PDA

View Full Version : Две гледни точки.



cherinka
08-21-2008, 18:25
Edit: Не знам защо стана толкова дълго, просто за толкова кратко време се случиха толкова много неща, че в момента ми е толкова разнежено и чувствително и нема на кой да си излея мъкичката ;(


Здравейте на всички. :)
Днес се върнах от почивка на морето, половината от която прекарах с една стара моя изгора (той само за лятото е по българското черноморие да бачка). И цялата ситуация е такава:
Моята гледна точка: Като се запознахме веднага правихме секс и на мене ми беше все едно за него, докато той не прояви интерес към мен и не започна да ме търси. След като излизахме известно време останах с впечатление за него, че е супер безотговорен, непредсказуем, работата му е свързана с чести патувания из страната, от което следва, че какво бъдеще може да имаш с човек, с когото не е сигурно кога ще се виждате плюс това, че е голям сладкодумец и лесно омайва хората и цялата истина е, че е голям и изпипан мошенник и лъжец. Дори той ми потвърждава всичко това, което мисля за него. И след всички мои разсъждения относно него, реших да не си давам никакъв зор да задълбавам с него, защото както ви казах - какво бъдеще изобщо може да имаш с такъв човек, че и отгоре на всичкото, ще ми казва, че ще се мести да живее в друг град, понеже забременил някаква мадама. :-o (в последствие се оказа, че тва е лъжа).

Неговата гледна точка: (след като реших, че ще е по-добре само да се забавлявам с него, направих така, че се заиграх с негов много добър приятел. Общо взето пича (морския) си мислел, че сме заедно и следователно това го е приел за изневяра - :shock: )Тъпото е, че мен изкарва виновна, че не се било получило между нас и въобще не иска да погледне как АЗ виждах нещата тогава.

Сега той си е на морето, има си женичка, на която между другото я лъжеше, че е пиян и спи на плажа и за това няма да се прибере, а всъщност оставаше да пренощува в моята квартира. ... айляк.. аз знам за нея, а тя за мен - не. Прекрасно се чувствам. 8-)
И най- ама нааааааааааай ме е яд от всичко, че една сутрин, докато си спахме гушнати, телефона му звънна и аз погледнах кой е (а той спеше като заклан) и видях, че е жена му. И, та, както казвах - най ме е яд от всичко, че не вдигнах телефона и да й кажа "Миличка, Б**о спи" .... тцтцт

Та, да си довърша неговата гледна точка: Работят в една фирма, живеят заедно (тя на 16, той на 23 :lol: ) и пича си търсел нещо постоянно и за това решил да е тя, защото били от един град, работили на едно място, имало възможност да се виждат редовно и ала дрън бла бла.

И наааааааааааааай тъпото идва, че като свърши летния сезон, щял да я взима в Пловдив да живеят заедно... :shock: :shock: :shock: барабр с майка му и баща му и дори на личната й карта щяло да пише НЕГОВИЯ АДРЕС :shock:

Ще ме извинявате, но еднъж докато говориха по телефона и в стаята беше тихо - долових гласа й. Е, аре извинявайте хора, ама и бабите и дядовците ви, които живеят на село от 200 години не моат да го издокарат тоя селски говор........
И другото тъпо е, че ми каза, че като излезнал от затвора се бил зарекъл да не се занимава с по-малки момичета от него - или такив аколкото него или по-големи, но не и по-малки... и на мене ми вика "тамън тва си го казах, излезнах и се появи ти....." и аз го пресякох с "Аха, и за това реши да си хванеш по-малка от мене, а?" хахах

И знаете ли какво още друго ми вика!? Питах го дали я обича, каза, че не, и че я приемал повече като сестричка и че му било добре с нея...... също ми каза, че истинската любов идвала толкова бързо в живота ни, че едвам я усещаме, и също толкова бързо си отивала и че истинската любов била тази любов, която си отивала толкова бързо, че след което да ни боляло цял живот за нея. :shock: и два дена по-късно се усетих, чес мене беше по-малко време отколкото с нея. Демек аз тряа съм истинската му любов според думите му. :lol: :lol: 8-)

Ужас! Големо копеле е.
След време ще съжалява тооооооолкова много, че е прибрал неква малка путка от улицата, която не ходи на училище, тъпа е, грозна е, смешна е, не притежава и поне малко от качествата, които АЗ притежавам и момиче, за което той единствено иска да се грижи.,........ оф, чесно, хвърля ме в тъча.
Приятно четене. :-)
edit2:Забравих да спомена, че не сме правили секс, нито сме се целували, нито сме се натискали!!!!!!!!!!! Нищо не му позволих.....

tuzaro
08-21-2008, 18:35
тцт уж си умна пък ква дълга тема....

cherinka
08-21-2008, 18:37
тцт уж си умна пък ква дълга тема....
Много енергия има в момента в мен и имам нужда да говоря.. говоря.. говоря.. говоря.. в случая - пиша.. пиша.. пиша...

tuzaro
08-21-2008, 18:39
тцт уж си умна пък ква дълга тема....
Много енергия има в момента в мен и имам нужда да говоря.. говоря.. говоря.. говоря.. в случая - пиша.. пиша.. пиша...ту хубаво, ама аз нямам енергия да го прочета 8-)

cherinka
08-21-2008, 18:40
Добре. :)

MayKyTy
08-21-2008, 18:40
Прочетох цялата тема ама не разбрах какъв беше въпросът към нас :-o

cherinka
08-21-2008, 18:44
Прочетох цялата тема ама не разбрах какъв беше въпросът към нас :-o
Имам нужда да ми се каже "Да, права си, ти си по-стойностна от нея той след време ще осъзнае какво е изпуснал и ще се опита да се върне при тебе, но ти не му позволявай! След като веднъж те е заебал, не му позволявай да го направи отново. Този път бъди ти тази,която да го преебе".
...
общо взето и с приятелки като си говоря и като се опитам да им споделя нещо, винаги си разговарям и си разсъждавам сама и изкарвам поне 15 решения, които да ми бъдат от полза........ не знам на кво се дължи тва.

Erica
08-21-2008, 18:46
Твойта работа,малко Гледай си работата :grin:
Аз не го искам,ама и на друга няма да го дам 8)

MayKyTy
08-21-2008, 18:48
Прочетох цялата тема ама не разбрах какъв беше въпросът към нас :-o
Имам нужда да ми се каже "Да, права си, ти си по-стойностна от него, той след време ще осъзнае какво е изпуснал и ще се опита да се върне при тебе, но ти не му позволявай! След като веднъж те е заебал, не му позволявай да го направи отново. Този път бъди ти тази,която да го преебе".
...
общо взето и с приятелки като си говоря и като се опитам да им споделя нещо, винаги си разговарям и си разсъждавам сама и изкарвам поне 15 решения, които да ми бъдат от полза........ не знам на кво се дължи тва.
Ахаааа, че така кажи деее :P
Ама какъв е смисълът да ти казвам, че си по-стойностна от него, та ти сама го осъзнаваш :-) Тегли му една майна и давай следващия 8)

cherinka
08-21-2008, 18:50
Твойта работа,малко Гледай си работата :grin:
Аз не го искам,ама и на друга няма да го дам 8)
Ама тва е, че го искам, ама не е хубаво да му го показвам, или пък недай си Боже се разделят, и аз веднага да хукна при него.. :(

Чудя се дали някой тук от форума няма да му хрумне някаква друга идейка........ нз




Прочетох цялата тема ама не разбрах какъв беше въпросът към нас :-o
Имам нужда да ми се каже "Да, права си, ти си по-стойностна от него, той след време ще осъзнае какво е изпуснал и ще се опита да се върне при тебе, но ти не му позволявай! След като веднъж те е заебал, не му позволявай да го направи отново. Този път бъди ти тази,която да го преебе".
...
общо взето и с приятелки като си говоря и като се опитам да им споделя нещо, винаги си разговарям и си разсъждавам сама и изкарвам поне 15 решения, които да ми бъдат от полза........ не знам на кво се дължи тва.
Ахаааа, че така кажи деее :P
Ама какъв е смисълът да ти казвам, че си по-стойностна от него, та ти сама го осъзнаваш :-) Тегли му една майна и давай следващия 8)
Не става така.
Не може само на мене да ми е гадно.
Всичко на тоя свят се връща.
Абе не знам, имам някво предчувствие, че тая ще му омръзне и ше си дойде при мен си :P

stealthyGirl
08-21-2008, 18:50
Аха, в началото на темата "веднага правихме секс" и на края един едит, че нищо не си му позволила. WTF?! Не разбрах и защо *тука малко псувня* се занимаваш с тоя - бил е в затвора (и то не за нищо), лъжец е.. И всичко друго, което сама каза, че е. Пък и не те оценява.


А и що ревнуваш от т'ва момиче (то само от поста си личи, пъъък...). Той като е достатъчно глупав да се занимава с нея (и с теб), значи няма какви надежди за съвместно бъдеще да таиш... "Има още много риба в морето", а ти си буквално там. 8-)

w0sh
08-21-2008, 18:53
че като излезнал от затвора

Не мога да ти кажа,че си по-стойностна, щото хора, излизащи с такива хора просто са ми непонятни.

cherinka
08-21-2008, 18:54
Аха, в началото на темата "веднага правихме секс" и на края един едит, че нищо не си му позволила. WTF?! Не разбрах и защо *тука малко псувня* се занимаваш с тоя - бил е в затвора (и то не за нищо), лъжец е.. И всичко друго, което сама каза, че е. Пък и не те оценява.


А и що ревнуваш от т'ва момиче (то само от поста си личи, пъъък...). Той като е достатъчно глупав да се занимава с нея (и с теб), значи няма какви надежди за съвместно бъдеще да таиш... "Има още много риба в морето", а ти си буквално там. 8-)
ГАдното е, че си права. 8-)
А относно затвора - тъпото беше, че го вкараха за 12 месеца понеже ударил един полицай с паве...

Лъжец, дрън-брън, аз ще го приема всякакъв, стига с мен да не се държи глупаво и да не ме разиграва както си иска. Нека да е глупак, нека да е мошенник, нека да е всякакъв, но да ме уаважа и зачита. То кво.. всеки нормален човек иска подобно нещо от половинката си..

Erica
08-21-2008, 18:58
Добре,защо след като сама виждаш,че нямате бъдеще,че не е това което искаш...Пак продължаваш да се разделят и да дойде при теб?
Мислиш ли,че и с теб няма да постъпи както с нея...и смяташ ли че заради теб ще се промени?
И най-вече...сигурна ли си,че го искаш...или просто те е яд,че има друга в животът му...?!

bezrazlichna123
08-21-2008, 19:00
e kato znaesh che e lyjec ne dopuskash li che dori i da doide pri teb shte prodylji da lyje i teb ili i na tova si gotova ?

cherinka
08-21-2008, 19:07
Добре,защо след като сама виждаш,че нямате бъдеще,че не е това което искаш...Пак продължаваш да се разделят и да дойде при теб?
Мислиш ли,че и с теб няма да постъпи както с нея...и смяташ ли че заради теб ще се промени?
И най-вече...сигурна ли си,че го искаш...или просто те е яд,че има друга в животът му...?!
Ем, не е баш "лъжец", а по-скоро - тарикат...
А и не искам се променя, а просто аз винаги го усещам кога кво и що лъже и после след един разговор е като нов.

А и явно онова момиченце още не му е научила номерата и лъжите... и за тва си му вярва сляпо....

Охх, абе ще видиме. Не може всичко да е цветя и рози. И от такива моменти има нужда.


времето ще покаже кво ще става за напред...


след като сама виждаш,че нямате бъдеще,че не е това което искаш...
Това беше преди. Сега ще си прави офис в Пловдив и ще си работи и живее тук. Преди 4 месеца всичко беше по-различно - замина на некви километри от мен, ала бала.. а сега ще си се връща тук за постоянно си. Все пак на морето си живее на квартира, а тук си има апартамент, който никой не може да му отнеме....

Erica
08-21-2008, 19:08
И само да допълня,след всичко което си написала,на мен лично ми се струва,че ти си му перфектното "междучасие"...
Тея глупости,че искал нещо сериозно и затова се бил хванал с нея...си просто една плитка лъжа,на която за жалост си се вързала...В крайна сметка той не е на 50 и да се хваща като удавник за сламка за някоя жена...и тя да му е последният възможен влак,на който да може да се качи...
Незнам след всичко,което си написала,немога да проумея - защо продължаваш,да се бориш за загубена кауза...,като ти гледам като цяло постовете - не ми се струваш момиче,което да позволи на някой да си го върти на пръстта.Стегни се и се вземи в ръце...и това,че говориш за нея по такъв начин...също не е красиво...,в смисъл - тя не ти е виновна с нищо!

cherinka
08-21-2008, 19:12
Ем, добрем. Няма повече. :)
Малко изглупях днес с някои мои изказвания. Благодаря, все пак, че ме накара да го видя. 8-)


просто една плитка лъжа,на която за жалост си се вързала...
8-) чувствам се тъпо ся

Erica
08-21-2008, 19:16
Ем, добрем. Няма повече. :)
Малко изглупях днес с някои мои изказвания. Благодаря, все пак, че ме накара да го видя. 8-)


просто една плитка лъжа,на която за жалост си се вързала...
8-) чувствам се тъпо ся

Е недей се чувства тъпо де :oops: Просто аз си изложих моята гледна точка,въз основа на твоята гледна точка :grin:


П.П.Много точки,много нещо...

Wrathchild
08-21-2008, 19:46
И как хем на първата среща сте правили секс, хем пък после нищо не си му била позволила?
Впрочем какво толкова си му харесала на тоя? Чак пък толкова стойностен не е, да не кажа никак...

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 20:12
Mislq 4e v slu4aq ti si prava..... :) :) :)

TheLittleAngel
08-21-2008, 20:15
Чакай малко сега! Първо казваш, че сте правили секс, а накрая казваш, че не си му позволила и да те целуне дори. :shock: Противоречиш си! Според мен всичко това е пълна измислица!

KrisiBep
08-21-2008, 20:17
Умно момиче си.По твоите думи момчето не струва нищо...нека не те върти на пръста си и да му позволяваш да е с теб,когато си поиска.

KrisiBep
08-21-2008, 20:20
бтв:не са ли правили секс ,когато са се запознали преди време и после пак са се отдалечили,а пори сегашната им среща/срещи е нямало нищо такова.

cherinka
08-21-2008, 20:25
Чакай малко сега! Първо казваш, че сте правили секс, а накрая казваш, че не си му позволила и да те целуне дори. :shock: Противоречиш си! Според мен всичко това е пълна измислица!
Ох, бе, хора, повтаряте се вече.
Имах предвид, че когато имахме нещо общо с него - това беше преди 5 месеца, а сега докато бехме на море не му позволих да ме докосва дори и по главата, косата, ръката.. 2-3 пъти понече и аз го отблъснах и той спря повече да напира...
Също исках да кажа, че не си заслужава да си позволява да се забавлява с мен докато е с онази. Прекалено на тарикатски го раздава, а трябва некой малко да го стегне.... щеше да изглеждам още по-смешна ако бях писала тема "Обиам го, той е с друга, а аз се наебах с него, помогнете ми да си го върна, искам го за мен" ........

А и нема как да е измислица, защото няма да седна да се занимавам 2-3 часа да пиша някакви такива супер дълги и объркващи теми, постове и изречения, и да се опитвам да се бъзикам по тоя глупав начин с вас....... измислица, неизмислица - всеки си има по едно такова в живота си. на тузаро ако вярвате - питайте него.. ще намери начин да ви потвърди всичко... :)

Love0nlyMyself
08-21-2008, 20:27
ееебаси мн оплетена история :?

ми остави го после ще заебе оная и ще намери друга и т.н.

Erica
08-21-2008, 20:31
Абе вие как четете...първото и последното изречение ли?

TheLittleAngel
08-21-2008, 20:36
Чакай малко сега! Първо казваш, че сте правили секс, а накрая казваш, че не си му позволила и да те целуне дори. :shock: Противоречиш си! Според мен всичко това е пълна измислица!
Ох, бе, хора, повтаряте се вече.
Имах предвид, че когато имахме нещо общо с него - това беше преди 5 месеца, а сега докато бехме на море не му позволих да ме докосва дори и по главата, косата, ръката.. 2-3 пъти понече и аз го отблъснах и той спря повече да напира...
Също исках да кажа, че не си заслужава да си позволява да се забавлява с мен докато е с онази. Прекалено на тарикатски го раздава, а трябва некой малко да го стегне.... щеше да изглеждам още по-смешна ако бях писала тема "Обиам го, той е с друга, а аз се наебах с него, помогнете ми да си го върна, искам го за мен" ........

А и нема как да е измислица, защото няма да седна да се занимавам 2-3 часа да пиша някакви такива супер дълги и объркващи теми, постове и изречения, и да се опитвам да се бъзикам по тоя глупав начин с вас....... измислица, неизмислица - всеки си има по едно такова в живота си. на тузаро ако вярвате - питайте него.. ще намери начин да ви потвърди всичко... :)

Еми не пиши толкова объркано тогава, за да няма обяснения от твоя страна, после.

TheLittleAngel
08-21-2008, 20:36
Чакай малко сега! Първо казваш, че сте правили секс, а накрая казваш, че не си му позволила и да те целуне дори. :shock: Противоречиш си! Според мен всичко това е пълна измислица!
Ох, бе, хора, повтаряте се вече.
Имах предвид, че когато имахме нещо общо с него - това беше преди 5 месеца, а сега докато бехме на море не му позволих да ме докосва дори и по главата, косата, ръката.. 2-3 пъти понече и аз го отблъснах и той спря повече да напира...
Също исках да кажа, че не си заслужава да си позволява да се забавлява с мен докато е с онази. Прекалено на тарикатски го раздава, а трябва некой малко да го стегне.... щеше да изглеждам още по-смешна ако бях писала тема "Обиам го, той е с друга, а аз се наебах с него, помогнете ми да си го върна, искам го за мен" ........

А и нема как да е измислица, защото няма да седна да се занимавам 2-3 часа да пиша някакви такива супер дълги и объркващи теми, постове и изречения, и да се опитвам да се бъзикам по тоя глупав начин с вас....... измислица, неизмислица - всеки си има по едно такова в живота си. на тузаро ако вярвате - питайте него.. ще намери начин да ви потвърди всичко... :)

Еми не пиши толкова объркано тогава, за да няма обяснения от твоя страна, после.