PDA

View Full Version : Нужда от разбиране или какво ?



bezrazlichna123
08-21-2008, 16:03
Izpadali li ste v situaciq v koqto ne moje da spodelite na nikoi?Ne zashtoto nqma na koi , a zashtoto se opasqvate che nqma da vi razberat tochno..vse pak nikoi ne moje da nadnikni v dushata na chovek, za da vidi kakvo mu e i ot kakvo ima nujda.Nie sami bi trqbvalo da znaem koe e nai -dobroto za nas no mnogo pyti sme zaslepeni i ne vzimame nai-pravilnite resheniq.I kogato imate nujda da spodelite s nqkoi prosto, ne da tyrsite syveti da poluchite samo napadki ot sorta "ne ne trqbva taka " , "ama kak luda li si kak pozvolqvash" .Predpochitam da si govorq ei taka s vas ot forumite zashtoto ot tolkos mnogo hora vse ima shodni problemi pomejdu ni...

cinderella_gugutka
08-21-2008, 16:11
еми...незн,ли4но аз винаги казвам на мойте пр квото ме притеснява,но понякога ми е гадно щото....например харесвам мн някое мом4е,те са на мнение 4е е пълен идиот и не ме заслужава.оба4е аз имам нужда от някой,който както мен е влюбен в неподходящия и може да ме разбере а не само да ме упреква

bezrazlichna123
08-21-2008, 16:24
еми...незн,ли4но аз винаги казвам на мойте пр квото ме притеснява,но понякога ми е гадно щото....например харесвам мн някое мом4е,те са на мнение 4е е пълен идиот и не ме заслужава.оба4е аз имам нужда от някой,който както мен е влюбен в неподходящия и може да ме разбере а не само да ме упреква

imenno.. da kazvat che priqtelite ni mislqt dobroto no samo povyrhnostno si davat mnenieto .. moje bi i nie v tqhnite ochi kogato kajem neshtu i si mislqt che ne gi razbirame..

MoNiIiTo
08-21-2008, 16:25
Сама си решавам проблемите, някой път споделям с приятели но за съвсем дребни неща. Ама в общи линии сама си се справям с това което ме мъчи , не мисля че ще ме разберат , щото аз по принцип малко по различно си разсъждавам, пък и не се знае кога приятелите ще ти забият нож в гърба ... тей че ...

F4ence
08-21-2008, 16:26
AMi az sam izpadala v podobna situaciq... i prosto e nqmalo na kogo da spedelq za problema si... v takiva slu4aise sa napraveni tezi saitove... za da moje da si spodelqme... a ne da si kazvame kakvo ne trqbva i kakvo trqbva... a prosto da si spodeli6 problema i da se po4ustva6 po spokoino i po dobre... i si prava naistina moje da se nameri 4ovek koito e imal tozi problem ... ili go ima v momenta.
Drugoto ne6to koeto bi bilo vazmojno e prosto da ima6 problem s horata koito ob6tuva6... t.k. e mnogo vajno da si nameri6 priqteli koito da ne te uprekvat za tova koeto pravi6 a prosto da te podkrepqt v vseki edin moment. Da si kazvat mnenieto ... no ne i da ti kazvat... "Ama ti sega tova za kakvo go napravi " Prosto sam sigurna 4e moje da si nameri6 hora s kotio da moje da spodelq6 si4ko ... Mnogo e vajno da ima6 takiva priqteli, prosto 6te se 4uvstva6 po spokoina v vseki edin moment kogato ane6to ti se slu4i .. i 6te ima na kogo da razkaje6... POmisli i nad tova.
Ti si tazi koqto naistina trqbva da se poznava... i sama da realizira6 situaciqta si . POmisli koe e nai dobre za teb i Vzemi pravilnoto re6enie.
Tova e moeto mNenenie :) . Uspeh da ne ti se slu4va 4esto tova :) . Bye :)

Spider4eto
08-21-2008, 16:27
Ами според мен те просто дават съвети как ТЕ биха постъпили, ако са в твоето положение, различни хора, различни виждания, за тебе едно нещо е нормално, за други не. :)

bezrazlichna123
08-21-2008, 16:31
mersi za mneniqta :-)