2008, 17:33
Ne znam

TheNewReligion
08-22-2008, 18:18
^^^Да...за 2ри път срещам човек,който да съветва друг да си вземе раница от аптеката. :shock: Аз ли не съм в ред или май и там вече се продават?! :o

до къде стигна света - да си купуваме раници от аптеката :razz: :razz: :razz: :razz:
Не говоря сериозно,ест.Просто ми писна от глупави въпроси.От къде да си купя раница?!Ми как мислиш..сигурно от магазин за раници и чанти.Толкова глупави въпроси през живота си не бях чувала,колкото за няколко месеца тук.
Така е. 8) И все пак: провери в "Rip Curl".